• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 děkuji...jejda bolest zubu au au...já v těhu problémy neměla, ale pak při kojení jsem přišla o jeden zub...tak snad to dopadne dobře

@vormoni už jsem včera po šťěnátku koukala, ale ještě uvidíme jak to dopadne...a u nás také svítí sluníčko, i když sem tam zaleze za mrak, ale oproti včerejšku je dnes krásně
17. dub 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to jste si museli užít - takhle hezky výletovat :slight_smile:
Taky děkuji za tip - johnsons baby tedy kupovat nebudu - docela si holky dost chválí kosmetiku i plínky z DM, tak se tam na to mrknu - my ho sice ve městě nemáme, ale sjedu si třeba po příští výplatě na Mělník a omkrnu to tam :slight_smile:
Nene, naštěstí platíme vše napůl :slight_smile: A na půlku kočárku nám přidali manželovi rodiče, tak to nám také dost pomohlo :slight_smile:
17. dub 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já musím zaklepat - ale problémy se zuby vůbec netrpím - plombu nemám od druhé třídy :slight_smile: ale teď mě z ničeho nic začalo píchat v zubu. Manžel mi tam koukal, ale není tam ani náznat zkaženosti, ani ta dáseň kolem zubu není nějak zarudlá - prostě nic - jen mě tam občas píchne - taková nenápadná, ale nepříjemná bolest......nebolí to soustavně, jen chvilkama :frowning2: no počkám ještě chvíli, když tak se objednám k zubařce :frowning2:

a jaké štěňátko by jste rádi?
17. dub 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já do dm taky hodně chodím...jsem tam i přihlášená, i děti tam mám nahlášené, takže každého půl roku mi chodí slevové poukázky...mají dobrou kosmetiku, plínky jsem nikdy nezkoušela z dm, ale vím, že některé kamošky je používají a nestěžují si

já právě mám zuby taky v pořádku, mám jednu plombu a to právě od doby, co jsem kojila Filípka...a jinak mám zuby v pohodě, jen mě trápí spíš dásně

štěňátko...zatím jsme se nedomlouvali, jen něco menšího a asi to vypadá, že pořídíme fenečku toho stafordšírskýho bulteriéra jako je Merlin a měli bychom dva stejné pejsany...včera jsem tak koukala na inzeráty a hodně se prodávají s papírama, což mi nechceme...15tis za štěně...ale našla jsem že prodávají i bez PP třeba kolem 4tis...což už jde
17. dub 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já jsem už taky přihlásila do DMka :slight_smile: já co jsem tady četla, tak hodně holek to tady poměrně chválí - ta jejich značka je snad Babylove - nebo tak nějak se to jmenuje, že? no příště to víc omrkám a už něco malé nakoupím - na zkoušku :slight_smile: když nebude vyhovovat, pořídíme něco jiného :slight_smile:

já bych si taky chtěla koupit pejsánka - ale nemáme ho kam dát - máme doma dvě kočičky a nemáme žádnou zahrádku, když bydlíme v paneláku - ale u našich je pejsánek, tak aspoň něco :slight_smile: miluju zvířátka :slight_smile:
17. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj je to značka babylove...používám teď od nich olej na strie...a malému kupuji vlhčené ubrousky
a je pravda, že už tu mám solidní seznam, co tam potřebuju koupit :grinning:

mi se třeba líbí tento pejsek :slight_smile: http://inzerce.vas-pes.cz/stafordsisrky-bulterier-inzerat-15482/

uvidíme, ještě to musíme pořádně promyslet a pak se rozhodneme co ajak...Filípek zatím o Dagovi neví, že umřel...včera tu celý den pršelo, tak jsme na dvoře nebyli
17. dub 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ježiš ten je nádhernej!!!!! teda vlastně nádherná :slight_smile:

a jak by jste psí slečnu pojmenovali??? je vážně boží :slight_smile:
17. dub 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@janulev: jůůůů pejsánek je úžasnej :wink:

Já mám za sebou kontrolu. Miminko už je hlavičkou dolů, čípek uzavřen, ale pořád mám nějak hodně plodové vody, takže za 14dní opět kontrola.

@klaire22 : brrr zuby, návštěvu zubaře považuji za tu nejhorší, naštěstí - ťuky,ťuky, zoubky mám taky v pohodě i v těhu.

A dneska si jdu na poštu vyzvednout lehátko a kolotoč :wink:
17. dub 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
já jdu na kontrolu příští týden ve středu a v pátek na cukr..
zítra zajedu do Benešova pokoukat po obchodech, jsem bez peněz, tak snad vezmu nějakou podprsenkku, je tam takovej obchod, vypadá jak vietnamci, ale výrobce většinou polsko, slovensko.. a celkem kvalita za pár korun... taky na katastr..
a poptat se v kojeneckým zboží na nějaký plenkový kalhotky použitelný s obyč čtvercovkama..
k zubaři jsme měly s malou jít, ale byla marod, tak jsem to musela zrušit a ještě jsem nás nepřeobjednala...
po neděli začnu probírat banánovky s věcma po malý, abych zjistila, co nám chybí.. možná pak přestanu odmítat nabídky mimi věciček od známých, kupovat ale nehodlám skoro nic...
ještě se musím dojet podívat na chatu, kde jsme bydleli, tam taky něco bude....
neb tuším, že to mimi příjde o něco dřív, než má
pokud jde o pejsky, jedem si v květnu pro tuhle pusinku:
17. dub 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
DObré ránko holky....zdravím ze sluníčkové moravy :slight_smile: ale zima...brrrrrrrrr

@klaire22 my zatím se rozhodujeme, o jménu jsme ani neuvažovali

@ivis u doktorky vše v pořádku, to je dobře a s tou plodovkou...určitě to taky dopadne :slight_smile: a co lehátko? já dnes nebo zítra čekám chůvičky :slight_smile:

@kammka úžasný pejsek :slight_smile:
18. dub 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes jedu tak leda na orl do Týnce, malá se vzbudila s brutál rýmou, slepeným okem a prej jí i bolí ucho.. mazec... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. dub 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev border colie, aneb jak to přejmenovala naše malá BORDÉLIE :wink:
18. dub 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka jejda, chudáček malá :frowning2: tak hlavně, aby to nebylo nic vážného a brzy byla zase v pořádku
18. dub 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no humus, teď vysmrkala zelenej humus... já se z toho pos....
založila jsem novou diskuzi o často nemocném školkou povinném dítku a vlivu toho všeho na miminko...
tak pak kdyžtak koukněte, možná se to některých z vás týká, nejsou tu jen prvorodičky, že?? :frowning2:
18. dub 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jejda až tak...chudák malá :frowning2:
já čekám druhé, ale Filípek zatím do školky nechodí, v úterý jdeme teprve k zápisu do školky...a naštěstí ani od loňského jara nebyl nemocný...ufff
18. dub 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev nechci tě strašit... ale máš výhodu, že pokud ti teda dítko do školky vezmou, budeš si ho moci kdykoli při náznaku nemoci nebo vypuknutí epidemie ve školce nechat doma..
18. dub 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jj vím jak to ve školkách chodí...máma tam pracuje a kamoška má kluka ve školce a každý měsíc doma nemocný...

holky fotečka dnešního pupíku, začínám 3.trimestr...a Filípek jak si umí nasadit čepici :slight_smile:
18. dub 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka no ta je úžasná :slight_smile: krásná fenka :slight_smile:
18. dub 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev pěkně ti roste pupíček :slight_smile: mě docela taky vyhupnul v posledních dnech :slight_smile:
18. dub 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím opět z Rakovníka,včera jsme dorazili až po 20h,bylo to dlouhé ale měli jsme přestávku u kamarádky,co bydlí před PH,tak jsme se protáhli..Dnes je tady zima po ránu,ale neprší,snad i vylézá sluníčko,odpol by mohlo být hezky..Malý už je ve školce a mě čeká praní a něco tady asi i poklidím :wink: Dala jsem do alba fotečky věciček co nám napletla babička,hodně věcí z příze,co se dají nosit i v létě a pak něco z dětské vlny na později,podle toho jak porosteme :grinning: mrkněte,babi se vyřádila a ještě nekončí :sunglasses:
@janulev máš hezký bříško,vidím se tak podobně,jen jsem se ještě nefotila..malej je moc šikovnej :wink: Psí holčička vypadá roztomile,jak moc vyroste?Co se týče školky,tak my sice občas doneseme nudli,ale jinak nemůžu říct že by jsme byli často nemocní,spíš ne..Ale když nudlí tak ho nechávám doma,protože tím to většinou jen začíná..Je to na imunitě dětí a pak na rodičích,co by měli sami poznat,že nemocné dítě do školky vodit nemají,ale tomu se nevyhneme.. :confused:
@klaire22 ahoj,k té kosmetice ještě já používala i od HIPP,mlíka i sprcháče a dobrý,hezky voňavý :slight_smile: určitě zase koupím..
18. dub 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj to je dobře je mimi v pořádku,já zatím nevím v jaké jsme poloze a čípek taky ne..ještě mám asi chvíli čas..na kontrolu jdu příští týden.. :wink: Tak jaký je kolotoč a lehátko? :slight_smile: :confused:
18. dub 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 taky bys mohla ukázat pupíček :slight_smile:

@vormoni koukala jsem amoc krásné :slight_smile: já mám poradnu zítra, už teď vím, že mám nahoře 3kg, od minulé poradny :sweat_smile: jsem se nějak rozjela :grinning: pejsek vyroste do velikosti když to srovná tak asi jako třeba bígl...nejsou to moc velcí psi, patří mezi ty střední rasy
18. dub 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Váš pejsek je taky sladký,já bych chtěla aby takhle zůstalia a nerostli :slight_smile: Také se budu muset podívat po podprsence,co mám větší ,tak už mě otlačují kostice a nechci ještě nosit kojící :confused: Mám ted prsa fakt větší než při Kubíkovi,tam mi narostly až po porodu kojením.. :sunglasses: Já nakupuju pomalu nějaké věcičky,ale nepřeháním to,na to léto toho tolik potřeba nebude,pár kousků stačí a spíš pak na zimu a to chci i něco na inzerát,třeba kombinézku:slight_smile:Pleteného bude tuším dost :astonished: :grinning: :grinning:
18. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni děkuji za další tip - očuchám, omrknu :slight_smile:
18. dub 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak já o víkend blejsknu :slight_smile: ale jak říkám - nemám zrovna postavu, kterou bych se chlubila - a navíc se mi na pupíku udělalo pár prasklinek - a to se přitom mažu každý den, někdy i 2x :frowning2:
18. dub 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mi nepopraskalo břiško, ale spíš boky, to se mi stalo i u Filípka a pak se některé stáhly zpátky a to poctivě taky mažu, teda manžel mě maže každý den :slight_smile: prý aspoň nějaká erotika :grinning: ale prosím tě, my se ti na kila koukat nebudeme...každá jsme přece nějaká :wink:

@vormoni taky musím mrknout po nějaké podprdě...vytáhla jsem tu, co jsem nosila poslední měsíc před porodem s Filípkem a už mi z ní začínají prsa lézt ven :sweat_smile: a když si vzpomenu jak se mi pak prsa zvětšili ještě při kojení...
18. dub 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev boky musím říct zatím dobrý, ale pod pupíkem mám pár načervenalých prasklinek :slight_smile:
jooo, erotika :frowning2: jsem to ženy nějak zakřikla - my neměli sex už dobrých 10 dnů :frowning2: né že by mi to vyložené chybělo - ale spíš mi chybí ta intimita s manželem - aspoň nějaké mazlení nebo tak -mě ten sex teď fakt nějak neba :frowning2:
18. dub 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22A jak to,manžel nemá chuť? :unamused: To mě manžel nenechá na pokoji,min.1x týdně potřebuje odběr :astonished: To zase já chutě nemám skoro vůbec.. :cry: A o víkendu jsme měli opět po kolika měsících neorální sex..je to teda už nepohodlný,ale dalo se to.. :sweat_smile: Já se moc neprohlížím,doufám,že prasklinky nemám,ale už všude nedohlédnu :astonished: mažu se sem tam,abych se pak nedivila..Na jedný noze mám křečák,ne moc,ale je to vidět a na druhý noze zase ty pavoučky sem tam,praskající žilky..uff,a bude hůř děvčata.. :sweat_smile:
18. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no, já ti ani nevím - sám řekl, že když já z toho sexu tolik nemám, tak že ho to taky tolik už nebere......před tím byl nějaký náruživější, ale od posledního sexu, kdy mi řekl tohle se teda vůbec nijak neangažuje a nic se neděje :frowning2: a i když na sex teda nemám náladu, tak mi to teda chybí - né ten sex samotný, ale tenhle intimní kontakt s ním :slight_smile:
18. dub 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak křečáky ani žilky mi zatím nepraskají - ale kdo ví - třeba začne :-/
18. dub 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek