• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@janulev Tak to je mi líto,ale ještě to nic neznamená..je ti dobře,mimčo je také ok,ne?Čeho to jsou vlastně výsledky?Mluvila jsi o nějaké injekci co na ni máš jít,ale už mi uniká souvislost... :confused:
26. dub 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni minulý týden v úterý jsem byla u praktického o potvrzení té těhu průkazky, všechno v pořádku, ale zdálo se jí, že mám zvětšenou štítnou žlázu, tak mě raději objednala na krev a poslala na rozbor ohledně štítné žlázy. Prý se tam zjišťují nějaké 2 hodnoty, u prvních výsledků byla jedna v normě a druhá hodnota snížená, tak jsem včera byla na odběru znova a prý jsou tentokrát obě hodnoty snížené. Tak mě raději pošle na endokrinologii, aby mi tam udělali odběry a případně řekli co a jak

mám Rh minus, tak musím dostat injekci do zadku kvůli tomu, aby moje tělo nechtělo vyloučit miminko kvůli tomu, že by se mu nelíbila krev miminka, tak musím dostat protilátky
26. dub 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani netuším jaké ty hodnoty mám a jaké by měly být, manžel mi teď šel k doktorce pro žádanku, že mi pošle i ty výsledky a mám se co nejdříve objednat...
četla jsem na netu, že prý ta snížená funkce bývá v těhu dost častá, že tělo nestíhá tvořit tolik jodu pro tělo matky i dítěte, tak doufám, že to třeba bude i můj případ a urovná se to a nebude to nic vážného...
jsem z toho ale docela nervozní...hlavně, aby to malého ani mě nijak neohrozilo a dotáhli jsme to v pořádku do konce...prý se na to dávají léky a musí se chodit na pravidelné kontrolní odběry

ještě mi taky doktorka říkala, že se jí to nezdál hlavně kvůli tomu, že nemám žádné příznaky, že bych měla mít něco se štítnou žlázou či hypofýzou apod...no prostě se v tom ztrácím...že třeba nehubnu, nemám třesy, zvýšený tlukot sredce apod
26. dub 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni téééda, povedený den a nákup koukám - věcičky vypadají moc dobře a za super cenu :slight_smile: šikulka :slight_smile:
26. dub 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev Aha,už rozumím..Mě ty testy dělali také a já doted nebyla schopná tam zavolat jak dopadly.. :astonished: :confounded: Myslím si, že by mi sami zavolali,kdyby tam něco bylo.. :confused: ale kdoví,musím tam cinknout pro jistotu.. :sweat_smile: Moje máma měla štítnou žlázu a byla s ní na operaci v cca 40letech..od tý doby ok,akorát jí nějaké prášky..V těhu by to mohl být prý problém,ale snad ne tak velký..neboj,bude to určitě ok :slight_smile: Dr.to pohlídají a když tak nafasuješ nějaké pilulky..Drž se :slight_smile: My razíme ven s malým,užívat sluníčko:slight_smile:zatím ahoj
26. dub 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ajaj, tak to mě mrzí, že ti to nevyšlo zrovna ideálně :frowning2: Ale je zas divné, že nemáš žádné příznaky a vychází to pokaždé jinak........ :frowning2:
26. dub 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni užijte si sluníčko a dejte si za mě zmrzku :slight_smile: papa
26. dub 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak jsem tam volala a mám přijít příští čtvrtek, tak uvidím co mi poví a co z toho bude

@klaire22 taky se mi to zdá divné, že to dopadlo pokaždé jinak, uvidíme, jak to dopadne v té nemocnici...
26. dub 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no je to mazec, ale doufám, že ti to vážně dopadne dobře........když už půjdeš rovnou k odborníkům, tak ti tam snad i vše vysvětlí........
26. dub 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@janulev držím pěstičky ať je vše OK

@vormoni super nákupy v KIK :wink:

@klaire22 kamarádka hlupačka, ale já mám sama co kecat, psychicky jsem Luci taky nezvládala(Luci byla abnormálně uplakané dítě a nespavec, teď je to zlatíčko moje nejmilovanější) a v 15měsících jsem nastoupila na zkrácený úvazek do práce

Já mám zítra dovču a vyrážíme směr Brno, jsem zjistila, že jsem tam byla na nákupech naposledy loni v srpnu :sweat_smile:
26. dub 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, hlásím, že u nás krásně slunečno a 14stupňů :slight_smile:
včera jsme byli na těch nákupech a pro Davídka už je všechno nakoupeno :slight_smile: oblečeníčko se pak dokoupí případně dle potřeby nebo jak se bude líbit...ale jinak vše bych měla mít :slight_smile: i oblečení pro Filípka jsme nějaké koupili, ale teda byla to pálka...3tis prolítli jen tak a našemu tátovi se jen protočily panenky :grinning:

@ivis užij si dnešní nákupy v Brně :slight_smile:jsem vás mohla pozvat na kávu, bydlíme kousek za brnem :slight_smile:
27. dub 2012 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holčiny :slight_smile:

u nás je taky nádherně, sluníčko, modrá obloha a 13 stupňů :slight_smile:
vysloveně se těším na víkend - budu ho mít krááááásně prodloužený :slight_smile:

tééééda, vy už skoro všechny všechno máte, mě ještě tolik věcí chybí :slight_smile: jsem šnek :frowning2:
27. dub 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ale prosím tě, je ještě čas :slight_smile: já jsem to nakoupila kvůli těm problémů, jinak bych na to tolik taky nespěchala :slight_smile: hlavně si to nakupování užívej :slight_smile:
27. dub 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím slunečno i z Rakovníka,dnes nás čeká letní den.. :slight_smile: Už včera byl slušný pařák... :astonished: B :astonished: yli jsme ve městě na poště a pak jsem se musela jít převlíct,vytáhla jsem lidlové tepláky a sandálky a hned to bylo lepší.. :wink: Dnes posílám další balíček,páč mi paní včera celý den neposlala adresu,až dnes.. :sweat_smile: aspon se projdu..My máme u paneláku super alej,lemovanou lípama ,takže když je vedro,je to krásná procházka ve stínu,podél teče potok..jenže ted jsou ještě ty stromy holé,lístky teprve rostou,takže žádný stín :angry: Vedra přišly tedy dost brzy.. :astonished: ale lepší než kosa.. :sweat_smile:
@ivis taky přeju pěkné nákupy:slight_smile:
@klaire22 ahoj pracantko,to si užiješ volníčka..na nákupy máš ještě spoustu času,neboj :wink:
@janulev To jste se pěkně rozšoupli s nákupy.. :grinning: já dnes dala malýmu novou mikču,moc mu slušela :slight_smile:
27. dub 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev v neděli se pojedeme asi podívat do Takka - manžílek má dnes svátek, tak si tam snad něco vybere a mrknu se tam taky po nějaké té garderobě pro malou :slight_smile: A mrknu i do DMka, tak už taky kdyžtak něco málo koupím - aspoň z té kosmetiky :slight_smile:
27. dub 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no taky už se strašně těším - jestli bude takhle - tak to nemá nejmenší chybičku :slight_smile:
Ty se tak máš, že se můžeš jít ven projít - já skoro celý den sedím zavřená v práci a když jdu domů, tak zas je člověk rád že je rád.......aspoň máš pohyb.......

mě v noci tak neskutečně vzala křeč do lýtka, že jsem manžela vzbudila tím, jak jsem tam začla kňourat, že to hrozně bolí - trvala ta bolest strašně dlouho a ráno jsem na tu nohu nemohla pomalu ani došlápnout, tak jsem musela chvíli chodit po bytě a protahovat ji........hrůza - musím si koupit magnezii, abych doplnila hořčík.......

Kubík je fešák - dle fotek mi přijde, že je ti hodně podobný :slight_smile:
27. dub 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk jsem konečně zavolala na výsledky těch testů ohledně štítné žlázy a sestra ,že prý jsem tam měla nález,ale dr.že to konzultovala s endokrinoložkou a že prý zatím to necháme bez léčby a za 2 měs,mám přijít na další testy a pak ještě v šestinedělí :astonished: Tak vidíte,a ani by mi nezavolali.. :confused: ale snad to bude teda dobrý.. :fearful:
27. dub 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no teda to mu to sluší :slight_smile:

my dneska jsme celý den sami, taťka má službu, takže dorazí až večer a to malej bude už spát...dopoledne skočíme do obchodu pro rohlíky a kolem oběda mi měla přijet kamoška. Půjdeme do cukrárny, dáme si tam k obědu pizzu a pak zákusek s kávičkou a malej si bude hrát na písku...už se těším. Má být krásně, tak to bude paráda...už teď je u nás 18st. :slight_smile:

a víkend ještě nevím co budeme dělat...má tu být v sobotu bitva o osvobození ořechova, tak možná vezmeme malého se podívat na vojenská auta, tanky apod...a jinak nic v plánu nemáme, jen jsem poprosila muže, zda by mi vyčistil auto po zimě, je to samý kamínek :sweat_smile:
27. dub 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mně ty křeče poslední dobou v noci taky chytají...chci si jakože natáhnout nohu a najednou šílená bolest v lýtku a nemůžu s tím hnout...manželovi vše nejlepší k svátku...taky musím některý den někam vyrazit, manžel bude mít narozky a já stále nevím, co mu koupit :unamused:

@vormoni no a pak si myslíme, že nám ti doktoři zavolají...tak snad to není nic tak vážného, když ti nedají ani prášky a máš pak přijít na další odběry. Budu držet palečky, aby to za ty 2 měsíce bylo v pořádku
27. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Děkuji,zatím jsem slyšela většinou,že je malý celý táta..tos mě potěšila :wink: Já se na něj kolikrát nemůžu vynadívat ještě dnes,sleduju ho i ve spánku,jako když byl miminko a furt v něm vidím ty novorozenecké rysy..prostě klasická úchylka obdivu vlastního dítěte :grinning: To si určitě kup to magnésko,mě křeče zatím neberou,ale ve stehně mě bolí ,jakoby pod tříslem dolů..když se mám převalit..je to divné,nevím co s tím.. :confused: A projdeš se holt o víkendu,je mi jasné že z práce toho máš pak večer dost.. :sweat_smile: Stoprocentněbude krásně celý víkend :wink:
27. dub 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Děkuji :wink: Tak to se bude malému bitva líbit a asi i tatínkovi co?Jestli je takový nadšenec do vojenského jako ten můj.. :sweat_smile: My toho moc v plánu nemáme,akorát sobotu na chatě,ale manžel jde na noční takže tam dlouho nebudem,kdyby měl volno,tak jsme tam i spali..letos poprve.. :frowning2: Možná stihnem zagrilovat,ale spíš se vystěhují ty palety,co tam za zimu nashomáždil,já to tam pak poklidím a chci si nasázet něco na záhon.. :sunglasses: jinak to vidím spíš na procházky u baráku.. :dizzy_face: Snad to bude dobré,taky mě to překvapilo..prý ten jod zatím nemusím užívat,ale kdoví co pak..hlavně když to není jinak nebezpečný,doufám.. :confused:
27. dub 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já jsem četla na netu, že nebezpečné to může být v tom 1.trimestru, pak si už miminko jod vytváří samo, takže jej to nijak ohrozit nemůže...já jsem se koukala na výsledky, co mi poslala ta doktorka a fakt to pokaždé vyšlo jinak ...dělala dva odběry během pár dní a každý naprosto odlišný...tak jsem zvědavá, co z toho nakonec bude

my jsme tam s manželem na té bitvě už byli, bývá to tady každý rok...ale s malým tam bychom tam vyrazili porpvé...ale jelikož má být hezky, tak tam bude ledí a lidí, tak uvidím, zda ukecám taťky...nesnáším místa, kde je moc lidí, takže třeba nákupy s ním jsou naprostá katastrofa
27. dub 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak tatínka z fotek neznám, ale takhle z té fotky mi přišel podobný tobě :slight_smile: znáš to - každý vidí v dítěti někoho jiného.........mě vždycky říkali, že jsem celá jako taťka a na pár fotkách, když se koukám, jak vypadal taťka když byl malej, tak mu jsem vážně podobná a pak přijde někdo jiný a řekne mi,že jsem zase celá maminka.......každý vidí něco jiného :slight_smile:
27. dub 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jo, tak vojenství, army a druhá světová válka vůbec - tomu můj muž propadl.....máme doma hafo knížek o druhé světové - má v tom teda neskutečné znalosti a přehled......my když vloni jeli na dovču do Jižních Čech, tak jsme se zastavili v Lešanech -to je nějaké vojenské muzeum a on normálně poznával ty krámy, aniž by si přečetl ty tabulky k tomu......bylo to tam hezký, ale mě by to tam stačilo tak na hodinku, kvůli němu jsem to tam vydržela 2,5 hodiny a i tak jsem ho prý honila......no sranda s ním..........tak si slíbil se ségry přítelem, že tam vyrazí sami - on je totiž taky blázen do toho -takže oni se v tom vysloveně vyžijí, zatím co my se ségrou by jsme se tam ukousali nudou :slight_smile:
27. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak držím palečky, ať je vše dobré - vy si teda holčiny užíváte......já naštěstí se štítnou žlázou problémy nikdy neměla, tak mě to snad nepotká :sunglasses:
27. dub 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 škoda, že jste tak daleko, jste se mohli přijet podívat...určitě by se to manželovi líbilo...jsou tady i ukázky z bitvy apod...bývá to občas i v televizi na čt 1

jé holky, tak nám konečně dorazily ty daně...si dali na čas... :slight_smile:
27. dub 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to by se manželovi určitě moc líbilo, jak ho tak znám :slight_smile:

no tak paráda - další nákupy můžou začít :slight_smile:
27. dub 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no to jo, zítra ráno nás čeká nákup jídla zase na týden, tak to bude pálka a taky potřebuju natankovat auto, další nemalá částka...
jsme s tím účtem tento měsíc pěkně pohli...a to bychom ještě v úterý měli mít půlku čuníka
27. dub 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já udělala velký nákup ve středu, tak že lednička je plná, zítra max. skočím pro pečivo ke snídani :slight_smile:
hlavně jsem ráno zapomněla vyndat maso z mrazáku na zítřejší grilování - jsem skleroza fakt :frowning2: místo toho jsem šla třídit prádlo, že až přijdu z práce, tak jen zapnu pračku, když už to mám roztříděné......ale na maso jsem zabudla :frowning2:
27. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já už dneska peru druhou pračku, už to bylo potřeba, byl naprosto plný koš a taky abych vyprala Filipkovi to oblečení, co jsme mu nakoupili
my teď jezdíme nakupovat jednou za týden většinou v sobotu, já už sama nejezdím, abych nemusela tahat tašky s nákupem a když mám malého posazeného v koši, tak ten koš je už sám o sobě těžkej :grinning: už by podle váhy v koši ani sedět neměl, ale zatím to pod ním neprasklo :grinning: :sweat_smile: přes týden chodíme jen do obchodu tady u nás pro rohlíky a jen když něco akutně potřebuju
jé grilování, taky bych si dala nějaké masíčko...já chci zítra koupit na pondělí nějaké ty špekáčky, když nám taťka slíbil táboráček
27. dub 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek