• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Ahoj holky,tak hlásím třetí den neštovic,stále přibývají :astonished: ..v noci se furt škrábal,vrtěl..tak jsem mazala a s mojí rýmou dohromady,jsem pěkně k.o.nevyspaná... :frowning2: Do toho jsme furt doma,nemůžu ani do obchodu,nechce tu být sám..a ven nesmí..Už ať je to za námi.. :fearful:
5. kvě 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni uff, ať neštovky-vlaštovky brzy odlétnou a můžete užívat května a těšit se na miminko :wink:
6. kvě 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme včera odvezli Luciáčka za babi a dědou a večer šli posedět s hasičama, dneska už je za mnou půlka úklidu, teď se jdu nasnídat, a obídek máme ze včerejška tak odpo budu jen relaxovat :wink:

Krásnou neděli všem :wink:
6. kvě 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Děkuji,snad to už brzy skončí..je to teda nepříjemný.. :frowning2: Dnes se mi zdá,že jich už tolik nepřibylo,kéž by už začly mizet.. :slight_smile: Já mám taky navařeno od včera i zbytky z pátku,tak nevařím,ted jsem jen něco vyžehlila..Včera jsem prodala jedné paní Kubíkovu kolobrndu,přijela si pro ní k nám,tak jsem ráda,že zas něco zmizelo.. :slight_smile: Máme ještě jednu a tu schovávám pro holčičku:slight_smile: Včera byl manžel na ryb.závodech v Řeřichách a letos poprve má 1.cenu :grinning: Byl nadšený,až na to ,že musel večer na noc a ted spí..Tak pěknou neděli :sunglasses:
6. kvě 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kontrola za mnou. byla jsem na odběry krve skrz játra, svědí mě už týden břicho totiž a příští čtvrtek velký utz a napíše mi už i mateřskou.....
7. kvě 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Ahoj,a co ti řekli na to svědění?Já jsem zřejmě dopadla dobře s tou cukrovkou,sestra mi měla volat v případě,že mám problém a nevolala :wink: Zítra mám jít na 3D ultrazvuk,ale asi nebudu moct,kvůli malému co marodí,manžel chce zítra jet k rodičům a nemá mi ho kdo pohlídat..snad mě vezme kdyžtak za týden.. :confused: Jinak dnes jsme už spali dobře,žádné velké škrábání nebylo..a až ted jsem malýho vyhnala z postele:slight_smile: :grinning: :astonished:
7. kvě 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no říkal že to může být bud od jater nebo je to těhotenský ekzém...uvidíme co testy...snad to játra nebudou-to by mě prej svědilo celé tělo.....to je fajn že cukrovka ok :slight_smile: a doufám že vám ty neštovičky brzy odezní :slight_smile:
7. kvě 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak my jsme dneska celý den sami doma, ale nevadí mi to...manžel má dneska narozeniny, tak mu alespoň nachystáme malé překvapení na zítra...mám objednané chlebíčky, uděláme nějakou sladkou dobrůtku a na zítra jsme pozvali rodinu, aby přišla na kafčo...a taťka o tom neví :slight_smile: Filípke te´d spí a jak se vzbudí, tak vyrazíme do obchodu a pro ty chlebíčky...

@petule22 je dobré, že kontrola v pořádku a snad to nebude nic vážného to svědění...a teda příští týden UTZ...mě čeká příští týden kontrola

@vormoni tak to je super, že cukrovka dopadla dobře :slight_smile: a snad ten 3D vyjde alespoň za týden

já si dnes volala na tu endokrinologii kvůli výsledků a abych se objednala a že prý tam odktorka bude až ve čtvrtek, že si mám zavolat ve čtvrtek...tak doufám, že to bude v pohodě, že kdyby to dopadlo nějak špatně ty výsledky, že by mě šupli na vyšetření k doktoru jinému, aby se s tím něco dělala...říkala, že centrální porucha je vysoce nepravděpodobná, jelikož bych ani neotěhotněla...tak snad to bude třeba jen nedostatek toho jodu v těhu
7. kvě 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak to nemám..já mám spíš svědění dole,přitom na mykózu mi to nepřipadá..jen mám furt řídký výtok ,nijak nezabarvený..kdyby to byla mykóza,tak se to asi zhoršuje..no nevím..zkoušela jsem canesten ale nepomohl..svědí mě to po holení,to je asi normální jak rostou chloupky..ale i pak.. :frowning2:Kde dneska všichni jsou? :confused:
7. kvě 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já si pamatuju že při prvním těhu jsem měla něco podobnýho a brala jsem nějaké laktobacilky co jsem si zaváděla dole místo polykala ústy...ha!!! Jsem ještě zbytek našla v lednici :grinning: je to od natural factors multi acidophilus..http://lekarnamodrahvezda.cz/Zbozi/multi-acidophilus-natural-factors-11936 a brala jsem jednu tabletu vždy na noc...a pomohlo mi to....
7. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak to máš určo taky příští týden veký utz poslední co se dělá v 32 týdnu :slight_smile: + poslední odběry krve...
7. kvě 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Tak to bude manžel překvapený:slight_smile:Přeju pěkné mlsání:slight_smile:Tak snad to bude dobré,a výsledky pak budou lepší..Tuším to už s tím naším sledováním přehánějí.. :confused: Já teda neberu vůbec žádné vitamíny celé těhu,měla jsem jen na začátku kys.listovou,jinak nic až doted.. :sweat_smile:
Já si sehnala na zítra hlídání,tak tam budu moct jít,je to zvláštní,že dr.to dělá i ve svátek..ale tím líp:slight_smile:Zase malou uvidím,už se těším :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 aha,no já ty lactobacily mám taky v lednici,ale už dlouho,budou asi prošlé.. :confused: jen nevím jestli je to i v těhotenství..?Ale když ty říkáš žes to brala?Jdu to omrknout.. :sunglasses:
7. kvě 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 příští týden mi asi UTZ dělat nebude, na velký UTZ mě posílá ke kolegovi a tak se budu muset k němu taky prvně objednat a na odběry se tam taky objednává

@vormoni tak to je super, že tam můžeš nakonec zítra jít :slight_smile: to už se moc těším na fotečky :slight_smile: já beru od začátku těhu vitamíny, jsem jí to i na té endoktinologii říkala, tak uvidím, třeba dostanu jen nějaké prášky a bude to

já teda žádné svědění ani nic podobného nemám, jen mě poslední odbou bolí jizva z nástřihu :frowning2: a taky mě bolí podbřišek když se zvedám ze sedu nebo z ležení, ale spíš jakoby svaly na břiše než břicho uvnitř...
7. kvě 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni určo je to i v těhu to je přírodní produkt :wink: mě dneska k tomu svědění předepsal normální laktobacilky na polykání ikdyž jsem nepochopila proč :grinning: asi potřeboval něco vydělat :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrůza,je to 6 let staré.. :astonished: Mám tam i fermalag vagynal,taky na pošev.infekce-kdysi jsem s tím mívala problémy.. :unamused: Mám to tam už hoooodně dlouho..to už bych asi měla vyhodit neeee? :confused: Jsem to měla říct na gyndě aby mi něco napsal,nechci moc utrácet a třeba by pojištovna něco hradila.. :sweat_smile:
7. kvě 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev aha no já taky na každý velký utz doted byla v nemocnici ale ten v 32 týdnu dělá on sám osobně ikdyž dle měého to on odbývá ale co už :slight_smile: ten podbřišek mám taky že mě pobolívá, nástřih jsem neměla takže to mě netrápí ale pánevní svaly mám povolené a bolí mě levá kyčel...prostě to druhé těhu je takové náročné oproti prvnímu-to mě netrápilo nic....
7. kvě 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já si myslím že t ylaktobacilky pojištovna neplatí :-/ já mám právě doktora co se snaží vždy prvně vše řešit tady těma přírodníma věcma, když jsem měla slabý zánět močáku tak mi taky dal na výběr atb co proplácí pojištovna nebo brusinky co vyšly skoro na 400 ale já prostě ty atb brát moc nechci tak si vždy připlatím.....ten fermalag neznám, zkus mrknout co píšou o těhotenství...asi by bylo fakt nejlepší se pozeptat u dr...něco ti napíše :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni 6 let :grinning: tak to já je tam mám jen dva roky :grinning: ale taky jsem to rovnou šoupla ted do koše :grinning:
7. kvě 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skočila jsem si do lékárny,dali mi mast clotrimazol,něco jako canesten..a mají něco dostat příští týden,tak uvidím jestli tohle zabere.. :wink: To z lednice vyházím,už bych se bála to používat.. :confused: Podbřišek mě taky pobolívá při vstávání..jsem jak zpomalený film když se hrabu z postele nebo z gauče :grinning: nástřih jsem také jednu chvíli cítila,asi to tak bude dokud neporodíme,jak budou prckové těžknout.. :sweat_smile: Taky si připadám ted víc rozlámaná než při Kubovi,není se čemu divit,jsem o 5 let starší..a shnilejší.. :sweat_smile: Určitě sem dám zítra fotečky,když se podaří,doufám,že něco snad jo :wink: Jo,a mám dvoje nové šatičky pro princeznu,koupila jsem je tady použité,jsou od nextu..třeba jen na ten 1 teplý měsíc..neodolala jsem :grinning:
7. kvě 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsme dovezli chlebíčky a už máme udělané Bebe řezy a peču štrůdl...chtěla jsem koupit ovocný tvarohový dortík, ale neměli ho...ten už udělat nestihnu...ale tak i tak to bude stačit. Jen teda nemáme pro taťky ten nejlepší dárek k narozkám...dnes dorazilo vyúčtování za plyn :frowning2: tak šílený nedoplatek jsem nečekala, ale co se dá dělat :unamused: :unamused: zmrzat v zimě nemůžeme

@vormoni krásné šatičky a snad to z té lékárny pomůže

@petule22 moje dr dělá UTZ jen na začátku těhu a pak když jsem třeba přišla s tím špiněním, aby se podívala, zda je malý v pořádku a já taky, ale tady ten velký UTZ dělá její kolega ve vedlejší ordinaci...mají tam i obrazovku zvlášť pro maminku, aby viděla na mimi co a jak doktor ukazuje...počítám, že během 14 dní mě to taky čeká i ty odběry
7. kvě 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Bebečka,ty taky děláme,to je dobrotka.. :grinning: :grinning: :grinning: Tak budete pěkně mlsat :wink: To vyúčtování si teda nevybralo nejlepší dobu,co.. :confused: Aby se s těma ultrazvukama neposr..aby ti mimčo nemohli ukázat 1x za měsíc co tam jdeme,tak at jdou někam.. :unamused: Já mám v tomhle štěstí,ukazuje mi malou pokaždé aspon na chvilku.. :slight_smile: Akorát fotečky už neděláme.. :wink:
7. kvě 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky muzu se k vam pridat.take cekame v cervenci miminko
7. kvě 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vannilie ahoj :slight_smile: vidím že jsi z Hradiště :slight_smile: my z Otrokovic...
7. kvě 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ahoj ano jsme z hradiste
7. kvě 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

souhlasím, že to druhé těhotenství je nějaké náročnější :sunglasses: začínám pěkně cítit, jak se mi roztahuje spodek a do toho už 3x během týdne poslíčci, nějak brzy :sunglasses: u Luci jsem začala poslíčkovat až měsíc před porodem :sunglasses:

@vormoni holčička bude parádnice :wink: já ti tak závidím, pro holčičky mají toliko věcí a pro kluky nic :frowning2: a super, že už je Kubíček lepší, teď už se to bude jen zlepšovat :wink:

@janulev to jste připravili krásný překvápko pro taťku :wink: mňam: bebe řezy bych si taky dala :slight_smile:

@vannilie vítej :wink:

Dr. mi dělá ultrazvuk pokaždé, ani si nedovedu představit, že bych bobíška viděla jen párkrát. Já jdu na ten velký utz příští čtvrtek + odběry :cry:

Zítra snad vyrazíme do zoo, tak už se těšíme :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ahoj,to máš pravdu,že u holčiček se víc vyblbneme s paráděním :slight_smile: Kubík už spí docela dobře ale stále se škrábe,už by nemusel,když se to hojí..ale nemůže si pomoct.. :sweat_smile: každopádně některé už zasychají a snad začnou mizet a bez jizev.. :confused: Tak si to užijte dnes v zoo,my pro změnu doma.. :astonished: :confused:
8. kvě 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vannilie Ahoj,vítej mezi námi..já mám termín o malinko později než ty..ale kdoví jak to nakonec bude.. :wink: Já pocházím se Strážnice,v Hradišti jsem párkrát byla :slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak hlásím pěkně slunečno z Rakovníka,škoda že budem zas doma,nedá se nic dělat..aspon že v tv je to zatím samá pohádka.. :grinning: Kubík už je lepší a neštovice některé zasychají a mizí..ale škrábeme se furt.. :confused: Dnes nás opustí tatínek,jede odpol k rodičům..A já jdu od 16h na ten 3Dultrazvuk tak jsem mooooc zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: Pěkný sváteční den všem :sunglasses:
8. kvě 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahoj moc dekuju.tak straznici znam
8. kvě 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek