• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@janulev já jsem taky šíleně líná, taky se mi nic nechce - jen ráno jsem se překonala, naházela zbytek špinavého nádobí do myčky a zapla ji, velkou část jsem teda udělala včéra......a pak jsem si hňácla do křesla a čučela na telku -mě se tak nic nechtělo......číst se mi nechtělo, spát se mi nechtělo, o uklízení ani nemluvím - potřebovala bych dát prát další pračku a sebrat prádlo, ale já byla včéra lenora neskutečná!!!!!!
20. dub 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já jsem už utřela prach, ale ještě vysát, vytřít...koupelnu a záchod dělá manžel, mi je z těch přípravků blbě :sweat_smile:

prádlo mám vyprané, jen jaksi není nikdo kdo by je vyžehlil :confused:
20. dub 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jooo, tak žehlení - to bojkotuji dost dlouho a už se mi začíná kupit koš - budu se k tomu muset dokopat......taky budu muset utřít prach a vytřít - luxuje manžel a koupelnu a záchod mám naštěstí zachvilinku :slight_smile:
20. dub 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak už jdu na to vysávání... a pak asi padnu vedle malého k televizi :pensive:

dneska doufám, že bude celý den krásně, odpoledne vezmu malého ještě do cukrárny a pak s taťkem hurá na dvůr pracovat...na úterý máme domluvený odvoz suti, tak se musím všechno dochystat, aby se mohlo zavolat zedníkům a mohla se začít dělat terasa
20. dub 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky,

jupííí konečně pátek. A mě dneska čeká příjemné odpoledne. Nejdřív jdu ke kadeřnici a pak posedět do steak baru s holkama z práce :wink:

Lucinka dnes jede do Losky za babi a dědou, tak tam snad zůstane až do zítřka, a já se zítra taky vrhnu na úklid, bo je u nás bordýlek jak v tanku.

A ke sportu, manžel hrával fotbal a hokej, ale bylo časově hodně náročné, takže teď nedělá nic a já jsem chodila na zumbu :wink: A těším se až se po porodu k ní vrátím, a vyhopsám ty kilča co mi určitě zůstanou navíc.
20. dub 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte můj obdiv holky,já bohužel nijak nesportuji,zkoušela jsem párkrát aerobik s jednou maminkou,ale nevydrželi jsme u toho ani jedna..Jsem na to levá.. :astonished: Já hubnout sice nepotřebovala,ale zpevnit rozhodně ano,líp bych se pak cítila :wink: Já mám už několik let 59kg,což je slušný,pro někoho jsem možná hubená..Hlásím,že u nás ráno taky mlha,jen 5st,ale už se to vybralo a vylézá sluníčko.. :slight_smile: Konečně pátek,zítra se nejde do školky,nemusím vstávat :grinning: Dnes jsem si šla i chvilku lehnout,co jsem malýho odvedla.. :sweat_smile: Ted jsem se dala do žehlení a jinak to nebudu přehánět,dojím zbytky od včera a možná až večeři uvařím,pro sebe klidně i studenou,ale manžel jde na noc.. :confused:
@klaire22 To je fajn,že sis tam něco pořídila,mě se nejvíc líbí ty tepláky :slight_smile:
@janulev Líný jsme asi chvílema všechny,ale pak se stejně přemůžem,páč by to za nás nikdo neudělal..i když teda tobě krásně pomáhá manžel i claire..u mě to moc nefunguje.. :sweat_smile:
@ivis závidím kadeřnici i večer.posezení..jo,kde jsou ty časy..i když ke kadeřnici se také brzy objednám,nějak mi to rychle roste,takže opět zkrátit :grinning:
20. dub 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak auto bych potřebovala taky umýt,zrovna včera jsme šli kolem něj a jsem snad jediná v řadě na které se ti ptáci hrooozně soustředili :angry: !!!!O víkendu ho půjdem s malým umýt a asi přeparkovat..ale nevím kam,všude je to pod stromem :confused: Já včera koukala po autosedačkch,pořád shním ke kočárku a taky už jsem koukala na novou pro malýho,ze starý už pomalu vyrůstá a aspon bych ji nechala ušít nový potah a schovala ji pak pro malou až vyroste z vajíčka :dizzy_face:
20. dub 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já bych taky brala nějaké hýčkání - docela bych zašla na kosmetiku - jenže to je zase pětistovka...... :frowning2: o kadeřnici ani nemluvím :frowning2:
na tenhle víkend se těším, u nás bude Řipská pouť, zítra budou u nás na námku poprvé farmářské trhy - tak se chceme jít na obojí podívat :slight_smile: Byli jsme párkrát na farmářských trzích v Litoměřicích a je to vážně super - jsem ráda, že se konečně něco takového udělalo i u nás ve městě :slight_smile:

jinak hlásím, že u nás se mlha už taky zvedla a svítí nám tu krásně sluníčko :slight_smile: jen aby to vydrželo přes víkend :slight_smile:
20. dub 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis tak si odpoledne krásně užij :slight_smile:

@vormoni my jsme s malým teď dojedli taky zbytky od včera, máme koprovku :slight_smile: už jsem na ni měla chuť hrozně dlouho, jen jsem neměla kopr

teď půjdu uspat Filípka a asi se vrhnu na to žehlení...nebo si hodím nohy nahoru a prdím na to :slight_smile:
20. dub 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já plánuju kosmetiku na příští týden, ještě ale musím napsat kosmetičce...naštěstí za to paltím 300 max :slight_smile: a kadeřnice je vyučená sestra...už ji musím taky poprosit, zda by mi to obarvila a ostříhala

jé pouť, už se taky těším až tu budou hody, i když letos si to asi moc neužiju...jsou tu týden před tím, než máme rodit...takže spíš budu ráda, že se vůbec hýbu :grinning:
20. dub 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super cena za tu kosmetiku :slight_smile: já se sice zhruba tak 2x do měsíce přemluvím a udělám si alespoň peeling a nějakou tu masku, ale to je tak vše - a samozřejmě si vytrhám obočí :slight_smile: Ale to je tak vše :frowning2:
20. dub 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 když jsme bydleli v Brně, tak jsem byla na kosmetice dvakrát a chtěla za to 1000,-...teď jezdím do vedlejší vesnice, má tam mladá slečna kosmetický salon, dělá i masáže...a je šikovná :slight_smile: když jsem tam byla poprvé a řekla mi cenu, tak jsem valila oči jak puk :grinning:
20. dub 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev hlavní je, že jsi spokojená.....já s tou mojí jsem taky moc spokojená, dělá naprosto dokonalou masáž dekoltu, krku a obličeje - to je tak úžasný - vždy u toho slastí usínám :slight_smile: pak teda to nípání - to nemám ráda, bolí to jak čert :frowning2: ale vždy mi perfektně vytrhá obočí, krásně vyčistí pleť, používá nějakou francouzskou značku - mám po ní obličejík vždy jak dětskou prdelku :slight_smile: ale ta cena :frowning2:
20. dub 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já jsem od ní masáž ještě neměla, jelikož jsem měla hodně problémy s akné a na aknozní pleť se masáž nedoporučuje, protože se po ní prý akné dělá ještě víc...
moje kosmetička používá kosmetiku Ryor, kupovala jsem si od ní taky přípravky i na doma...teď jak tam pojedu, tak si musím koupit, už mi totiž dochází...ale je pravda, že pleť se mi hodně zlepšíla :slight_smile:
20. dub 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak já - musím to zaklepat - měla pleť vždy dobrou - když jsem byla v pubertě, tak jsem samozřejmě měla beďary, ale jen sem tam, né že bych měla obličej celý olezlý.....pak jsem z toho vyrostla, začla brát antikoncepci a to jsem měla obličejíček jak porcelánová panenka. Jen když jsem to měla dostat, tak se mi udělal jeden pupínek a tím to haslo.......horší to bylo, když jsem vysadila prášky........to jsem jednu chvíli fakt trpěla - hodně se mi začla mastit pleť, dělat sem tam pupínku, ucpávali se mi dost póry.........pak se to zase ustálilo a co jsem těhu - tak zase paráda......jen jsem teď trošku vysušená jak treska.....ale může to být i tím počasím.....v týdnu jsem si obličej čistila peelingem, tak to bylo pár dní dobré, ale teď už mám zase suché šupinky - tak si zase udělám peeling a udělám si nějakou hydratační masku.........jinak denně pečuji o pleť - jsem tak naučená už od puberty, kdy mi mamka poprvé koupila nějakou kosmetiku pro náctileté a od té doby mě to nepustilo....neusnula bych, kdybych se neodlíčila a nevyčistila si pleť.....líčím se denně, nenalíčená bych mezi lidi nevylezla - vyjma teda víkendu - když jdu třeba ráno jen pro rohlíky, tak se teda neobtěžuji si malovat obličej - ale do práce jsem nenalíčená snad nikdy nešla :slight_smile:

kvalitní kosmetika je hodně znát.....mě bohatě stačí jen avon, nemám žádné problémy - ale pro holčiny co mají horší pleť je prý skvělá kosmetika od mary kay - co jsem tak slyšela...a i alcina je dobrá......ryor je tuším česká značka a také kvalitní - hlavní je, že ti pomáhá a pleť máš lepší :slight_smile:
20. dub 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já zas u kosmetičky nikdy nebyla, ale ke kadeřnici musím, hlavně kvůli barvě,njo chci být blondýna z Londýna a ne tmavovláska :grinning:

Jinak já měla pleť pořád jak puberťák, hlavně po konzumaci něčeho nezdravého-čokoládičky a tak, které jsem jedla denodenně. Teď ji mám snad poprvé od puberty jakž takž dobrou, chlapeček mi naštěstí přidává na kráse :wink:

A nenalíčená bych do práce taky nedorazila :wink: By mě asi ani nepustili přes vrátnici :wink:

Já dneska byla bez pořádného oběda, jsem si nic v kantýně nevybrala :angry: tak jsem si aspoň dala mandlovýho peagaska :wink: a těším se večer na masíčko :wink: To se mnou těhu s klučíkem dělá pěkné divy, bo normálně maso jím tak 1xza měsíc, ale za dobu těhu se ze mě stal pořádný masožravec :grinning:
20. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přišla jsem na radu, pobolívá vás občas v podbřišku, jako by to člověk měl dostat. mně se to tento týden tak jednou, dvakrát za den stalo... můžou to být už teď jako třeba poslíčci? Není to ještě pitomost? V minulém těhu jsem to neměla :sweat_smile:
20. dub 2012 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Ahoj,mě teda nic nepobolívá,max.střeva,když je tam plno.. :astonished: Ono se to dost těžko idetifikuje..také mě zlobilo něco v noci,ale to se opakovalo a nakonec z toho nic nebylo,ale také jsem se tenkrát zpotila hrůzou,že je to předčasný porod.. :unamused: Já poslíčky měla při prvním,bylo to ale 9dní po termínu porodu,takže jsem fakt vystartovala do porodnice,jenže než jsme tam dojeli tak to přestalo.. :wink: Tak se neboj,je to určitě jen rostoucí děloha.. :slight_smile:
20. dub 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky...tak jsem včera skončila na pohotovosti, opět kvůli tomu špinění. Opět to bylo při tom, když jsem byla na wc na veliké, ale teda tentokrát ne jen špinění, ale přímo krev...hned jsme jeli a když jsme dojeli do nemocnice, už jsem byla ok. Doktor mě skontroloval, řekl, že pokud chci, nechají mě ležet v nemocnici...takže jsem doma, 3x2 ascorutiny denně, klidný režim a kdyby něco, znova do nemocnice a ležet. Dneska po veliké opět v pohodě. Ale jinak jsem v pořádku, čípek dobrý, placenta vysoko, malej má 1120g a je ještě o týden starší, místo 27+2 odpovídá 28+2 :slight_smile:

@neeve může to být tvrdnutí břicha, zkus raději zajít k dr, pokud to stále trápí a ona ti napíše magnesko, nijak to neublíží a při tvrdnutí to pomáhá, aby jsi třeba nemusela pak na kapačky do nemocnice :slight_smile: držím palečky
22. dub 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holčiny :slight_smile:

@janulev ježiš, tak hlavně, že to dopadlo dobře - úplně jsem ztuhla, když jsem začala číst tvůj příspěvek :frowning2: Hlavně se šetři, ať je malý u tebe co nejdéle a spolu to dotáhnete do zdárného konce :slight_smile:
23. dub 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tady krásně svítí sluníčko ,ale teda pěkná zima...brrr

@klaire22 děkuji, taky doufám, že to ještě aspoň do toho 36.týdne vydržíme...ale třeba to bude jak s Filípkem...prvně spěchal spěchal a nakonec se mu ven nechtělo. I když teď je to něco jiného, malýmu se ven nechce, jen mě tam dole prostě něco zlobí, ale já i malej jsme v pořádku. Jo a je prý hlavičkou dolů, tak snad se už točit nebude :slight_smile:
23. dub 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,taky se připojuji,hlavně že jste jinak v pořádku..vypadalo to hrůzostrašně... :astonished: Pěkně odpočívej,a nic nezvedej..U nás je slunečno a docela se dělá hezky.. :slight_smile:
23. dub 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je taky slunečno - obloha je vymetená, teď jen aby šli nahoru ty stupně :slight_smile: ale já jsem stejně zavřená v práci, tak je mi to jedno :frowning2:

@janulev tak tak, nic nezvedej, pořádně se šetři :slight_smile:

už se zase těším na víkend - tentokrát bude krásně prodloužený - budu mít volníčko ještě v úterý a do práce pak jen ve středu, čtvrtek a v pátek a pak zase volníčko :slight_smile: už aby to bylo :slight_smile:
23. dub 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky děkuji...tak jsem si právě volala na ty výsledky odběrů štítné žlázy a musím zítra na odběry znova. Prý jeden ukazatel je v normě a druhý je snížený, doktorce se to nějak nezdá, že si myslí, že tam je nějaká laboratorní chyba, tak že to pošlou do jiné laboratoře...chjo, snad to bude v pořádku
23. dub 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak budu držet palečky, ať ti dobře dopadne i tohle :slight_smile: ty si teda užíváš :frowning2:
já se těším, že jdu příští týden na prohlídku - ale bojím se, že mě zase jen prohlídne, prohmátne, poslechne srdíčko a půjdu - malou jsem neviděla už dobré 2 měsíce :frowning2: chjo :frowning2:
23. dub 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 děkuji, jsem myslela, že aspoň toto mě potěší a akorát z tho budu víc nervozní....jé a ty máš tak dlouhé volno? to je super...manžel jde v pondělí do práce, ale říkal, že jich tam bude jen asi 5 nebo 6, takže po obědě dorazí domů. Dneska by měl taky přijet dřív, počítám, že kolem 2 bude doma...mají dnes tělocvik, takže pak půjde domů...a zítra má volno, máme domluveny bagr a odvoz suti, takže doufám, že nebude zítra pršet, aby už ta šílená hromada suti ze dvora zmizela

já jsem v sobotu po dlouhé době taky viděla malého, dokonce se i pak doktor díval sám od sebe mezi nožky a potvrdil, že je to kluk jak buk :slight_smile:

3.5. musím ještě na tu injekci a uvidím, co mi řekne, že jsem bya na té pohotovosti...doktor v nemocnici říkal ,že pokud nebudu mít problémy, že stačí, když tam půjdu až toho 3.5....
23. dub 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě nás zítra čeká jedna veliká událost :slight_smile: odpoledne jdeme na kontrolu s Filípkovi prstíkama, co si popálil a pak na zápis do školky...i když moc nevěřím, že nás vezmou, ale jdeme to zkusit...když nevezmou letos, vezmou příští rok :slight_smile:
23. dub 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jj, už se těším na to válendo :slight_smile: a příští víkend možná pojedeme na chalupu :slight_smile: uvidíme podle počáska - koukala jsem ráno na seznamu a píšou, že koncem tohohle týdne má být prý až 27 stupňů - no to by byla fakt paráda :slight_smile: budeme grilovat a mohla bych na chvíli vystavit moje bílý nohy, aby chytli trochu barvu :slight_smile:

my toho tenhle víkend nachodili - byli jsme se podívat u nás ve městě na prvních farmářských trzích a pak jsem šli na řipskou pouť - no já přišla ucapkaná a fakt utahaná, že jsem to po deváté normálně zalomila a spala až do půl desáté do druhého dne......je to teda nezdravý spát takhle dlouho, ale já byla fakt nějaká hotová......

já si to raději taky ještě nechám potvrdit - jestli je to opravdu holčička :slight_smile: jdeme příští středu, tak snad bude UZ - jestli ne, tak musím počkat tuším až do 23.5. - to bude UZ určitě :slight_smile:
23. dub 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 taky jsem to o tom počasí četla, má být teplíčko, ale hodně má v květnu pršet...
a jaké byly ty trhy? my byli v sobotu dopoledne nakoupit a koupit malému nové boty...odpoledne jsem pak koukala na televizi a pak jsme byli na té pohotovosti...a včera jsem celý den proležela, manžel dokonce vařil svíčkovou k obědu :slight_smile:
23. dub 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek