• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 budu na tebe myslet, ať se vám Nikolka krásně natočí a ukáže se v celé své kráse :slight_smile: už se těším na fotky :slight_smile:
13. dub 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis naušničky jsou moc krásné :slight_smile:
13. dub 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Krásně :slight_smile: ,jsi nakoupila,je to nové nebo z inzerátu?Naušničky také pěkné :slight_smile: ,už se těším až vybereme i my pro malou :wink:
@janule Gratuluji k dobrým výsledkům na cukr:slight_smile:Účet ted kontroluju každý týden. :sunglasses: To cvičení ti závidím,já tam ještě nevolala,četla jsem akorát na netu a nevím jestli jde platit po jednom cvičení hotově,páč tam píšou o 12lekcích za cenu cca 800kč ale to já určitě tolik nestihnu,jak už jsem v půlce a taky nebudu moct každé pondělí jak to oni mívají..Ted nebudu ani doma ,tak zkusím zavolat v týdnu jak by to šlo.. :confused:
@petule22 Držím palce :grinning:
@klaire22 Ahoj,tak u nás je sluníčko,čekala jsem spíš déšt,tak asi vyrazím honem do města,malýho jsem dnes už nechala doma,ale ještě nevstal mizera jeden.. :sweat_smile: :astonished:
13. dub 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já jsem se už taky objednala na cvičení - měla bych začít v úterý, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:

jinak zítra si jedeme pro kočárek, jsem na něj strašně zvědavá :slight_smile:
13. dub 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dorazili od doktorky...malej řval jak tur, ale už to má odvázané...a prý moc hezky, ale je to teda hodně ošklivy ...musíme počkat až se to uzdraví...máme přijít až tak za týden, aby nám vypsala papíry na pojišťovnu
a dostala jsem plnou moc...kterou mi musí podepsat manžel, že mi povoluje chodit s vlastním dítětem k lékaři...to je s prominutím hovadina :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@vormoni tam kam chodím, tak se za 1 lekci platí 120, za 5 je to 500 a za 10 zase 800...tak si příště koupím těch 5 a snad je vychodím všechny...pojišťovna mi to proplatí

@klaire22 jé už zítra? tak doufám, že budete moc spokojeni :slight_smile: já i když kupovat kočárek nebudeme, tak jsem pokukovala...ale kdybych řekla manželovi, že prodám ten náš a koupím jiný, tak mě asi roztrhne :grinning:
13. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jj, už mi volali, že kočárek dorazil, tak zítra se na něj jedeme podívat a jestli se nám bude líbit, tak si ho můžeme hned odvést :slight_smile:

u nás je vstup 80,- Kč - a netuším, jestli by mi to proplatila pojišťovna..........ale hlavní je, že se budu dýchat....a rovnou se seznámím i s tou porodní asistentkou, která pracuje v porodnici, ve které chci rodit :slight_smile:
13. dub 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 na tu pojišťovnu se mrkni normálně na netu, u které jsi pojištěná? Já jsem u vojenské a ta platí 1000 ročně na cvičení pro těhotné, 1500 myslím na plavání v těhu a pak i něco na vitamíny...
stačí pak říct na cvičení aby ti napsali paragon, že tam chodíš a kolik platíš, zanést to na pojišťovnu a ta ti to proplatí...pokud ti přispívá
13. dub 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 my jsme takto chodili i s Filípkem na plavání pro kojence...pojišťovna na to přispívala, tak jsme od 3 měsíců chodili...pokud to půjdu, chci chodit i s Davídkem
13. dub 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já na to jednou koukala na netu, ale nikde jsem nic nenašla.........já mám ministerstvo zdravotnictví........zkusím se ještě mrknout, třeba to tam někde najdu
13. dub 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera se tam o této pojišťovně bavily holky a říkaly, že ta přispívá 800,-...tadyje odkaz :slight_smile: http://www.zpmvcr.cz/cz/pojistenci-a-verejnost/produkty/preventivni-programy.html?id=33#balicky-top
13. dub 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev už jsem to omrkla - moc děkuji........musím si zřídit nějakou jejich kartu života - tu nemám a pak můžu zažádat....ale děkuji za tip :slight_smile: 800kč ušetřit je fajn :slight_smile:
13. dub 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj já říkám, že aspoň něco...taky tam párkrtá půjdu a nechám si to od pojišťovny zaplatit :slight_smile:

jé holky, tak jsem právě koukala na školu a už mi přerušili studium...ani jsem netušila, že mi to učení bude tak chybět :unamused: :sweat_smile:
13. dub 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak tak, když už si to člověk platí, tak ať z toho něco má :slight_smile:

to je rychlost teda.....no, já ještě nejsem ani rok ze školy a mě to učení teda vážně nechybí :slight_smile:
13. dub 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ve středu navečer jsem posílala žádost o přerušení a teď jsem koukala na stránky školy a už tam mám napsáno, že je studium přerušeno...jen teď musím počkat ještě na písemné vyjádření
ale jsem ráda, sice mi to chybí, ale stejně bych to teď nedala se učit...lepší přerušení studia než aby mě v létě vyhodili, že jsem neudělala zkoušky
13. dub 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to je teda rychlost!!!
Tak to rozhodně, takhle ti ty udělané zkoušky nikdo nevezme, zatím co kdyby tě vylily, musela by jsi zase všechno hezky od začátku - i když oni to někde taky uznávají :slight_smile:
13. dub 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Nikolka je teda fešanda, má krásně našpulenou pusinku :slight_smile:
13. dub 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ufff.tak jsem douklízela, čekám stále na toho z ppl a Filípek spinká...ještě jednu pračku vyprat a já jsem ko :confounded:

@klaire22 kde vidíš fotečku Nikolky od Peti? já ji nikde nevidím
13. dub 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já mám Péťu přidanou na FB a už tam dala fotečky :slight_smile: tak jsem je už omrkla :slight_smile: Nikolka je kočka :slight_smile:

Holky, mě během pár dní už 3 lidi řekli, že nastávající mamince pořád říkali, že to bude holčička a nakonec vylezl kluk......a to fakt během pár dní rovnou 3 lidi - aby pak na mě fakt nevykoukl na porodním sále klučík :slight_smile: upřímně - když počítám s tím, že to bude holčička, tak bych byla asi v šoku - hlavně - já fakt nakupuju všechno do růžova, jen pár věcí mám neutrálních........mě to teďka teda fakt fest leží v hlavě!!!!
13. dub 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 aha tak to potom jo, když ji máš na fb :slight_smile: snad dá fotečky i sem, abychom mohly mrknout :slight_smile:

S tím pohlavím...už jsem o tom párkrát taky slyšela, ale nikomu ze známých se to nestalo...ale myslím, že pokud má doktor kvalitní UTZ tak by snad pohlaví mělo jít určit dobře. samozřejmně nikdy to není 100%, jen když jde maminka na odběr plodové vody, z té je to prý na 99,99% spolehlivé. Já bych se tím netrápila, i u kluka se doktoři mohou splést :slight_smile:
13. dub 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no já bych měla mít asi přespříště UTZ - počítám, že příští prohlídla bude jako byla posledně -jen mě prohlédne, prohmátne a poslechne srdíčko, tak se ho raději ještě jednou zeptám :slight_smile: ať má dušička klid :slight_smile:
13. dub 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já mám kontrolu příští čtvrtek, ale počítám, že UTZ nebude...další týden bych měla jít na tu injekci a pak během měsíce by měli být poslední odběry a velký UTZ na vývojovy vady...to budeš mít určo taky, tak tam se optáš :slight_smile: já bych se tím ale nestresovala :slight_smile:
13. dub 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev aha, to jsem nevěděla, že se ještě bude dělat nějaký UTZ na vývojové vady a odběry......doufám, že zase nebudu muset k Apolinářovi.....ale pro zdraví Elinky udělám cokoliv - dneska se zrovna moc neozývá, jen ráno jsem jí chvilinku cítila a jinak se teda celý den poflakuje a spinká...............
13. dub 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem se vás chtěla zeptat - nejsem si jistá, jestli to tady už některá nepsala.......jak mám tu virozu a fakt rýmu, tak si stříkám do nosu Olynth - na příbalovém letáku píšou, že to těhotným a kojícím nedoporučujou - ale já si teda i přesto stříkám do nosu, jinak bych se asi udusila - mám bez těch kapek totálně ucpaný nos a šíleně huhňám.....tak se jen chci tak nějak uklidnit, jestli nedělám malé zle.......nebo co jiného berete na rýmu vy????
13. dub 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj i v průkazce je ještě předtištěná kolonka na poslední odběry a UTZ, dělá se to mezi 30.-32.tt

Davídek je od včerejšího večera docela aktivní, asi jej rozhodilo to cvičení :grinning:
13. dub 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 na ten ucpaný nos mi byl doporučen Quixx, dávají na to i reklamu v televizi...je to ta mořská voda...nebo pak vincentka ve spreji do nosu
13. dub 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev takže to raději ani nemám používat???? mě jedna známá - zdravotní sestřička říkala - že si to prý klidně stříkat do nosu můžu......tak nevím.....tak já se snad raději zastavím ještě pro něco jiného v té lékárně......
13. dub 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 navíc dneska mě trošku píchá v podbřišku - je možné, že by se zase zvětšovala děloha a bolelo to ???? jen teda občas - dneska mě tam píchlo asi 2x..........aby to tak bylo z těch kapek............se tady zase začínám stresovat - jsem blázen, fakt!!!!
13. dub 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev navíc dneska mě trošku píchá v podbřišku - je možné, že by se zase zvětšovala děloha a bolelo to ???? jen teda občas - dneska mě tam píchlo asi 2x..........aby to tak bylo z těch kapek............se tady zase začínám stresovat - jsem blázen, fakt!!!!
13. dub 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mažu domů kočky, za chvíli mám padla :slight_smile:
užijte si víkend a papa :grinning: :sunglasses: :wink: :slight_smile:
13. dub 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

věcičky jsem kupovala z bazárku, za dva měsíce už klidně můžu rodit, tak ať všechno nehoním na poslední chvíli :wink:

Cvičení vám holky závidím. Já ještě budu chodit do konce května do práce, tak bych to nedávala. Jsem fakt odpo hodně unavená.

@klaire22 to se ti určitě jen rozpíná děloha, však teď bude miminko přibírat bleskovou rychlostí tak si dělá místečko :wink:
to já bych se ani nezlobila, kdyby se Dr. spletli s pohlavím, ale u nás je ten kluk už asi 100% :wink:
Olynth jsem u Luci nebrala a mordovala jsem se nachlazením celý měsíc před porodem Lucinky, to byl masakr, jsem byla jak mrtvola, nemohla dýchat, takže ani spát a k porodu šla vycuclá jak troska :angry: takže pokud ti známá říkala, že ho můžeš tak bych si ho šplíchla.

U nás dneska taky hezky, takže to vypadá, že taťka zase nedorazí domů, dělá do večera a tchánovci jsou na dovolené, tak se musí postarat o jejich hospodářství,takže je zbytečné aby se domů jezdil na pár hodin jen vyspat.
13. dub 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek