• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kammka tak zkus ten gaviscon, třeba ti to pomůže...nebo se pak zeptat doktorky
3. dub 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev dr. mi poradil malox, ale s tím, že to je prostě vždy jen na omezenou domu, že to je tím břuchem, nezbývá než vydržať... no co, už se to krátí :slight_smile:
3. dub 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
na pálení žáhy voda s citronem, těmi anacidy a maloxem, gavisconem - to máte jen na chviličku a pak to bývá horší - vlastní zkušenost
3. dub 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Ahoj,tak s tím ti já neporadím,nemám tyhle problémy.. :astonished:
3. dub 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Pořád žádné sluníčko?My půjdem určitě za chvíli ven,je tam bezvadně :slight_smile: Já byla nakoupit,tesco a lidl..koupila jsem malé sadu 2pyžamek za 140kč,tak mám radost :grinning: Ta večeře včera musela být dobrá,já tuhle italii moc neovládám..A brambory s tvarohem neznám vůbec-co je to? :astonished:
3. dub 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni už na nás konečně kouká - sluníčko jedno :slight_smile:

ten recept s gnocci máme od babici - je to děsně dobrý - každý gnocci vaří a on je restoval na trošce olivového oleje a k tomu pak ta směs s brokolice, slaninky, cibule, žampionů, nivy a smetany - a je to dobrota ohromná :slight_smile: ty gnocci chutnají úplně jinak než klasicky vařené :slight_smile:

hele to je naprosto jednoduché jídlo - takové chudé :slight_smile: na čtvrtky nakrájím omyté syrové brambory (i se slupkou - ale fakt to chce hodně odrbat) a dám je péct - cca na 20-30 minut, dokud nejsou měkké :slight_smile: a pak si tvaroh (používám nízkotučný) utřu s pomazánkovým máslem, nasekám do toho najemno cibulku, když mám čerstvé bylinky, tak i bylinky, osolím, opepřím a večeře je hotová - žádná věda a je to teda děsně dobrý - já to můžu mít skoro každý měsíc :slight_smile: a je to i levné - před výplatou super večeře :slight_smile:
3. dub 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my teď dorazili z cukrárny a z vycházky a je tam nádherně...škoda, že se to má pokazit :unamused:

já jsem včera tak přemýšlela, že už bych měla pomalu začít taky nakupovat...s Filípkem jsem dvakrát ke konci těhu ležela v nemocnici a pak jsem nemohla skoro ani na nákup. Měla bych to pomalu všechno nakoupit, abych pak nelítala...doufám, že tentokrát to bude bez nemocnice a malej wse narodí v červenci, ale člověk nikdy neví a musí být připraven na všechno
3. dub 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Aha,to jsem taky nevěděa že se dají gnocci restovat,já myslela že jen vařit..myslíš ty hotové koupené?Recept zní moc dobře..a ty brambory,já myslela že nasladko..ale takhle lepší..a pomaz.máslo bez příchuti ,jakékoliv?Někdy zkusím..já dělám brambory na čvrtky,když dělám přílohu,jako americké.. :wink: My ted přišli z venku a dali jsme si zmrzlin.pohár.. :grinning:
3. dub 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Tak ty toho moc nakupovat nebudeš ne?Že budeš mít většinu asi po Filípkovi.. :wink:
3. dub 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jj oblečení apod. mám po Filípkovi, ale musím koupit přebalovací podložku novou, stará je sice schovaná, ale koukala jsem, že se začíná trhat. A taky jsem spíš myslela plínky, kosmetiku apod. a pro sebe do porodnice.

Holky a co tykhle celé dny pijete? Mi totiž už vůbec nic nechutná, limonády nepiju, sirup taky nemusím...jediné co piju je voda s citronem, ale už by to taky chtělo změnu
3. dub 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Aha,tak to jo..nám podložka zatím drží,plínky ještě nemám žádné ani kosmetiku..Do porodnice snad něco najdu doma.. :wink: Já piju sirup s vodou,občas sifonem..nic zvláštního..Taky furt dokola,ale mě to chutná.. :sunglasses:
3. dub 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky copak je s petule? :astonished: Dlouho se tu neobjevila se mi zdá.. :confused:
3. dub 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

nakukuji k vám do diskuse, ale času je nějak málo, abych se připojila. Tedy spíše bojuji s únavou, jsem ráda, že v 17h dorazím domů a padnu za vlast. A dneska tu budu v práci strašit až do 19h, ale uklidňuje mě že to je moje předposlední uzávěrka :wink:

@janulev taky pořád piji to samé, čajíčky, sem tam proložím juicem a už mě to vůbec nechutná :unamused:

Koukám, jaké krásné věcičky už pořizujete-lehátko i kočárek jsou parádní, já to nechávám až na červen, až budu doma, tak snad to nebude pozdě :grinning:
3. dub 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jj taky jsem tu Peťu dlouho neviděla, ani nic nepsala, že někam jede či něco

@ivis ahojky určitě není pozdě, aby jsi se připojila...gratuluji a víte co čekáte, nebo překvapení?
3. dub 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev hm, zatím to vypadá spíše na chlapečka, i když v albu mám vše pořízené v té počáteční euforii na holčičku :wink: Ale 10.4. jdeme na 4D tak se tam snad ukáže :slight_smile:
3. dub 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis tak budu držet palečky, aby se ukázala drobeček v celé kráse :slight_smile: a jak se těší Lucinka na sourozence? jé a koukám, že bude mít zítra narozeniny :slight_smile: tak všechno nejlepší :slight_smile:
3. dub 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@děkuji. Lucinka je strašně nadšená, hrozně mě drží nad vodou, je to takové sluníčko. Už by byla nejraději kdyby bylo miminko s námi. Já jsem tedy opačného názoru :grinning: Jen ať je brouček ještě v pupíčku :wink:
3. dub 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev A co Filípek, těší se na brášku? Filípek je moc krásné jméno, měli jsme ho napsané u Luci, a teď chce Lucinka taky Filípka :wink:
3. dub 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jj těší se, ještě z toho sice nemá moc rozum, ale stále mluvím o Dádovi...když třeba řeknu "au", že mě malej kopl, tak Filípke říká "Dáda kop" :slight_smile: jak řeknu, že musime něco nachystat či vyprat kočárek apod. tak že je to pro Dády apod...je zlatej, jsem zvědavá, jak se bude chvoat, až se narodí
3. dub 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivis Ahoj,vítej:slight_smile:To je jasný,že když chodíš do práce tak jsi víc unavená a máš málo toho času.. :wink: My- co jsme doma se sem dostaneme častěji..a také můžem už ted shánět a nakupovat..Člověk na to potřebuje čas a pak peníze,a ty si je aspon takhle pěkně našetříš,ne? :wink: Co děláš,jestli se můžu zeptat?Lucince zítra vše nejlepšía prima oslavu:o) :grinning:
3. dub 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já piju to samý co před tím: čaj, kafe - ale slabé a míň hrnků....k jídlu si dám klidně pivo s chlapem na půl... jinak normoš vodu, minerálky.. cokoli.. já nějak moc nežeru ty hysterie kolem černýho čaje, moc tomu nerozumím, moje máma jedla i pila během obou těhu naprosto vše normálně, jasně že ne alkohol, ačkoli jí dr. doporučil denně sklenku červeného :wink: ale třeba zírala, proč by se nemohl jíst hermelín.. popravdě, nemít net, tak netuším, že by se neměl jíst.. já to celkově moc neprožívám, moc se neomezuju v jídle ani pití.. já byla první čtyři měsíce ráda, že jsem přibrala dvě kila , k jídlu cokoli, co jsem byla schopna pozřít bez následků....samozřejmě, že nejím syrové maso, ale to nejím nikdy, vajíčka naměkko si troufnu jen proto, že máme svoje slepice a když mám chuť, udělám si zrovna snesené..
3. dub 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jj, mě to taky nenapadlo restovat, ale takhle to jednou dělal Babica a u nás se to chytlo :slight_smile: je to dobrota :slight_smile:

Já do toho dávám obyčejné neochucené pomazánkové máslo, jeden tvaroh a pak jen cibulka, sůl a pepř a je hotovo :slight_smile:
3. dub 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ahojky - také tě tu vítám :slight_smile: zítra udělejte určitě pořádnou narozeninovou párty pro Lucinku :slight_smile:
3. dub 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já piju všechno - mátový čaj, džusy, zázvorovou limonádu - o víkend jsem dostala chuť třeba na top topic :slight_smile: tak nějak všechno jako vždycky :slight_smile:

jinak taky nevím kde je Péťa :( vidím ji často na FB, ale tady se už docela dlouho neukázala :frowning2:
3. dub 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka mě to taky přijde dost přehnané - moje mamka taky jedla úplně všechno a obě dvě jsme naprosto normální a zdravé - stejně tak moje kamarádky.......a s tím vínem...........taky si dám, když mám na něj chuť - rozhodně nejsem v tomhle nikterak hysterická..........jedna moje kamarádka, když byla těhotná, tak byla fakt jak blázen......pořád se hlídala, kontrolovala co jí a strašně to řešila - no koukala jsem na ní jak blázen......třeba si nedala ani svojí oblíbenou sýrovou pizzu, protože na ní byla niva a hermelín :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a k mastnějšímu jídlu si skleničku piva dám vždycky - sice jen malou - ale fakt to nehrotím :slight_smile:
3. dub 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak ty sýry jsou rizikový kvůli tomu, že jsou z nepasterovanýho mlíka.... jiný důvod mi není znám..takže bát se rozpečenýho sýra na pizze mi přijde už úplně mimo :grinning: ještě do té skupiny patří tvarůžky, jen tak mimochodem... :wink:
já si ty sýry dám normálně, jen si je koupím tam, kde je rychlý obrat zboží, třeba u nás v jednotě maj malý syrečky za víc jak 30 korun, moc jich neprodaj. tak tam si je nekuopuju..ale jinak nevidím důvod k obavám.....
3. dub 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyy já žiju jen ted jsme toho měli moc, jsme měnili brzdy na autě a zítra mám cukr a pak jdem k dětské ale nebojte, napíšu :grinning: a jdu vás dočíst :slight_smile:
3. dub 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 na glykemickou křivku jdu asi ve čtvrtek, chlap mně tam i zpět radši poveze, nevim, jak mi bude... snad to tam se mnou nesekne...zejtra to s tou laborkou musím vytelefonovat, nikdy jsem tam na odběrech nebyla.. :unamused:
4. dub 2012 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, u nás krásně slunečno a 9 stupňů :slight_smile:

@petule22 ahoj už jsme o tebe měly strach...ať to dneska všechno dopadne v pořádku

@kammka já se na to pití ptala pro inspiraci, nic mi totiž nechutná :confounded:
4. dub 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko děvčata :slight_smile:

@petule22 to je dobře, že žiješ :slight_smile: taky držím palečky, ať ti to dnes dopadne dobře!!!

@kammka jj, to vím, proč by se ty sýry neměli :slight_smile:

jinak jsem se dnes ráno vážila - a mám rovných 7kg nahoře :confounded: :angry: :frowning2:
4. dub 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek