• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Tak holky z mého 3D ultrazvuku nic nebylo,malá je špatně natočená,takže pan dr.usoudil,že by to nebylo pěkné na focení ani na natáčení,měla nožičky před obličejem,do toho se tam pletla šňůra,takže z toho nic nebylo a mám to zkusit za týden.. :sweat_smile: Co se dá dělat.. :wink:
8. kvě 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme včera večer překvapili taťky chlebíčkama a zákuskama, že byl z toho až dojatej :slight_smile: dneska jsem udělala k obědu biftečky a pak jsme udělali menší oslavu. Před chvílí odjel manžel na noční, malej už konečně usnul a já odpočívám...ufffffff jsem naprosto ko

@vannilie vítám tě mezi námi :slight_smile:

@ivis tak jaká byla zoo?

@vormoni tak snad už vám ty neštovice začnou mizet a bude to lepší a nezůstanou jizvičky...to je škoda, že 3D nevyšel, ale tak je dobré., že doktor byl tak hodný, že máš přijít to zkusit zase za týden a třeba se malá do příštího týden umoudří a bude z toho krásné videjko a fotečky :slight_smile:
8. kvě 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jednu věc jsem zapomněla...v ložnici nám už stojí postýlka :slight_smile: v neděli jsme ji dovezli a dnes ji manžel složil
8. kvě 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,tak to je fajn že se oslava vydařila:slight_smile:Pěkně jste si užili sváteční den:slight_smile:Já také doufám,že za týden bude mít malá lepší náladu na focení,mohla jsem to zkusit i dnes později,dr.tam byl do 20h,ale měla jsem tu chůvu na hlídání a nechctěla ji zdržovat:slight_smile:Netuším vůbec v jaké poloze malá leží a kdy se přetáčí,ale za 2-3 hod to asi velká změna není.. :confused: Snad příští týden bude více štěstí..prý mám čas až do 32.týdne.. :sweat_smile: Malej se pomalu hojí,ale jde to pomalu..a uvidíme až později,co to zanechalo.. :confounded: Tak postýlka je už připravená?To je fajn,já ji chtěla zrovna teď vyndat a začít pomalu natírat..ale nějak jsem zapomněla říct manželovi než odjel ,aby mi ji donesl ze sklepa..stejně s malým doma,bych na to asi neměla klid.. :confused:
8. kvě 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@vormoni škoda, že se malá nechtěla ukázat, ale jinak super Dr. když můžeš za týden přijít znova. Jinak to svědění Kubíčkovi vůbec nezávidím, už aby to bylo za ním.Mě stačí když mě poštípe pár komárů a zbláznila bych se jak si to musím furt drápat :angry:

@janulev jéé to muselo být krásný, jak jste taťku překvapili. A to je super, že už máte postýlku sestavenou. Nás čeká teprve malování a přestěhování pokojíků. Zrovna řešíme barvu do ložnice - mě by se líbila fialová anebo červená, což jsou pro manžela absolutně nepřijatelné barvy, takže to zase bude boj :confounded:

Dnešní výlet super, jeli jsme hned ráno, nejdřív bazén, pak do Baumaxu pro potřeby na malování, poté na obídek a do shopping parku a v Orsay jsem si koupila bundičku a pak ZOO. Domů jsme přijeli pěkně utahaný, ale vzhledem k tomu že k nám přijela pouť(prý tu je 2.největší v celé ČR hned po Matějské), ale kterou máme bohužel přímo pod okny :angry: tak taťka s Luci vyrazili ještě na pouť.

Už se těším do postele, ale ještě jdu omrknout inzeráty na kočárky :wink:
8. kvě 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě pár foteček
8. kvě 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivis Ahoj,jo dr.je fajn,i když mi přišlo ,že včera neměl moc náladu.. :unamused: Zkusíme to za týden a uvidíme :wink: Kubík už je fakt lepší,je vidět,že ty potvory začínají mizet,už se těším ,až ho pořádně vykoupu a umyjeme i hlavu..Sice ho už třetí den večer aspon osrchuju vodou,ale stále bez mýdla.. :sweat_smile:
To jste měli teda pěkný výlet,a ještě jste i nakoupili na malování..Já bych také ráda vytapetovala v ložnici,jednu stěnu..než se malá narodí..řeknu si to jako dárek k svátku a tatka bude muset makat.. :sunglasses: Ráda bych barokní motiv a pak tam chci pověsit obraz ze svatby,který je právě v takovém zdobeném rámu a v chodbě nevyniká.. :wink: Snad se to povede,zatím mám typ z netu,ale bojím se to objednat..jak to bude vypadat doopravdy..?
Jinak pouť je jistě pro malou bezva,ale mít ji pod okny,to bude chtít pevné nervy.. :sunglasses: ,nám sídlí taky kousek od paneláku,když přijedou,ale ještě furt je to dost daleko,na tu hudbu co přitom pouští.. :confused: :sweat_smile: Foto té tapety ,je to ta část vlevo.. :wink:
9. kvě 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdepak máme claire?Už tu nebyla dva dny? :astonished: ...
9. kvě 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky,

@vormoni tapeta bude super :wink: Já bych taky chtěla, ale manžel k tomu vůbec není povolný :angry: že prej až se mi to zase nebude líbit, tak bude muset škrabat celou zeď :confounded: No fakt na zabití :angry:
9. kvě 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky :slight_smile:

já jsem celé 4 dny relaxovala -byla to paráda :slight_smile: nožky hezky nahoře, perličková koupel na nožky, procházky a nožky krásně splaskly, ovšem teď už je to skoro zase to samé - hrůza........ale musím to ještě těch pár dní vydržet a pak se zase začnu hezky relaxovat :slight_smile:

moc jsem vás nedočítala, tak ani nevím co je u vás nového :slight_smile: tak doufám, že jste všechny v pořádku i miminka :slight_smile:
9. kvě 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ta tapeta je moc pěkná :slight_smile:
9. kvě 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 Ahoj,no mě napadlo,že relaxuješ..tak je vidět,že to pomáhá:slight_smile:Holt tělo si řekne samo.. :wink: U nás je to ok,malý už pomalu zasychá a hojí se a mimi snad taky ok,včera jsem ji bohužel neviděla,nechtěla zapózovat..Snad za týden i s fotečkama :sunglasses: My jsme furt zavřený doma,zítra jdeme na kontrolu,tak snad už budem brzy neinfenční a vyrazíme i ven.. :grinning:
9. kvě 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jj, relaxace byla super.....jen teď zase ta práce :frowning2: ale musím to fakt vydržet!!!

to je dobře, že se už Kubík hojí - ono není o co stát :frowning2: ale má to jen jednou v životě a je lepší když si to odbude když je malinký :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To máš pravdu,budem to mít za sebou,aspoň u jednoho :wink: A příště už vím,co mě čeká.. :confused: TAk se drž,snad ti těch pár dní v práci rychle uteče.. :sweat_smile:
9. kvě 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Díky,no manžel taky ještě moc neví,že to bude dělat..a co se týče změn v bytě,tak ho k něčemu dokopat je taky zázrak..Jako že jsme byt na začátku měli bílý a tím máme mít vystaráno na celý život..když jsem ho před rokem ukecala namalovat trochu obývák ,tak to byly obštrukce.. :confused: ložnici jsem taky chtěla původně malovat,ale ted mi přijde jednodužší dát tu tapetu,je to jen 1 zed a ani ne celá.. :sweat_smile:
9. kvě 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 super sis užila prodloužený víkend :wink: Já tedy naštěstí neotíkám, ale i tak toho mám v práci plné brejle :frowning2: Do oběda je to OK, ale po obědě jsem už total KO a do toho se Filískovi moc nelíbí, jak celý den sedím, tak mi to dává náležitě najevo-pořádnými kopanci do žeber a do spodku, má tam bobíšek asi málo místa :unamused: - to je nevýhoda takových prťat jako jsem já(měřím jen 160cm :cry:

@vormoni to je boj s těma chlapama :cry: My jsme v bytečku 5 let, a před 5ti lety bylo moderní mít všechny stěny barevné, takže je máme všechny barevné(a ještě k tomu dost sytě) a už mi to pěkně leze krkem,takže mi budeme bílit a bílit a právě chci nechat jen třeba jednu stěnu barevnou(no a na druhou stěnu by se mi líbila nějaká tapeta :wink:
9. kvě 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Aha,tak to my máme přesně naopak..všude bílo,barevný byl akorát dětský pokoj,žlutomodrý..ale jen nádech barvy,manžel se sytosti bojí.. :confused: A pak ten obývák,už jsem chtěla sytý,ale opět je to jen takový odvar meruňkové.. :sweat_smile: Mě se sytost líbí ,ale asi bych nechala aspon jednu stěnu bílou,aby to nebylo moc.. :sweat_smile: ale odvahu- tu závidím všem,co mají krásné syté barvičky :sunglasses:
9. kvě 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tapety jsou objednané i s lepidlem,a je to!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. kvě 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my máme doma vymalováno všude barevně a všude dost sytými barvami :slight_smile: obývák je syté oranžový, chodba kanárkově žlutá, kuchyň jablíčkově zelená a ložnice - sytě malinová barva :slight_smile: my jsme zase druhý extrém :slight_smile: ale je fakt, že se mi začínají líbit prozměnu méně výrazné barvy a již zmíněné tapetky............ale to asi jednou do domečku - jestli se toho dočkáme :slight_smile: ale ony se ty trendy tak mění, bůh ví, co se mi bude líbit za pět let :slight_smile:
9. kvě 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, nestíhám teď dočítat...pokusím se přes oběd dočíst, když bude malej spát...

jen hlásím, že jsem volala na tu endokrinologii a vše v naprostém pořádku...centrální porucha vyloučena a výsledky jsou všechny v normě, takže to řešit nijak nebudeme...1.6. mám zajít na to sono štítné žlázy a stavit se za doktorkou z výsledkama, jinak to řešit nemám:slight_smile: ufffff jak já jsem ráda :slight_smile:
10. kvě 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev ahojky :slight_smile:

tak to jsem moc ráda, že je vše v pořádku - konečně úleva, viď :slight_smile:

já zase dnes trpím v práci - zaučuji novou paní -někdy je to náročné :slight_smile: no už abych byla holky na mateřské, vám povím :slight_smile: strašně se těším :slight_smile:
10. kvě 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 A kdy nastupuješ?
10. kvě 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,tak to je dobrá zpráva,uklidňující viď:slight_smile:Já půjdu taky ještě v červnu na další odběry kvůli té štítné..Jinak u nás dobrý,s Kubíkem jsme byli na kontrole,dr.řekla,že už nemusíme mazat pudrem,můžem koupat a natřít mlíkem,promazat..a ven s kloboučkem proti sluníčku..A do školky v pondělí :sunglasses: Tak jsem ráda,dnes se půjdem aspoň projít.. :grinning: Tatínek se má večer vrátit,tak budem zas pohromadě.. :sweat_smile:
10. kvě 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Copak paní pomalu chápe?No to víš,je nervozní z nový práce jako každý :wink: Za kolik to máš na tu mateřskou? :sweat_smile: TAdy je dnes opět krásně,slunečno i když občas sluníčko zaleze,což by nám dnes ani nevadilo.. :sunglasses:
10. kvě 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak malej právě usnul, tak jsem si chvíli sedla :slight_smile:

@klaire22
@vormoni jj je to úleva, že je to všechno v pořádku...ten UTZ snad bude taky v pohodě :slight_smile:

@vormoni jé tak to je super, že už se to Kubíkovi natolik zlepšilo, že může už ven a do školky...já včera byla u té kamošky, co jejich malej má taky pár neštovic a oni prý ten pudr ani nepoužívali, že jim doktorka řekla obyčejnou alpou potírat a je z toho stejný účinek...a prý to nesvědí jako ten pudr

u nás krásně svítí sluníčko a je 25stupňů :slight_smile: jak se malej vyspí, tak půjdeme na porcházku a zmrzlinu a odpo půjde s taťkem na dvůr a já musím konečně vyžehlit
10. kvě 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev No to je pěkný,nám o alpě nikdo nic neříkal.. :astonished: Kdoví,nemusel být tak doškrábaný..hlavně at se zase zahojí šmudla.. :sweat_smile: Tak pěkné odpoledne,užijme si teplíčko:slight_smile: :sunglasses:
10. kvě 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev malej ti začal spávat?:slight_smile:
10. kvě 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni taky jsem netušila, že se na neštovice dá použít alpa, včera od kamošky jsem to slyšela prvně...tak hlavně, že Kubíkovi pudr pomohl a třeba ani jizvyčky mít nebude

@petule22 jj malej začal spávat, asi 14 dní zpátky se to naučil a vydrží tak hodinu a půl spát a večer jde kolem 8

holky chtěla jsem se zeptat...už perete věci pro mimi?
10. kvě 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak paráda že hajá :slight_smile: náš mladej šel včera spát až o půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: vstával v 8 a ted půjde spát nejdřív vr tři to znamení že bude spát tak do pěti a večer zase nebude chtít spát o půl 10 ale kdoví kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím kde tu energii bere.....zrovna ted se mi suší dvě pračky na balkoně ale zjistila jsem že toho mám jak pro tři děcka :grinning: měla jsem prvně mrknout do krabice než jsem začla nakupovat růžové :grinning: jsme toho měli totiž vše neutrální takže jsem první měsíce řešit nemusela :grinning:
10. kvě 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no už je vzhrůzu, vzbudil jej rozhlas :angry: a to jsem pozavírala všechny okna, aby to co nejméně slyšel, ale dneska to mají nějak moc nahlas...šíleně to křičí

já uvažuju, že začnu prát příští týden...mám jednu velikou krabici a kupovat nic nebudu, max když se mi něco bude líbit, ale jelikož sama do obchodu už nejezdím a s manželem se jít podívat po obchodech je za trest, tak asi nic kupovat nebudu...aspoň ušetřím :grinning:
10. kvě 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek