• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@janulev bylo to super.........jen jsme šli docela už pozdě - tuším že bylo kolem půl desáté a to už bylo hodně věcí pryč......měli tam fakt všechno možné - čerstvou zeleninu (ředkvičky, špenát), pak frgále, hafo sazeniček, bylinek a stromků, čerstvé ryby, čerstvé uzeniny - fakt poctivé :slight_smile: výrobky ze dřeva, domácí mýdla, domácí sýry.........bylo to fakt moc pěkný - navíc tam člověk potkal i hodně známých, tak jsem pokecaly a pak šli domů...........moc se mi to líbilo :slight_smile: u toho řezníka jsem si koupili špekáčky a včéra večer jsme si je opekly - to byli vážně špekáčky, a né jen buchta ovoněná masem..............strašně jsme si na nich pochutnali :slight_smile: sice byli dražší, ale lahoda :slight_smile:

manžel je teda šikulka - že zvládl svíčkovou - už jsem ještě nevařila ani já :slight_smile: ještě jsem si na ní nějak netroufla :slight_smile: já vařím takové ty jednoduché omáčky typu - kuře na paprice, houbovou, vylítané španělské ptáčky, apod. :slight_smile:
23. dub 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to muselo být super, taky musím někde sehnat špekáčky, chceme si je opíct 30.4. když už jsou ty čarodějnice :slight_smile:

jj manžel dělal svíčkovou poprvé, měla jsem totiž vyndané už maso a on mi zakázal vařit...tak jsem ležela v obýváku a říkala mu, jak a co má udělat...jen jsem ji pak dochutila, na to si netroufl :slight_smile: ale povedla se mu, prý mi ji uvaří, až se vrátím pak s Davídkem z porodnice :slight_smile:
23. dub 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ty máš fakt šikovného manžela - tleskám...............to můj manžel nerad vaří - on udělá spoustu jiných věcí v domácnosti, ale fakt nerad vaří :frowning2:

jj, to jsem si říkala zrovna včéra - že jsme to letos nějak předběhly - taky si vždy opékáme buřtíky až na čáry :slight_smile: já mám někdy obyčejné špekáčky na ohýnku raději než grilování - zkrátka někdy je na to fakt chuť :slight_smile: mě to vždy připomíná dětství a to jak jsem byli na chalupě - mamča vše připravila, taťka v lese sehnal proutky na opýkání a už jsem jeli :slight_smile: a byli jsem pak krásně navoněný ohněm, to byla lahoda :slight_smile:

ale grilování má také své kouzlo - strašně rádi grilujeme :slight_smile:každý rok uděláme nějakou novinku - do loňska jsem třeba nedělali žampiony - pak jsem je na začátku sezony udělala a pak jsem skoro každé grilování měli žampiony :slight_smile: ty se ujaly hodně rychle :slight_smile: a letos chceme zkusit kukuřici na medu :slight_smile:
23. dub 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 manžela vaření baví, horší je, že mě taky...takže občas se dohadujeme kdo bude vařit :grinning: ale manžel spíš umí jen takové rychlovky, docela mě i překvapil, že si troufl na svíčkovou

teď jsme došli z obchodu a je tam opravdu nádherně :slight_smile: teplíčko a krásně svítí sluníčko...doufám, že tak bude i zítra, bychom se pak ze školky stavili v cukrárně
23. dub 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak to se teda máte :slight_smile: mě teda naštěstí vaření taky baví, ale manžela ne :frowning2:

holky, mě se koulí slzy po tváři - jedné holčině tady po několika měsících umřela holčička - Eliška - já ten její příběh moc neznala, jen jsem párkrát zaregistrovala její krátkou zprávu, jak psala, že je malé už snad 5 měsíců a že pevně věří, že se z toho dostane - ani nevím co malé bylo - a ona dnes v noci umřela......no hrozný - nedovedu si to představit, jak to musí bolet, přijít o dítě.......jen jsem si přečetla tu její krátkou zprávu a zašli se mi koulet slzy :frowning2: :angry: :cry: chudinka malinká :frowning2: a rodiče taky :frowning2:
23. dub 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak řekni dr.at ti malou ukáže,přece neodmítne.. :confused: Já jdu taky zítra na kontrolu,tak ividím co bude..mě zas akorát dělal ultrazvuky a jinak nic nevím o čípku ani prohmatávání.. :astonished:
23. dub 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to jsi mi neměla ani psát, akorát z toho pláču :frowning2: musí to být šílené :cry: :cry: chudáček a chudáci rodiče :frowning2:

já jsem tu ani nenapsala, že sestřenici se v pátek narodila holčička - Eliška...2,77kg a 47 cm...jak jsem byla v sobotu na té pohotovosti, tak jsme se na ni zašli podívat a je fakt maličká, ani v té zavinovačce nebyla vidět
23. dub 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni když já jsem taková stydlivka, nevím zda si o to řeknu :slight_smile: už ho slyším, že mi řekne, že ultrazvuk bude příště a bude.......tak to asi raději nechám, ale né že bych teda nebyla zvědavá........malinká už kope tak, že se mi vlní břicho :slight_smile: musí být už veliká a já ani nevím jak vypadá :frowning2:
23. dub 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no je to fakt strašný, chudinka malinkatá :frowning2: je z ní andělíček :frowning2: nedovedu si představit žít s tím dokonce života, že mi umřelo děťátko :frowning2:

Tak to je malinká Elinka, ale co - hlavní je, že je zdravá a živá - to že je malinká je úplně jedno, ona z toho vyroste šmudlinka :slight_smile: jen ať se jí daří :slight_smile:
23. dub 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No to je strašná zpráva,chudáci rodiče.. :frowning2: něco takového si ani neumím představit..copak jí asi bylo.. :confounded: ...
23. dub 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Gratulace sestřenici,však ona malá vyroste..Se narodila dřív? :slight_smile: Já si dopol vyrazila na nákup do tesca,že si v klidu prohlídnu slevy a věci pro děti..tak jsem něco nakoupila,neodolala jsem..dám pak fotečku.. :slight_smile:
23. dub 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 malej už taky pěkně kope, už je to cítit i když chodím nebo stojím, před tím to bylo spíš jen v leže

@vormoni u mojí doktorky, když si řekneš, že chceš udělat UTZ na svoji žádost, tak zaplatíš 300,- nikdy jsem si o to neřekla, takže nevím, zda je to tak opravdu, ale v čekárně je to napsané na nástěnce...

jj malá z toho určitě vyroste...říkala, že všechno je v pořádku, ale zda už se rozkojila nebo jak jsou na tom to nevím, jelikož na zprávy nějak nereaguje :rolling_eyes:
23. dub 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni nn pokud vím první termín měla 14 a druhý 20.4. jen je prostě tak maličká...

já zrovna koukám na seznam věcí, co by mělo být pro mimi a co mě ještě napadne...tak sepisuju, abych to nakoupila. Přece jen po další sobotní zkušenosti už to nebudu ponechávat na poslední chvíli a během 14 dní bych chtěla mít vše doma nakoupeno, co mi chybí...
jo a mám zakázané těhu cvičení a sex taky... :angry: takže doufám, že třeba po tom 36.týdnu nějaký ten sex do porodu ještě bude :sweat_smile:
23. dub 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak závidím claire pěkný víkend,my byli doma,táta v sobotu závodil,pak šel večer na noční a neděl.dopol prospal..Počasí bylo jako na houpačce,v sobotu dost foukala,občas vylezlo slunce..tak jsme byli s malým venku na kole,na kolotočích..dokud to šlo..V neděli jsem pekla buchtu,ale dala jsem tak kousek staré hery a a když bylo těsto na plechu tak jsem zjistila že byla asi žluklá,takže milé těsto šlo do koše :angry: a já dělala nové.. :sweat_smile: Naštěstí byla aspon dobrá :sweat_smile:Víkend bude určitě krásný,akorát že manžel má být v práci,což je naprd,jeli by jsme na chatu také něco ogrilovat.. :frowning2:
23. dub 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Jasný ,to se nám tak zdá,já už taky zapomněla jaké to bylo když se malý narodil a vyiselo na něm to nejmenší oblěčení..Tak jestli je sestřenice provorodička,tak má jistě spoustu práce a nebo je unavená,taky jí mohl dojít kredit.. :sweat_smile: S těmi UZ to nevím,je fakt že můj dr.mi je dělá automaticky 1x za ten měsíc jak mě vidí..Spíš budu koukat když mi řekně,šup na křeslo! :astonished: Tuším mi ted dá doporučení na ty těsty na cukrovku,jojo... :confused: Tak já mažu pro Kubíka do školky.. :wink: Dnešní nákup.. :dizzy_face:
23. dub 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni jééé, to jsou úžasný věcičky - my sice u nás máme tesco, ale je to to pidi tesco,kde pořádně nic není :frowning2: na Mělníku už mají hafo věciček pro dětičky, ale tam člověk nejezdí denně :frowning2: to puntíkatý nemá chybku :slight_smile: a ta růžová deka je úžasná :slight_smile:

no, víkend byl sice plný zážitků, ale doma to taky podle toho vypadá - ráno jsme se probudili, nasnídali a vypadli a vrátili se až večer a to samé i v neděli - potřebuji vyprat, vytřít podlahu, vyluxovat a celkově poklidit....musím to udělat holt v týdnu - ale mě se vždycky tak nic nechce, když přijdu z práce - jsem hrozná lemra!!!!!
23. dub 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni a jakou jsi pekla buchtu?
my s mamkou zkoušeli o víkend kremrolky, co byli na proženy.cz - zdáli se nám snadné a taky že byli.........a jsou teda naprosto luxusní - takové já miluju - nemám moc ráda ty kremrole z listového těsta, co se šíleně drobí........tyhle jsou krásně provlhlé a chuťově naprosto luxusní a měli jsme to za chvíli :slight_smile: těsto je ze tří surovin a pak je vyválet, nakrájet proužky, namotat na trubičky a upéct - a fakt pecka :slight_smile: doporučuji :slight_smile:
23. dub 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
@janulev jak jsi psala o tom sexu :slight_smile: tak já se musím pochlubit - o víkend jsme ho zvládli dokonce 2x :slight_smile: Ale jak jsme ho neměli hodně dlouho - tak my se pomalu ani nerozjeli a byl konec a podruhé to samé......to na mě přišlo, tak jsem si manžela hezky vysvlíkla a jak ho to vzrušilo, že to bylo takové z ničeho nic, tak to také nemělo dlouhého trvání :frowning2: Takže sex byl, ale jako by nebyl :angry: :angry: :angry: :angry:
23. dub 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to je krásny :slight_smile: já teď dopsala seznam co nakoupit a zas tolik toho není...ale pálka to bude, především za ty plínky

a teda jako nám stále nedošly daně :rolling_eyes: :angry:

@klaire22 no vidíš jak jsi šikovná, dokonce dvakrát za víkend :slight_smile: no myslím, že až to u nás bude po těch 8-9 měsících tak to nebude žádná slává, především s tím velkým pupíkem :grinning:
23. dub 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no šikovná možná jsem, ale nic jsem z toho neměla :frowning2: :unamused: :confounded: a kor jak jsem dole úzká, tak je to rychlovka pokaždé :slight_smile: už se těším na normální dlouhý sex, fakt :slight_smile:

hele to je divné, mě už peníze vraceli - tuším, že se to má vracet vždy v dubnu, nebo teda mě to alespoň vždy v dubnu vraceli :unamused:
23. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Byla to buchta s tvarohem,a nahoru se strouhaly 2-3jabka nahrubo a ještě drobenka navch..bylo to jednoduché,až na to, že jsem to dělala 2x :sweat_smile: Pak se to ještě stříká čokoládou.. :slight_smile: Kremrole já jiné neznám než z listovýho,nemám ani ty trubičky na které se to motá a ještě ještě dělat náplň..to je na mě už moc práce :grinning: U nás byl akorál orál sex..je to už fuška,tohle je tak nejrychlejší.. :wink: Body stálo jedno 105kč jak má ty krátké nohavičky..a deka je z KICKU a stála 219kč,říkám si na zimu třeba místo peřiny,nebo jen na zem, když se bude chtít válet,at to má teplý a mekký :sunglasses:
23. dub 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ani netušíš, jak se na ten sex těším já :grinning:

mají na to 30 dní a koukala jsem na loňský výpis z účtu a loni daně dorazily až 29.4....njn asi si na FÚ Brno-venkov dávají načas
23. dub 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to zní taky dobře - tvaroh já můžu v jakékoliv podobě :slight_smile: na sladko i na slano :slight_smile:
tak to jsi pořídila za hezké penízky - já tenhle měsíc nekoupila malé nic :frowning2: jsem to ale nastávající matka :frowning2: ale má aspoň už ten kočárek a komodku na přebalování - jen na ní musí můj děda ještě udělat ten pultík :slight_smile: a hlavně ještě taky tu postýlku - už bych to chtěla mít všechno hotové.......za chvíli začínáme osmý měsíc - to je stejně fofr!!!!
23. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak mají ještě pár dní - ale chápu, že tě to štve, člověk ty peníze potřebuje vždycky co nejdřív :slight_smile:
23. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To nejdůležitější máš,oblečky se snadno nakoupí,já už taky končím,vlítnu tam spíš až v létě na slevy..stejně co ted velice budou potřebovat ,akorát pár bodýček a ponožek na to léto,pyžamka.. :wink: Ted se zaměřím na ty plínky a kosmetiku,jen něco aby bylo a pak budu kupovat průběžně,jako všechno.. :sweat_smile:Já kupuju jen díky těm daním,jinak bych taky neměla moc z čeho.. :confused:
23. dub 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni na ta bodynka jsem taky v tescu koukala, ale neměla jsem u sebe moc peněz, tak jsem to nechala na příště...myslím, že s těma krátkýma nohavičkama se na léto budou hodit :slight_smile:

@klaire22 zas tak akutně je nepotřebujeme, ale člověkato potěší, když se mu ty peníze na účtu navýší :grinning: především když za poslední týden jsme vybíraly skoro 20tis :rolling_eyes:
23. dub 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to mi povídej :frowning2: my tenhle měsíc přes 15tis. :frowning2: ale to nejdůležitější snad máme, teď ještě tu postýlku, nějaké povlečení, kosmetiku a plínky :slight_smile:
23. dub 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Díky :slight_smile: To je blbý,že máš ten sex zakázaný,myslela jsem, že aspon orál můžeš,ale asi ne..? :confused: To že já nejsem nijak moc sexuchtivá,ale nemít nic 9měs..to už bych možná lezla po zdi.. :astonished: Ty s těma daněma fakt vyčkávají.. :angry:
23. dub 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tu kosmetiku pořídím po výplatě -asi se vypravím na Mělník do DM a něco nakoupím :slight_smile:

hele holčiny, kolik jste měli do začátku lahviček? já mám zatím dvě..........doufám, že budu kojit, ale stejně - nějaké mít musím na čajíček a tak......jestli budou v létě vedra, tak asi jen mlíko malé stačit nebude a budu jí muset dělat čajíček, aby nebyla chuděrka dehydratovaná, nebo tak.....nebo myslíte, že jí mlíko bude stačit?
23. dub 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jak říká můj manžel, teď mi může tak max dráždit palec u nohy :grinning: njn mu se to povídá, ale teď má taky trochu smůlu, sice se zubama nic nemám, ale jsem solidně nachlazená, bych se u tho asi udusila :sweat_smile: :sweat_smile:

@klaire22 jj my vyplázli tento měsíc 3tis, za kastraci psa, 9 tis za mražák a zítra bude ten bagr a kontejnery, to počítám tak 10tis ...a příští úterý máme mít prase, ještě že už bude další měsíc a hned na začátku mi chodí rodičák
23. dub 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek