• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni tak já mám křečák na noze jeden, ale včera doktorka říkala, že je to v pohodě, že zmizí...

a co se týče sexu? klasický sex u nás nebyl od té doby, co jsem těhotná...a orál manžel musím mít aspoň dvakrát do týdne...jsem říkala, že mu pak nedám pokoj, sex chci aspoň na konci těhu, pokud nám to vyloženě dr nezakáže...prý budeme vyšťouchávat :grinning:
18. dub 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak to tě chápu,máte zřejmě jinak ještě ten idylický vztah,co u nás už bohužel vyprchal a jde hlavně o manželovu potřebu.U mě se to změnilo po porodu,kdy jsem měla při sexu bolesti celý rok co jsem kojila,což je bohužel časté,pak to přestalo ale i tak se z toho stala rutina.. :confused: I když sex samotný je fajn,i mám orgasmy,z mojí strany už tam není ta chuť a nadrženost jako v začátcích vztahu.. :unamused: Manžel polevil v některých věcech a není pro mě asi tolik přitažlivý,vím že by jsme o tom měli mluvit,ale když mu něco vyčtu,stejně s tím nic nedělá..Tak už to neřeším.. :confused:
18. dub 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no jsme spolu již 9 let, ale je fakt, že máme vcelku dost otevřený vztah a není u nás tabu mluvit o sexu........jelikož jsme byli oba vcelku dost náruživý i po těch letech, co už jsme spolu, tak jsem měli pořád moc hezký sex - předehra, pak většinou snaha nejdříve o můj orgasmus a pak o manželův - samozřejmě, že když se mi někdy nechtělo a manžel měl potřebu, tak jsem i klasicky "podržela" a nic z toho neměla, ale tomu se asi nedá úplně vyhnout........momentálně v mé situaci - já jsem spíš po psychické stránce nadržená, ale když přijde na věc, je veškeré kouzlo pryč.....mě se minimálně 1x týdně zdají erotické sny, i takové kdy se pak člověk probudí a dělá pohyby jak při sexu, protože v tom snu normálně prožívám orgasmus........i mě to navnadí, ale jakmile dojde na věc, přejde to.........asi to dělá ten pupík a celkově můj pocit, že jsem hnusná, neatraktivní, tlustá, těžkopádná, nemotorná, ufuněná a prostě totálně anti-sexy :frowning2: takže asi tak :frowning2: doufám, že po porodu a šestinedělí se to zase vrátí do normálu, jestli ne...........tak to fakt nevim :frowning2:
18. dub 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak to já nemám tyhle sny..Určitě je to tím,že jsme ted boubelky,ale zrovna dnes jsem četla že je to pro některé manžele sexy.. :confused: Já nevím,mě manžel teda otravuje at jsem kulatá nebo ne..ne že by mě k tomu nutil a byl třeba hrubý,to ne..ví že jinak by nic holt nepřišlo..Ve finále jsme spokojení oba.. :sweat_smile: Jen začít musí vždy on.. :confused: Nesmíš si to tak brát,to jak ted vypadáš,patří to k tomu.. :slight_smile: Manžela máš zjevně velmi pozorného,tak mu řekni co by sis přála a uvidíš že se to zase srovná :wink: Po porodu se určo zlepší,akorát podle mých zkušeností to pak krapet drhlo,je to kojením a bez lubrikantu teda nefunguju už ani dnes :rolling_eyes: Ale nemusí to tak být u tebe,tak tě nechci strašit,jen abys nebyla pak překvapená,stává se to.. :sweat_smile:
18. dub 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jsem na to osobně hodně zvědavá, jaké to pak bude......ty už máš aspoň ty zkušenosti a víš na co se připravit - a taky nikde není psáno, že po druhém porodu se to nezmění - třeba zrovna ano a budete řádit jak v začátcích vztahu :slight_smile:
Spíš jsem měla štěstí, že jsme se oba, co se týče sexu, fakt našli :slight_smile: Někdo mi řekne, že to není pravda, ale pro mě je sex 50% vztahu - když to v něm neklape, tak je to pak špatný a naopak - když si lidi nemají co říct, ale v posteli jim to klape, taky je to o ničem, furt tam ta půlka chybí :sunglasses:
Jelikož to teď vše zažívám poprvé, tak se přiznám, že z toho radost vůbec nemám a i když to k tomu těhu asi patří, jsem z toho svým způsobem nešťastná..........né že bych byla nějaká nymfomanka, to fakt ne - ale normální sex jsme před otěhotněním měli 2-3 týdně a když už tam byla větší pauza, tak jsem to stejně pak zase dohnali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak mě to teď trochu trápí :frowning2:
18. dub 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se necháme překvapit :wink: Tak jsem dnes vařila jen nudle s mákem,večer ještě stvořím polívku a pořádně uvařím až zítra.. :slight_smile: Koukala jsem na účet,a vidím že ta minulá platba bylo asi nemocenské a ne daně a ty došly ted,ale přijde mi ,že ne všechno..že by posílali zvlášť za jedno přiznání a za druhé opravné?To jsem teda zvědavá..Ale i tak mě potěšili,zas je tam o něco víc a to když člověk nepracuje -ocení.. :sunglasses: Venku je docela hezky,tak půjdem za hodku navštívit s malým tátu do práce a pak na hřiště a nakoupit něco domů.. :grinning:
18. dub 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@kammka mně připadá, že je Luci nepřetržitě nemocná od září, pořád rýma, kašel, dokola. Do školky chodila už od ledna 2011- to zas měla každý měsíc střevní problémy :frowning2: to byl taky masakr, ale kašel a rýma nic. A od září 2011 nová školka a je pořád KO s rýmou a kašlem :frowning2:

@janulev: krásný pupíček

@klaire22 připojuji se k vormoni my taky používali HIPP - olejíček

podprsenku nosím pořád stejnou, i když se mi prsa krásně zvětšili, konečně mám aspoň nějaké(manžel si jen chválí :grinning: Do práce nosím pořád push-up, ale na doma jen sportovní, a počítám že ji budu nosit i jako kojící, je strašně praktická, a u Vietnamci u nás ji mají za 45,-(už mám doma 3 barvičky :wink:

Včera jsem bohužel musela stoupnout na váhu a ukázala už 63kg :angry: se musím začít krotit, u Luci jsem šla rodit s 61kg
Co se týče sexu, tak chuť je u obou, u manžela veliká, ale jsem pořád tak KO, že víckrát jak 1xtýdně to nedáváme, i když bychom chtěli oba.
TAky počítám, že budeme sexovat až do porodu :grinning: Protože pak vím, že min. 3 měsíce z toho nebude vůbec nic. A pak začneme pomaličku, ale do toho 1/2roku to bylo s bolestí :frowning2:

@klaire22 neboj, chuť na sexík se určitě vrátí, teď si dáte jenom malou pauzičku a pak to bude s větší chutí a vášní :wink:

Lehátko a kolotoč už jsou doma :wink: Musím vám sem odpo hodit fotečku, jak Lucinka trénovala s panenkou. Ta se tak strašně těší na Filíka, že to snad není ani normální. Hlavně aby jí to vydrželo :wink:

A holky jak dlouho již jste s manželem? My už jsme spolu začali 12.rok, z toho 8 let spolu bydlíme a manželé jsme od roku 2006 :wink:
18. dub 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis my jsme spolu s manželem od roku 2003, manželé jsme od roku 2010 :slight_smile:
18. dub 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis letos 16 let.. manželé nejsme :slight_smile: to jsme nějak nestihli. snad za rok...odmítla jsem se vdát s miminem na ruce a on zas nechtěl velrybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,my jsme spolu 7-ý rok a manželé 3 roky to bude v září..Jsem chtěla dát do alba pár svatebních fotek,ale stopli mi to,nepatří to sem..je to fakt :confused: Brali jsme se když Kubík měl 2 roky :grinning: Koukám že na to jak jsem stará jsme spolu nejkratší dobu..Začla jsem holt pozdě a ted to doháním na starý kolena :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,chtěla jsem vám říct,že od zítra mají mít v lidlu pěkné a levné věci pro těhulky a i pro mimi,já tam určitě jdu a něco si pořídím,asi i pro malou :grinning: :grinning:
18. dub 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
naše chůvička a velká sestřička :wink: aneb zkouška lehátka
18. dub 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
HOlky tak když tak čtu, jak jste s manžílkama a přítelama dlouho, tak nevím, zda psát jak jsem dlouho s manželem já :sweat_smile: ale co, nemám se za co stydět...jsme šťastni a spokojeni a nikdy jsem toho nelitovala...
s manželem jsme spolu 3 roky a 2 měsíce, manželé jsme 2 a půl roku...dá se říct, že zhruba před 3 roky jsem otěhotněla a čekala Filípka :slight_smile: brali jsme se, když jsem byla na konci 6 měsíce :slight_smile:

@ivis krásná fotečka, moc sluší :slight_smile: to bude chůva sestřička
18. dub 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ranko kočky :slight_smile:

@janulev na roky nekoukej, hlavní je, jak píšeš - že jsi šťastná a spokojená a že jsi nikdy nelitovala.....Náhodou je to moc hezký, že jste se tak rychle našli a rozhodli se být svoji po tak krátké době a ještě lepší je, že vám to stále klape :slight_smile:
My se poznali, když mi bylo 17 :slight_smile: Manžel je o 8 let starší než já - takže jsme si tak nějak spolu všechno prožili - moji maturitu, jeho studium na vejšce, pak mojí vošku, jeho první práci, můj nástup na vejšku, moji první práci, první zařizování bytu, první společné bydlení - pak svatba, promoce :slight_smile: a teď naše první miminko :slight_smile: Je fakt, že jsme spolu už docela dlouho na to jak jsem mladá (relativně mladá :slight_smile: ) ale já jsem holt držák :slight_smile: Ale kdybych nebyla šťastná, spokojená a manžela nemilovala, tak bych s ním nebyla :slight_smile:
19. dub 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis chůvička je kočka a lehátko vypadá moc dobře :slight_smile:
19. dub 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Krásné lehátko :slight_smile: a sestřička bude šikovná pomocnice :wink: Tak hlásím pěkné počasí z Rakovníka,hned ráno jsem šla do toho lidlu a už mám doma těhu tepláky,triko i legíny,malýmu jsem koupila levné džíny a 2polotrika a malé bodýčka s krátkým a ponožky na zimu,různé akce měli..Hned jsem si vše zkoušela sedí to perfektně,vel jsem brala jako mám před těhu,36/38,není nutné brát větší :wink:materiál je těnčí,takže až na teplo :slight_smile: Posílám foto trika s legínama a také moje břicho.. :astonished: mám 67kg po ránu,což je zatím 8kg navrch :sweat_smile: :confused:
19. dub 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. dub 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Koukám že jsem ji vložila vzhůru nohama,jsem úplně slepá.. :confused: takto je to správně.. :sunglasses:
19. dub 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Vypadá to moc dobře, chci se tam jít po práci také podívat - otázka je, jestli ještě něco seženu :slight_smile: chtěla jsem také nějaké to triko a pak se mi líbí ty těhu pásy kolem bříška :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, bude to sice trochu vaše téma, ale chtěla jsem se zeptat, jestli budete kupovat nějakej fusak a jestli jo, tak jakej. Moc děkuju
19. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko zatím jsem ještě po něm nekoukala - myslíš fusak na zimu???? to asi pořídím až to bude aktuální :slight_smile: jinak v tom zatím žádný přehled nemám :sunglasses:
19. dub 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím z Brna, že do teď bylo zataženo, ale už vykouklo sluníčko a je krásná modrá obloha...
já jsem dorazila z poradny, vše v pořádku, čípek v normálu, neotvírám se, dělohu mám prý 3 prsty pod žebry :slight_smile: za14 dní jdu na tu injekci a za měsíc další poradna...pak by měly být i ty poslední odběry a UTZ :slight_smile:

@vormoni moc ti to sluší :slight_smile: teda 67kg...já mám od posledně 3kg nahoře, moje dnešní váha u dr rovných 80kg, což je 11kg nahoře...doufám, že se dostanu max na 85, tak jako při Filípkovi

@klaire22 jj jak říkáš, kdybychom ty naše chlapi nemilovali a nebyly s nimi šťastné, tak s nimi nejsme :slight_smile: manžel je o 5 let starší než já, už je i rozvedenej...nikdy se ženit už nechtěl, po té zkušenosti co měl, cž já se mu ani nedivím...kdo totiž slyšel jeho příběh, tak by jej manželství taky nebralo...ani nevím, jak se mi povedlo jej ukecat :grinning:
19. dub 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No právě, že nee...na zimu je jasnej, ale jestli budeš kupovat na léto, možná je to děsná blbost, bude horko, proto se radějc ptám..... :grinning: mě se líbí EMITEX Cocoon, tak jestli ho vůbec využiju..
19. dub 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko ahoj pokud myslíš fusak na zimu, tak já mám klasicky fusak od jané, kupovala jsem jej použitý za 800, jinak nový by stál přes 2tis :confounded: mám malý, pro ty narozený miminka a je zhruba do roka a pak jsem kupovala pak i ten velký, do sporťáku
19. dub 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko tak na léto určitě kupovat nebudu...připadne mi to zbytečné :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko Také si myslím, že je to zbytečné,měla jsem Kubíka narozeného v pol.července a v kočárku jsme byli zásadně odkrytí,jen třeba v bodyčku,max.plínka,nebo lehká deka,když by foukalo..tenkrát byli hrozné horka.. :confused: ted také nic neplánuju,jen max.deku :wink: zimní mám od emitexu,paní mi ho dala ke kočáru..já mám teda schovaný po Kubíkovi,ale je obrovský,max do sportáku,do téhle korby bych ho určitě nenacpala a když jo ,tak bez dítěte :grinning: asi ho prodám.. :sweat_smile:
19. dub 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko ahá, tak to né, na léto kupovat určo nebudu......sice nemám zkušenost jako Janulev, ale přijde mi to také zbytečné :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Jinak děkuji,já tam byla hned ráno,co jsem odvedla malýho do školky a u toho těhu se hned hromadili maminky..
@klaire22 Tak držím palce,at ti tam něco nechají..kdyžtak písni,mohla bych ti pak vzít co zbyde tady a poslat,když bys chtěla.. :wink:
19. dub 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no jsem zvědavá, jestli něco seženu - jak říkáš - ty maminky si tam dojdou hned ráno, my co chodíme do práce máme pak smolíka :frowning2: Snad něco seženu :slight_smile:
Mě se v tom letáku líbili i ty podprsenky na kojení, ale mají jen malé velikosti, mě určitě 85D nebude :frowning2: teda teď by mi asi byla, ale pak.......když nevím co mi ty prsa ještě udělají - už teď se mi o víc jak číslo zvětšily, úplně se bojím představy, že to bude ještě horší :frowning2:
19. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Tak to je prima,že jsi v pořádku,doufám,že mi dr.řekne také info,zatím to bylo jen o malé,což mi nevadilo..ale vědět jestli jsem i já ok,jak to má být.. :sweat_smile: Tak já měla při Kubíkovi cca 15kg na konci,také bych se ráda vešla.. :sunglasses: :sweat_smile:
19. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek