• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni ale jinak děkuji za nabídku, kdyby něco ozvala bych se :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak určitě se ti naplní,ale budou postupně vycucávány.. :slight_smile: Mě asi vadili ty kostice,je fakt že kojící mám bez kostic..ted jsem našla jednu takovou sportovní,větší bez kostic,ale je pohodlná a ted mi i je..jinak je poloprázdná :grinning: Mě se zvětšil tuším obvod o 1číslo a košíček taky o jedno.. :confused:
19. dub 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě tu byl pošťák...dorazily mi chůvičky...sice u nich není ani návod, ale myslím, že to zvládnu i bez něj...půjdu za chvíli uspat Filípka, tak je zrovna vyzkouším :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni doufám, že ze mě malá vycucá i ty kila :slight_smile: já si chci koupit nějakou bez kostic a nějakou s kosticemi - chtěla bych nějakou pěknou - abych si připadala trošku dobře - nejsem zvyklá na podprsenku bez výztuže ani mocna sportovní podprsenky - ty nosím vždy jen na cvíčo :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jj při Filípkovi jsem měla taky rovných 15 kg nahoře, tak doufám, že těch 15-16kg teď budu mít taky...si říkám, že ještě 3 měsíce, ale že bych se vejít mohla :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev dej nám sem fotky chůvičky :slight_smile: ať ji omrkneme :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já nosím taky jen podprsenky s výztuží a když jsem pak měla nosit kojící, tak jsem z ní měla divný pocit, že jak mi ty prsa budou vypadat apod...ale jak jsou naplněná mlíčkem, tak vypadaly naprosto jinak...ani jsem si nepřipadla, že mám podprdu bez výztuže :slight_smile: nosila jsem dál trička s výstřihem a manžel mi vždycky říkal, že mě nikam nepustí :grinning:
19. dub 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
@klaire22 Tak dík holky....koupíme až na zimu... :sunglasses:
19. dub 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to zní dobře :slight_smile: mě normálně ty prsa v té sportovní přijdou nehezký - jsou takový spláclý :slight_smile: ale jestli budou vypadat tak jak popisuješ, tak beru i ty bez výztuže :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Přesně tak,já mám vždycky taky s výztuží a kosticema,abch tam něco měla,ale nalitá mlíkem byly v podprdě pěkný i bez výztuže..jo mohlo by to i zůstat,mě by to nevadilo a manželovi jistě také :grinning:
19. dub 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak tak :slight_smile: jen by teda ty bradavky mohly být světlejší - mě se to nelíbí :frowning2: ale manželovi kupodivu jo, že je to prej sexy - nevím teda co je na tmavých bradavkách sexy, ale když se mu to líbí :slight_smile: já už se těším, až budu trošku v normálu - až bude po porodu, nejlépe po šestinedělí a nějak se mi to tělo ustálí a trošku vrátí do původní podoby - vyjma prsou - pokud budu kojit :slight_smile:
19. dub 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak ty já mám stejné,žádnou změnu barvy nepozoruju,já mám celkové malé,ještě k tomu vpáčené a vím,že budu kojit s kloboučkem :wink: Ale šlo to dobře s Kubou,tak se ted neobávám,hlavně aby to vůbec šlo a nebyly žádné záněty :slight_smile:
19. dub 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já mám taky docela tmavé bradavky a hlavně hrozně veliké...kojila jsem naštěstí bez problémů, ani mě pak malej moc nekousal...hodně jsem je natírala tím bepanthenem...doufám, že i teď u Davídka bude kojení bez problémů. Jen mi teda zůstaly už trochu svěšená prsa, ale podprsenka to napraví...a když má manžel nějaké legrační narážku, tak mu připomenu, kolik jsem nám kojením ušetřila korunek :wink:
19. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já právě normálně moc ne, mám i jinak normálně větší bradavky - ale teď se mi zvětšili o dost :unamused: Tak tak, nedělám si iluze, že budou vypadat jako před tím......no kdyby to vypadalo hrozně, tak až odrodím všechny děti - otázka jestli 2 nebo 3 :slight_smile:, tak bych si je pak nechala přizvednout :slight_smile: aspoň budu mít na co šetřit :slight_smile:
19. dub 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mě se taky vpačuje jedna bradavka, tak jsem na to kojení zvědavá - možná bych si měla preventivně pořídit ty kloboučky, abych pak byla připravená.......podle mě s tím jedním prsem budou díky tomu problémy s kojením.
19. dub 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev haha, na poznámky mého muže, že je mně kus mám jednoducou odpověď: však ty jsi za těch 14 let, co spolu žijem taky pěkně vykrmenej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když jsme spou začali chodit, bylo mu 21 a byl vegetarián... vážil kolem 65kg, takžou žabí muž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vážili jsme tak nějak stejně.. řekla bych, že teď má tak stejně jako já, ale není v jiným stavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
no ale je teda fakt, že jsem s Fany otěhotněla s prsama 75B, po kojení mi zůstaly 80C a co mi zůstane po dalším dítku... zatím jsou pouze pevnější, nikoli objemnější...počítám, že den po návratu z porodky budou větší o dvě čísla... :confused:
19. dub 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mám zkušenost, že při hubnutí jdou pryč napřed prsa.. tak se vyprdni na plastiku a radči se pořádně najez, opačně to funguje taky, aspoň teda u mně.... :wink: :wink: :wink: :wink: a ono i to černý pivo vyjde levnějc a je to určitě zdravý :slight_smile:
19. dub 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no kdyby mi šly dolů hned prsa - já bych se nezlobila - mám totiž hrozný kozy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A pak ještě ten zbytek a budu spokojená :slight_smile:
19. dub 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak chůvičky vyzkoušené a fungují...tak snad budou fungovat i nadále :slight_smile:

@kammka tak to mého manžílka ve váze nedoženu...ale jak on říká, jsem po 1 dítěti a druhé je na cestě :grinning: je pravda, že teď začal chodit do posilovny a už mu zase narostly ramena a stěžuje si, že mu začínají padat kalhoty...ale pořád chodí, že je tlustej, občas mi připadne, že je horší jak ženská :angry: :grinning:

@klaire22 jj jak přestaneš kojit, tak prsa půjdou dolů...je pravda, že já na to byla stejně jako kammka...než jsem otěhoteněla měla jsem 75B, po kojení mi zůstaly 80C a teď mám 80D...podle prsou taky poznali v práci, že jsem těhotná...tehdy mi vedoucí řekl, že to poznal, že jsem těhotná dřív než jsem mu to řekla...prý se mi hodně zvětšily prsa :grinning:
19. dub 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no mně se právě prsa po kojení nijak nezměnily..ze začátku byly velký, ale pak se to ustálilo...

aje to pravda, chlapi jsou horší než ženský... ten můj se furt prohlíží, ale na posilovnu čas nemá, on posiluje s motorovou pilou a vidlema a tahá káble s vodou pro zvířata a přetlačuje se s rotabalama sena a slámy... sportu zdar :wink:
19. dub 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No to asi jo ,ale klobouček ti to vyřeší,jen si ho pořiď,chvíli trvá než se s tím mimčo naučí,nejsou zezačátku vyžvejkané,ale to se poddá..Já mám schované od Kubíka,tak by neměl být problém:slight_smile:člověk na to akorát musí myslet, když někam cestuje ,aby ho nezapomněl..já s ním kojila totiž celý rok,ne jak někde říkají jen v začátcích a pak že se bradavka vytáhne a malý se přisaje.. :confused: Sice se vytáhli ale pak zase zalezly :astonished: a s kloboučky to bylo nejednodužší,tak jsem to neřešila,hlavně ,když jsme papali :grinning:
19. dub 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Tak prima,že fungují :wink: Bud ráda,že manžel cvičí,ten můj akorát vyhrožuje..nakoupil si činky a kdeco a leží to akorát pod postelí,,pneumatiku má slušnou a ztrácí chlapské tvary.. :astonished: ramena a svaly na rukou má,ale ten zbytek..Když jsme se poznali chodil cvičit aspon 1x týdně..ted je líný.. :unamused: já mám už kolik let stejnou váhu,a neumím si představit ztloustnout,páč jsem taky docela líná na pohyb..naštěstí nemusím,ale zpevňovat by to chtělo to je jasný..gravitace je neúprosná :sweat_smile: Ty prsa se mi pak smrskly na stejnou vel jak předtím,což je 75B..žádný zázrak :confused:
19. dub 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak jsem měla v lídlu ještě štěstí - koupila jsem si jedno to tričko a podprdu - přišla mi docela velká - a doma jsem si ji zkusila a mám tam ještě malou rezervu, tak snad se mi ty prsa ještě moc nezvětší, abych ji mohla mít - vypadá moc dobře, vůbec nevypadá, že je kojící a za ty peníze - paráda :slight_smile:
19. dub 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
@kammka
@janulev my se s manželem pěkně vypasili oba :slight_smile: člověk strašně zpohodlní a zlenivý - když jsme se poznali, chodil hrát fotbal, před tím chodil do fitka...........teď už ani jedno.....je teda pravda, že ještě 2 měsíce chodil aspoň každý týden na trénink, ale pak si tam pěkně zrasil koleno, bolelo ho to v kuse strašně dlouho, tak přestal chodit......takže teď máme období klidu :slight_smile: a já chodila před tím 2x týdně na zumbu, pak jsem chodila i na power jogu......no a pak se vykašlala na vše..............po porodu se zase začnu hýbat........ta zumba mě hodně bavila, cvičila jsem ji přes rok, ale pak to nadšení nějak opadlo.........ale zase se k tomu vrátím :slight_smile: pokud teda nebude Eliška sígr v sukních a nenechá mě trochu vydechnout :slight_smile:
19. dub 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 zvětší... :unamused:
19. dub 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka nééééééééééééééééééééééééé :frowning2:
19. dub 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, zdraví ze sluníčkového Ořechova, dnes má být až 18, a příští týden 20 :slight_smile:

k tomu cvičení, manžel chodí 2-3krát týdně v práci s klukama do posilovny...už tak má ramena veliká a zase se mu zvětšují...doma má orbitrek, koupila jsem mu ho před 2 roky k narozkám. Taky jsem po porodu na něm cvičila, chodila jsem na zumbu...tak doufám, že po druhém porodu to půjde taky. Chci shodit trochu ten zadek, co mi přes těhu zase narostl :rolling_eyes: chtěla bych se dostat na váhu aspoň na 65kg, tak snad se mi to povede...i když v rodině máme samé nehubené, takže to mám v genech...dá se říct, že i skoro po dvou porodech jsem v rodině nejhubenější :confused:
20. dub 2012 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :slight_smile:

tak u nás mlha jako blázen :frowning2: snad se to vybere a bude dnes krásně:slight_smile: doufám, že se víkend povede - ráda bych si umyla autíčko, mám ho jak čuník - po zimě jsem mu ještě neočistila kožíšek :slight_smile:

jinak slááááva, že už je pátek :slight_smile: to se to hned lépe vstává :slight_smile:
20. dub 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 taky bychom potřebovali umýt autí, vždycky když je umyjeme, tak pak prší :angry:

jé mi se dneska nic nechce, ale musím pouklízet, zanést taťkovi kytičku na hřbitov a do obchodu...ufff...a já jsem poslední dobou šíleně líná :rolling_eyes:
20. dub 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek