• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petullllka Líbí se mi to oslovení Same.......moc krásné.....a Nicol (teda přesně Nicole) se jmenuje moje neteř, ale taky krásné jméno.....těch holčičích je strašně moc hezkých, ale ty klučičí jak píšeš katastrofa.......
10. lis 2011 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
z tech klucicich se mi libi treba jeste Sebastian ale pritel tohle jmeno nechce a z holcicich Natalka ale tech je ted taky vsude dost :slight_smile: moje mamka mi rikala ze to osloveni Same je jak na psa :grinning: ale ze se nas pes jmenoval Daniel bylo v pohode :slight_smile:
10. lis 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak my nemáme problém se dohodnout na klučičím jméně, to by byl Honzík, ale boj byl hočičí jméno, ale nakonec zvítězila Eliška. A oba chceme tentokrát holčičku a já mám takové podvědomé tušení, že by to mohlo vyjít, u Matěje mi to moje tušení vyšlo, tak uvidíme, jak to bude teď. :wink:
10. lis 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, už se v tom vůbec neorientuju, je nás tu opravdu hodně a to je dobře. Všem, které jdou zítra na kontrolu přeji ať je vše OK a také závidím. Můžu se zeptat, ty týdny a dny (např. 5+5 tt) počítáte od poslední MS? já měla vždycky ovu později než je normálně, tak by mi to asi nesedělo....... Předem děkuji za radu
10. lis 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera87 jj, od poslední menstruace, já jsem podle toho jak mi to včera spočítal doktor pochopila, že první den poslední menstruace je den 0. a dál 0+1 a tak :slight_smile:

jinak vítám další budoucí maminky, fakt se pěkně rozrustáme!

držím palečky na zítřejší kontroly, budete mít krásné datum :slight_smile:

a já si jdu zase lehnout, protože jsem dneska v práci začala trochu špinit, tak mám strach aby se ten drobínek malinkatý udržel...snad to bude dobrý :slight_smile:
a v práci jsme dneska oznámila, že jsem těhotná, tak vedení bylo "nadšené" protože jsem už třetí těhulka ...co už, to příroda :grinning:
10. lis 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Že bych si zítra na tu kontrolu přeci jen konečně zašla? Opravdu je zítřejší datum krásné..:slight_smile:) Snažím se právě odpoutat od myšlenky, že drahé mimi není tam, kde by mělo býti..Asi to také půjdu zaspat., ta nejistota drásá.. :fearful:
10. lis 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 Já tam budu volat dnes! Taky nemám Leidna, jen po tromboze, ale i tak mě chce nechat doktorka doma....No uvidí co řekne hematoložka, to asi bude rozhodující! Ale je to na nic, nemám nárok na nemocenskou, takže bych až do srpna byla doma bez peněz! :frowning2:
11. lis 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik88 Jj já se přidávám jdu dneska 13,10 :slight_smile:
11. lis 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, držím palce všem na dnešní kontrolu :slight_smile:

Já jsem úplně vyřízená, syn má od pondělí kašel v noci, jak vstanu, že mu dám léky, tak pak nemůžu usnout, dneska jsem zůstala doma, nedokážu si představit, že bych byla dneska v práci. Potřebuju spát, půjdu po obědě s ním. Včera jsem si lehla chvíli odpoledne, ale on mě moc nenechá v klidu, manžel věčně pryč, no budu to muset nějak zvládnout. včera poprvé zaregistroval, že zvracím, tak se ptal a já jsem mu řekla že je to z toho, že jsem unavená, zatím mu to nechceme říct, kdyby něco... Vůbec nevím jak tu práci budu zvládat, ráda bych aspoň do konce roku.
11. lis 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik88 Ahoj holky, já se k vám taky přidávám, dneska razím na kontroulu. Jsem zvědavá, co mi paní doktorka řekne, mám strach, aby ta naše bublinka byla tam, kde má být a aby bylo všechno OK. Všem vám přeju krásný den a jen dobré zprávy :slight_smile:
11. lis 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky držím palce ať kontroly dobře dopadnou. Alespoň už budete vědět co a jak a věřím, že to dopadne dobře. Vzhledem k tomu pěkného datu to ani jinak nejde!

Já už jsem úplně jak na trni a ještě čekat tři týdny - fakt dlouhý čas...
11. lis 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky... vždycky si vás dočtu u snídaně a pak hurá jdu něco dělat, ale ta únava, hrůůůzaaa.... :frowning2:
Všem, co dnes jdete na kontrolu, držím ´palce a už se nemůžu dočkat na zprávy, jak to dopadlo :wink:
@yesu jak to, že bys neměla nárok na nemocenskou? V podstatě by ti doktorka mohla napsat rizikový těhu a mohla bys normálně marodit?
@rye snad ti bude brzy líp, musí to být pěkná makačka ještě stíhat práci, já jsem doma a přijde mi, že celý den proválim, jakmile začnu fungovat, hned je mi špatně, spolíhám na to, že to brzy přejde :slight_smile:
@elza2110 snad to špinění bude nic vážnýho, vyděsila jsi mě.... :unamused: Hlavně odpočívej, je dobře, že už to v práci ví a budou na tebe trochu brát ohled, aspoň že tak :wink:
11. lis 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloison No v práci nic moc, ale dobře, že jsem to šéfovi řekla, včera mě podržel při takovém nepříjemném jednání a ještě za mě udělal jednu prezentaci :wink:
11. lis 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 já jdu dnes na 11, tak jsem zvědavá
mám od včera od večera takový divný pocit, jakoby strach, že něco nebude v pořádku....ale snad to bude vše naopak...
11. lis 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik88 Určitě bude vše v pořádku neboj a vkolikátým jsi týdnu?
11. lis 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holčičky,
tak doufám, že všechny podáte ihned rychlé zprávy po kontrole :grinning:

@elza2110 Eli koukej se šetřit. Špinění ve většině případů nic neznamená, ale pro jistotu, jo? :slight_smile:
@yesu Mně to také přijde divné s tou nemocenskou... proč by jsi nemohla mít normálně rizikový? :confused:

Jinak všem krásný den :dizzy_face:
11. lis 2011 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 děkuji za podporu, asi je to přirozené...končím teď 7. týden..
11. lis 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik88 To víš, že jo já mám taky kolikrát pocit, že není něco v pohodě. Zatím mi nic není krom bolesti prsou a sem tam motání hlavy tak si říkám jestli něco není špatně. Ale to má tak asi každá. Jé tak to už si určitě viděla srdíčko, už jsi daleko :slight_smile:
11. lis 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
muzu se k vam pridat? :slight_smile: v utery jsem delala test, vim, ze je hodne brzo, MS jsem mela dostat az ted o vikendu, ale carky jsem objevila! :slight_smile: takze ted jsem 4+3tt, termin vychazi na 17.7. doma uz jedno ditko mame, emme budou 2 roky v unoru... musim vas docist, abych byla v obraze :slight_smile:
11. lis 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani11 Blahopřeji!! :slight_smile:
11. lis 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 dekuju :slight_smile: vubec mi to zatim neprijde, ze jsem tehotna, zadny priznaky nemam.... rozhodli jsme se ze tenhle mesic se zacneme snazit a vyslo to hned napoprvy, nejak se mi porad nechce verit ze to slo tak rychle :slight_smile: tak snad bude vsechno v poradku... jak dlouho jste se snazili vy?
11. lis 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani11 No tak já tomu nevěřím ještě ted. Po 2 letech snažení jsme podstoupili IVF a vyšlo to takže tak. Mě nic taky není tak mi to vlůbec nepříjde :grinning:
11. lis 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 teeda 2 roky snazeni, to muselo byt narocny :confounded: ja jsem zrovna holkam u nas v diskuzi psala, ze je mi lito holcin co kazdej mesic testujou a carka vzdycky jen jedna, musi to bejt hrozne stresujici (ja jsem testovala poprvy a nervozni jsem byla taky!)... no ale ted se zadarilo, takze parada, gratuluju :wink:
11. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani11 ahoj, vítej :slight_smile: jsme na tom stejně, taky hned napoprvý a taky tomu ještě pořád nemůžu uvěřit, že je to možný :sweat_smile: říkám si, asi to tak opravdu mělo být :dizzy_face:

Kolik nás tu už je? Začnu se vás asi učit nazpamět jako anglický slovíčka, protože to nejsem schopná normálně pobrat :grinning:
11. lis 2011 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 tak už to mám dnes za sebou :slight_smile: .. jsem cca v 5.týdnu, přesněji to bude vidět na příští prohlídce, na kterou jdu za 3 týdny. Srdíčko ještě nebylo vidět, tak jsem z toho taková nesvá, protože vlastně těhotenství mám potvrzené, ale zatím ještě nevím, jestli se zadařilo určitě....tak uvidíme 2.12. ..
a co vy ostatní, jak jste dopadly?
11. lis 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé těhulky. Mrně je fakt mrně a ustlalo si správně tam, kde mělo..:slight_smile:) A jelikož tuhle novinu sdílím jen s přítelem...tak Vám to tady s nesmírnou radostí roztrubuju..:slight_smile:) Akorát mi nejdou na rozum týdny..monitor ukazuje 6 týden, ale menstruaci..tu jsem měla hooooodně dááávno..Tak přeji všem pohodový prosluněný den..:slight_smile:)Těším se na další radostné noviny.. :slight_smile:
11. lis 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik88 to přesně řekla dr. i mě - ale u mě už ze 3 týdnu zbývají dneska přesně 2 týdny. Neskutečně se to vleče........
@jani11 ahoj Jani vítám tě - tak to máte supr, že napoprvé - moje babička vždycky říkávala - jen se kouknu manželovi na trenky, hned jsem těhotná..... :grinning:
My jsme se snažily 4 měsíce - takže taky docela pohodka....i u Elišky jsme to tak měly. :sunglasses:
11. lis 2011 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lia_8 gratulaaace velikááááááá. Kdy jdeš na další kontrolu? Už bych taky chtěla tak dobré zprávičky..... :wink:
11. lis 2011 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pan doktor prohlásil, že se na něj kouknem zase tak za 14 dní..Jdu využít svých zklidněných nervíků na dohánění studia..:slight_smile:) Nicméně mohla bych hodit dotaz do placu? Jakým způsobem jste se tím pochlubili svým nejbližším?:slight_smile:)
11. lis 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lia_8 No já to řekla na oslavě narozenin jen mojí mamce - zašla jsem do pokoje že jí musím něco ukázat než přijdou všichni a´gratulanti a donesla jsem pozitivní TT a řekla, že čekáme mimi.....radost veeeeeliká....a ostatním to chceme říct až na vánoce - to asi až budu mít fotenky z UTZ a udělám přáníčka....... :wink:
11. lis 2011 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek