• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22
@vormoni
To se samozřejmě počítá s tím, že ta nechutná suma je jen za "stojáka", všechno musíme mít sebou..
Míčko vykupují od maminek za 200 Kč a prodávají za 800,-.. no comment... a hájí se tím, že je to testované a zdravé mlíčko.. k tomu není co dodat..

Ale nakonec uvidíme, kde budeme rodit.. mezitím jsem se z Prahy odstěhovala kousek za Prahu do jiného podnájmu... Sice je to jen 2 km za hranicí Prahy, ale bůh ví, jak to všechno dopadne... v případě dopravní špičky bude nejlepší zavolat RZ než jet "vlastní" dopravou.
11. kvě 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Kdy se začínají nalejvat prsa? Já jsem teď koukla v obchodě na kojící podprdu a budu mít dost problém s velikostí... normálně nosím 85F a to ani nechci domyslet, kam až se to může posunout... :astonished:
11. kvě 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ mě se nalejou o dvě čísla hned co otěhotním :grinning: a po porodu první druhý den o další dvě :grinning: já mám kojící podprdy dvě jednu D a druhou myslím F dokonce a stejně sem ji měla narvanou k prasknutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně mi z těch prs fakt pořád teklo, jak se přisál malý k jednomu prsu tak z druhého proud mléka....fakt se na to moc netěším :grinning: bych si měla koupit rovnou stan ten by mi pak mohl stačit na ty balony :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ a teda s tím mlíkem to je hrozný...já to mlíko nosila s tím že jestli to nechtějí tak to vyleju do záchodu...a oni že ne že to je cenný dar že se to využije :slight_smile: bych klído tehdy i maminkám dávala přímo i jak jsem byla doma....fakt jsem to musela likvidovat a snažila se co nejmín odstříkávat abych to zredukovala ale zase jsem měla strach ze zánětu...
11. kvě 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ty prsa mi to to dělaly taky, jak se malej přisál k jednomu prsu, tak mi mlíko teklo i z druhého...
já mám teď čtyřky, ale už se mi do podprsenky taky nechtějí vejít...a kojící mám dvě vel.D°, tak uvidím, jak na tom budu až se rozkojím...případně budu muset dokoupit...říká se, že u druhého bývají ty prsa ještě větší :grinning:
11. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 Já doufám, že budu moct pořádně kojit, jídlo máš pořád sebou, ohřáté a i za nejmíň nákladů :slight_smile:
Jestli mi to naroste "jen" o 2 velkosti, tak budu ráda a pořídím stan... Moje mamka byla chudák jako Radlická mlékárna... asi se mám na co těšit, každopádně jsem nenarazila na mega velkou podprsenku za rozumnou cenu...
Říkám si, jestli by se to nedalo vyřešit dostatečným množstvím bezešvých podprsenek typu ah bra, kterých je teď jako máku, je to měkké, vytahovací a zároveň to dává jakous takous oporu pro prsa... a na trhu za rozumné prašule a dá se v tom i spát...
11. kvě 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já jsem kojila 1rok a 3 měsíce, pak jsem malého "odstavila" :grinning: ale mlíko jsem měla ještě pak hodně dlouho...jen jsme plánovali druhé mimčo a chtěla jsem dát tělu trošku oddychnout, abych zase po kojení hned neotěhotněla, a pak hned další kojení...a taky doufám, že Davídka budu kojit dlouho :slight_smile:
11. kvě 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak to jste měli fajn, že jste měli dostatek mlíčka. Kéž by se mi teď napodruhé taky tvořilo dostatek a bylo kojení bezproblémové..My s tím bojovali, ale nakonec vybojovali 13měsíců kojení :wink:
11. kvě 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis vidíš a my bojovali a skončili bez mléka od 3 měsíců......nejprve se neuměl přisát-měl zapadlou bradičku a poté si ve 3 měsících usmyslel že mu mlíko a to žádné nechutná takže ve 3 měsícoch byl na příkrmech bez mléka...alespon ty tři měsíce co jsem mu co dvě hodky odstříkávala to pil....
11. kvě 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky :slight_smile:
akorát vás dočítám a válím se tady smíchy :slight_smile: prý místo podprdy stan :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to mě fakt pobavilo :slight_smile:

mě se prsa sice zvětšily, ale díky bohu mi zatím z nich nic neteče a doufám, že po porodu se to moc nezvětší.......nevím kam bych to už dala :slight_smile:

já co pokukovala, kolik by stála přítomnost otce u porodu v porodnici, kde bych chtěla rodit já, tak za to chtějí 1 000,- Kč - takže taky pražské ceny :frowning2:

jinak co koukám, tak jste všechny kojili poměrně dost dlouho - jsem zvědavá, jak budu dlouho já - ráda bych tak 7-9 měsíců :slight_smile: tak se snad zadaří :grinning:
11. kvě 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:Ahoj holky,taky koukám,že jsme tady samý kojičky:slight_smile:Ale to je dobře,když to jde,je to to nejlepší pro mimi..nechápu ženský,co kojení odmítají od začátku :astonished: ,nebo při 1 problémech končí.. :confused: Ale chápu i ty co opravdu nemůžou..i to se stává..je to škoda.. :frowning2: Tak držím palce všem,at nám to jde a dlooouuho.. :grinning:
Jinak my byli od pátku do včera na chatě..čili první noc letos..Moc jsem tomu nevěřila,že se to stihne vyklidit ,kor když se začalo až v 16hod,co já přijela za chlapama..Ale stihlo se to,pak jsem tam tak povrchově uklidila a nachystala spaní a bylo :grinning: Měly přijít bouřky a ochlazení,což vyšlo částečně,v noci lijáky,ale bouřka ne a ochlazení jo,ale šlo to..Jeli jsme domů až včera k večeru.. :wink: A hurá do vany a dnes od rána peru :wink:
13. kvě 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a krásný den matek všem maminkám!!! :sunglasses: :grinning: :grinning:
13. kvě 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to jste měli hezký víkend :slight_smile: my včéra jen poklízeli a vařili oběd a pak jsem jeli přezout na letní pneu auto - jsme letos dost pozadu :slight_smile:

také přeji všem maminkám krásný svátek :slight_smile: já tu svoji obdarovala carte d´orkou :slight_smile:
13. kvě 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No byla to dost makačka,plení záhonů,pak ten úklid...s břichem to jde o dost hůř.. :confounded: lehla jsem si až v půl desáté večer a druhý den jsem ani na zahradu nelezla,nechala jsem to na tatínkovi a odpočívala jsem u telky..a špekáčky včera byly jen z pánve :sunglasses: Já mám taky ještě zimáky na mém autě.. :sweat_smile: My si s mamkou jen smskovaly,je móóóóć daleko.. :wink: Po výborném obědě jsem zamrazila 6 nanuků z rozmix.jahod a večer si dáme a ted se jdeme válet s Kubíkem u pohádek :grinning: Tatínek je v práci.. :sweat_smile:
13. kvě 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,

tak pouťový víkend za námi.Uff.

Dneska jsme psala paní na kočárek, tak uvidíme co mi odepíšeme, měla tam totiž, že prefeferuje osobní odběr, ale Trutnov je pro nás dost z ruky :frowning2:

V práci jsem se domluvila, že budu chodit ještě 2 týdny. Takže už mě čeká jen 10 pracovních dní! :slight_smile:

@vormoni to jsi dobrá, že jsi zvládla makačku na zahrádce, to já už bych nedala. Jsem ráda, že poklidím doma, i tak toho mám vždycky plný brejle, a bříško pak bolí jak čert :frowning2:

Krásný den všem maminkám :slight_smile:
13. kvě 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis a jakýpak sis vybrala kočárek?
13. kvě 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak hlásím, že u nás teda šílená zima...br...a já už myslela, že bude krásně :confounded: u nás se víkend docela vydařil, v sobotu velký nákup a pak jsme se jeli podívat na parní mašinku...včera jsme tak nějak trochu uklidili, byli se podívat po obchodech na dlažbu na terasu a odpočívali. Ale máme novinky :slight_smile: Filípek od soboty chodí přes den na nočník, už dříve chodil, ale pak z ničeho nic přestal a nechtěl o nočníku ani slyšet. A taky dvě noci po sobě prospal celou noc ve svém pokojíčku, vůbec nevolal, neplakal...nic, celou noc spal jak dudek :slight_smile:

@ivis ahojky a jaký jsi teda nakonec kočárek vybrala?

@vormoni tak to jsi fakt šikovná, že takhle ještě dokážeš pracovat na zahrádce. Já abych řekla pravdu jsem ráda, že jsem ráda :grinning:
14. kvě 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,tak to už máš za pár vid..:slight_smile:Abych pravdu řekla,tak mě to plení teda taky zmáhá,ale jinak bych na té naší zahradě nedělala nic,sázení si řídí tatínek.. :confused: Kdyby bylo na mě,je tam jen trávník,ale on chtěl zahrádku a něco i pěstovat..Takže se občas zapojím,ale ted je to dost problém,mám hned otlačené kolena i když mám chrániče a taky na to nejdu dokud praží slunce..Co si budem povídat ted je pro mě už problém spousta věcí,jak jsme těžší a nemůžem dělat nic těžkého a pro něco se natahovat.. :unamused:
14. kvě 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,tady taky po ránu nic moc..Odvedla jsem malýho po 10 dnech do školky a hned jsem si vyslechla,že jdeme nějak brzo,že mohl být ještě doma.. :confused: Já že jsem se zařídila podle dr.,která nám to dovolila..ale tuším až ho odpol vyzvednu,řeknu jim,že ho nechám ještě tento týden doma,aby nebyly kecy :sweat_smile: Stejně chceme jet zase ve středu na chatu asi na dýl,takže by šel jen dva dny..
Tak to je Filípek moc šikovný s nočníkem:slight_smile:A že se neprobudí za celou noc,to jsi určitě nespala,jak sis říkala,že to je divný a nechodila jsi ho kontrolovat?Já občas jo,jak si člověk zvykne na jejich přítomnost a pak nepřijde,hned si představuju co se nestalo.. :astonished: :sweat_smile: Já ho budu muset začít odnaučovat spát s náma,pěkně si zvykl,já taky,co jsem těhotná,že s náma spí.. :sweat_smile: Ale až přijde mimi byl by to problém.. :confused: Jinak se mu začal kývat první zoubek,tuším brzo vypadne tak musím do města koupit nějakou hračku,co mu přinese zoubečková víla :grinning: :grinning: :grinning: Tak zatím ahoj,pěkný pondělí všem:slight_smile:
14. kvě 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni hmmmm, zamražený jahody s cukrem - to miluju :slight_smile:
jj, s bříškem už jde fakt všechno hůř :frowning2:
14. kvě 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev my o víkend poklidili a uvařili a jinak fakt taky nic moc...........velký nákup nás čeká dnes :slight_smile:

u nás je teda taky zima jak v Rusku :frowning2: už bych brala fakt teploučko, ale tento týden to na teplo nevypadá :frowning2:
14. kvě 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni vy se tak máte, že pofrčíte zase na chatu - fakt závidím - taky bych hnedka jela :slight_smile: to je takový relax :slight_smile:
14. kvě 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis tak to já mám vč. dneška ještě 14 pracovních dní a pak konečně vytoužená mateřská :slight_smile: já se fakt nemůžu dočkat :slight_smile:
paní se zaučuje docela už dobře, dneska už vše téměř zmákla beze mě - tak se tu začínám fakt nudit - ale furt spolu kecáme, tak to docela i utíká :slight_smile: díky bohu :slight_smile:
14. kvě 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já měla včéra holky den - furt jsem brečela.............jak jsem tlustá, hnusná, škaredá, že mě manžel nemůže mít rád, když se na sebe podívám do zrcadla - pak mi i ségra řekla, že jsem si k obědu místo knedlíků měla dát spíš rejži - tak mi to přišlo tak strašně líto - že jsem prostě fakt tak hnusně tlustá, tak jsem pořád brečela.........a když jsem jeli domů, tak na silnici ležela přejetá kočička - tak další vlna pláče.........no já byla včéra fakt chodící plačka - hrozný - ale manžel byl skvělej - vydržel to se mnou, utíral mi slzičky a utěšoval mě...........to byl fakt stav :frowning2: :confounded: :angry: :fearful:
14. kvě 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 nemysli na kraviny a užívej si, že budeš maminka... i když ná nemám co mudrovat.. mám to opačně... žádné kg nevíc a začínám z toho být nervní jak sáňky v létě... zítra odpoledne jdu na kontrolu, tak doufám, že dr prcka pořádně změří a uklidní mě, že rozste, tak jak má..
14. kvě 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni byla jsem se na Filípka za noc podívat asi dvakrát, jinak jsem spala jak dudek...začíná na mě dopadat asi únava 3.trimestru :grinning: ty učitelky ve školce mají vždycky nějaké řeči...když je dítě často nemocné, když příjde po delší době do školky...si člověk nevybere. My stále čekáme ještě na to rozhodnutí, zda nás přijali do školky...ve středu je termín zveřejnění, ředitelka říkala, že to bude dříve a zatím stále nic...napínají jak kšandy :grinning: :sweat_smile:

@klaire22 to jsou ty těhu hormony, já jsem včera prý byla zase šíleně protivná, teda aspoň to tvrdí manžel...mě zase přišlo že byl protivnej on, takže to byl taky dne...ale bude lépe, musíme se těšit na ty naše broučky a být rády, že oni i my jsme v pořádku :slight_smile:

@mina_ teda ani kilo navíc? kamoška nabrala za celé těhu 1,5kg :slight_smile: určitě bude vše v pořádku a zítra budu na tebe myslet...já jdu na kontrolu v pátek a teda už teď vím, že od posledně mám další 2kg nahoře :sweat_smile: :rolling_eyes:
14. kvě 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev na váhu si poctivě lezu 1x týdně, abych z tohu uplně nešílela a zatím nic.. oproti začátku těhu mám cca 5 kg dole... Je fakt, že zásob mám na sobě dost, nejsem přehnaně unavená, stále se hejbu a chodím na prochajdy se psem... Takže doufám, že bude vše v pořádku. Jsem ráda, že máš někoho ve svém okolí, kdo taky nanabíral... mě spíš každý říká, jak je to divný a jestli jsem opravdu těhu (což mě vždycky nadzvedne zaručeně nejvíc)... A navíc jsem v těhu přestala mít svou hříšnou chuť na čokoládu..
14. kvě 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ kamoška když čekala své druhé dítě, tak místo aby přibírala, tak zhubla...doktorce se to moc nelíbilo, ale kamarádka je docela při těle, takže jí to nijak nevadilo a když se jí mala narodila...3 dny před termínem, tak měla 3,70kg :slight_smile: takže pokud nemáš ani ty ani mimi žádné problémy a miminko roste, tak si myslím, že u silnějších maminek to zas takový problém není, když nepřiberou...ale každý se na to dívá jinak
14. kvě 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev díky za uklidnění.. žádná twigy rozhodně nejsem... takže prcek si může ze zásob vzít co hrdlo ráčí :slight_smile:
Jukla jsem to Tvojeho alba a na fotkách jsem objevila krásného stafíka, je to pes nebo fenka? Jak jste seznamovali hafana a Filípka? Já mám doma kříženku pita x dobrmana (tedy asi dobrmana nebo rickgebacka) a doufám, že z ní bude prvotřídní chůva :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ je to pes a seznamovali jsme jej tak nějak normálně...když jsem přijela z porodnice, tak jsme mu jej ukázali, on si ho očuchal a pak byl v pohodě...chodíval jej očuchávat a kontrolovat, ale ani jej nikdy nijak neolizoval, nic mu neudělal...když se malej začal plazit, tak kolikrát byl s ním i v pelechu...teď je pes na dvoře a nechá si od malého udělat cokoli
14. kvě 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek