Miminko v červenci 2012

Ahojky,
ve čtvrtek jsem naprosto neplánovaně našla dvě čárky. U dr jsem samozřejmě zatím nebyla a půjdu tak za čtrnáct dní, ať je už i srdíčko. Doma už jednoho prcka mám a tentokrát to prožívám mnohem klidněji. Míň se bojím.
Kdo se ke mě přidá a bude se mnou těhulkovat?
petule22
4. dub 2012
@janulev no my navíc kupoupili tehdy byt do začáktu malý, takže ted máme 2+kk a jsme tu jak sardinky a čekáme až se to prodá....pak bychom chtěli jít do podnájmu a až budu pracovat tak koupit byt velký nebo barák....jenže ceny nemovitostí jdou dolů, my máme cenu v podstatě tolik co jsme to koupili jako holostavbu vevnitř takže jsme ztrátoví zhruba 150 tisíc a stejně zatím žádný zájemce...ale já prostě s cenou dolů nepůjdu, chci aby to pokrylo doplacení hypotéky...takže to tu raděj ještě rok budu bydlet.....jen podnájem by vyšel o mnoho levněji......
janulev
4. dub 2012
@klaire22 to je od manželových rodičů hezké 🙂 nám tehdy manželovi rodiče taky přispěli, ale byl to vánoční dárek, takže jsme si jej vybrali předem a zaplatili z něj část kočárku
klaire22
4. dub 2012
@janulev administrativa - komunikace se zákazníky a odběrateli, fakturace, tvorba cenových nabídek, samotný prodej dveří...........na neschopenku asi nepůjdu, stresy tu nemám, jen občas mě tu někdo nase..... 😃 😃 😃
petule22
4. dub 2012
@klaire22 bud ráda že dali, ted peníze domítat nemůžete výdajů ještě bude spousta 🙂 a kupte kočárek 🙂
klaire22
4. dub 2012
@janulev to já zmrzlinu můžu pořád 🙂 na klacku, v kornoutu, točenou - cokoliv 🙂
petule22
4. dub 2012
@klaire22 prej na klacku 😃 to mě pobavilo 🙂
janulev
4. dub 2012
@klaire22 to jsi napsala dobře 😃 prý na klacku 😃 jj a s těma penězma...jen berte, bude se hodit každá koruna...

@petule22 my když prodávali byt tak jsme na něm ještě i vydělali, i když jsme šli nakonec s cenou dolů...ale chtěli jsme to rychle prodat, abychom měli na rekonstrukci

holky někdo tu psal, že má oblečení těhu z litexu, že? jste spokoujeny?
petule22
4. dub 2012
@janulev no ted je trh s nemovitostma bída....ceny k smíchu a lidi stejně raděj nenakupují....
klaire22
4. dub 2012
@janulev jj, moc mě překvapili, vůbec jsem to nečekala 🙂 určitě je to super finanční injekce, která nám hodně pomůže 🙂
klaire22
4. dub 2012
@petule22 😃 😃 😃 😃
klaire22
4. dub 2012
@janulev
@petule22 tak to jsem ráda, že jsem vás pobavila 🙂 hlavní je, že jste mě pochopili 😃
klaire22
4. dub 2012
@petule22 to máš pravdu 😞 teď je to fakt bída ]-( jsem zvědavá na nás, až budeme prodávat náš byt, jak pochodíme :-S ale na to máme zatím ještě dost času 😉
janulev
4. dub 2012
@petule22 my byt prodávali ještě než přišla ta krize v těch nemovistostech...prý teď nechtějí ani banky dávat hypotéky...většinou najdou něco, proč ji nedat

@klaire22 jj pobavila 😃
klaire22
4. dub 2012
@janulev naši mi sice peníze nedali, ale mamča malé neustále něco nakupuje a když jsem to jen tak nahrubo sčítla, tak už víc jak 5tis. do malé narvala......neustále jí říkám, ať neblbne, ale ona že ne, že jí musí něco koupit 🙂
klaire22
4. dub 2012
@janulev to jo no.......všichni jsou moc opatrní!!!! já se sice snažím syslit si nějaké peníze, ale prakticky minimálně 3 měsíce jsem si nedala na stranu ani korunu - každý měsíc jedu teď na doraz, jak malé furt něco nakupuju........
klaire22
4. dub 2012
ještě necelou třičtvrtě hodinku a jdu domůůůůůůůůůů 🙂 a pak k doktorovi, uvidím snad zase malou na UTZ a pak na tu zmrzku 🙂
ivis
4. dub 2012
tož já už to nevydržela a skočila si do kantýny pro mandlovýho peagaska. Mňam, ten byl 😉

jj, penízky se vždycky hodí 🙂
To mi asi dostaneme velký kulový. Mamka sice hodně nakupuje, ale vše to jsou hadýrky ze sekáče, a pak je na mě akorát nasraná, když se v tom frfním, a řeknu hm dobrý :-| Než mít ale 30 obnošených hadýrků, tak si radši koupím 3 hezký,a můžou být i ze sekáče, akorát jsou třeba Next,George atd

Já dneska končím v 15h 😉
petule22
4. dub 2012
@klaire22 jééé ty se máš ale já uvidím prdolku příští pátek :-p jupí jupí, jen doufám že už budu mít rodičák ]-(
vormoni
4. dub 2012
@petule22 Tak to jsi dobrá,jsi mě trochu uklidnila,že se to dá přežít...🙂Chudák malej,tak snad bude v pohodě,my jsme očkování snášeli bez příznaků..🙂Taky říkám,kila jdou dolů už v porodnici,tak jakýpak copak:o)))Tak jsem pobědvala gulášek se třema,a jdeme s malým ven to vysportovat🙂)))
petule22
4. dub 2012
@ivis jaktože ještě nevíš pohlaví?🙂
petule22
4. dub 2012
@vormoni mnam, guláš jsem neměla ani nepamatuju 🙂
ivis
4. dub 2012
@petule22 Dr. se pořád nevyjádřil, sice se přikláněl ke klukovi, ale moc jistě to neříkal, proto se už strašně těším na to 4D
janulev
4. dub 2012
@vormoni mňam guláš...já neodolala a dala si k obědu čerstvé včera vyuzené domácí uzené...teď se oblíkneme a jdeme na zmrzlinu

@klaire22 ať u doktora dneska všechno v pořádku a zmrzlinka ať chutná 🙂

@ivis já od mojí mamky sem tam dostanu nějaké peníze ať malému něco koupím, sama mu nic nekupuje...
ivis
4. dub 2012
jůůů, holky, já to úplně zaspala, tak už mám doma 4letou holčičku. Přesně v 13.00 před čtyřmi lety na nás vykoukla naše milovaná holčička 🙂
janulev
4. dub 2012
holky frčíme ven...po 3 dorazí manžel akonečně si po dvou dnech odpočinu od Filípkama...dva dny byl manža v práci celé dny a já byla n malého sama...jsem už ko...tak se už těším a zítra si zajdu odpočinout na nehtíky a na pokec za kamoškou
tak hezký slunečný den...zatím pa
ivis
4. dub 2012
@janulev užij si to 😉
klaire22
4. dub 2012
@petule22 snad se mi ukáže, prďolka 🙂
klaire22
4. dub 2012
taky mažu holky 🙂 tak se tu mějte a zatím páááááááááá
janulev
5. dub 2012
Dobré ránko, tak u nás dnes oblačno a 10 stupňů 🙂

jak se máme po ránu?

@klaire22 Jak jsi dopadla, co malá ukázala se?
klaire22
5. dub 2012
Dobré ranko 🙂

tady u nás jako včera ráno - ale zatím neprší 🙂

@janulev představ si, že mi ji ani neukázal - včéra to byla fofr akce, jen mě prohlídl, zda se neotvírám, prohmátl, položil mi na bříško nějaký strojek - a hučelo to jako vláček, tak jsem usoudila, že posloucháme srdíčko 🙂 řekl, že je vše v naprostém pořádku a šla jsem..........UTZ prý bude příště mi řekla sestřička.........takže jsem byla ani ne za pět minut venku 😎

Začni psát odpověď...

Odešli