• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni joj, taky teplá večeře :wink: no ještěže toto nečte můj manžel, já mu pořád říkám, že teplé večeře už nikdo nevaří :grinning:

@klaire22 já jsem prostě trubka, a musím mít všechno nastudované, nějak na mě nefunguje, že něco samo, že budu sama vědět, jak dýchat, kojit atd, ale když to mám nastudované tak jsem hned klidnější a ono porod je hodně o psychice.

Když jsem rodila Lucíska, tak mi právě nikdo nic neříkal jak tlačit, dýchat nic(všichni předpokládali, že to mám nastudované anebo že to jde automaticky), a byla jsem v pr... :unamused: :grinning: Každopádně na porod už se moc těším(hihi, jsem zvědavá co vám tu budu psát týden po porodu :grinning:
25. dub 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ahoj já vařím teplé večeře většinou každý den, manžel v práci chodí na oběd a my dojíme s Filípkem to co zbylo z předchozího dne od večeře a pokud nic nezbylo, tak vařím už oběd a jime to k večeři...hrozně ráda vařím a taky když je čas, tak uvařím

tak mě právě potěšil pracák, byla jsem si navýšit ten rodičák a paní říkala, že to peníze budou navýšené až za květen a teď mi přišel dopis, že je to navýšeno a už za duben, takže rodičák příští týden už příjde zase vyšší :slight_smile:
25. dub 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis no, raději se na nějaký kurzík asi přihlásím :slight_smile: no já jsem taky zvědavá na svůj pozor - zatím se taky těším - ale víš co, nevím do čeho jdu :slight_smile:
25. dub 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jsi dítě štěstěny :slight_smile:
25. dub 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás také nejsou teplé večeře denně,spíš zbytky od oběda pokud je jich dost..a zrovna včera byly jen párky s oblohou..Tu tortillu zkusím prvně,taky mi to vždy chutnalo jak v kfc a nebo podobný je i kebab,ten jsem měla včera na Kladně.. :wink: Když se to povede,budou nové večeře..jen ten dressing nevím jaký vymyslím nebo koupím hotový,doma máme jen tatarku.. :confused: Tak venku se dělá slunečno,za chví´li asi vyrazíme s malým na hřiště at se protáhne on i já.. :sunglasses:
@janulev gratulace,každá korunka navíc bude dobrá:slight_smile:
@ivis není špatné něco o tom všem vědět,já si právě taky myslím,že bych to ted mohla zvládnout lépe než první..uvidím,co v porodnici,pokud tam něco bude,poinformuju se a když ne,budu doufat že přežiju i ten druhý..nějak :sweat_smile:
25. dub 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ten dip co jsme měli v té restauračce byl ze zakysky - mě chutná třeba do ní přidat lžičku koření na tzatziky :slight_smile: a nebo přimíchat lžíci majolky, trošku hořčice a nějaké bylinky - nedělej si s tím dipem příliše velkou hlavu :slight_smile: navrch nám to vždy ozdobili tatarkou - ale vevnitř určitě nebyla :slight_smile:
25. dub 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak ju,tzaziky mám,to nebude problém a hořčice to jen vylepší..My teprve ted přišli z venku,udělalo se moc hezky,tak jsme courali po okolí až jsem myslela že nevydržím domů s čuráním..Ale to se jen malá opřela o močák...
:slight_smile:
25. dub 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak jsem koupila ty tortilly, nakousky nakrájela kuřecí a obalila ho v trojobalu a hodila do friťáku - nakrájila ledový salár, rajčata a okurku a udělala dip - nakonec jsem smíchala zakysku s hořčicí a přidala pár bylinek a nemělo to nejmenší chybu - spráskla jsem dvě tortilly :slight_smile: a manžel si taky chrochtal :slight_smile:

fakt moc děkuji za tip na véču, byl to super nápad :slight_smile:
25. dub 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holčiny :slight_smile: dneska je venku nááááádherně, ráno bylo už 10 stupňů, svítí sluníčko - vypadá to velmi slibně :slight_smile:
26. dub 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doré ránko hlasím od Brna úplně jasno, 11stupňů...to bude krásný den :slight_smile: doufám, že to těch pár dní vydrží, jak slibují :slight_smile:
já jsem dneska už lehce nervozní, mám si volat skrz ty výsledky, ale až odpoledne :confounded: do té doby se asi zblázním :sweat_smile:
26. dub 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev neboj, bude to dobré, budu držet palečky :slight_smile:
26. dub 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 děkuji, jsem z toho nervozní, jelikož říkala, že pokud by ty výsledky vyšly stejně jako v pondělí, že by to nebyla chyba laboratoře, tak by to nebylo nic se štítnou žlázou ale chyba by byla někde jindy, což se jí nezdá...tak já nevím...no uvidím, musím počkat jak to dopadne
26. dub 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to ti věřím......každopádně budu na tebe myslet :slight_smile: určitě to bude dobré :slight_smile:

já se včéra vykoupala a lehla si na postel, aby mi zaschnul krém na pupíku a malá začala kopak a akorát byl u toho manžel a viděl, jak se mi vlní bříško, tak měl radost, že to konečně viděl.......ruku jsem mu raději nepřikládala na pupík - ta naše cácorka je umanutá a hned totiž přestane, když jí dá někdo "cizí" ruku na pupík........u mě ještě kope, ale u ostatních ne............je to můra :slight_smile:
26. dub 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to je krásny :slight_smile:

my jsme včera taky měli zážitek s pupíkem :slight_smile: byli jsme na dvoře, Filípek si hrál a manžel za mnou přišel, že mi dá pusu...a jak se ke mně naklonil a objal mě, tak jsme byli u sebe pupíkama a malej mě solidně kopl, až i manžel řekl au, jak tu ránu ucítil na svém břiše :grinning:
26. dub 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to je božíííí :slight_smile: malej je teda pořádnej fotbalista :slight_smile: a když to cítil i tatínek, tak to nemá chybu :slight_smile:
26. dub 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj Filípek taky pěkně kopal, když jsem jej čekala a jak mu teď jde hraní fotbalu :slight_smile:

před chvílí mi dorazila sms, že meti 8-12 mi dorazí ta podložka :slight_smile: a odpoledne asi pojedeme nakupovat do dm a Filípkovi trička, hlísá velká tepla a malej by neměl co nosit, z triček s krátkým rukávem přes zimu vyrost, že mu zůstalo jen jedno

holky chtěla jsem se zeptat, když máte poradnu, píše vám váš doktor do průkajdy těhu týdny podle ms nebo podle UZ?
26. dub 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jo, to když já řeknu manželovi, že malá je po něm - fotbalistka - tak se zamračí a říká mi, že nechce aby holčička byla fotbalistka - že z ní budeme mít tenistku :slight_smile: takže nosím druhou Kvitovou v bříšku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

taky bych šla někam na nákupy, chjo!!!!! Budu muset po výplatě hned vyrazit do Prahy a něco sehnat - v květnu mě čeká focení a nějak nemám nic na sebe - musím to už pořádně pořešit a dát si věci dokupy :slight_smile: mám postahovaných takových fotek jako inspiraci, tak to musím utřídit........

mě do průkajdy píše týdny podle UZ...........dle UZ jsem v 29+1tt, dle PM 30+1tt.............zajímalo by mě, kdy fakt porodím - co bude přesnější.......všude čtu, že je přesný ten UZ, kor když jsem měla nepravidelnou MS, ale nevím proč mám pocit, že budu rodit spíš kolem toho 11.7 :slight_smile: no jsem na to fakt zvědavá :slight_smile:
26. dub 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No nemáš zač,já ty tortily zkusím až dnes..Pěkné ráno všem,u nás je také slunečno,bude krásně.. :grinning: Já se dnes půjdu mrknout do takko,mám nějaké slev.nálepky..a v kicku mají výprodej spodního prádla pro děti,tak malýmu nějaké slípky a tílka..Zkontroluju účet,čí peníze z nákupu doraziyi a stavím se i na poště s balíčky:slight_smile:
@janulev Držím palce,at to není nic vážného :wink: Já se objednala na ty testy cukrovky na přští čtvrtek,at to mám za sebou.. :confused: Pěkné dopoledne :dizzy_face:
26. dub 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já si dám jednu tortilku ještě dnes k obědu - zbylo ještě pár kuřecích kousíčků, tak to spapkám :slight_smile:

ale nevím, co budu dělat k véče dnes :frowning2:

taky mi přišli slevové kuponky do takka - ale mám holt smolíka :frowning2:

já už chci být na mateřské...........když je takhle krásně, šla bych se pocourat do města, na nějakou procházku!!! já potkala v pondělí známou, je doma 1,5 roku s malým, v květnu čeká druhé a ta byla tak zpruzená, otrávená, že je doma s dítětem - že prý už chce do práce, že jí to nebaví, ani chození na procházky, že už "to" chce mít za sebou...........tak jsem na ní vejrala jak na exota, akorát v tu chvíli dorazil i Jára - no ten to samé - prej takhle nemateřskou ženskou jsem ještě neviděl..........ona ta známá to má holt trochu jinak....překlenula se jí 30tka, tak si řekla, že MUSÍ mít to dítě......tak s chlapem, se kterým měla dost divný vztah si pořídila mimi, těhotenství dle jejích slov protrpěla - že je to vopruz, pak ještě v šestinedělí jsme tenkrát s partou něco slavili, tak vyrazila s náma a měla řeči typu, že je to hrozný bejt na mateřský s dítětem, že se chce pořádně najíst a jít někam do hospody na pokec......malého odstavila od mlíka po 2. měsících - protože jí to otravovalo - přitom kojit mohla.......no a celkově jsme vždycky v šoku, když ji potkáme......a ona si pořídí druhé mimi takhle rychle za sebou - ale chce to mít holt za sebou, no......... místo aby si tohle období užívala, tak tím vyloženě trpí - ale pak nechápu, proč si ty děti pořizovala!!!!
26. dub 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To je pěkná blbka :angry: :angry: Takové si ani nezaslouží otěhotnět a hlavně je mi líto dětí,jestli jim nedává tu lásku,co si zaslouží..to mě dostává nejvíc,když to vidím kolikrát v tv.. :frowning2: Jiné maminky s nemocnýma postiženýma dětma,jsou nešťastén,ne kvůli sobě,ale protože si to ti drobečkové nezaslouží..a tahle si snad toho ani neváží..No,od takových radši dál.. :astonished: :confused: :rolling_eyes:
26. dub 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak před chvílí mi dorazila podložka, byla tu kamoška na kafíčku a teď vyrazíme za segrou a pro rohlíky

@klaire22 mi právě doktorka píše týdny dle PM a to jsem o týden míň než dle UZ a podle posledního UZ teď z nemocnice, tak je to dokonce dle PM o 14 dní méně...mám jít třeba ve 28.týdnu na tu injekci ajsem objednaná na příští týden ve čtvrtek...což podle PM budu končit 28.tt, dle UZ budu 29.tt a dle UZ teď z nemocnice budu už 30.tt...
ta kamarádka je teda pěkná blbka...nevím, proč si teda druhé pořizovala, když ji to tak obtěžuje

@vormoni tak ať testy na cukr dopadnou na výbornou :slight_smile:
26. dub 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Díky,snad jo.. :slight_smile: tak jaká je podložka,bude fotečka? :slight_smile: Já si nechala zatím modrou po Kubíkovi,i když holčičí by byla taky fajn.. :sweat_smile:
26. dub 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni taky držím palečky na cukr :slight_smile:
26. dub 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, já tohle taky nepochopím......ona byla vždy v tomhle zvláštní, děti bere prostě jako nutnost - společenskou povinnosti mít dítě - jí podle mě netikali biologické hodiny, to by se přece chovala jinak.........a má 3 další kámošky ve stejném věku - 35,34,32 let všechny teda bezdětné a ty když poslouchám, tak si občas říkám - dobře, že ty děti ještě nemají - protože je to teda bohužel obdoba!!!!!!
taky, když jsem s tou známou mluvila a říkala jí, jak se těším na mateřskou, že si to strašně moc užívám, tak nade mnou kroutila hlavou a říkala mi právě, co jsem vám už psala.....že je to vopruz, že už chce do práce, apod........no, každá to má holt jinak........ale řekla bych, že to dobře není......jak říkáte - chudáci děti!!!! mámu maj jak studenej psí čumák!!!!
26. dub 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já jsem objednala stejnou jako jsem měla pro Filípka, ale po Filípkovi je zničená, začíná se trhat, tak jsem koupila novou...je to tahle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24477472&tab=2 v zelené barvě

@klaire22 některé ženské jsou opravdu divné, chápu když děti nechtějí, tak že si je ani nepořídí...oni pak ve stáří si třeba uvědomí, že měly mít děti, ale to už je jejich problém...ale ty co děti mají a vlastně je spíš berou jako povinnost, tak to jsou totální blbky
ještě nechápu takové ty maminy, co si stěžují na to, že moc chtěli holčičku a čekají chlapečka...jednu takovou znám, ta to šíleně obrečela, že místo holčičky má chlapečka...
26. dub 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jojo, i takové mezi námi chodí :-/

taky víc pochopím to, že si takové holky ty děti nepořídí, než pak to co předvádí ta známá... :angry:
26. dub 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky,hlavně abych tam neumřela hlady,objednala jsem se až na 9hod,což znamená nejíst nic od půlnoci do 11hod následujícího dne :confused: Tak já jsem si zajela do toho kicku a objevila jsem tam pár kousků i pro malou,1ks 25kč,tak jsem hned vzala 5 věcí, vel.50-62.Když to neunosím,dobře prodám.. :slight_smile: A malýmu v takko jsem vzala mikču na zip s 30%slevou a jednu co měli v 50%..(350kč vše)Tak má konečně něco slušnýho,co má mu byly už fest a stejně jen klokanky.. :confused: chtěla jsem i na zip,tak jsem ráda,kolik jsem dostala za prodej,tolik to stálo.. :wink: A v drogérce jsem pořídila první plínky pro novorozence,vzala jsem od pampers,docela mě překvapilo,že za 149kč/43ks u těch jejich značek byly ty novorozenecké sice za 99kč ale bylo jich tam zase o dost míň..Tak budu v začátku frajeřit s pamperskama,ale pak hned koupím v lidlu oblíbené toujours.. :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou ty věcičky pro malou:slight_smile:Ks 25kč,kratásky jen 13kč.. :sunglasses:
26. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni jé to je krásný...já bych se chtěla do kiku vydat na nákup dneska, podle toho jak se rozhodne manžel...chci zajít do kik, dm, tesca a taka...třeba něco objevím, spíše pro Filípka než Davídka :slight_smile:
26. dub 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem si volala na ty výsledky a budu odeslána na tu endokrilogii :frowning2: prý výsledky vyšly zase jinak než ty první...mám obě hodnoty snížené, což se jí nezdá, jelikož prý nemám žádné příznaky toho, že by to měla být nějaká porucha. Raději mě tam pošle, udělají mi odbery znova a pak se uvidí, podle toho co řeknou přímo tam...ach jo
26. dub 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek