• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni no my máme v Roudnici takový pidi tesco a myslím si, že jsem ho tam ani nikdy neviděla, ale juknu se, až pojedeme třeba do těch Letňan :slight_smile: děkuji za tip :slight_smile: mořský potvůrky já ráda :slight_smile:
11. dub 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer holky,

jsem sice s Lucinkou doma, ale nějak nestíhám. Dneska jsem uklízela, převlékla postele, odpoledne jsme tu měli na návštěvě kámošku s holčičkou, a teď jsme se šli ještě projít a hlavně něco koupit k jídlu. Je tam fakt nádherně, teplíčko, kéž by to vydrželo.

Jinak můj první úkol je zbavit se věcí po Lucince, a pak začnu pořizovat věcičky Filípkovi. Monitor budu mít snad od švagrové, a chůvičky bych si taky chtěla pořídit i když bydlíme v bytě, ale já jsem hluchá jak poleno, tak ať nemusím bobíška pořád lítat do pokojíčku kontrolovat.

Určitě ještě chci pořídit lehátko, kolotoč na postýlku a hlavní úkol je ten kočárek. Nedávno měla jedna paní na SBAzaru fakt nádherný červený X-lander, ale nějak mě to k tomu klukovi nepasuje, takže si počkám na nějaký tmavý.
11. dub 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holčiny,

u nás leje jako z konve :frowning2: vzbudilo mě to už v noci, jak padaly kapky na parapet :frowning2:
Jinak jsem furt chcíplá, ale oproti včerejšku to určitě není horší, lepší možná o trošku, ale díky bohu se to ustálilo - 2-3 den je vždy nejhorší, tak snad zítra bude už lépe :wink:
12. dub 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočeny, zítra 3D...jupííííí :grinning: tady zatím nechčije ale určo bude....a má prej chcat několik dní. To se dom a s malým zblázníme. Jinak cukr mám dobrý ale na hraně tak se budu muset krotit :grinning:
12. dub 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak hlavně, že ti to dopadlo dobře a cukrovku nemáš :slight_smile:
Tak to u nás chčije a chčije :frowning2:
12. dub 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no uvidím co poví doktor zatím mám jen echo od sestřičky ale říkala že by mě neměl nikam posílat ..... no ale o Velikonocích jsem sežrala tuny čokolády tak už budu teda hodná :grinning:
12. dub 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ty Velikonoce :slight_smile: to já než čokoládu si spíš dala mazanec a nebo beránka :slight_smile:
12. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak hlásím že u nás také prší celou noc i teď..Ani se mi nechtělo jít s malým do školky,ale překonala jsem se...Možná ho nechám doma zítra:o)
@petule22 Tak gratuluji,at jsou ty výsledky v normě a nic ti nehrozí :wink:
@ivis Ahoj,včera že bylo hezky..?U nás teda ne.. :astonished: Já se také zbavuju věcí po Kubíkovi,ale popravdě to moc nejde..nějaké zákaznice se už ozvaly,ale nakonec z toho sešlo..Je fakt, že tam mám dost věcí s flíčky,nevím jak vy,ale já prostě to mlíko někdy nemohla vyprat..ani ted s různými přípravky,je to už zaprané.. :frowning2: Ted s malou se budu snažit likvidovat skvrny hned,ale někdy na to holt nebyla nálada a takhle to pak dopadlo.. :confounded:
12. dub 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak mám za sebou testy na cukrovku...fuj byl to hnus a dokonce mi dělaly 3 odběry...už to není jen ráno odběr, pak vypít ten hnus a po 2 hodinách druhý odběr...teď je to po hodině. Výsledek si můžu vyzvednout už dneska po 14 hodině...tak jak pojedu na cvičení, tak se tam stavím. Prý musím osobně, jinak bych manželovi musela psát plnou moc

@petule22 je super, že cukrovka není...a když je nahraně tak dávají jen třeba jen slabou dietu, krotit se ve sladkým, jíst tmavé pečivo...měla to tak i kamoška

@vormoni já s flíčky neměla ani tak problémy u malého miminka, ale spíš až když začal ty příkrmy a pak dál...teď mi ale kamoška doporučila připravek na skvrny afakt to pomáhá...dokonce jsem i s kočárku vyprala propocené a ušpiněné fleky, co už jsem dávno vzdala, že nevyperu

jinak u nás taky prší...dopoledne to ještě šlo, ale kolem oběda začalo a stále leje...ale včera tu bylo krásně, 22,5stupně a svítilo sluníčko
12. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev No to jo,s příkrmy přibyly skvrny červené od kečupu,mrkve atd,a nebo citrusy..ty jsem taky nemohla vyprat..Musím to ted víc hlídat,nebo se těch věcí pak nezbavím.. :astonished: Tak prima,že to máš za sebou,to jsou teda obštrukce..už ted se na to těším.. :angry:
12. dub 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak u nás taky hnusně,a leje a leje. Fuj :frowning2:

@janulev a @petule22 super že máte testy na cukr. za sebou a že je to Ok.

Holky teda u sebe nevím, nevím jak bych to doržovala, kdyby mě cukrovku našli, já jsem totální závislák na sladkém :wink:

@janulev a @vormoni já jsem hromadu věcí vyházela, bo naše Luci byla hrozné čunátko :grinning:
A přiznám se, že raději než na net dávám věci na burzu,anebo je prodávám kámoškám, zabere to o mnohem méně času a ať si každý věc prohlédne a rozhodne se zda koupí. Zrovna jsem dochystala a mám tu připraveno 140 věciček na burzu tak doufám, že budu úspěšná v prodeji :wink: ať můžu začít kupovat Filískovi
@janulev prosím co používáš na ty skvrny?děkuji

@petule22 juuuu, tak jsem zvědavá jak se vaše holčička na 3D ukáže :wink:
12. dub 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 Tak zítra pěkný představení přeju a krásné fotečky:slight_smile:
12. dub 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivis Ahoj,já nakonec taky to s flekama asi vyházím,nemůžu čekat věčně a hromadit to,je málo místa.. :unamused: Ale doufala jsem ,že taky něco vydělám na věcičky pro malou.. :sweat_smile: Když ne,tak se nedá nic dělat..pořád ještě čekám na peníze z daní,co na to chci věnovat..nevíte kdy to hodlají posílat?Včera bylo pozdě! :grinning: :sunglasses: :grinning:
12. dub 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni taky bojujeme s nedostatkem místa, a hlavně mě tu štvou ty krabice, si připadám jak ve skladišti :angry: A daně už bych mohli poslat, finančák v ZR většinou posílá kolem 15.dubna. Já jsem zas letos ostrouhala a vraceli mi jen 200,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis to já jsem taky zvědavá pak vám sem dám foto nebo videjko :slight_smile:
12. dub 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivis Já nedostala nikdy nic,ale letos jsem si byla něco vyběhat,dostala jsem před 2ety odstupné v práci tak tam mi to dělá něco přes 7tis a z minul.roku uplatnuji slevu na dítě,to akle nevím kolik bude..Takže peněz bude dost:slight_smile:už se těším :sweat_smile:
12. dub 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já už se teď těším až mi budou vracet daně příští rok,to se pak taky rozšoupnu :wink:
12. dub 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis
@vormoni mě každoročně vracejí cca 1800,- Kč díky tomu, že si spořím......ale když jsem začala pracovat hned po škole, tak to mi vrátili asi 6tis. - to bylo hodně příjemné :slight_smile:
12. dub 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak cvičení super, příští čtvrtek jdu znova :slight_smile: a testy na cukr taky v pořádku...opět po 2 hodinách po vypití jsem měla lepší hodnoty než po ránu na lačno :sweat_smile:

co se týče vracení daní, tak vím, že loni nám to vrátili až nějak po 20...ale manželům kolega říkal, že mu už dorazily daně o víkendu...jinak většina lidí to má ve výplatě

@petule22 ztra přeji pěkné pokoukáníčko a těším se na fotečku :slight_smile:

@ivis kamoška mi na ty fleky doporučila Smacchio tutto nechleck, peru v arielu nebo persilu tabletách a přidávám občas vanisch...ten přípravek od kamošky ale neprodávají všude...většinou to prodávají v takových těch obyčejných drogeriích, v tescu, albertu apod. jsem to nenašla
12. dub 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev : na jaké cvičení chodíš?super, že je cukr v pořádku :wink: a díky za tip na ty skrvny zkusím mrknout.
12. dub 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dneska jsem koupila Fildáskovi lehátko a kolotoč na postýlku :wink:
12. dub 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a Lucinka dostane tyto naušničky
12. dub 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivis jéééééé nádherné, takové nějaké bych si taky představovala pro Nikolku :slight_smile: ale počítám že nějaké dostane od babičky a dědečka takže zatím nekoukám :slight_smile: na kolik vyjdou cenově?
13. dub 2012 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já se do nich zamilovala na první pohled. Stojí 638,- tak snad nebudou v ouškách zlobit.

http://www.krystalove-sperky.cz/Products/Nausnice/Nausnice-s-kristaly-Swarovski-31127-3-aqua.aspx?nodeId=14184
13. dub 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jo aha to jsou stříbrné, já bych chtěla bílé zlato ale to pak bude asi jiná cenová relace :grinning: snad to nebudu muset platit jí :grinning:
13. dub 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky...u nás krásně svítí sluníčko, ale zima fujjj...venku je úplně bílo, jak tam mrzlo

@ivis krásné věcičky...na cvičení chodím do brna na klasické cvičení pro těhotné...na balonech, protahování, učení se dýchat apod.

@petule22 ahojky v kolik valíš na ten 3D?

právě mi psalo ppl, dorazí mi dneska to oblečení z litexu a příští týden dorazí ty chůvičky :slight_smile:
13. dub 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev na 9:40 :slight_smile:
13. dub 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak budu na vás myslet, aby se malá krásně ukázala a 3D stál za to :slight_smile:

my dneska jdeme na sundání obvazu z Filípkové ručky, ale už teď, když mu o tom řeknu, tak řve jak tur...to zase bude u doktorky komedie :angry: :sweat_smile:
13. dub 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :slight_smile:

u nás zataženo, sluníčko nikde :frowning2:
13. dub 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek