• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Ahoj holky, konečně pátek a taťka bude 3 dny doma...jsem tento týden s Filípka nějaká unavená a hrozně mi bolí záda :confounded:
včera jsem si ale zašla na nehty, konečně...jsme s kamoškou vymýšlely, jak to budeme dělat, až se narodí Davídek

@vormoni ahoj ty jsi tu myslím psala, že máš to oblečení z litexu, že? Jsi spokojená?
6. dub 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,no já mám jen jedny tříčtvrťáky od nich a s těma jsem spokojená..Nosila jsem je s delším trikem když bylo teplo :slight_smile: Jinak pěkné ráno všem,i když venku je to hnus..
6. dub 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si vzala dovču do úterka, tak budu mít krásně prodloužený víkend, tak se fakt těším :slight_smile: i když počasí nebude nic moc, těším se na to nicnedělání a že se hezky prospím :slight_smile:
6. dub 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To ti schvaluju,jen pěkně odpočívej pracantko :slight_smile: Počasí má být fakt hrozné,jak naschvál.. :unamused:
6. dub 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni děkuji, vybrala jsem si tam jedny kalhoty, tak si je asi objednám, jen jsem si říkala, že s eoptám někoho, kdo od nich něco má :slight_smile:

@klaire22 tak si dovolenou pěkně užij a odpočívej :slight_smile:

já se právě objednala k praktickému, takže během 14 dní musím zajít ke 4 doktorům...to je super, se mi to nějak nakupilo
6. dub 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni právě - člověk si vezme dovču a počasí na nic :frowning2:
6. dub 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já měla od litexu vždycky jenom plavky :slight_smile: ale jestli i to oblečení je tak kvalitní jako plavky, tak je to asi bez problému :slight_smile:
6. dub 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak hlavně to byly přímo těhu tříčtvrťáky,pěkně zpevňující bříško,tak jako mám i těhu kalhoty.. :wink: jiných značek.. :sunglasses:
6. dub 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahojky, já jsem taky rozhodnutá pro X-landera. Všichni mě straší, že je to spíš pro malinkaté miminka, ale já si nemůžu pomoct, fakt se mi líbí. Byla jsem na veletrhu v Brně a volba byla vcelku rychlá :slight_smile: . Ještě jsem v práci, ale až se časově trochu zvolním, určo jej pojedu ještě jednou omrknout do Brna do obchodu a pak už jenom najdu co nejlevnější :slight_smile: . Jakou barvičku X-landera plánuješ?
6. dub 2012 ve 14:12  •  čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to byla krásná koupě za 5tis :wink:
@petinajan já buď půjdu do nějaké tmavé-černošedá, ale ta červená mě taky dost láká :wink: A ty máš v plánu jakou barvičku?Snad nebudeme mít obříky, abychom nemuseli v 5měsících do sporťáku.Ale určitě půjdu do něj :wink:

Já mám holky nakonec volno až do příštího pátku, Luci dostala atb, tak ať to pořádně vyleží, ať už se těch hnusných nemocí zbaví.

Od Litexu jsem měla těhu kalhoty a spokojenost :wink:
6. dub 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ahojky, tak po dlouhé době jsem zase přišla mrknout. Práce, škola, rodina, .... prostě kolotoč. Už se těším, až budou prázdniny a já budu celý měsíc jenom sedět s nohama nahoře a tiše závidět, že už to máte některé za sebou :D .
Ptala jsi se na Litex, já tam už párkrát objednávala a jsem moc spokojená. Jednou jsem neodhadla velikost a do 14-ti dnů mi zboží bez problémů vyměnili. Zrovna minulý týden mi přišel nový katalog, tak budu určitě objednávat. Jenom je problém, bo se mi líbí samé věci na štíhlé a momentálně takové věci nejsem schopná zkusit :confounded: . Ale Litex můžu fakt doporučit.
6. dub 2012 ve 14:25  •  čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinajan Ahoj,odkud jsi z regionu Hodonín?Já pocházím se Strážnice,to je kousek.. :wink: Mám tam rodiče a za týden tam pojedeme na 1.návštěvu od vánoc.. :sunglasses:
6. dub 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Tak to jsme na tom stejně, taky se mi líbí ty tmavé kočárky. Ale na veletrhu jsem viděla i novinky na rok 2012 a byla tam kombinace černá a zelená a docela mě zaujala. Ale ještě uvidím. Chci zajet do nějakého většího obchodu s kočárky v Brně a tam snad budou mít i skladem, abych viděla a ozkoušela.
6. dub 2012 ve 14:28  •  čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni Jj, Hodonín :slight_smile: . Do Strážnice jsem čtyři roky jezdila na průmyslovku, tam to mám taky ráda.
6. dub 2012 ve 14:28  •  čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinajan Aha,tak to tam znáš..já moc Hodonín ne,občas na nákupy ale jinak ho neznám.. :confused:
6. dub 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se k vám přidat? TP mam 4.7. :slight_smile:
8. dub 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@euricek Ahoj,vítej :slight_smile: Tak to máš pěkně zkraje měsíce:o)Já měla takhle prvního,TP byl 1.7.ale nakonec si ještě deset dní počkal.. :wink: O víkendu se tu moc neděje,manželé jsou doma,tak se relaxuje jinak..Ale počkej v týdnu.. :slight_smile:
8. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nu malej je mensi tak uvidime kdy se mu bude chtit mezi nas :slight_smile:

to ja mam pritele v praci tak trosku netim a patram po diskuzich :slight_smile:
8. dub 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@euricek Ahojky vítej mezi námi :slight_smile: Koukám, že jsi z Kralup - to je kousíček od nás :slight_smile:
8. dub 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj bydlíme v Kralupech skoro třetím rokem, odkud jsi ty?
8. dub 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@euricek z Roudnice nad Labem :slight_smile: což je relativně kousek :slight_smile: čekáš své první miminko?
8. dub 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to neni daleko jinak cekam prvni a po pravde posledni
8. dub 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@euricek jak to, že rovnou poslední?
8. dub 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 nejak se na dve necitime uz pri planovani jsme rekli, ze jen jedno a ty cekas take prvni?
8. dub 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@euricek jj, první :slight_smile: tak to my netroškaříme :slight_smile: chceme určitě minimálně dvě děti a když by jsme se měli dobře (finančně apod.), tak by jsme rádi klidně i třetí dítko :slight_smile: ale to je hudba budoucnosti - teď budeme rádi, až se nám narodí malá :slight_smile:
8. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 na nás každý po pravdě řečeno kouká divně když chceme jen jedno ale v dnešní době se bojim co bude...platíme hypo a ještě dlouho budem a byt máme 2+kk tak asi i proto jen jedno :slight_smile:
8. dub 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@euricek mě to nepřijde divné - nikomu do toho přeci nic není - jestli chcete jen jedno, nebo čtyři děti - je to přeci jen vaše věc :slight_smile:
je fakt, že dnešní situace zakládání rodiny moc nepřeje - ale na druhou stranu - takhle by jsme si děti asi nepořídili nikdy, protože je pořád něco :frowning2:
8. dub 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@euricek Budu muset běžet, jedeme na sváteční oběd :slight_smile: měj se hezky a zase se tu ukaž :grinning: :sunglasses: :slight_smile:
8. dub 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou moje slova :slight_smile: určitě se ukážu, dobrou chuť :wink:
8. dub 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak pěkné velikonoce všem:o)
9. dub 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek