• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@janulev tak třeba na tom něco je protože u Matýska jsem ho měla fakt jiné....a ted si přijdu i víc taková opuchlá jak zavodněná......snad mi ta holka něco z té mé kdysi krásy vrátí po porodu :grinning:
30. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax tak to jsi šikulka...já mám nahoře už 10kg :angry:
30. dub 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ovšem teď bude ten přírustek daleko rychlejší, to bude mazec :grinning: musím to brát s humorem
30. dub 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, my ještě nevíme co vlastně čekáme :angry: tak mám nakoupené takové ty univerzální barvičky (bílá,zelená,žlutá...) Pokud se to nedozvíme pohlaví, objednáváme šedý kočárek který má chromové doplňky,ale je také nádherný :slight_smile:
30. dub 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím z Rakovníka,já se nafotím až třeba zítra,za chvíli jedeme zas na chatu..Mě přijde že mám bříško stejné jako s Kubíkem,ale kdo ví :confused:Včera jsme byli taky na chatě odpol až do večera ,pak na čáry..Špekáčky byly výborné.. :grinning: :grinning: Přeju krásný slunečný den,a moc nepracujte! :sunglasses: Radši si vyhlídněte pěknou třešeň :dizzy_face:
1. kvě 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoky holčiny, taky zdravím :slight_smile: já se válím u maminky a čekám si hezky na oběd :slight_smile: jsem lemra líná :slight_smile: pupíčky máte pěkný, já klasika zase zapomněla vyfotit......musím se k tomu dokopat o víkend, ráno to nestíhám, když jdu do práce :slight_smile: ráno mi totiž přijde nejhezčí :slight_smile:
jinak včéra měla malá asi tělocvik - asi 5 minut v kuse kopala, že už i manžel měl to štěstí a pěkně ho pokopala do dlaně :slight_smile: břicho se mi vlnilo jak blázen :slight_smile: a zítra hupnu zase po měsíci na váhu, jdu odpoledne na prohlídku - tak jsem na to zvědavá, kolik už mám nahoře já :slight_smile: snad to se mnou nesekne :slight_smile:

užívejte sluníčka :slight_smile:
1. kvě 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holčiny,

tak já včerejší svátek Práce oslavila prací :angry: a zrovna bylo venku tak hezky a i manžílek byl vyjímečně doma. No nic už to bylo naposledy, ještě dnes přežít až do večera poslední den uzávěrky a mateřská už se blíží :wink:

pupíčky máte krásný, taky musím vyfotit :wink: U Luci jsem měla bříško sice menší, ale spíše takové rozlezlé, teď mám větší ale takové hezky ohraničené, tak snad už se nerozleze :unamused: Akorát už teď mi přijde, že se tam Filísek nemůže nějak vejít, pořád mám vražené nožičky v žebrech a dole mi přijde, že mi musí každou chvílí vypadnout a to vyroste ještě jednou tolik :sunglasses: Njo, bude to asi kus chlapa :wink:

@klaire22 ať ti kontrola dopadne dobře, já jdu na KO zítra, tak se bojím bojím, kolik váha ukáže :confounded:

Užívejte nádherný sluníčkový den
2. kvě 2012 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak je venku opět krásně a teplíčko :slight_smile: dneska se krásně spinkalo, Filípek spal celou noc ve svém pokojíčku a ani jednou za noc mě nevolal, vstával až o čtvrt na 7 :slight_smile:
jen mě teda od včera zase zlobí to špinění :confounded: mám zácpu a včera to začalo, pak to chvíli přestalo a od rána trochu špiním...uvidím až se mi podaří jít na wc, zda to pak bude dobré, jinak budu muset frčet opět směr doktorka :unamused: jen jsem si ale všimla, že mi to dělá, když jsem hodně nafouknutá a taky ty dny se malej hrozně mele a kope, tak jestli se mi to tam tím všechno rozhazuje a pak z toho špiním, já už nevím

@klaire22 ahojky, budu držet palečky, aby to na váze s tebou neseklo :slight_smile: a taky ať kontrola dopadne dobře a ať vidíš třeba i Elišku :slight_smile:

mě zítra čeká ta injekce a taky ta andokrinologie :confounded:
@ivis a kdy nastupuješ na mateřskou?
2. kvě 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,to byl zase včera hic..:-O a dnes to bude asi podobné...I když k večeru se zatáhlo a vypadalo to na déšt,na chatě z toho ale nakonec nic nebylo :wink: Aspon jsem mohla vylézt a trochu vyplet záhony,moc jsem toho nedala,boleli mě už ruce,jelikož jsem si včera zešroubovala regál z ikei,sama a ručně..a tuším mám důlek v dlani a celkově ruce bolavé... :sweat_smile: Ale také radost z díla:slight_smile:Dnes doděláme ty záhony a zasypeme je mulčovací kůrou,jinak jsem to pomáhala dělat naposledy.. :angry: Kubík dnes nejde taky do školky a pojedete tam s náma,ten se tam vyřádí,když mají sousedi doma vnoučky,mají krytý bazén,tak se malý vyřádí..My ještě nenapouštěli,to až bude chata obyvatelná a budeme tam třeba spát,tak ho vyndáme a vyzkoušíme...premiéra :grinning:
@klaire22 at je kontrola ok,a vidíš malinkou:slight_smile:
@ivis Ať ti to v práci brzy uteče a mateřská už bude klídek :grinning:
@janulev tak co špinění?Já myslím,že to máš čistě kvůli té zácpě,prostě ten tlak je na tu překrvenou sliznici moc a praskne ti jen nějaká žilka,je to ale trápení a zbytečné nervy,co..Vím o čem mluvím,taky jsem měla špinění a dodnes nevím čím to bylo,zácpu jsem totiž neměla,zatím.. :sweat_smile: Hlavně že to přestalo..

Tak holky přeju další krásný slunečný den,zítra jedu na tu cukrovku a taky se musím objednat na ten 3D ultrazvuk,at mám zas pěknou fotečku a pak vám ukážu:slight_smile: :grinning:
2. kvě 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahoj teda ty jsi šikulka :slight_smile: my jsme včera konečně pouklízeli ty auta, už po té zimě to bylo potřeba...jinak se v tom teple nedalo dělat vůbec nic
na velký jsem sice ještě nebyla, ale už špinění přestalo, tak uvidíme...taky myslím, že to mám s tím tlakem, doktorka to taky říkala, jen mě to akorát vyděsí a mám z toho nervy...ale musím to vydržet...stále doufám, že to s Davídkem zvládneme až do porodu bez nemocnice

a dnešek si pořádně užijte, zítra má už pršet....a zítra ať cukr dopadne na výbornou
2. kvě 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Děkuji,snad neumřu hlady,z toho mám nějvětší strach.. :confused: Tak jsem volala na ten 3D UZ,pravděpodobně příští úterý,ještě si mám v pondělí zavolat :wink: Já už se těším, že zítra odpol budu doma,potřebuju tady uklidit,3 dny se tu nic nedělá a je to fujtajbl.. :sweat_smile:
2. kvě 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ty jsi objednaná až na někdy 9, že? určitě to zvládneš, budu na tebe myslet...a příští týden aby vyšel ten 3D, už se těším na fotečku
já dneska musím utřít prach a vysát...manžel vytíral podlahu včera...a zítra a v pátek je manžel doma, tak jej poprosím, aby umyl koupelnu, už je to potřeba
2. kvě 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Jojo,až na 9hod,myslela jsem ,že tam sjedu dřív,že manžel odvede malýho do školky,měl mít volno..jenže včera z něj vylezlo,že jde na ranní,že má změnu v šichtě.. :astonished: Takže ho musím odvést,a jet až pak ,cožý tak akorát bude na tu 9hod.. :confounded: Co se dá dělat,budu to muset zvládnout.. :slight_smile: Já vysaju ted,než odjedeme..nespěcháme dnes.. :slight_smile: Ted jsem dovařila guláš at máme něco k obědu,a k večeři zas něco ogrilujeme..Tak pěkný den :slight_smile:
2. kvě 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jéje grilovačka, tak mi kousek taky pošlete :grinning: mi před chvílí volal manžel, že má dneska službu, dva dny dovolenou, v sobotu službu, den volno, v pondělí službu a v úterý možná noční, to že se ještě rozhodne...

hezky si ten dnešní den užijte, my se jdeme obléct a vyrážíme do obchodu
2. kvě 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko děvčata,

tak jsem ráno hupla na váhu - a mám 9,5 kg na hoře :frowning2:

jsem na dnešní prohlídku zvědavá, snad mi už konečně řekne, kdy nastoupím na mateřskou a snad mi ukáže i Elí :slight_smile: kéž by - jinak to musím vydržet až do příští návštěvy a ta je až koncem května!!!!

@vormoni vy se tak máte, že si užíváte pohodičku na chatičce - taky bych jela na chalupu a užívala si relax - no snad se nám zadaří a vyrazíme o víkend - do Libverdy :slight_smile: ale prý se má zkazit počasí - tak jsem na to zvědavá!!!!

@janulev to mě mrzí, že jsi zase špinila - asi je to vážně tím, jak ti tak Davídek dělá cirkus :slight_smile:

@ivis a kdy nastupuješ na mateřskou?
2. kvě 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni hezky si to užijte a dejte si za nás něco grilovaného do nosu :slight_smile: tiše závidím :slight_smile:
2. kvě 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak pěkně pokupte - já zase trčím v práci a venku je tak krásně - ale mám tu už paní na zaučování - tak to aspoň rychle utíká :slight_smile:
2. kvě 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 aby tě paní nepráskla že koníkuješ :grinning:
2. kvě 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev chjo ty si teda užíváš, já bohužel taky trpím zácpou již od začátku, dokonce když už jsem byla hodně zoufalá a střeva se nechtěla hýbat tak jsem si 2x vzala gulatax :frowning2:

@vormoni chatičku závidím a grilování ještě víc :wink: Ať zítra v pohodě zvládneš cukr a hodnoty jsou OK

@klaire22 Na mateřskou bych chtěla nastoupit mezi 14.-28.5.což už je za pár :wink: - ještě se rozhoduji, podle toho jak to budu zvládat, hlavně tu ještě nemám nikoho na zástup a zaučování
2. kvě 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, už teď je venku solidní teplo

@ivis tak to máš už za chvíli tu mateřskou :slight_smile: já mám koupenou na zácpu z lékárny Lactulosu, jak jeden den nejdu tak si večer dám lžičku a druhý den to jde, ale většinou s tím špiněním :confounded:

@klaire22 váha je super a v kolik máš kontrolu? je super, že už někoho zaučuješ, aspoň jak říkáš, to rychleji utíká a koncem měsíce už bys taky mohla na mateřskou...záleží zda půjdeš 6 nebo 8 týdnu před porodem. 8 týdnů se dává většinou, pokud sama nechceš na 6 týdnů
2. kvě 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev aha - já myslela, že se spíš automaticky dává těch 6, že o 8 si musím říct -ale mě je to snad i jedno - já se už těším domů :slight_smile: to bude pohodička - ráno se prospím :slight_smile: a pak nějaká ta procházka :slight_smile: a zmrzlinka v cukrárně :slight_smile: i když tu bych si měla asi odpustit, kynu nějak moc :frowning2:

kontrolu mám ve 14:15 - takže jdu z práce už ve 13:45 - takže ještě chvilinku a půjdu domů :slight_smile:
2. kvě 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 nene, já ji znám - to je v pohodě :slight_smile:
2. kvě 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis to máš vážně za pár :slight_smile: no já se na tu mateřskou dneska zeptám, protože už to fakt potřebuji vědět :slight_smile:
2. kvě 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahojda, tady to pěkně žije, já vůbec nemám na net čas ...
Ohledně mateřské mi to bylo vysvětleno tak, že nástup je 6-8 týdnů před termínem a mohu si vybrat, kdy nastoupím. Co si budeme povídat, kvůli prašulím chci v rachotě vydržet co nejdéle.. TP mám 30.7., ale už se to blíží moc moc rychle.

Začínám si lámat hlavu s tím, že nepřibírám.... teď jsem v 27 tt a zatím jsem nepřibrala nic... podle vyšetření je prcek v naprostém pořádku... díky doporučení na odběr plodovky víme, že to bude kluk ( i když přítel tvrdí, že vyráběl holku :grinning: )
2. kvě 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ ahojky :slight_smile: ty jo buď ráda, že nepřibíráš, co já bych za to dala.......já s největší pravděpodobností budu dělat do konce května, od 1.6. jdu na mateřskou :slight_smile: tak se fakt těším :slight_smile: jinak gratuluji ke chlapečkovi :slight_smile: jaké máte vymyšlené jméno?
2. kvě 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No, jméno, je tak trochu problém... ještě jsme se nedohodli, máme pár typů, ale tím to končí.. Babičky chce, aby se zachovala rodinná tradice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemám nic proti jménu Václav, ale nechci aby se na mě při jednom zavolání otočili 4 Vaškové... Takže tohle bojkotujeme oba - naštěstí.
Zatím vyhrává Tomáš, ale těch je všude hromada...

Jestli budou horka jako byly teď o víkednu, tak půjdu na mateřskou 8 týdnů předem, do práce to mám 2 hodiny MHD a to by bylo fakt ubíjející.

Říkám si, že nemám panikařit, když váha neleze nahoru... ale daří se mi to čím dál méně... Bříško už je naštěstí alespoň trochu vidět :slight_smile: Je fakt, že se stále hejbu a za to jsem vděčná hlavně svojí hafině, se kterou chodím na pravidelné a dlouhé procházky. Takže doufám, že budu na porod v dobré kondici :slight_smile: (tedy v rámci možností)
Je fakt, že s těhotenstvím jsem přestala mít svou obrovskou chuť na čokoládu, tak to se asi taky podepsalo, jinak se v jídle vůbec neomezuju, snažím se jíst pravidelně a to je tak všechno... Jinak se moc těším na tataráček :grinning:

Kolegyně je tu taky těhu, termín má někdy 2. týden v srpnu a už je pěkně kulatá a sotva se valí...
Za mě zatím žádná náhrada není, takže to musím vydržet sama... co bude pak není moje starost, když se nestarají příslušní lidé, tak se tím nehodlám stresovat... a uvidím jak se to vyvrbí.
2. kvě 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ my měli se jménem poměrně jasno - ale to jen díky tomu, že čekáme holčičku - u kluka máme více typů a tam by to byl boj - stejně musíme nadiktovat jméno i pro kluka - co kdyby náhodou - tak to jsem na nás zvědavá :slight_smile:

no já jsem už docela zakulacená, sice mi teda lidé v okolí říkají, že mám prý malé bříško, ale mě to teda už nepřijde.....docela mi vyskočilo :slight_smile: furt si ho hladím, malá bude uhlazená, až vyleze ven :slight_smile:

to se máš........já s těhotenstvím hodně zlenivěla............ navíc mi i dost otýkají nohy, takže se mi zrovna moc chodit nikam nechce, ale je to chyba.............ale díky bohu, tenhle víkend co byl byl docela aktivní, furt jsme někde trajdali - ale byla jsem z toho docela hotová, to je pravda :frowning2:
2. kvě 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj, to vím, že na musíme mít obě jména, i když víme na 110%, že to bude kluk, něco prostě vybrat musíme..

Tak lenivost se u mě projevila taky... dříve jsem aktivně jezdila na kole, na které se teď jen práší, 3x v týdnu civčení a pes a zbyl "jen" pes.
Co se týče otoků, tak mě začaly trápit před cca 14 dny, dr. doporučil podpůrné punčochy. Koupila jsem je ve zdrav. potřebách za 150 Kč a spokojenost maximální :slight_smile: Mám koupené samodržné s krajkou a kupodivu mi přijde, že v nich není takové vedro jako v "normálních" silonkách a tím, že jsou pevnější, tak dělají hezčí nožky a déle vydrží :slight_smile: Zároveň je to skvělá prevence proti křečákům.
2. kvě 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ mě doktor nic neřekl - jen mi na nohy koukl, řekl, že je vidět, že je mám nateklé, ale nic víc.........mrknu se po těch podpůrných - ale aby mi v nich nebylo vedro - i když teď se má fakt ochladit..........ale mě kotníky nejsou vůbec vidět a nárty jsou strašný.........i lýtka jsou nateklý - no prostě hrůza hrůzoucí!!!

my teda nevím na 100% že to bude holčička, bylo nám to potvrzeno zatím jen 2x - tak doufám, že tomu tak opravdu bude :slight_smile:
2. kvě 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata hlásím se do klubu .... :slight_smile:
2. kvě 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek