• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@janulev no my navíc kupoupili tehdy byt do začáktu malý, takže ted máme 2+kk a jsme tu jak sardinky a čekáme až se to prodá....pak bychom chtěli jít do podnájmu a až budu pracovat tak koupit byt velký nebo barák....jenže ceny nemovitostí jdou dolů, my máme cenu v podstatě tolik co jsme to koupili jako holostavbu vevnitř takže jsme ztrátoví zhruba 150 tisíc a stejně zatím žádný zájemce...ale já prostě s cenou dolů nepůjdu, chci aby to pokrylo doplacení hypotéky...takže to tu raděj ještě rok budu bydlet.....jen podnájem by vyšel o mnoho levněji......
4. dub 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to je od manželových rodičů hezké :slight_smile: nám tehdy manželovi rodiče taky přispěli, ale byl to vánoční dárek, takže jsme si jej vybrali předem a zaplatili z něj část kočárku
4. dub 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev administrativa - komunikace se zákazníky a odběrateli, fakturace, tvorba cenových nabídek, samotný prodej dveří...........na neschopenku asi nepůjdu, stresy tu nemám, jen občas mě tu někdo nase..... :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 bud ráda že dali, ted peníze domítat nemůžete výdajů ještě bude spousta :slight_smile: a kupte kočárek :slight_smile:
@janulev to já zmrzlinu můžu pořád :slight_smile: na klacku, v kornoutu, točenou - cokoliv :slight_smile:
@klaire22 prej na klacku :grinning: to mě pobavilo :slight_smile:
4. dub 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to jsi napsala dobře :grinning: prý na klacku :grinning: jj a s těma penězma...jen berte, bude se hodit každá koruna...

@petule22 my když prodávali byt tak jsme na něm ještě i vydělali, i když jsme šli nakonec s cenou dolů...ale chtěli jsme to rychle prodat, abychom měli na rekonstrukci

holky někdo tu psal, že má oblečení těhu z litexu, že? jste spokoujeny?
4. dub 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no ted je trh s nemovitostma bída....ceny k smíchu a lidi stejně raděj nenakupují....
4. dub 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jj, moc mě překvapili, vůbec jsem to nečekala :slight_smile: určitě je to super finanční injekce, která nám hodně pomůže :slight_smile:
4. dub 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. dub 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev
@petule22 tak to jsem ráda, že jsem vás pobavila :slight_smile: hlavní je, že jste mě pochopili :grinning:
4. dub 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to máš pravdu :( teď je to fakt bída :angry: jsem zvědavá na nás, až budeme prodávat náš byt, jak pochodíme :confounded: ale na to máme zatím ještě dost času :wink:
4. dub 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 my byt prodávali ještě než přišla ta krize v těch nemovistostech...prý teď nechtějí ani banky dávat hypotéky...většinou najdou něco, proč ji nedat

@klaire22 jj pobavila :grinning:
4. dub 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev naši mi sice peníze nedali, ale mamča malé neustále něco nakupuje a když jsem to jen tak nahrubo sčítla, tak už víc jak 5tis. do malé narvala......neustále jí říkám, ať neblbne, ale ona že ne, že jí musí něco koupit :slight_smile:
4. dub 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to jo no.......všichni jsou moc opatrní!!!! já se sice snažím syslit si nějaké peníze, ale prakticky minimálně 3 měsíce jsem si nedala na stranu ani korunu - každý měsíc jedu teď na doraz, jak malé furt něco nakupuju........
4. dub 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě necelou třičtvrtě hodinku a jdu domůůůůůůůůůů :slight_smile: a pak k doktorovi, uvidím snad zase malou na UTZ a pak na tu zmrzku :slight_smile:
4. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tož já už to nevydržela a skočila si do kantýny pro mandlovýho peagaska. Mňam, ten byl :wink:

jj, penízky se vždycky hodí :slight_smile:
To mi asi dostaneme velký kulový. Mamka sice hodně nakupuje, ale vše to jsou hadýrky ze sekáče, a pak je na mě akorát nasraná, když se v tom frfním, a řeknu hm dobrý :unamused: Než mít ale 30 obnošených hadýrků, tak si radši koupím 3 hezký,a můžou být i ze sekáče, akorát jsou třeba Next,George atd

Já dneska končím v 15h :wink:
4. dub 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jééé ty se máš ale já uvidím prdolku příští pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: jupí jupí, jen doufám že už budu mít rodičák :angry:
4. dub 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Tak to jsi dobrá,jsi mě trochu uklidnila,že se to dá přežít...:slight_smile:Chudák malej,tak snad bude v pohodě,my jsme očkování snášeli bez příznaků..:slight_smile:Taky říkám,kila jdou dolů už v porodnici,tak jakýpak copak:o)))Tak jsem pobědvala gulášek se třema,a jdeme s malým ven to vysportovat:slight_smile:)))
4. dub 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivis jaktože ještě nevíš pohlaví?:slight_smile:
4. dub 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mnam, guláš jsem neměla ani nepamatuju :slight_smile:
4. dub 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Dr. se pořád nevyjádřil, sice se přikláněl ke klukovi, ale moc jistě to neříkal, proto se už strašně těším na to 4D
4. dub 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mňam guláš...já neodolala a dala si k obědu čerstvé včera vyuzené domácí uzené...teď se oblíkneme a jdeme na zmrzlinu

@klaire22 ať u doktora dneska všechno v pořádku a zmrzlinka ať chutná :slight_smile:

@ivis já od mojí mamky sem tam dostanu nějaké peníze ať malému něco koupím, sama mu nic nekupuje...
4. dub 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů, holky, já to úplně zaspala, tak už mám doma 4letou holčičku. Přesně v 13.00 před čtyřmi lety na nás vykoukla naše milovaná holčička :slight_smile:
4. dub 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky frčíme ven...po 3 dorazí manžel akonečně si po dvou dnech odpočinu od Filípkama...dva dny byl manža v práci celé dny a já byla n malého sama...jsem už ko...tak se už těším a zítra si zajdu odpočinout na nehtíky a na pokec za kamoškou
tak hezký slunečný den...zatím pa
4. dub 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev užij si to :wink:
4. dub 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 snad se mi ukáže, prďolka :slight_smile:
4. dub 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mažu holky :slight_smile: tak se tu mějte a zatím páááááááááá
4. dub 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak u nás dnes oblačno a 10 stupňů :slight_smile:

jak se máme po ránu?

@klaire22 Jak jsi dopadla, co malá ukázala se?
5. dub 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

tady u nás jako včera ráno - ale zatím neprší :slight_smile:

@janulev představ si, že mi ji ani neukázal - včéra to byla fofr akce, jen mě prohlídl, zda se neotvírám, prohmátl, položil mi na bříško nějaký strojek - a hučelo to jako vláček, tak jsem usoudila, že posloucháme srdíčko :slight_smile: řekl, že je vše v naprostém pořádku a šla jsem..........UTZ prý bude příště mi řekla sestřička.........takže jsem byla ani ne za pět minut venku :sunglasses:
5. dub 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek