• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 :grinning: promin ale normálně jsem se usmívala u toho jak jsem četla jak jsi bulela :grinning: já teda nebulím ale pocity mám stejné .... že jsem miss hnuska největší a nejtlustší :grinning: ale bud fakt v klidu....po porodu to shodíš :slight_smile: a budeš jen půl hnuska a z apár měsíců jsi zas kočena :grinning: a stejně budeš tak utahaná a neupravená ty první týdny že ti bude fuk že chodíš jak ostuda škaredá :grinning: já byla jak chodící zoombie než jsem se zajela :grinning:
14. kvě 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@klaire22

tak hormony s námi budou pěkně cloumat... je fakt, že se občas přistihnu, že jsem protivná, až to pěkné není... vnitřně mě to pak štve, ale v tu danou chvíli mě to prostě nedotejká...

Já jsem tlustá normálně.. takže teď mě případná kg navíc vůbec nepřekvapí, když něco nechám v porodnici, tak to bude příjemný bonus...
14. kvě 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jak se mate? jste tu nejaka?? jinak dneska jsme 30tt
14. kvě 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 ahoj, ještě chvilku, pak hurá dom a trochu odpočívat.. dnes to bylo nějaké náročné... máme v práci super klimatizaci.. ráno bylo 14°C a ted je skoro 27°C
14. kvě 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ tak to je pekne no...
14. kvě 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 opravdu super, akorát se mi z toho motá škeble... a to k tomu mám vytvřet nějakou činnost, ale za chvilku padla :slight_smile: takže páčko
14. kvě 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ a ty take cekas miminko v cervenci??
14. kvě 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 jj, termín mám 30.7., teď doma vedeme debatu jestli na MD nastoupím 8 nebo 6 týdnů před termínem...
14. kvě 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ a vite co to bude nebo nechate jako prekvapeni? a kde budes rodit??
14. kvě 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 už víme, protože jsem musela na odběr plodové vody, bude to kluk, registrovaná jsem v podolí v praze, ale ted bydlím kousek za prahou.. takže uvidíme..
14. kvě 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ jo tak to jo...
14. kvě 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ to ti tiše závidím, že vůbec nenabíráš.....já mám holt těch 9,5 kg nahoře, ale to si vem, že jsem se vážila taky skoro před 14 dny, bůh ví jak je to teď :frowning2:
14. kvě 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já jsem byla ze sebe včéra fakt nešťastná :frowning2: ale Jára dneska překvapil - přišel domů a hned se ke mě hnal a objal mě, dal mi pusu a pak mi říkal, jak na mě dneska myslel, že mu mě bylo včéra líto, jak jsem prej plakala a tak :slight_smile: tak mi bylo tak hezky, když mě objal - je to někdy zlatíčko :slight_smile:
14. kvě 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ no, já nejsem taky žádný drobek, takže kdybych to pak všechno hezky poscházela, tak bych byla moc ráda....moje mamča se mnou dala nahoru 12kg a měla to dole hnedka......a ještě je po dětech hezčí a štíhlejší než před dětma......strašně bych si přála, kdyby to tak bylo i u mě....už mám naplánováno jak hned po šestinedělí nasadím dietku - ale mírnou - v rámci kojení - zas nejsem vypatlanej sobec, abych myslela na sebe na úkor malé.......a že bych pak začla chodit bruslit cca tak 2-3x týdně - prostě tomu pomoci a využít toho, že kdybych kojila, že si ze mě malá hodně vezme :slight_smile:
14. kvě 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@klaire22 jej, tak to bylo hezký,jak se k tobě přítel(oj, anebo manžel?,, vlastně nevím) dnes zachoval :slight_smile: Už vidím jak by to bylo u nás, jen by mi řekl nefňukej pořád a tím by byl konec :angry: Necita jeden! :angry:

A co se týká váhy, nesnáším jí :angry:Teď jsme pouťovali, takže jsem si pěkně dopřávala, tak bojím, bojím až tam budu muset zase ve čvrtek před kontrolou vlézt, to zas budu muset nasadit do čtvrtka nějakou dietku :unamused:

Taky plánuji jak po šestinedělí začnu chodit zumbovat + nově tu máme alpinning. Otázka je jak budu schopná. Bo u Lucinky jsem byla total KO několik měsíců :confounded: Blbý je, že i když půjde kojení,tak vím, že nic neshodím, stejně jak u Luci, jsem za celých 13 měsíců kojení shodila jenom 2kg!
A Souhlasím s @petule22 jsem po porodu chodila jak zombie - nenamalová, s kruhy pod očima, total unavená, ale bylo mě to jedno :cry:

@mina závidím, závidím, že nic nepřibíráš. to mně se stát nemůže :frowning2:

Dnes jsem holky totálně vycucnutá z práce, nastoupila totiž ta nová paní. A byl to fakt mazec :unamused:

@vormoni @janulev @klaire22 Kočárek mám x-lander, ale tu starou verzi - a barvičku tyrkysovou. už se na něj těšíííím :wink:

A Bazének pro těhulky zítra asi padá, bo mě z té hnusné zimy začalo bolet v krku, tak to nechci pokoušet :unamused:
14. kvě 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis manžel překvapil :slight_smile: někdy si říkám, že jsem šťastná, že ho mám a někdy bych ho zabila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kočárek máš hezký, určitě skvěle poslouží - já jsem ráda, že už ho máme doma, teď se jen ukáže jaký je až v něm bude ležet malá :slight_smile:

no, já si nefandím - určitě budu vypadat po porodu šíleně - o to hůř to asi budu snášet.......se asi budu malovat i na doma, abych si připadala trošku jako ženská............nebo nevim :slight_smile: já se normálně už nemůžu dočkat toho profi focení až ze mě zkusí udělat něco hezkého........i když teda nevím, zda se jim to povede........vypadám šíleně!!!!
14. kvě 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 vy jdete na těhu focení? A kdy? Já jsem taky chtěla, ale už to vidím, jak by Zdeněk a Luci držkovali, tak jsem to raději vzdala, než se jich pořád doprošovat :angry:
14. kvě 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis akorát jsem psala fotografce, kdyby to tak viděla......zatím sjem jí navrhla termín 6.6. :slight_smile: tak jsem zvědavá jestli to klapne :slight_smile: a hlavně jaké budou fotečky - jak říkám, jsem teď abnormálně hnusná a tlustá a prostě miss hnus, tak aby to mělo vůbec cenu :slight_smile:
14. kvě 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ale manža taky držkuje - ale já prostě půjdu i bez něho - prostě tu památku na bříško mít chci :slight_smile: a jestli nakonec půjde, budu moc ráda :slight_smile:
14. kvě 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 juj, tak to jsem zvědavá na fotečky, určitě tam budeš nádherná těhulka :wink:
14. kvě 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ted dočítám co jste probíraly..my nebyli odpol doma,a jak jsme dojeli honem večeře(smažená hlíva s bramborem)a tatínek šupajdil na noční..Malý bude teda od zítra doma,aspon se vyspíme.. :wink: Na chatu máme jet ale v týhle kose se mi tam nechce,abych seděla vevnitř to můžu i doma..snad se trošku oteplí :sweat_smile: Já ani nevím jestli jsem náladová,to musí posoudit jiní.. :wink: co se týče figury tak zatím mi to přijde dobrý ,ale je mi jasný že to nejhorší teprve přijde,zrovna dnes mi řekla známá,že mi už bříško pěkně vyskočilo..mě přijde tak 14 dní beze změny..na váze jsem ted nestála,tak nevím přírůstek.. :sweat_smile:Co vidím tak hodně celulitidu na stehnech a zadku,radši to moc nesleduju,maskuje se to dobře tmavým oblečením..jak si dám světlé hned jsem tlustší,to je jasný.. :sunglasses:Po porodu to ale fakt půjde dolů,a kojením mě rozhodně ano.. :slight_smile: Já těhu fotky letos neplánuji,možná mě blejskne brácha,je fakt dobrý..ale to bych se s ním musela vidět a to jsme zatím od února nezvládli-jsem ostuda,musím si udělat výlet do Ph,tam žije.. :sweat_smile:
14. kvě 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ty to nesmíš vidět tak černě,jsi těhotná a to je zvláštní období a i když si připadáš baculka,tak ostatní to můžou vidět jinak..Je spousta oblečení ve kterém jistě vypadáš pěkně,namaluješ se a je to určo taky lepší..jen se trošku víc snažit nebo si nechat poradit v obchodě nebo na kosmetice..trošku se začni rozmazlovat,ted budeš mít čas a uvidíš se brzy v lepším světle :wink: :wink: :wink:
14. kvě 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni počasí sice nebude nic moc, ale já bych zase raději byla na té chatě, než doma :slight_smile: být v přírodě je lepší než v paneláku na sídlišti :slight_smile: my kdybychom neměli tu chalupu tak daleko, tak jsme tam také častěji..........

jj, celulitida je vážně strašná!!!!

jsem celkově asi dost přecitlivělá, hysterka no!!!! :unamused: dneska je to už dobrý :wink:
14. kvě 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis no, nádherná.........to asi néééé, ale snad se mnou něco spáchají, aby se to dalo alespoň zveřejnit :slight_smile:
14. kvě 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Kočárek je moc pěkný:slight_smile:
14. kvě 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To víš že spáchají,kor když jdeš k profíkovi..zkusím najít nějakou moji u doby před 5 lety..Takhle jsem vypadala např.já..
14. kvě 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ty jsi měla malinký pupíček s Kubíčkem - v jakém týdnu jsi se nechala fotit???? ale hezké - to tě fotil nějaký profi fotograf nebo brácha?
14. kvě 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Díky t,o jsem byla 2 měsíce před termínem,a fotila mě profesionálka..ale brácha by to zvládl i líp..prostě jen je to v ateliéru a s profi foťákem.. :wink:
14. kvě 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no já jsem dnes psala té fotografce - zatím jsem navrhla termín 6.6. - to budu akorát začínát 35tt - tak jsem na to zvědavá....a hlavně jestli se jí to bude hodit............

to máš výhodu, když brácha umí fotit, to já nikoho takhle nemám.
14. kvě 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,snad se s ním sejdu,bylo by to fajn.. :wink: Ale já bych šla i dřív,nechci být úplně jak velryba :sunglasses: Pro dnešek končím,dobrou noc všem :grinning:
14. kvě 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek