• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
jiak jsem v 5 tt, kdybych se měla jít objednat? za jak dlouho vás holky objednaly na UTZ?
10. lis 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat k Vám? Jsem teď v 7. týdnu, údaje zatím v pasu nemám, dám si je tam až po prvním UTZ, na který jdu 16.11., pokud tedy dopadne dobře..:slight_smile: TP bych měla mít podle poslední MS 2.7. Lucka
10. lis 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? :slight_smile:
V pondělí jsem objevila //, dnes jsem 4+3. TP vychází nějak 16.7, ale to je v nedohlednu :slight_smile: Jsem dva měsíce po revizi v 13.týdnu. Jednu dceru už mám, s ní jsem měla naprosto bezproblémové těhotenství, tak jsem si myslela, jaký jsem držák a ono prd :slight_smile: V druhém těhotenství byly naopak problémy od začátku a skončilo to špatně. Když se pátralo po příčinách nezdaru, tak mi zjistili Leidena (zvýšená srážlivost krve) a jako bonus 4 cm cystu na vaječníku.
10. lis 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Ahoj, gratuluju k srdíčku. Zahlédla jsem tě v diskusi o hemofílii.., ty máš taky Leidena? Máš na to už nějakou léčbu? Mně ho zjistili teprve před třemi týdny, minulý týden jsem byla na hematologii na odběrech a výsledky budou ode dneška za cca tři týdny a pak půjdu na konzultaci a dostanu injekce. Do té doby budu bez léčby, tak doufám, že miminko ten měsíc přežije.. Minule vznikl problém v těhotenství hned na začátku a z 99% kvůli Leidenu. Sraženina ucpala cévku a miminko se sice vyvíjelo a rostlo, ale vyvíjelo se špatně, takže to byl celkově takový mutantek :confounded:
10. lis 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Ahoj, já jsem si minule údaje do pasu nechtěla dát, abych to nezakřikla, dala jsem si je tam až v 12+1. No a den na to zjistili v Gennetu problém a v 12+3 dopoledne už jsem byla po revizi. :unamused: Takže teď si to do toho pasu dám asi hned. :grinning: Musím si to těhotenství užít dokud to jde :grinning:
10. lis 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija
@kvetinka6 holky, zdravím, "známe" se ze snažilek z června, já už si dávám druhé kolo :sunglasses: :grinning: :grinning:
10. lis 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alt no ideální je jít na UTZ cca v 8+0, pokud do té doby nebude srdíčko, tak už se s největší pravděpodobnosti neobjeví. ale často bývá srdíčko vidět už po 6+něco, tak si vyber :slight_smile: jak psala yesu, že bylo vidět v 5+4, tak to je dost rarita a asi musela otěhotnět dřív.
10. lis 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 - ahoj, zrovna dočítám :slight_smile: . Leydenskou mutaci měl i můj bývalý přítel, tak o tom trochu něco vím. Držím palce, ať to napodruhé vyjde. Mě zase budou celé těhotenství sledovat krev na hormony štítné žlázy, ale to už znám z prvního těhu a neměl by to být problém.
10. lis 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky tak zítra jdu na druhý UTZ tak jsem zvědavá co tam uvidíme měla bych být 5+8tt nebo 5+9tt přesně ale nevím. Nemůžu se už dočkat a nemůžu už dospat :sweat_smile: hlavně aby bylo vše v pořádku. :slight_smile: jinak gratuluji všem ostatním k těhulkování :grinning:
10. lis 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 no zavolám tam až příští týden, stejně mě hned nevezmou, a kdy budeš ty volat?
10. lis 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 a na tom prvním jsi byla kdy?
10. lis 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alt no já jsem na gyndě jak doma, byla jsem minulý týden, včera opět (sliznice byla 2 cm, jinak v děloze byla jakási miniaturní tečka, který může být cokoliv), ale to jsem tam šla, protože jsme řešili něco jiného. Teď jsem objednaná přesně za dva týdny, to budu 6+3.
10. lis 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 To chápu..:slight_smile: Já jsem minulý měsíc měla chemické těhotenství, tak jsem se teď bála, že by to mohlo dopadnout stejně, tak počkám aspoň do prvního UTZ, abych věděla, že je mimi tam kde má být a že mu bije srdíčko.. Ale samozřejmě vím, že pokazit se může kdykoliv cokoliv...
10. lis 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alt Na tom prvním jsem byla minulou středu a byla tam vidět dutinka a vní malá tečka :slight_smile: byla jsem 5.týden
10. lis 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Co to je chemické těhotenství??to slyším poprvé :slight_smile:
10. lis 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi též to slyším poprvé
10. lis 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 v podstatě jen zpožděná MS..v den očekávané MS jsem měla na testu slabé //, čárka den ode dne slábla a s 5ti denním zpožděním jsem dostala silnou a bolestivou MS.. Vlastně je to potrat ve velmi ránem stadiu a proto se o tom ani jako o potratu nemluví..
10. lis 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeeda dobré ránko, já napoprvé myslela, že jsem v jiné diskuzi, nikoho jsem neznala :grinning: :sweat_smile: Vítám nově příchozí!
Všem hodně štěstíčka, ať se to miminko dobře vyvíjí :dizzy_face:

Já mám hrozně citlivý nos :grinning: Včera jsem musela jít zvracet z toho, že jsem myla ve dřezu hrnec po guláši... fuuuj, ještě teď když si vzpomenu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..... a dneska mi smrdí hrnek, co v něm mám čaj :grinning: Hrůza se mnou :grinning:
10. lis 2011 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Aha tak to jo to jsem nevěděla :slight_smile:
10. lis 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 No já když jdu zase ráno do práce kolem poplenic nebo většinou když jezdí popeláři můusím zatnout dech nebo bych se po..... :grinning:
10. lis 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, všechny nově příchozí vítám....

@luciesofi tak přesně tohle se mi stalo před dvěma měsíci :frowning2: snad už teď bude všechno v pořádku
@lynette11 já zas nemám vůbec chuť k jídlu, nebo spíš mám hlad, jdu si pro něco a sotva otevřu ledničku, zvedne se mi žaludek a nedostanu do sebe nic, dneska jsem snesla jen rohlík s máslem.... :unamused:

Jinak dneska jsem vylezla z postele až v půl desátý, manžel je doma, tak si hrál s malým... Ta únava je neskutečná, doufám, že brzy přejde
10. lis 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloison hezká fotečka :slight_smile: jj, lednice, to je taky puch. dneska tady doma vůbec pořád něco smrdí a nemůžu přijít na to CO :grinning: taky jsem vylezla v půl desátý :sweat_smile: dneska se nějak dobře spalo :slight_smile: hlad mám taky pořád děsnej, ale jak píšeš, jsem hrozně "vybíravá" :wink:
10. lis 2011 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahojky,
vítám nově příchozí a přeju hodně štěstíčka :wink:

lenka5731 @yesu Držím palce, ať všechno dobře dopadne. Taky mám problém se srážlivostí, ale Leidena naštěstí nemám. Mám za sebou trombózu, takže mě sledují na hematologii a angiologii. Minulé těhotenství jsem zvládla bez injekcí, i když někdy kolem 30 tt jsem měla nahnáno. Píchala jsem až po porodu, než zabral Warfarin. Teď jsem si na hemato ani na angio ještě nevolala, ale musím se dokopat. :slight_smile:

A zítra ráno první utz, tak jsem zvědavá, co bude vidět.
10. lis 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

také vítám nové těhulky. To se to tady pěkně rozrůstá.
Závidím, že nemáte chut na jídlo, to mě chutná pořád stejně, doufám, že přiberu zas do těch 10kg. Kdo se s tím má pak shazovat :grinning:
10. lis 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek24 já sice chuť nemám, ale zdá se mi, že přibírám i ze vzduchu :grinning: Jinak jediný, co mi chutná pořád je čokoláda.... díkybohu za ní :sunglasses:
@zuzi82 držím palce na zítřejší UTZ, budu na tebe myslet :wink:
10. lis 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
pár dní jsem tu za vámi nebyla..ale už zítra..kdo se přidáte k zítřejší prohlídce??? Už se nemůžu dočkat...
10. lis 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 ahoj Leni - já přešla sem hlavně proto, že jsme tady všechny okolo stejného týdne a budem řešit stejné "problémy" . Jinak moc moc ti gratuluju k těhotenství stejně jako všem holkám......

A vítám i nově příchozí - jsme ráda, že je nás tu tolik..... :wink: To bude foteček.....a hlavně doufám na konci zdravých miminek...... :dizzy_face:

Jinak můj má docela chotky to oznamovat rodině, protože je na to natěšený víc jak já, ale já mu to zatrhla a budu vyrábět přáníčka k vánocům......teda až budu mít fotenky z UTZ......(snad se to teda povede)
Jo a ještě já mám furt jakoby hlad a zároveň je mi blbě...jako lynette..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky pořád piju vodu - o únavě ani nemluvím. Manžel se mi jen směje........holky a jaké pohlaví byste si přály? My bychom chtěly druhou holčičku, ale manžel si podvědomě myslí, že tentokrát to bude kluk...... :sunglasses:
10. lis 2011 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj i ja vitam nove tvare :slight_smile:

@kvetinka6 no ja bych docela chtela chlapecka mame v rodine jen samy zensky tak uz by to chtelo poradnyho chlapa z pritelovo strany by zase vsichni chteli holcicku. ale jinak je to jedno hlavne aby to bylo zdravy :slight_smile: a uz jste nekdo premyslel o jmenech?
10. lis 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullllka No kdyby kluk tak je jasný František - mají to v rodině, tak nemůžu pokazit řetěz.....já bych ale chtěla Samuela nebo Daniela a holčičku už máme Elišku a teď bych chtěla Sofii...... :dizzy_face:
10. lis 2011 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 tak to je jasny ze retezec pokazit nemuzes a mas docela i stejny vkus mi chceme totiz chlapecka Samuela a holcicku Nicol :slight_smile:nejlepsi bylo ze jsme se na holcicce domluvily hned ale pro kluka vybrat jmeno byla katastrofa :slight_smile:
10. lis 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek