• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kammka AHoj,já to měla snad včera večer,moc to pálení žáhy neznám,naštěstí,ale včera se mi fakt jakoby vracely štávy ze žaludku až do krku,ne moc,ale cítila jsem to a šla jsem to zapít a pak mi na spaní vyhovovala poloha na zádech víc jak na břichu.. :astonished: nevím jestli to bylo z nějakého jídla,k večeři jsem měla vajíčk.salát.. :confused:
11. dub 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak tak, ale když mě pak párkrát kopla, tak jsem se uklidnila :slight_smile:
U nás svítí sluníčko, ale jak je venku netuším, ráno když jsem jela do práce, tak bylo tuším kolem sedmi stupňů :slight_smile:
Já mám plný nos poslední dobou taky skoro furt, ale teď mi teče i nudle :frowning2: v těhotenství jsou opuchlé a víc prokrvené, tak je i možné, že můžeš smrkat krev, což mě se teda dost stává :frowning2: jindy na to netrpím :frowning2:
já mám doma spoustu fotek na cédéčku a pomalu nic vyvolaného, tak jsem si nakoupila alba k dodekorování a až budu doma, tak všechno dám dohromady, alba nazdobím, dám vyvolat fotky a zpětně nám všechny alba dodělám....jsem v tomhle hrozná...........
11. dub 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jo, po vejcích je to taky síla... možná jestli byl s majonézovou zálivkou, tak to je ještě horší.. my měli samo taky vaj. salátek a asi ještě budu dělat, vařených vajec zbylo hodně..
11. dub 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 nejsem si jistá, ale třeba zubaře jsem při Fany měla stihnout nejlíp 2x, doporučují lékaři.. na začátku mateřské mně už bude gynekolog předávat porodnici, a do té doby chce ty razítka všechny vidět.. navíc jsem loni měla docela nechutnou alergii, sice to bylo nejhorší v práci, v Praze, takže jsme s dr. usoudily, že to bude nějaká okrasná kvetoucí dřevina, která není na venkově obvyklá.. snad se tomu suchýmu kašli a slzení vyhnu :-/
11. dub 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dneksa vás nestíhám dočítat :slight_smile: byli jsme u babičky ještě pro velikonočního zajíčka, pak do obchodu, uvařit a teď jsem uspala malého
dneska jsem koupila druhou věc pro Davídka...chůvičky :slight_smile: při Filípkovi jsem je neměla a tady na koníkovi jsem našla levné, jen obyčné, tak jsem je objednala

@klaire22 zubaře bys minimálně jednou mít za těhu měla, ale je to teď prý nově, že pojišťovna hradí 3 návštěvy během těhotenství...já byla před 2 měsíci a jdu ještě koncem května
11. dub 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka To víš že jo,majonéza,cibule,hořčice :slight_smile: tak dnes radši vynechám..ještě tam je v lednici..Dnes jsem vařila kuře na paprice s těstovinama,tak to snad bude v pohodě:o)
11. dub 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,chůvičky jsou určitě dobrá věc,hlavně když bydlíte v domě,tam je větší prostor..Já v paneláku je nepotřebovala,ale monitor dechu NANNY jsem také koupila,jako první věc :wink: Na ten první rok určitě skvělá věc,doporučuju :sunglasses:
11. dub 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já byla u zubaře po novém roce,to jsem ještě neměla průkazku,tak jsem tam pak šla koncem ledna a to už mě jen dali razítko,že vše bylo ok :slight_smile: Ale nějak mě ted pobolívá při kousání stolička,tak se tam možná ještě jednou ukážu.. :confused: U obvodačky jsem byla minulý týden pro razítko,jen mě poslechla a promačkala,zkontrolovala nohy(otoky a křečáky)a EKG mi neměřila,páč jsem na tom byla v listopadu před umělým a to prý stačí..Ale šla jsem na krev kvůli štítné žláze co měla moje mamka,a vše je ok :slight_smile: Ted už mě čeká jen ta cukrovka :astonished: :sweat_smile:
11. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Já tehdy chtěla ten monitor, ale nakonec jsme jej neměli...a chůvičky chci právě kvůli tomu, že teď bydlíme v domě...a když bude malý spát v postýlce a my budeme třeba na dvoře, tak abych jej slyšela apod...a paní za ně chce 350 i s poštovným, takže v pohodě. Nepotřebuju žádné extra, stačí jen ty obyčejné
11. dub 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak vajíčkový salát se u nás nedělá - to jsou teda jen nakrájená vajíčka, cibule a pak majolka a hořčice? to je vše? a jí se k tomu předpokládám jen pečivo :slight_smile: musí to být teda dobrota :slight_smile:
11. dub 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jj já byla právě u zubaře kvůli tomu, že mi vypadla plomba a říkal, že bych měla přijít během těhu víckrát...a hlavně mám taky přijít někdy, když nejsem těhu nebo nekojím :grinning: k obvoďákovi jdu příští úterý, jiné dny totiž tam není a na cukrovku jdu zítra :confounded:

jinak jsme včera byli u doktorky na převazu Filípkové ručičky...to bylo zase řevu, ale máme přijít v pátek a už mu to nechají odvázané, jen se mu bude dávat nějaká mastička...má to hodně popraskany, ale prý jinak hezky
11. dub 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ano,jen osolit a opepřit a to ,co jsi vyjmenovala:slight_smile:Je to mňamka :grinning: K tomu pečivo :wink:
11. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ale chudáček malej.. :unamused: Tak snad už to bude dobrý :slight_smile: No zavolám si radši zavčasu k tomu zubaři,jsou tam dlouhé čekací doby.. :astonished: Tak ať to zítra zvládneš na té cukrovce.. :wink:
11. dub 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 u nás se taky občas uděla vajíčkový salát, ale jím ho jenom já...manžel má raději hermelínový salát apod.

@vormoni díky, jedeme už v půl 7, sestra musí přijít hlídat Filipa, jelikož vstává až tak v 7...jj snad tu ručičku bude mít dobrou, se mu sloupne ta spálená kůžička a musí se počkat až se mu zacelí ta nová kužíčka...a snad tam v 5-6 letech už by nemusely být vidět ani jizvy, prý
11. dub 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Tak snad tě to ted mine ta alergie.. :wink: Odkud jsi kolem Benešova?Jezdíme tam ke známým co bydlí v Poříčí nad Sázavou.. :grinning: Rodit chceš asi v Benešově co? :slight_smile:
11. dub 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev taky si chci koupit chůvičku, nad monitorem přemýšlím -nevím zda do něj jít, či ne..........

@vormoni jak dlouho jsi ho používala u Kubíka? každý říká jinak dlouhou dobu - většinou se všichni schodují, že stačí do těch 5-6 měsíců ho mít v postýlce, jiní že do 3 měsíců........tak nevím.....
11. dub 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev hermelínový mám taky ráda :slight_smile:
11. dub 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak děkuji za recept :slight_smile:
11. dub 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni chudáček, to je hnedka, si spálit ručičku :frowning2:
taky držím palečky, ať ti to zítra na cukrovce dobře dopadne :slight_smile:
11. dub 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Určitě to bude dobrý,malýmu se to také krásně zahojilo,nemá žádné jizvy ani já,když jsem se tenkrát spálila.. :wink: Je to asi něco jiného než když se opaříš horkou vodou nebo přímo ohněm.. :frowning2: Hermelínový taky miluju,a výborný je i s krevetama,ten kupujeme v PH na zličíně v tescu,nemá tam chybu..Krevety velké jako nikde :sunglasses:
11. dub 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já ten monitor dechu měla mít jen půjčený z jednoho obchodu v brně kde jej půjčují...ale ptala jsem se doktorky a pak i v porodnici, zda jej pořizovat a říkaly, že záleží na mě, ale že se to spíše dává miminkům s nízkou porodní váhou nebo nedonošeným. Ale záleží pouze na mamince

@vormoni taky myslím, tak doufám, že to bude v pořádku...a myslím, že už ani teď neví ,co se mu stalo...jen mu to připomíná ta zavázaná ručička
11. dub 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Já ho měla v té postýlce snad rok určitě,možná pak už jsem ji tolik nezapínala,ale pro klid v duši to tam měl..Pak jsem to prodala a ted zase koupila.. :sweat_smile: Ale je fakt, že za polov.cenu než před 5lety a i tenkrát byl použitý..Ted mě stál 840kč a je ještě v záruce. :wink: Chůvičky se hodí v baráku,v paneláku nejsou potřeba,vše hned slyšíš :sweat_smile:
11. dub 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni krevety já taky ráda, ale v hermelínovém salátě jsem je ještě nejedla........musí to být zajímavé :slight_smile:
11. dub 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni my jsme u Netvořic.. do Bene to máme 12km, takže rodit budu určitě tam.
11. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem udělala dneska radost i sobě a objednala si oblečení z toho LItexu...3/4 kalhoty a k tomu tričko :slight_smile:
11. dub 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klaire22 Ty krevety nesjou v hermelín.salátě,to je krevetový koktejl,tak se to snad jmenuje.. :sweat_smile: a je tam ananas a majonéza asi..Je božíííí,ale jen na tom Zličíně,jinde tak dobrý nedělají,co jsem ochutnala... :confused:
11. dub 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Jasně,malé nemocnice lepší kolikrát jak pražské..Kámoška z toho poříčí tam rodila už 2x sice císařem,ale byla spokojená :slight_smile:
11. dub 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev taky bych si ráda udělala radost pro sebe - včéra jsem si za poslední peníze koupila už větší a pohodlnější podprsenku :slight_smile: ale chtěla bych nějaký hezký vršek a i nějaké kalhoty, kuknu do toho litexu taky :slight_smile:
11. dub 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni hmmm, to musí být dobrota - u nás tenkrát dělali krevetový koktejl - přesně jak píšeš - byl tam ananas, majolka, i pár přidaných krabích tyčinek a bylo to perfektně ochucené - ale pak ho přestali dělat a od té doby jsem ho nikde neviděla :( a na Zličín se moc nedostanu - my když jedeme do Prahy, tak do Letňan - to máme hned na sjezdu z dálnice a nebo pak do Globusu do Čakovic.........někdy sjedeme i na čerňák :slight_smile: a ten salát mají přímo kde - respektive - jak se to tam jmenuje, kde ho prodávají - to je nějaký stánek s lahůdkami, nebo v tescu, nebo tak.....nevím jaké všechny obchody mají na Zličíně :sunglasses:
11. dub 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Nene,je to přímo prodej v tescu mezi jejich saláty..já vím, že jsem ho zkusila i u nás v rakovnic.tescu,ale nebylo to stejné..Prostě tam mají ty krevety vždycky velké a i ta chut je bezva.. :slight_smile: Přitom by měli mít pro všechna tesca stejnou recepturu.. :angry: ale bohužel.Zkus mrknout u vás v tescu a když budou ty krevety velké je možné,že to bude on:slight_smile:
11. dub 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek