• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@janulev Děkuji:slight_smile:Tak to je je prima cena za fotečky,a že jste na to měli čas,tak to má být.. :wink: Venku je tady taky nic moc,pod mrakem a občas prší,tak se budem poflakovat doma :sweat_smile: Pěkný víkend všem :slight_smile:
31. bře 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko děvčata,

včéra to s počasím docela ušlo, ale byla teda zima :( ale zase sluníčko :sunglasses:
Já už zase straším v práci a šíleně mě to tady nebaví, ráno se mi vůbec nechtělo vstávat......za celý víkend jsem skoro nic neudělala, byli jsem skoro celý víkend pryč, tak dneska musím trošku pracovat - potřebuji prát :confounded:
2. dub 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...teda víkend stál za prd, to byla zima...brrrrrrrr
A ještě vkládám fotečku našich drobečku z 3D...pros rovnání :slight_smile: a dnešní pupík

@klaire22 ahojky jak dopadl kočárek?
2. dub 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev je vidět, že jsou to bráškové :slight_smile: pupík už máš hezký, já už se taky začínám zakulacovat......ve středu ráno lezu holky na váhu, tak doufám, že se nezhrozím, myslete na mě :slight_smile:

dneska je venku zase hnusně, fůůůůj :(

kočárky jsme objeli, ten co jsme chtěli vidět, tam neměli, tak nám jej nezávazně objednali, že až dorazí, že ho pán schová a cinkne nám a my se na něj pojedeme podívat a řekneme si, že jestli si ho vezmeme nebo ne.....objednali jsme nakonec tu neutrální barvu - hnědo-béžovou - jsem na něj zvědavá, jak bude vypadat......omrkávala jsem dost podobný a ten byl teda příjemný na vození, tak doufám, že ten náš vybraný nás nezklame :slight_smile:
2. dub 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 pupík už mám velký, jsem zvědavá jak budu vypadat před porodem :grinning: ve středu na tebe budu myslet :slight_smile: a kočárek bude určitě super...je dobré, že jej pán objednal nezávazně, že se můžete rozhodnout a klidně si pak vybrat jiný
2. dub 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dobré ránko..Opět zataženo,ale zima moc velká není..Včera to sluníčko bylo lepší.. :wink: My jsme nikde nebyli,akorát s malým na procházce včera..Dnes jdu na kontrolu k obvoďačce-hlavně teda pro razítko do průkazce a budu také volat kvůli těm 3Dfotkám..Včera jsem si dělala pár fotek s bříškem,a taky s Kubíkem,něco vám sem dám,pro představu :slight_smile:
2. dub 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev Kluci jsou si opravdu podobní :slight_smile: A pupík máš akorát k našim týdnům,mě se ještě líbí,ale bude hůř :grinning:
2. dub 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jé máš krásné bříško, moc ti to sluší :slight_smile:
a ať dneska všechno vyřídíte :slight_smile: holky u vás svítilo včera sluníčko? u nás dopoledne padal sníh a odpoledne šíleně fučelo a sem tam se ukázalo sluníčko, jinak zataženo
2. dub 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,díky:slight_smile:Jojo,včera pěkně svítilo,ale pofukoval studený vítr,takže jsme měli zimní bundy..ale sem tam to hřálo.. :slight_smile: Sněžilo nám v sobotu večer,ale ráno to naštěstí nebylo venku znát..ale psala jsem ráno na mor,že máme opět sníh-jako APRÍL :grinning: A chytli se!!!! :sunglasses:
2. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni moc ti to sluší, kočka mamka :wink:
2. dub 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jj, u nás svítilo, ale taky foukal vítr......ale místy, když nefoukalo, tak bylo i příjemně.......ale dnes zase hnus :( sice zatím neprší, ale vítr, zataženo, zima :(
2. dub 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak mi konečně dorazila ta těhu sukýnka, riflová...a je super, i dokonce větší, ale vyperu ju a pak si upravím boky. Ještě čekám kalhoty, tak snad taky zítra dorazí
2. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a právě dorazily i kalhoty...super, jen trošku dlouhé, ale to nevadí, to se upraví :slight_smile:
2. dub 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak bezva - já mám zatím jen těhu legíny a těhu "džíny" - sukni si ani neodvažuji kupovat - nemůžu vystavit ty svoje tlustný a oteklý nohy světu....bych se propadla studem!!!!! se raději v létě upeču!!!! :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já právě měla jen těhu džíny a pak mám černé těhu kalhoty...jinak nic na jaro aléto, tak jsem si koupila sukni a tenké kalhoty. I když ty nohy taky nejsou zrovna na vystavování, ale znám horší, tak na to prdím :grinning:
2. dub 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já naštěstí mám troje těhu kalhoty,pár těhu triček a zatím se ještě vlezu do normál.svetříků..na léto mám jedny legíny od litexu pro těhu,tak k nim nějaké delší triko a bude:slight_smile:Ráda bych nějaké šaty,ale nevím nevím,jak budu vypadat... :astonished: Tak u dr.mi nic nedělali,jen poslech a tlak,kontrola křečáků,otoků ..EKG mi měřili v listopadu,to prý stačí,akorát ve středu půjdu na krev,kvůlu štítné žláze,co měla moje mamka.. :astonished: Doufám,že to nebude s modřinou jako naposled.. :angry:
2. dub 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi právě dorazilo lehátko a je prostě super,jsem nadšená:o)
2. dub 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni no paráda, vypadá bezvadně :slight_smile:
2. dub 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, dneska sluníčko...ale od zítra má pršet :confounded:

@vormoni lehátko krásné a je super, že u dr vše dopadlo dobře. Já musím příští týden k dětské, potvrdit papíry na přihlášku pro malého do školky, objednat se taky k mému praktickémnu a taky mě příští týden čeká ta cukrovka :unamused:

za chvíli valíme nakoupit, lednička je naprosto vymetená a malej chudák stojí před ledničkou a vymýšlí co by si dal...nakonec vyhrál poslední termix, který se tam krčil v koutku :grinning:
3. dub 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Dobré ráno,

tak u nás zataženo, po sluníčku ani stopy :frowning2:

já se taky dnes musím zastavit pro menší nákup :( jen pečivo, pár jogurtů a prdím na to :slight_smile:
3. dub 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,lehátko je fakt perfektní,bez nějaké vady :slight_smile: Tak u nás vylejzá sluníčko,teplota jak včera ale odpol má být hezky,tak asi vyrazíme s malým ven :slight_smile: Taky bych měla nakoupit,to vezmu asi auto a bude,ale nevím co dnes vařit..asi udělám pizu.. :sweat_smile:
3. dub 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to se máte, že tam máte sluníčko, tady fakt nic :(

já včéra pekla makovec a k večeři jsem udělala restované gnocci a k tomu brokolicovou směs :slight_smile: a bylo to mňam - taková rychlovka :slight_smile:
a dneska plánuji udělat pečené brambory s tvarohem - to jsme dlouho neměli :slight_smile:
3. dub 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tady je taky krásně.. holky, trpíte někdo na pálení žáhy??? já jsem z toho zoufalá.. máte nějaké tipy??? mlíko ani mrkev mi nefungujou.. renie jen na chvilku.. moc díky, zkusím všecko..
3. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpátky z nákupu, to byla fuška a plno peně zase v háji :unamused:

@kammka já na pálení žáhy trpěla ze začátku, bylo to šíleny...mám doma na to Gaviscon a pomohl mi, spousta holek mi to doporučila, že jim v těhu taky pomohl
3. dub 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jj, asi si ho pořídím, co mi zbyde.. díky za tip, kdyby tě napadlo i něco přírodního, budu moc ráda.. přecijen to leze do peněz, kdybych to měla užívat až do porodu. :slight_smile: :wink:
3. dub 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka já si myslím, že celé těhu tě to trápit nebude...já ze začátku taky zkoušela mlíko a bílý jogurt apod. bylo to šíleny, nemohla jsem ani nic pořádně jíst, hned mi pálila žáha. Jak jsem si ale koupila ten gaviscon, tak ani ne po týdnu užívání mi to přestalo a od té doby mám pokoj...zatím
3. dub 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já papkám občas rennie fruit - a mě to teda naštěstí zabere hned a pak už mě nepálí.........je dobrý i na to, když je mi těžko od žaludku.....nemůžu si stěžovat :slight_smile:
3. dub 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no čekám druhý dítě a vím, že jak bude mimčo růst a tlačit víc a víc na žaludek, tak to bude horší a horší.. ze začátku těhi je to vlivem hormonů, mění se pH šťáv, pak je to zcela z fyzikálních příčin.. nejhorší je to cca měsíc dva před porodem.. lehneš si a máš šťávy v krku a s tím neuděláš nic, renie na chvíli srazí kyselost těch šťáv, ale ty jsou kyselé aby mohly trávit jídlo..takže jíst non stop renie taky není moc zdravý...
3. dub 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka já čekám taky druhé, ale u prvního jsem s pálením žáhy neměla prblémy vůbec...až teď u druhého
3. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já u dcery až tak do sedmýho měsíce a hlavně večer, jak jsem si lehla.. moc jsem toho nenaspala.. teď mně to zlobí i v sedě a to jsem v šestým měsíci, jak jsem právě zjistila :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek