• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 jj tak tol poslouchali srdíčko :slight_smile: hlavní je,že je všechno v pořádku...:slight_smile:

já jsem včera zase špinila, měla jsem zaražené větry :unamused: až dnes ráno jak jsem šla na velkou, tak je to v pořádku...pokud to znova začne, budu volat doktorce, i když je mi jasné, že mi stejně nového nic nepoví
5. dub 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev včéra i tak hezky kopkala - skoro celý den.....zastavila jsem se pak od doktora u kamarádky a ta má skoro 3 letého chlapečka - tak mi pořád hladil bříško a říkal, že tam je mimi :slight_smile: ten byl tak sladkej :slight_smile: to bude náš budoucí ženich :slight_smile:

ajaj, tak doufám, že to zase rychle přejde.......mě v noci bolelo bříško, ale taky jsem měla zaražené větry - díky bohu je to taková jiná bolest, že člověk to pozná, že to nesouvisí s malou, že ta je snad v pořádku :slight_smile:
5. dub 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jé to je hezky :slight_smile: teda ještě se abi nenarodila a už je zadaná :grinning:

už to vypadá, že je to dobré...v noci mě začaly bolet záda, ale myslím, že je to všechno od těch větrů...ještě to těch pár měsíců vydržíme :slight_smile:
5. dub 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev viď, je to jak ve středověku - děti se ještě ani nenarodili a už byli zaslíbené nějakému jinému nenarozenému mimi :slight_smile: ale byl tak roztomilý, jak mi pořád hladil to bříško a říkal, že je tam mimi :slight_smile:

tak to je dobře, že je to zase lepší............tak tak ještě pár měsíců a bude po bolestech :slight_smile:
5. dub 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj utíká nám to utíká...už si občas i říkám, jak to zase rychle uteklo, že se ani nenadáme a budeme mít miminka v náručí...a pak se mi bude stýskat po tom kopání, lehtání v bříšku apod.
5. dub 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já si zrovna včera říkala, jak to utíká - že když jsem zjistila, že jsem těhu, jak jsem si listovala v knížce a hledala 7.týden a co se děje s miminkem a já pořád listovala do předu a říkala si, už abych byla aspoň v tom 20tt., že to vůbec neutíká :slight_smile: Ale jak se ten 20tt překulil, tak mi přijde, že to nějak hodně utíká - za chvíli tu máme 30tt a to pak asi posviští :slight_smile:
jj, pro mě jelikož je to všechno nové, tak si to moc užívám......pořád si hladím bříško a užívám si pocitu, že ji tam mám :slight_smile:
5. dub 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus kočky, jsme byli ted v tescu a ani jsem tam neměla chodit to zas bylo peněz :unamused:
5. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Čauves :slight_smile: co jsi pořídila? :slight_smile: něco pro Nikolku nebo pro Matýska? nebo rovnou pro oba :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
5. dub 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Nikolce nic, jen tomu našemu malému škrábanečkovi, koupila jsem mu stoleček a židličku, a pomlázku a a odrážedlo ale to dostane až pod stromeček :slight_smile:
5. dub 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím vás z Rakovníka..My dnes měli tvořivé dopoledne..malý je doma,mají ve školce prázdniny.. :slight_smile: Já chtěla udělat ještě pár kraslic,slíbila jsem kamarádkám.. :astonished: Ale byly to nervy ,vždycky než se do toho dostanu skazím tak 4 vejce.. :frowning2: do toho malý že chce taky malovat,no lepší když byl ve školce.. :sunglasses: Nakonec jsem stvořila i něco kloudnýho :grinning: Oběd jsem nevařila,bylo do včera,a ted se dám asi do žehlení...venku je hnusně,i když neprší.. :confused:
5. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ten se teda má :slight_smile: já jelikož jsem bez peněz, tak nenakupuji nic :frowning2: šla bych se nejraději teďka natáhnout :slight_smile:
5. dub 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Tak snad to bude dobrý,to jsou ale problémy,vid.. :unamused: Držím palce :wink:
5. dub 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

petule22:jůůů, nákupy, taky bych si dala říct. Už jsem nikde nebyla ani nepamatuji. My tu nemáme moc obchodů,což je ovšem někdy výhoda, jinak bych už toho měla nakoupeno hromady :grinning:

Ty týdny nám opravdu naskakují nějak rychle, mě už to tam píše 28tt a to dle MS už bych měla být 29tt.

Já mám doma maroda, dopoledne mi volali ze školky, že má Luci teplotu, tak jsem si tam pro ni byla. Měla jen 38.1 tak jsem ji dala nurofen a je jak rybička. I tak s ní skočím odpo za Mudr, bo už to mělo minulý víkend, pak byla dobrá a teď nanovo.

Tak si uděláme zítra volno celá rodinka. I když bude asi trošku pracovní den, bo jsem právě volala na úklidovou firmu a zítra si půjčíme čistící vysavač a vyčistíme koberce a sedačku a možná začneme dělat na Lucinčiným pokojíčku :wink:

Holky prosím, máte už koupené kočárky? A jakou značku? Anebo jaké máte favority?díky
5. dub 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahojky :slight_smile: tak přijď ke mě s tou žehličkou :slight_smile:
jsi šikulka s těma vajíčkama, to já asi nic zdobit nebudu - hlavně ani nevím jestli budeme na velikonoce doma, nebo ne.........

těším se na zítřek - jdeme opět do divadla - do Vinohradského - na představení Jistě, pane ministře :slight_smile: tak jsem na to zvědavá, jaké to bude :grinning:
5. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak kontrola dobrý,mě teda dr.neprohlížel jakou dobu,jen ultrazvuky..Min.týden jsme i zkusili s manželem sex,ne jen orál a popravdě se to nedalo,museli jsme přestat..mám tam nějak těsno :astonished: Asi už to do porodu jinak dělat nebudem a to se asi vevnitř zcvrknu uplně :astonished: Máte taky stejný problém? :confused:
5. dub 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis my čekáme až nám dovezou toho dorjana, že ho půjdeme omrknout - ale jinak zatím stále kočárek ještě nemáme :slight_smile: doufám, že se nám bude líbit a že ho vezmeme, nějak se mi nechce nikde lítat a shánět kočárky nanovo. mě stačil jen ten internetový výběr a byla jsem z toho upřímně už otrávená :confounded:

tak hlavně ať se malá z toho dostane co nejrychleji - já mám taky pěknou rýmu, pořád mám ucpaný nos, nevím čím to je :frowning2: asi tím počasím - jednou hezky, pak zase zima, pak zase hezky, pak zase zima :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. dub 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no, my když s manželem sex praktikujeme - cca 1x za týden :slight_smile: tak je to teda vždycky rychlovka - říká mi, že jsem prý dole mnohem užší než jindy, takže ho to tím pádem víc vzrušuje a je to fakt rychlovka -takže než se stačím dostatečně nažhavit, je konec :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. dub 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já už taky koukám po netu, asi to vypadá, že půjdu do x-landera, možná vezmu i ojetýho, nechce se mi do kočárku vrážet moc peněz

kontrola u Dr. mi vždycky přijde taková rychlovka(utz, kontrola srdíčka jestli tluče a kontrola děložního čípku). Říká vám Dr. třeba odhad váhy?Mě už by to docela zajímalo.
5. dub 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis mě to říká vždy, když mi dělá UTZ, kolik malá váží - ale jak říkám - včera poprvé mi UTZ nedělal, jen mě prohlídl, prohmatal, poslechl si srdíčko a šla jsem :slight_smile:
5. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni teď zrovna koukám, že máte x-landera :wink: ta červená je krásná :wink:
5. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já to brala upřímně z kreditky takže to jak dojde rodičák musím hned vrátit....oni prostě maj vše v akci vždy před výplatou, však jsme to už řešily :slight_smile:
5. dub 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to se příště na tu váhu zeptám, nechtěla bych rodit obříka.
5. dub 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky má kontrola je, že vylezu na kozu on mě prohmátne a to je vše :angry: :angry: :angry: žádný utz, žádná kontrola srdíčka, nic....řezník jeden ještě že mám příští pátek to 3D
5. dub 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to je teda kontrola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak tak - bohužel máš pravdu - před výplatou je toho nejvíc v akci :( hele tuším, že v tescu mají od včerejška v akci carte d´or :slight_smile: jsem si teď vzpomněla - asi se tam po práci stavím - i když otázka je jestli v tom našem pidi tescu nějakou carte d´or vůbec seženu :grinning:
5. dub 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Jo máme x-lander,akorát jsem ti chtěla psát,že to mám v albu,nahonem jsem to tam naházela,.. :slight_smile: Mě se dycky líbil,ale starší typy nevešly do výtahu,tenhle novější je už užší.. :wink: Jeli jsme pro něj minulý týden až k Teplicům,ale vyplatil se,paní dala všechno možné příslušenství se zim.fusakem a i klokanku :slight_smile:
5. dub 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to byla parádní koupě,taky by se mi moc líbil :wink: a prosím kolik jste za něj dali?
5. dub 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 To je teda dr,co.. :unamused: Tak aspon že jdeš ob :unamused: čas i jinam a něco ti ukážou :slight_smile: Mě zase vůbec neprohmatává,ale asi na to dojde.. :wink:
5. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis No stál nás 5tis,se vším,chybí akorát autosedačka,už ji sháním.. :wink: A je do srpna příštího roku v záruce:slight_smile:
5. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko děvčata,

konečně je pátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek