• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Dobré ránko holky...hlásím sluníčkové ráno :slight_smile:
tak jaké byli velikonoce? my nakonec byli v lednici, i když bylo chladno, ale bylo super :slight_smile: jen v sobotu jsme museli s malým na pohotovost :unamused: a dneska jdeme na převaz...má popálené prstíky :frowning2:
10. dub 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ale chudáček malý,to je hned,vid..Na co šáhl? :frowning2: Nám doma se to nestalo ale u babi si šáhl na kamna..ale naštěstí to neměl moc.. :wink: My velikonoce v klidu,chlapi odjeli ráno na pomlázku,já si poklidila,uvařila,koukla na pohádky.. :sweat_smile: Vrátili se až v 17hod,s 2 igelitkama.. :astonished: Spousta čokoládových věcí,bonbonů a 20vařených vajec...Bude salát :slight_smile:
10. dub 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás hlásím deštivo,a 7st..Sluníčko bylo včera ale kosa..v noci -3st..brrrr :confused: Tak jste si to užili v Lednici co,musí to tam být krásné... :slight_smile: My dali v sobotu botanic.zahradu v Ph,u n je trojský zámeček se zahradama,někdy tam mrknu,také jsem neviděla.. :confused:
10. dub 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Nám se to taky nestalo doma, ale u mojí mamky...dotkl se krbových kamen. Prvně to bylo dobré, jen trochu červené, ale když jsme přijeli domů, tak se mu začaly dělat puchýře a hrozně plakal, že ho to bolí. Tak jsme jeli na pohotovost. Tam nám řekli, že to jsou popáleniny II.stupně, zavázali mu to a že v úterý musíme k naší doktorce na převaz.
Jo a krásné fotečky :slight_smile:

Teda 2 igelitky? Ti jsou šikovní :slight_smile: my byli jen na výletě...malý tomu ještě tak nerozumí, tak dostal nějaké to čokoládové vajíčko nebo zajíčka od babi a to stačilo...i tak to sní taťka, protože malýmu ty čokolády moc nejedou
10. dub 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev To bud ráda, že mu nejedou,já ho m usím krotit..to zas bude mlsat každý den něco.. :angry: Spíš to byla jedna igelitka,a menší košík na houby :wink: Ale i tak spousta věcí,zásoba zas do mikuláše.. :astonished: My když se spálíme,tak si to potíráme štávou z aloe,máme jich doma hodně,rozřízneme list podél a tím gelem přiložíme..Pěkně to chladí a i léčí.. :slight_smile: Taky jsem se tím léčila,když jsem se spálila o hrnec.. :unamused: Počkej až malej povyroste,naučí se básničku a vyrazí i s taťkou :sunglasses: U mě nikdo nebyl,tak jsem měla klid..možná s holčičkou se to změní,ale pochybuju,přijdou mi všichni líní ,aby k nám zašli..dobře jim tak :wink:
10. dub 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jsem vám zapomněla napsat,že jsem byla v pátek na tom 2D ultrazvuku,mám nahraných 20min s malou,všechny detaily tělíčka,sem tam mi to dr.přepnul i na 3D pro představivost,tak to bylo moc pěkné.Slečna se pěkně předvedla:slight_smile:Aspon budu moc něco ukázat našim,chystáme se tam teď o víkendu,a na 3D půjdu až za měsíc.. :sunglasses:
10. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jé tak to je super :slight_smile: a co nějaká fotečka? není?

My jsme byli v neděli v tescu a udělali jsme dobrý nákup...měli v akci plívky, pampers active baby za 370kč :slight_smile: tak jsme koupili jeden balík pro Filípka 132ks a jeden už i pro Davídka 150ks...což je naprosto super cena :slight_smile:

teda u nás se začíná taky pěkně zatahovat, půjdeme raději do obchodu, abychom pak nezmokli
10. dub 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Fotečky ne,jen video.. :slight_smile: Já ještě plínky nekupuju,ale myslím,že mi budou stačit z lidlu,já s nima byla spokojená,i když jsem je objevila až později a taky jsem kupovala pampersy a jiné z drogerie pro to nejmenší :slight_smile: Tyhle byly vžycky s obrázky,gumičkou u nožiček a pěkně držely,,což se nedalo říct u všech, co jsme vyzkoušeli :angry: Já mám vegáč,koukám na pohádku,Kubík je ve školce,táta v práci a navařeno i uklizeno mám :grinning:
10. dub 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Jinak pěkná fotečka malýho s taťkou :grinning:
10. dub 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev To mělo být tobě a ne mě.. :astonished:
10. dub 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni děkuji :slight_smile: my ty plínky vzali jen proto, že byly v té akci, jelikož normálně ta krabice stojhí přes 500...z lídlu jsem plínky nikdy nekupovala, jelikož tady ani není. Jezdíme nakupovat buď do hyper nebo tesca...sem tam zajedeme do globusu, je ale až na druhý straně brna než bydlíme...
10. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Aha,no kdybys měla někdy možnost,tak je zkus,fakt můžu doporučit.. :sunglasses: Pampers jsou bezva,barevné a tenoučké..ale kolikrát jsme měli problémy u většího,že je pročural.. :confused: Ale u těch malinkých to bude jistě v pohodě:slight_smile:Tesco jsem nikdy nezkoušela.. :confused: Ale ještě z Dm a shleckera jo a docela dobrý :slight_smile:
10. dub 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak třeba je někdy vyzkouším, děkuji za tip .-)

malej mi teď usnul, tak mám aspoŃ chvilí volno :slight_smile: jo a od čtvrtka bych měla chodit na těhu cvičení...dneska mi paní psala, že klidně můžu přijít už ve čtvrtek v 17hod...
10. dub 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev To je dobrý,taky tam zavolám.. :wink: Kde dnes všechny holky jsou? :astonished:
10. dub 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem přemýšlela kde dnes všichni jsou...celý den se tu nikdo neukázal :fearful:
10. dub 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné úterý,

@janulev auuu, bobík Filípek to muselo bolet :frowning2:

@vormoni tak to jste měli super 3D utz, njo holčičky jsou modelky už v bříšku :wink:

My se právě vrátili taky z 3D utz. Miminko vůbec nechtělo spolupracovat, zkoušeli jsme ho otáčet, ale ani to s ním nehlo. Video nemáme, jen pár foteček, tak nám to dali nakonec zadarmo, tak aspoň můžu utrácet za hadříky.
Jinak naše míry 1255g, délka patičky 5.58cm, porod mezi 25.6.-4.7. a je to kluk jako buk :wink:
10. dub 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivis jé tak to moc gratuluji ke chlapečkovi :slight_smile: a hodíš sem nějakou fotečku? a miminečko má krásnou váhu :slight_smile:
10. dub 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,já nebyla na 3D to až z aměsíc,tohle je ten černobílý klasický UZ,ale mě se líbí taky..Mám krásných 21min a jen sem tam detail v 3D.. :wink: Tobě moc gratuluji ke chlapečkovi,i když video nevyšlo..Budete mít doma páreček jako my,to je přece bezva :sunglasses:
10. dub 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky

@janulev fotečky se pokusím naskenovat až budu v práci :wink:

@vormoni super, tak se můžete ještě těšit na lepší záběry. My už si počkáme až na porod :wink:
10. dub 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky...hlásím zataženo, ale zatím neprší...

@ivis na fotečky se už těším :slight_smile:
11. dub 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky,

@ivis gratuluji k chlapečkovi :slight_smile:
@janulev
@vormoni koukám, že jste si obě užili velikonoce se vším všudy :slight_smile:

to já jsem nějaká chcíplá, někde jsem nastydla, dnes ráno mě šíleně bolelo v krku, rýmu mám a nejraději bych si šla lehnout.......tak jsem si aspoň zavázala krk, udělala čaj a trpím v práci :frowning2:
11. dub 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No ahoj,už jsme si říkali co je s tebou.. :wink: To je teda pech s tím nachlazením,kor když musíš do práce..Škoda že tam nejsi ve dvou,mohla jsi zůstat 1-2dny doma.. :sweat_smile: U nás je také pod mrakem,snad nebude pršet.. :unamused:
11. dub 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já měla včéra dovču :slight_smile: no, to je naprd, ale snad se z toho brzo dostanu - koupím si to osciloccocsinum, prý je to dobré a pomáhá to - a malé by to nemělo ublížit......já byla ráno nějaká vyplašená - probudila jsem se s šílenou bolestí v krku a přišlo mi najednou, že mám nějaké divné břicho - jako by tam malá ani nebyla.........tak jsem si hned vzpomněla, jak mi jednou jedna známá říkala, že chytla asi v pátém měsíci nějakou virozu a to miminko v ní umřelo - tak jsem si furt mačkala břicho, abych malou vzbudila, jestli je v pořádku - a naštěstí po snídani se začala vrtět - takže úleva........že já ty řeči vůbec kdy poslouchala, člověk se akorát nervuje!!! i tak mi není do zpěvu, že jsem takhle chcíplá a malá to prožívá se mnou :( a můžu si za to sama, jsem si v pondělí vzala tričko s krátkým rukávem a na to jen bundu a šli jsem se projít - a docela foukalo, sice jsme se brzy vrátili domů (asi do 15 minut), ale asi jsem prochladla - no jsem fakt blbá, nafackovala bych si!!!!!
11. dub 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 neboooooj, viroza malé rozhodně neublíží :slight_smile: já jich měla první tři měsíce snad tři :slight_smile:
11. dub 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

hlásím na Vysočině pořád sluníčko, ale zima 7C :angry:

@klaire22 ať je ti brzy fajn,uff to jsou teda šoky po ránu :frowning2: Já se také cítím jistější, když mi brouček okopává žebra než když je moc v klidu :wink:
11. dub 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já měla v prvním trimestru hned zkraje, co jsem zjistila, že jsem těhu......a teď mě to sklátilo zase :( je to hnus:(
11. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis to mi povídej - není nad to, když si do nás hezky kopnou, aspoň víme, že jsou ty naši broučkové v pořádku :slight_smile:
11. dub 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky,
my jsme ok, zítra se snad dokopu k mudře pro razítko do průkajdy, měly jsme s malou minulý týden jet k zubaři, ale měla zas zelenou rýmu s teplotkou, tak jsem to zrušila... stejně jako logopedii.. :frowning2:
kopance jsou fajn, mně pořád příjde, že se mi to dítě v břiše točí, do žeber zatím nekope, teď zrovna mi připadá, jako by mi to rukama dloubalo do pánevní kosti.. :grinning: a večer zas nahoře nadskakuje břicho, nad pupkem.. tak to vypadá, že je momentálně hlavou dolů, nebo tak...
jinak pálení žáhy hlavně večer je fakt šílený.. bude to asi i tím, že odpoledne a večer víc jím.. :unamused: došly mi renie, tak jsem ze zoufalství rozmíchala lžičku sody ve vodě a to se zatím ukázalo jako nejúčinnější prostředek.. možná u toho zůstanu, sice je to nechutný, ale co..
11. dub 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Ahojky,

mě malá taky zatím nekope do žeber, taky jí cítím spíš dole a nebo kolem pupíku :slight_smile:
mě žáha pálí fakt jen po hodně mastném nebo pikantním - a to se snažím omezovat, takže díky bohu mám teď docela klid - nejhorší to bylo ze začátku :unamused:

taky si budu muset oběhat zubaře a obvoďáka kvůli razítku, ale to asi udělám až budu doma - budu mít na to 6 týdnů, tak se teďka nebudu honit :slight_smile:
11. dub 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No to jo,lepší neposlouchat podobné zážitky jiných maminek :angry: Člověku to klidu nepřidá..tak to já jsem za celou dobu byla jen na začátku nachcípaná..jinak tomu docela unikám,akorát na noc jsem se naučila dát si kapky do nosu,mám pocit že nemůžu dýchat..Ale četla jsem že v těhotenství opuchají sliznice,tak by to mohlo být ono..To snad mimču taky neublíží.. :wink: Ted jsem byla ve městě,nechat udělat pár fotek,o víkendu se chystáme k rodičům na návštěvu,tak at něco dovezem :grinning: Je tam docela chladno,ale už se pokouší vylézt sluníčko :sweat_smile:
11. dub 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek