• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 mám je od zančky Avicenum, ale věřím, že se toho dělá hafec... Přesný název by měl být "Stehenní samodržící punčochy Avicenum 70 tělová", jestli můžu doporučit, tak si je sežeň s otevřenou špičkou, je to pak méně náchylé na protržení. Já je měla v robotě i v pátek, kdy bylo pěkné teplíčko a rozhodně se to dalo vydržet :grinning:

U mě byl sice kotník poznat, ale i volné zdrav ponožky byly pěkně zaříznuté a raději jsem sundala i prstýnky... teď to občas zkusím a je znát, že tělo tolik vody nezadržuje, prstýnek v klidu nandám i sundám.
2. kvě 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile: Celou dobu jsem mela za to ze rodim v cervnu:slight_smile: Tak jsem prispivala do tema termin porodu cerven:slight_smile: Na minule kontrole mi zmenil termin porodu na 4.7 :grinning: takze vlastne patrim do cervencovek :grinning: ikdyz kdo vi kdy se mala vyklube :wink:
Hezky vecer vsem! :wink:
2. kvě 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Koukám, že jsi nám utekla :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ asi si je vážně koupím - já včéra měla ty kotníky snad nejhorší, co jsem kdy měla - totální konve....večer jsem si udělala i koupel se solemi, ale moc to nepomohlo.........jako fakt hrůza........

mě ruce moc nenatýkají - prstýnky nosím zatím úplně v pohodě.......ale ty nohy :frowning2:
3. kvě 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka vítej mezi námi :slight_smile:
3. kvě 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 neutekla chodim i na cerven :grinning: ale ted naposled mi posunul termin na 4.7 takze sem pisla i sem :grinning: :grinning: stim ze chodim na oboji...termin je sice 4.7 ale je to hodne zacatek takze muzu porodit klido v cervnu:slight_smile:
Ja jsem hodne na FB spis....tam je skupina cervnovky :wink: :wink:

@klaire22 dekuju :slight_smile:
3. kvě 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ty otoky jsou fakt hrůza, babička mi ještě poradila kopřivový čaj z čersvých kopřiv, ale to jsem zatím nezkoušela. Utrhneš si cca 3-4 snítky, vodu necháš přejít varem, odstavíš, dáš do toho kopřivy necháš cca 4-5 min stát a pak bumbáš.
3. kvě 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nestíhám teď dočítat...jinak vítám nově příchozí :slight_smile:

Já dnes byla na té endokrinologii, jen jsem se dozvědělya, že centrální poruchy by to být určitě neměla, jelikož bych ani neotěhotněla...ale i přesto mi vzali krev a budou dělat testy na vše. Příští týden budou výsledky a pak mi řekne co a jak. Pak jsem byla na té gyndě a dostala injekci do zadku, na ty protilátky...takže jsem vlastně celá opíchaná :grinning: :grinning:
taťka má dnes a zítra volno, tak se tu asi moc neukážu...teď s Filípkem oba spí...pak nás čeká nákup...máme nakupovat za co, dneska dorazil rodičák :wink:

@klaire22 co včera kontrola?

a dnes měla jít myslím ivis na kontrolu, že? tak holky jaká?
3. kvě 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev teda mě chodí rodičák až 13 tého nejdřív takže závist ... už by se nám taky hodil :-/
3. kvě 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím všechny staré i nové těhulky:slight_smile:Já byla dnes na těch testech cukrovky,výsledky budu vědět zítra po obědě..Kupodivu jsem neměla velký hlad,v 9hod první odběr,druhý pak v 11hod.. :astonished: Myslela jsem že dám někde kafe a zákusek,ale jak jsem šla k autu,viděla jsem tam policajta jak ho obchází a někam volá... :confounded: Dělala jsem že nic a šla dál a pak volala manželovi ,co mám dělat,šlo o to,že jsem neměla za oknem park.lístek,nevšimla jsem si v té ulici že se platí.. :sweat_smile: No tak jsem číhala za rohem až zmizí a riskla to,kupodivu nikde lístek za oknem ani botička..tak jsem vystartovala jak blesk a honem domů :grinning: :grinning: :grinning: a uvidím co bude..Doma jsem si dala kafe a rovnou oběd a pak šla vyzvednout malýho ze školky a dozvěděla se,že má malý neštovice :astonished: :astonished: :astonished: Takže odpol lékárna,pošta,nákup a jsme doma,náročnýýýýýýýýýý :sunglasses: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. kvě 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam 3d fotku nasi male princezny :grinning: ze 28tt
3. kvě 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky a vítám nově příchozí :wink:

@janulev budu myslet, ať jsou výsledky OK a užijte si taťku doma, hezky odpočívej a jen úkoluj a užijte si nákupy :wink:

@vormoni uff, dobrý zážitek s našimi strážci zákona :wink: Chudák Kubíček, taky čekám, kdy nás to potká, docela bych byla i pro kdyby je Luci chytila ještě teď, než až třeba budeme mít doma měsíční miminko, tak hlavně ať máte lehký průběh a brzy jste OK. A máte krásná jména pro holčičku, mně by se nejvíc líbilo Danielka :wink:

Dnešní kontrola dopadla na jedničku, váha 63kg, plodovky už mám tak normálně, neotvírám se, takže snad porod dopadne až toho 7.7. :wink: a příští kontrola za 14 dní a potom mateřská :wink:

Ale jakmile jsem došla z kontroly, tak mi volali ze školky, že není Lucince dobře, že je nějaká unavená, tak jsem tam pro ni šla, pak ji začalo bolet bříško a zvracela :frowning2: tak snad budeme mít klidnou noc

@karollinka jeee, krásná fotečka, to bude krásná holčička :wink:
3. kvě 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
trénink s 2měsíčním synovečkem Tobiáškem :wink:
3. kvě 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni ahoj tak neštovice, to mi něco připomíná...včera u nás byla kamoška se synem a dneska ráno mi volala, že má Lukášek neštovice...takže čekám, zda se to u Filípka projeví či ne. Tak přejeme ať to má lehký průběh a brzy se jich zbavíte. Mi by ani nevadilo, kdyby je malej chytl...lepší teď než třeba pak kdyby ho to potkalo v dospělosti

@petule22 mi tento měsíc přišel už i navýšenej, tak se korunky hodí

@ivis krásná fotečka, moc sluší a je super, že kontrola dopadla dobře :slight_smile:

@karollinka moc krásná holčička :slight_smile: gratuluji
3. kvě 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev kontrola díky bohu v pořádku - ale zase mi malou neukázal :frowning2: takže fakt až příště :slight_smile: ale už vím aspoň datum nástupu na mateřskou :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis hezky trénuješ - moc ti to sluší :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka krásná holčička :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ajaj - tak to jsi dneska měla vážně nabité :slight_smile: a ty neštovice - to se nedá nic dělat, ale je to mazec :sunglasses:
3. kvě 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ děkuji moc za tip.............já začínám být zoufalá, dneska mám snad ještě větší bambule než posledně......ale doktor včéra fakt nic......řekl, že mám nateklejší nohy, ale nic víc mi k tomu neřekl..........moje mamča prý měla taky hrozné otoky, ale tenkrát jí na to doktor dával nějaké léky..........holky, mě přijde, že se mi to zhoršuje, ale nevím co s tím..........začínám být vážně zoufalá...............v práci nemám možnost si hodit nohy na horu, snažím se pít.............musím si jít fakt koupit ty punčochy, je to vážně šílený :frowning2:
3. kvě 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 otokům taky přespívá solení, takže zkus omezit sůl v jídelníčku, víc už Ti bohužel neporadím, jedině bacit doktora, aby poradil něco on. Zkus ty punčochy, třeba Ti to alespoň trochu uleví. Mě to bylo vysvětlené tak, že čím je těhotensvtí pokročilejší, tím je třeba filtrovat více krve a tělíčko přestává stíhat a uládá vodu, kde se dá. Když máš ty punčochy, tak ulevíš krevnímu oběhu a pomáháš k lepšímu odvodu vody z těla. Budu držet palce.
4. kvě 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ jsi hodná, fakt děkuji.......někdo mi tu ještě poradil nějaké cviky, tak to večer zkusím, snad to bude lepší a uleví se mi.....jsou to vážně konve :frowning2:
4. kvě 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím z rakovníka,dnes tu máme opět slunečný den,ale nás se netýká,budem čučet doma..no co se dá dělat..Malý se do rána pěkně osypal,hlavně obličej ,krk a tělíčko,nejmíň toho má na nohách.. :confounded: Takže jsme od pudru celý puntíkatý,moc se neškrábe,v noci spal dobře,ale občas se neubrání..teplotu měl trošku včera zvýšenou,jinak nemá,aspoň že tak...Já mám pěknou rýmu,takže jsem se moc nevyspala..Dnes jsem si fotila pupík,tak dám foto i chudáka Kubíka..
4. kvě 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karollinka gratulace k holčičce a pěkné fotečce:slight_smile:
@ivis ahoj,tak co malá?Jak jí je?To je dobře že kontrola ok,a matěřskou už máš za pár.. :wink: Na fotce vám to sluší:slight_smile:
@janulev děkujeme,snad to brz začne ustupovat..a co vy?Ono to má inkubační dobu 3 týdny..takže spousta času..A je to fakt lepší ted než tu bude mimi.. :wink:
@klaire22 ahoj,to je škoda že ti ji neukázal vid..Tak aspon že jste v pořádku a je divný že ti neřekl co dělat s těma otokama..Já je mívám také trošku nateklé,ale nic hrozného.. :astonished:
4. kvě 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tééééda, pupíček krásně roste :slight_smile: ale chudáček Kubík........ten si teda užívá :frowning2: venku takhle krásně a on musí být chudák takhle doma :frowning2:

njn, neviděla jsem malou už tak dlouho - hrůza.....už aby bylo 23.5.!!!!!!! Bohužel mi na ně fakt nic neřekl :frowning2: jen mi prohmátl nohy, zkonstatoval, že je nateklé mám, ale nic mi k tomu neřekl........tak nevím, no..........teďka ty čtyři dny volna budu relaxovat - výlety nenáročné - my ten minulý týden byli furt někde v pohybu.....tak fakt hodím nožky na stůl a bude :slight_smile:
4. kvě 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky,

@vormoni juj chudák Kubíček, ať máte neštovky co nejdřív za sebou. Tak jsem se dozvěděla, že u nás taky řádí, tak uvidíme, kdy si je doneseme domů my :unamused: a pupíček krásný :wink:

@klaire22 oj, to je magor ten Dr. že ti nato nic neporadil. Mě naštěstí otoky netrápí, tak bohužel nemůžu nic poradit. A v práci si nožky házím na PC(máme klasický, ne noťas, tak na tu krabici, kterou mám pod stolem a to je parádička :wink:

Lucinka už řádí jak ďáblík :wink: tak asi zvracela jen z nějakého jídla,uff.
4. kvě 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a můj mega natřísklej pupík po obědě :wink:
4. kvě 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holky tak u nás je pěkně zataženo, ale ještě stále nepršelo...a prý ani nemá, podle předpovědí. Malej zrovna usnul ataťka pracuje před barákem, tak odpočívám :slight_smile:

@vormoni krásný pupíček a chudák malej, pěkně se tedy osypal. Mi psala ta kamoška, že malý má zatím jen 3 pupínky po obličeji a jinak nic. Prý ji doktorka řekla, že to je asi nějaká lehká forma, že to ještě neviděla a že je možné, že se mu to ani nerozjede...a my vyčkáváme a uvidíme

@ivis jů teda ty už máš taky pěkného pupíka :slight_smile:

@klaire22 tak si teď aspoň odpočineš a třeba ty nožky trošku povolí...za chvíli už půjdeš taky na mateřskou ,tak budeš moci víc odpočívat a mívat nožky nahoře
4. kvě 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Náhodou mě přijde krásný pupík,sluší ti to.. :slight_smile: To je dobře že je Lucinka ok:slight_smile:
@klaire22 To víš,že jo..pěkně si odpočineš,když s tím máš problémy,musíš se víc šetřit.. :slight_smile: A s mateřskou se to snad spraví.. :wink:
@janulev Tak já jako malá jsem měla taky jen 3 neštovice a pohodu,kdežto brácha je dostal zrovna po naočkování a to byl problém,nesmělo se mu to dostat k tomu píchanci..dostali tenkrát zelenou mast a vypadal prý strašně.. :astonished: Tak snad to bude mít tvůj malej jako já:slight_smile:Kubík se holt nepomamil.. :confounded: Zajímalo by mě kdy to začne ustupovat..jdu si něco o tom nastudovat.. :confused:
4. kvě 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni četla jsem, že by to během pár dní mělo popraskat a pak se to zahojit a je po všem...já si ani nepamatuju, že bych měla neštovice, ale volala jsem raději mamce a říkala, že jsme to měly všechny já i sestry, když jsme byly malé a já po tom mám prý po těle jizvy, jak jsem si to stále škrábala :sweat_smile:
4. kvě 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Tak já si to taky nepamatovala,ale už jsme se o tom kdysi doma bavili,vím že mám na břichu malou jizvičku,jak jsem ji rozškrábala..Ted jsem to taky četla a mám z toho docela strach,jestli všechny nabobtnají jako má už některé větší po těle- i na obličeji ,tak potěš pán bůh.. :frowning2: To aby si neškrábal,bude asi těžké.. :confounded: Až 5 dnů se můžou vysévat..kéž by už ted nepřibívaly,začíná být víc bílý než tělový.. :astonished: :confused: :confused:
4. kvě 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek