• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22Já se kapek do nosu nebojím,také si kapu,sice jen 1x 1kapku na noc,ale výčitky si kvůli tomu nedělám..Pochybuju,že něco z toho dojde k miminku.. :wink: Spíš je lepší ,že se ti uleví a vyspíš se,než natahovat nahlazení,aspon si to myslím..Je otázka kolikrát si dáváš denně..Já bych dávala hlavně na noc,přes den holt smrkám,když mám rýmu.. :sunglasses: Rozhodně tě z kapek nepíchá v břichu,to je blbost :sweat_smile: Hezký víkend i tobě,my zítra odjíždíme k našim do úterka..:slight_smile:
13. dub 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,mě teda nikdy tyhle mořské vody ani vincentky nepomohli.. :frowning2: To taky nevím že budou ještě nějaké odběry kvůli testům,myslela jsem že už vše mám,kor z té plodovky,takže jsem v klidu a také s pohlavím :sunglasses: I když? :astonished: No to by mě asi kleplo ve finále.. :sweat_smile: Dnes jsem si konečně vyzkoušela kočárek,prohlídla si vše,jak se skládá a není to těžké.. :grinning: byli jsme na chvíli na chatě,kde je uskladněný zatím.. :wink:
13. dub 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev To je dobrý nápad s tím proplácením,úplně jsem na to zapomněla,taky nám s malým propláceli plavání.. :slight_smile: Hned to omrknu na webu :sunglasses: Jinak mi asi dnes dorazily ty daně,jsem trošku zmatená,páč je to stejná částka plusmínus jako nemocenská,ale ta nikdy nepřišla takhle brzo v měsíci.. :slight_smile: Dohromady to dělá 10.500kč,takže paráda:slight_smile:Bude na výbavičku :grinning:
13. dub 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev máš face? Jsme rodina Mudříkovi
13. dub 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 hele mně píchá v celým břiše, když mi to začlo a to bylo jen na pohmat, letěla jsem k mudr, ten se ptal, jestli je to vlevo od pupku, já že jo, a co vpravo, tam ne... tak mně prohmát na koze a promáčk těch míst několik, já zařvala.... byly to děložní úpony... jsou i v tříslech a holt to bolí.... podle mýho mudr jsou většinou jen na okrasu, takovej naschvál přírody...abychom si to užily asi... :frowning2:
13. dub 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mi ten quixx pomohl, byla jsem nachlazená hned na začátku těhotenství...ale je pravda, že když jsem šla rodit Filípka, tak jsem asi měsíc před tím se trápila s rýmou a nachlazení a nic nepomáhalo...přestalo to až při porodu

@petule22 jj face mám, už jsem ti zažádala o přátelství...

a daně nám stále nic, mi rodičák už přišel, manželovi výplata, ale daně stále nic... :angry:
13. dub 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
13. dub 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Fotky pro ty co na facebooku nemám :wink:
14. dub 2012 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petule22 Ahoj ,pěkné fotečky i videjko,zdá se ale, že se to malé moc nelíbilo,co?Ale člověk je rád,že ji může vidět a slyšet i tak,že? :slight_smile:
14. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ne nelíbilo :slight_smile: pořád se mračila a schovávala za placentu či ručky ale i tak mě stačilo že jsem ji viděla, těch 6 stovek za to stálo :slight_smile: hlavně že tam jde vidět že je to ločina :slight_smile:
14. dub 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22: fotečky super,stydlivka jako náš Filípek, ten tam taky furt máchal ručkama, že ho nebylo možné zabrat. Nu což za 2 měsíce rodíme, to už je za chvilku a zlatíčka uvidíme v celé své kráse :wink:
Já jsem šla hlavně kvůli určení pohlaví, jsem se těšila, že se můj Dr. spletl a ukáže se nám holčička :wink: Také jsem byla ráda, že mi mimčo zkoukl někdo jiný, že ho přeměřil, a hlavně že to všechno mohl vidět manžílek s Lucinkou :wink:
14. dub 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré uplakané ránko...u nás se plakalo už včera večer...umřel nám večer pejsan :cry: :cry:
jinak jsme přes víkend předělali ložnic, aby jsme udělali místo na postýlku a Filípkům pokojíček už je taky předělaný...je tam zpátky skříňka, kterou mám jako přebalovák

@petule22 moc krásné :slight_smile: malá vypadá kouzelně :slight_smile:
16. dub 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 malá je vážně kouzelná, já už chci taky ultrazvuk :slight_smile: chci jí vidět, musí být zase úplně jiná - když vidím Nikolku :slight_smile: fakt už aby byli mrňouskové venku :slight_smile:
16. dub 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev to je mi moc líto - a jak byl pejsánek starý? nám umřel starší pejsánek už asi před 3 roky, ale vím, že z toho bylo slzavé údolí minimálně na týden - je to prostě člen rodiny a pak ten jeho odchod hodně bolí :frowning2:
16. dub 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 teď ve čtvrtek by měl 9 let...v sobotu byl nějakej špatnej, včera dopoledne už šíleně slintal a měl nateklý celý krk, tak jsme byli u veterináře...prý má zánět nějaké slinicí žlázy, či co. Dostal antibiotika a že se z toho dostane, že otok bude ustupovat, jen je to na delší dobu. V půl 8 večer za ním Marek byl a byl ještě v pořádku a v půl 10 jsme ho našli už byl naprosto ztuhlý :frowning2:(
dneska to musíme nějak říct Filípkovi, ještě to neví...ale taťka říkal, že pořídíme štěňátko
16. dub 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev chudínek malej :frowning2: to je mi fakt líto :(nemám ráda, že když se zvířátka trápí nějakými neduhy a pak jim podlehnou :frowning2:
navíc dnes je takový ošklivý den - prší, je zima - to tomu moc nepřidá :frowning2:
16. dub 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já jsem říkala, že kdyby to bylo něco vážného, tak jej nenecháme trápit a utratíme ho...ale doktor říkal, že to bude v pořádku, že mu to splaskne a kdyby ne, že se to vyoperuje...jen to vyléčení chvíli potrvá, mysleli jsme, že to zvládne, tak jsme byli naprosto v šoku, když jsme ho večer našli...měl ten krk jak balon :frowning2:
16. dub 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to věřím, že to musel být šok........necháte ho spinkal s klidným vědomím, že už mu bude po těch lécích lépe a že zase bude brzo jako rybička a za pár hodin najdeme pejsánka tuhého, já bych řvala jak tur :frowning2:hlavně to vědomí - co když se chudáček trápil a já mu nepomohla!!!zajímalo by mě, proč pejsánek umřel :frowning2: jestli něco doktor nezanedbal :frowning2: ale i tak vám to pejska nevrátí :frowning2: :cry: :cry: :cry:
16. dub 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 my to ani řešit nebudeme na co umřel...mohl mít třeba už stářím slabším srdíčko nebo nějakou jinou vadu...dneska odpo až Marek přijede, tak mu vykope hrobeček a pohřbíme jej na zahradě pod jabloní :cry: jen mám jít dneska na těhu cvičení a ani se mi nechce

@klaire22 vůbec co kočárek? ani jsi nenapsala, máte nebo ne?
16. dub 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak hlavně ať je vám co nejdřív lépe a určitě si brzy pořiďte štěňátko - ono to pak rychleji přebolí :slight_smile:

jj, kočárek máme - já jsem z tohohle víkendu tak utahaná - v sobotu jsme jeli pro kočárek, pak ještě do Prahy do Kiky pro komodu, na kterou mi děda udělá přebalovák - no celý den v čudu a byla jsem fakt hotová - ale kočárek už je doma - respektive u našich :slight_smile: a je nádherný :slight_smile:
16. dub 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak hlavní je, že kočárek nezklamal a máte jej doma :slight_smile: a i komoda už je doma, tak to je super :slight_smile:

já potřebuju na komodu jen přebalovací podložku...mám vybranou, chcci tu co jsme měli u Filípka, ale není v barvě kterou bych chtěla...mám zkusit napsat koncem května, tak uvidím...případně bude jen jiná barva
16. dub 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jj, jsme z něj nadšení - je fakt krásný :slight_smile: ale můžu říct - je dneska první den po výplatě a já jsem už téměř na suchu - tenhle měsíc malé asi nic nepořídím - kočárek a komoda mě docela fin. vycucli :frowning2: je mi z toho až do breku, abych řekla pravdu!!!!!

podložku mám také vyhlídnutou, ale holt si ji pořídím až příští měsíc..........ale to ještě plánuji těhu focení, to zas bude ranec..........no, je to palba pořídit výbavičku pro miminko :frowning2:
16. dub 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj to mi povídej...nám odešli dneska platby a byli jsme o víkendu nakoupit, pak ten veterinář a na účtu se jen zaprášilo...a to nám tento týden mají dovést mražák, jsem jej včera objednala...
a peníze z finančáku pořád nikde :angry:
16. dub 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a na kolik vás ten kočárek nakonec vyšel?
16. dub 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev kočárek vyšel na 12tis. - hluboká korba, sporťák a vajíčko............komoda nás pak vyšla na 2 600,- ale to jen díky tomu, že tuhle sobotu bylo v Kice ještě 10% sleva na již zlevněné zboží :frowning2: a pak samozřejmě peníze na nákup, které dávám měsíčně stranou, pak peníze na splátku auta, penzijko, spoření a je tam s prominutím velké hovno!!! jo, ještě jsem teda pár stovek hodila na spořící účet - na ten si zakazuji lézt, ale i tak tam mám další velký H***O!!!!! no jsem z toho vážně špatná!!!! díky bohu, že mi vrátili na daních asi 1800,- Kč jinak nevím, nevím.......

ale zase si říkám - ty největší investice jsou snad za námi, postýlku a přebalovák mi udělá děda - musím ještě nakoupit vaničku, nějakou kosmetiku, plínky a taky nějaké hračky.............a bude to snad vše :slight_smile:
16. dub 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 kočárek je investice největší, především když se kupuje úplně novej...já se koukala, že ten náš prodáavjí tak kolem 8-10tis., ale i třeba po 2 dětech...
je pravda, že mi tehdy skoro žádné hračky nekupovali...malej se narodil v lednu, takže spoustu hraček nám koupila rodina na vánoce a jako svatební dary :grinning:
16. dub 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev mě kamarádka taky říkala, ať to s hračkami nepřeháním, ať koupíme opravdové minimum, že prý hodně hraček dostaneme od známých a kamarádů - tak nevím zda na to spoléhat :slight_smile: oblečení mám už docela dost, samozřejmě, ještě budu muset něco dokopit, ale to není zas tak nic šíleně drahého :slight_smile:

no budu doufat, že u druhého miminka už kočárek kupovat nebudeme, že nám vydrží tenhle :slight_smile: ale bůh ví :slight_smile:
16. dub 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev můžu se tě jen zeptat - co jsi kupovala jako základní kosmetiku pro miminko???? nějaký olejíček, mastičku na prdelku, apod.? nevím co vše nakoupit...........
16. dub 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 my jsme hračky pro mimi měli jen pár chrastítek, pak tu hrací deku, lehátko s hračkama...nic moc jsme neměli, je to pro to mrně zbytečné

kosmetiku jsem používala na vlásky a na koupel johnsons baby, po koupeli astrid batole tělové mlíčko, na prdýlku bepanthen, ten jsem používala i na bradavky, jak jsem kojila...pak na lléto kup opalovací krév s vysokým ochranným faktorem...a na zimu zase krém proti omrzlinkám
16. dub 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 pak ještě ty klasické dětské široké ušenky, na čištění oušek, hřebínek (ten jsem ale moc nepoužívala, malýmu se to nelíbilo) a hlavně si kup odsávačku na hleníky při rýmě...my máme tu na ten vysavač, prodávají ji třeba v lékárně a stála myslím kolem 300
16. dub 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek