• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Dobré ráno,

děkuji všem za přivítání :slight_smile:

hlásím nádherné slunečné počasí na Vysočině :slight_smile:

Lucinka už dostala první dáreček, nemusela vstávat v 5.30 do školky, ale až v 7h :slight_smile: A odpoledne si to spolu užijeme :wink: a koupíme si nějakou dobrůtku :wink:

@klaire22 na váhu už radši nelezu, jinak by mě klepla pepka :grinning:

Jídlo jsem u Luci taky strašně řešila, na hermelíny jsem se raději ani nepodívala, ale teď No stress :grinning:

krásný den všem
4. dub 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás byl ráno slejvák a teď na nás kouká punťa a nebe je krásně modré :slight_smile: aprílové počasí, fakt :slight_smile:

@ivis já na ni lezu fakt jen jednou za měsíc :slight_smile: a tento měsíc 2,5kg přírůstek :frowning2: jinak lézt tam častěji, asi by mě taky klepla pepka :slight_smile:
Ale musím se začít fakt omezovat, jen o tom kecám, ale budu fakt muset.....už mám jen 5kg povolených (dala jsem si strop 12kg) a to moc není, na to že mě ještě čeká tolik týdnů přede mnou!!!a hlavně se musím dokopat chodit na nějaké to cvičení nebo plavání - jsem děsná lemra teďka!!!!!
4. dub 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj z Rakovníka,tady bylo ráno taky po dešti,ale vylezlo sluníčko a vypadá to dobře:slight_smile:Já na váhu nelezu vůbec, akorát v poradně..A jelikož jsem minule nabrala cca 14kg a tak to neřeším,doufám,že se vejdu i ted..12kg jsem si také představovala,ale ty poslední měsíce to už neuhlídáš..Dej si radši strop 15kg a nestresuj se..´:slight_smile:Já se taky nemůžu dokopat k tomu cvičení,přitom stačí jen zavolat o info a pak uvidím,jestli to bude dopol,tak to půjde,odpol nebudu asi moct-podle směn manžela..:-O
4. dub 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Chudák malá,takhle brzo chodit do školky..my vstáváme 7.15 a i tak se nám nechce..máme ji naštěstí za panelákem:slight_smile:Jinak já si teda hermelín.salát dávám i ted,docela pravidelně..V obchodě kde dělají každý den čerstvý,ale i tak asi riskuju..:-OJedině nakládaný jsem si ted odepřela,i když chutě jsou převeliké...:slight_smile:
4. dub 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Ahoj,tak přeju ať to zvládneš na tom cukru,mě to čeká na konci dubna asi..:-O
4. dub 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni nám už tu taky svítí sluníčko - opravdu aprílové počasí :slight_smile:
asi budu muset polevit - max. těch 15kg, to se snad vejdu :slight_smile: za necelé tři hodinky jdu domů, jdu dnes před druhou, když jdu k doktorovi a pak už se nemusím vracet - hurá :slight_smile: asi si skočím na námko koupit kopečkou zmrzlinku - mňam :slight_smile:
dneska mám v plánu k véče udělat francouzské brambory - to je rychlovka - tak bych se možná mohla jít někam projít :slight_smile: i když včéra i předevčírem jsem se zrovna neflákala - doma jsem uklízela, vařila, i jsem upekla :slight_smile: včéra jsem zase vyprala 2 pračky a dneska si možná stoupnu k tomu nenáviděnýmu žehlení!!!!!!
4. dub 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 přidávám se k těm 15kg...já doufám, že je taky nepřehoupnu
my ednes budeme mít jitrnice s bramborem a taky musím žehlit...ale venku je krásně, tak po obědě půjdeme na procházku
4. dub 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já si dala strop 65kg, přes to se nesmím dostat! u Luci jsem celkově přibrala 8kg, tak doufám, že když se budu trochu hlídat, že to dám i teď :slight_smile:

Na plavání bych také ráda chodila, ale oba bazény máme od loňska zavřený, u Luci jsem byla plavat ještě týden před porodem :wink: chodila jsem vždycky dopoledne a měla bazén sama pro sebe :wink:

A jiný sport nehrozí, bo mě tvrdne bříško, takže mám kolikrát problém i s chůzí, natož s hopsáním někde na zumbě :slight_smile:

Žehlička se na mě doma taky směje, ale musí holka počkat až bude venku škaredě :grinning:

Uff, a teď bych si šla dát dvacet :wink:
4. dub 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus baby :grinning: tak cukrovka pohodkaaaaa, jako u prvního jsem tam omdlívala a málem blila a dnes klídeeeek, sem to vyžahla, početla časák maminku a frčela dom, pak na 18-ti měsíční se Satanášem, už má 12 kilo, dostal příušnice očko a jsem domluvená na žloutenku tak za měsíc dostane další žihadýlko :slight_smile: řevu jak v zoo a ted spí, snad nebude reakce tak hrozná...
4. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vzhledem k tomu že už ted mám nahoře přes 10 kilo to spíš vidím celkově na 20, u Matyáše to bylo 27 :grinning: ale holkyyyy, do půl roku to bylo fuč :slight_smile:
4. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 je super, že jste to zvládli...a co výsledky cukrovky,víš?

jé já jsem právě zase na chvíli bohatá...došel mi rodičák :grinning:
4. dub 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev
@janulev už rodičák? mě dojde nejdřív příští pátek :frowning2: :angry: :angry: taky už nemám vůbec prachy....výsledky cukrovky bude mít prej zítra můj doktor :slight_smile:
4. dub 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a malej spí, už potřetí během týdne, tak se snad naučí zase po obědě spávat...
já si uvařím čaj a dám si buchtu, co jsem včera pekla :slight_smile:
4. dub 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj mi chodí většinou první týden v novém měsíci...právě jsem mrkala na účet a je tam připsanej...ještě ty daně by mohly dorazit, ať jsme chvíli boháči :grinning:

kolik budeš platit za tu žloutenku? kamoška se ptala a prý jsou dvě dávky a jedna za 800...já malého naočkuju až podle toh, zda půjde do školky
4. dub 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev
@janulev prej jedna dávka 660 a pojištovna proplatí až 500, já chtěla dát klíštovou encefalitidu ale ta je prej až od 3 let...
4. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj taky se musím podívat kolik by nám pojišťovna přispěla...
o té klíšťové encefalitidě jsem četla i diskuzi, uvažovala jsem o ní...a doporučovali v ní, že opravdu až od 3 let nejdříve, že do těch 3 let to nemá ani tak těžký průběh a rychle se to vyléčí a hlavně, že dětem se vytváří imunita a zbytečně by se tím očkováním nabourala
4. dub 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ona doktorka říkala že to všem doporučuje že děcka vše lížou a strkaj do pusy.....takže já do toho jdu ale asi až teda ne ted po rodičáku ale po tom dalším :grinning: ted už mám naplánovaný ten 3D a prachy bohužel fakt neseru :grinning:
4. dub 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj to mi povídej...my sice peníze máme, ale je to určeno na dodělávky na baráku...i tak budeme asi muset od něčeho ustoupit, nemůže být všechno hned
tento měsíc bylo nějak moc nečekaných výdajů...např dnes 3tis za kastraci psa :angry: začal nám totiž utíkat za hárajícíma fenama, tkaže buď jej můžeme každý rok dopovat práškama nebo jej nechat vykastrovat...tak dnes ve 4 jde na operaci. A co kolem toho vyvádí, dokonce se i podhrabává, že o víkendu bude manžel betonovat aby nám nespadla střecha nad přístavkem...blbec pes
4. dub 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak to je paráda, jak jsi to skvěle dala, šikulka :slight_smile: tak držím palečky, ať vše dopadne dobře :slight_smile:
4. dub 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 však jsem ted za odměnu sežrala dva perníky :grinning:
4. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev
@petule22 to já už se taky třesu na výplatu, ale dřív jak příští týden nebude :frowning2:
4. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 to já si dám dneska tu zmrzlinu - jestli se teda počasí nezkazí než půjdu k doktorovi - ještě necelou hodinku a jdu domů.......dneska mě to tady akorát všechno prudí!!!!
4. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev no my co platíme hypotéku tak na rozhazování nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: co bylo našetřeno šlo do výbavy novostavby, viz koupelna, kuch.linka, parkety a dlažba prostě komplet vše vybílilo účet a vče co vždy zbyde tak přijde nečekaný výdaj jako třeba ted nové brzdy na autě :angry: takže mi jsme nějak furt na nule místo v plusu...je to hnus
4. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 zmrzku bych si taky mohla ještě dát :grinning: pěkně točenou když je tam pěkně :slight_smile:
4. dub 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 hmmm točenou :slight_smile: u nás točí jahodovo-banánovou - jsou v ní kusy ovoce - ta je dokonalá, ale nevím jestli už letos začali :slight_smile:
4. dub 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tož takovou chutovou vymoženost tu nemáme :grinning:
4. dub 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 co vlastně děláš za práci? a chystáš se na neschopenku nebo vydržíš do mateřské?

@petule22 když jsme měli hypotéku, tak to bylo to stejné...teď co bylo našetřeno, tak padki na opravu domečku a vybavení...to co je na účtu je půjčka, která čeká na utracení za opravu dvora a nová vrata, což jsme loni už nestihli...
snažím se každý měsíc psát naše výdaje, ale když to pak sečtu, tak je mi z toho akorát zle :angry:
4. dub 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 my taky skoro nic nenašetříme.....když už nějakou kačku ušetříme, tak jak říkáš - přijde nečekaný výdaj a peníze jsou v tu ránu v prd...... včéra jsem byla ale v šoku, manžel dorazil od rodičů a přivezl peníze, které mu vrazili do ruky, že prý je máme na kočárek - dali nám 6tis. - no já na něj koukala jak opařená. Asi se zbláznili :slight_smile: vůbec jsme to nečekali a hlavně ani o nic neprosili a oni z ničeho nic nám dají tolik peněz na kočárek.......tak na jednu stranu jsme rádi, určitě nám to pomůže - přeci jen takových výdajů kvůli malé a každá kačka se hodí :grinning:
4. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi letos ta zmrzlina nějak nechutná...dojídám většinou menší zbytek, co zůstane po Filípkovi, ale ani tak mi to nechutná..při tom jsem vždycky j tak milovala. Je pravda, že o víkendu jsme měli mc fleryho z lentilkama z mekáče (nevím jak se to píše) a na něm jsem si pochutnala...teda spíše na té trošce co zbylo :grinning:
4. dub 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 hele abych neskončila na kopečkách :slight_smile: ale i to by mi nevadilo :slight_smile: tam si zase dám zmrzku podle chuti, u točené je to už dané :slight_smile:
4. dub 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek