• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni jejda další zoubek, tak to budou další dárečky :slight_smile: a to je super, že mu už asi roste nový :wink: no tak to je super kup s tou autosedačkou a snad ke kočárku bude sedět
16. kvě 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jj, to je trefně řečeno, nezbývá než jen doufat :slight_smile:
Prcek pěkně kope, takže je snad vše v poho :slight_smile:

To je sakra dobrá cena za sedačku. Taky nakupuju jen přes inzeráty, nové věci jsou nesmyslně drahé a ráda pomůžu jiné mamině s napjatým rozpočtem :sunglasses:
16. kvě 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já půjdu na prohlídku příští týden - vlastně přesně za týden :slight_smile: a měl by mi dělat konečně i UZ - tak se těším -já už chci vidět malou!!!!!

@vormoni je to fakt hezký - to pak taky zavedu - zoubečkovou vílu :slight_smile:

já doufám taky, že jednou budou tři dětičky - ale to je vážně hudba budoucnosti :slight_smile: zase být skoro 9 let doma s dětmi - to nevím jestli bych zase chtěla - to už je podle mě vážně hodně - to člověk totálka zakrní, to se mi nechce - po dvou bych šla na 2-3 roky do práce a pak posledního bobánka, abych nebyla úplně vygumovaná :slight_smile:
16. kvě 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ já kupuji i věci z druhé ruky, zrovna dneska jsem si přivezla nějaké věcičky od kamarádky - zas úplně všechno nové mít malá nemusí :slight_smile: je to všechno dost drahé, dražších věcí mám pár - nejsem rotchild :slight_smile:

dneska se chci zastavit v Manufaktuře a koupit malé nějakou kosmetiku - je trošku dražší, ale né zas tak moc :slight_smile: a od mamči jsem dostala mycí gel a mléko od nivea senstivive, tak snad to bude dobré :slight_smile:
16. kvě 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jj, to je trefně řečeno, nezbývá než jen doufat :slight_smile:
Prcek pěkně kope, takže je snad vše v poho :slight_smile:

To je sakra dobrá cena za sedačku. Taky nakupuju jen přes inzeráty, nové věci jsou nesmyslně drahé a ráda pomůžu jiné mamině s napjatým rozpočtem :sunglasses:
16. kvě 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 nechci Tě moc zklamat, ale na klasickém ultrazvuku moc z prcka vidět není, jsou to spíš "jednotlivé" části - tu hlava, tu noha, tu srdíčko a tak... ani na fotku to nebylo a to jsem moc škemrala...
16. kvě 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Presne tak jsem to mela minuly UTZ ja,skemrala jsem o fotku tchyni do nemocnice (je po mrtvici a prcek je pro ni motivace) a nepovedlo se. Jen smouhy.. Nejhezci fota jsou mezi 20 az 25 tydnem,pak uz je moc velke..
16. kvě 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ on mi to vždy přepíná do 3D :slight_smile: takže ji budu mít trojrozměrnou :slight_smile:
16. kvě 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to máš dobrý, to můj dr nemá, sice vím o ordinaci, kde dělají i 3D fotky... Cena je 250 kč a mám to přes celou Prahu, takže na to kašlu a počkám si na realitu :slight_smile:
16. kvě 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev No přijde mi divný,že by hned další zoubek,ale vypadá to že už rostou druhé a prostě vytlačí ty staré.. :confused: Malej už se těší na další dárečky,rošták jeden.. :sunglasses: :grinning: Snad bude ok ta autosedačka,podle fotek se zdála :wink: pak ji sem vyfotím,podle skutečnosti.. :sweat_smile:
16. kvě 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Jojo,Kubík ji zná ze šmoulů,tak jsem toho hned využila :wink: Nivea je dobrá značka,jak pro nás tak pro děti,dopručuji :sunglasses: :grinning: A určitě když to půjde dala bych také přestávku mezi dětma,pracovní..záleží na tom jak to budeš mít s hlídáním..Je fajn se odreagovat :wink:
16. kvě 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Přesně tak,taky se zbavuju starších věcí a jsem ráda,když se to někomu hodí.. :slight_smile: Snad půjde barevně a i kdyby ne,tak se nezblázním..Myslela jsem jen že by se to pak líp prodávalo,jako komplet trojkombinace. :sunglasses:
16. kvě 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni aha, no vidíš, na šmouli jsem koukala jako dítě a neznám to :slight_smile: je to fakt dobrý nápad :slight_smile:

no tak si vem, že až půjdu po šesti letech do práce, tak starší už půjde do první třídy a druhé dítko může pak jít do školky - to je ideál :slight_smile:
16. kvě 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
@klaire22
na šmoulíky jsem koukala často a ráda, ale na žádnou zoubkovou vílu si taky nepamatuju, jedině na gargamela a toho jeho kocoura a ze miluju Mrzoutovu hlášku "nemám rád šmouli" :sunglasses:
16. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jdu taky příští středu...
zoubkovou vílu znám z Anglie, zě šmoulů si to nepamatuju..
16. kvě 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no v Anglii to mají zavedené tak, že když vypadne zoubek, tak se dá na noc pod polštář a v noci si pro něj víla přijde a nechá tam minci.. nikoli dárek.. takže třeba stačí dvacka, nebo desetikoruna, řádově to tak vycházelo, že to bylo tak na tu zmrzku, ne moc velkou...znala jsem z doslechu jednu rodinu, dost bohatou a tam děti dostávaly od zoubečkové víly libru, což už bylo poměrně dost, za to bylo mandlový magnum :grinning:
16. kvě 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka U nás jedou šmoulové několikrát v týdnu.. :wink: To je pěkný zvyk s tou korunou,nemusela bych nic vymýšlet..ted už je pozdě.. :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. kvě 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko zdravím ze sluníčkového Brna :slight_smile: holky mi ten náš kluk dělá radost...dneska sice noc s plínkou, ale naprosto suchá, šel až ráno :slight_smile: ještě pár nocí a zkusím to bez plínky úplně...včera chodil celý den bez plíny a počůral se jednou, když běhal se psem po dvoře...šikulka můj :slight_smile:

s tou zoubečkovou vílou, to je opravdu krásný zvyk...si to budu muset někde napsat, aby to nezapomněla, až nám budou taky padat zoubky :slight_smile:
17. kvě 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev šikulka největší, my chceme taky nočník :slight_smile: al eot nejprve musel začít mluvit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 a už začal mluvit...Filip mluví, ale moc se mu nechtějí spojovat slova, ale ve školce se pak rozmluví, doufám :slight_smile: na nočník už chodil na podzim, z ničeho nic začal sám chodit...jenže během 14 dní zase z ničeho nic přestal a když jsme řekli, ať jde na nočník, tak plakal, prý mu udělal nočník bebino...a teď chodí od té soboty a noc se nám povedla...ale tak určitě to ještě chvíli potrvá než si na to zvykne úplně. Když někam jdeme tak mu tu plínu raději dám, ale včera se do ní ani jednou nevyčůral a držel to až domů :slight_smile:
17. kvě 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev To je šikula,jen pomalu jak říkáš nenutit..My taky dávali ještě nějakou dobu plínky na noc,pak bez,občas to vyšlo občas ne..nedá se to nijak naplánovat jen ohlídáním večerního vyčurání a pak aby dlouho nespal..Byl to dlouhé ale nakonec jsme se to taky naučili:slight_smile:Zdravím s polojasnéého Rakovníka,za chvíli jedeme na chatu a odpol se já vracím kvůli tomu 3D ultrazvuku,a uvidím jestli se za nima večer vrátím nebo to nechám až na ráno... :sunglasses: Velké teplo nebude,takže pořádně oblíct.. :sweat_smile: Všem pěkný den přeju :grinning:
17. kvě 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

nestíhám... zaučování je fakt náročné, a odpo máme většinou nějaký program, takže v 20h padáááám do postele.

@vormoni juj, vy už jste bez zoubečku, jsem zvědavá kdy nás to potká, určitě beru ten nápad se zoubečkovou vílou, to se bude Lucince líbit :wink:
a super koupě autosedajdy :wink:

@janulev šikulka Filípek, za chvilku budete komplet bez plínky :wink:

Dnešní kontrola: od sestry jsem vyfasovala papíry na vyplnění do porodnice, Dr. mi řekl, že čekáme pěkného macíka a že to je na tuty kluk a pak mi vzali 4 ampulky krve-uff a kontrola až za 3 týdny a to už jdu i na první natáčení ozev :wink:

A zítra by měl dorazit kočárek... tak jsem zvědavá, a už se těším :wink:
17. kvě 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,no teda ty už to máš za pár,ani jsem si doted nevšimla.. :astonished: :slight_smile: Tak at je kočárek podle tvých představ :sunglasses:
17. kvě 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže děvčata,ani dnešní dva pokusy 3D obrázků se nezdařily,opět špatná poloha poprve a podruhé naopak moc dobrá,ale přes obličej nám plave pupečník,který neumožňuje pěkné zaostření,to je ten rosol plný krve a cév ze kterého jsou živené,ale na focení je to problém..potvůrka.. :sweat_smile: :confused: Takže pokus č.4 opět příští týden ufff...no co se dá dělat,ale aspon jsem prdelku zas viděla,i to že je to holka mi předvedl pan dr..a že máme vlásky na hlavičce :slight_smile: Jestlipak bude mít takové háro jako Kubík po narození...? :grinning: :grinning: Tak pěkný večer všem,chlapy jsem nechala na chatě a já jsem v klidu doma a sleduju hokej..a zrovna jsme dostali góla.. :frowning2:
17. kvě 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, u nás krásně svítí sluníčko, ale je zima, jen 4 stupně :confounded: dneska jsme měli opět noc se suchou plínkou :slight_smile: jen teda Filípek chce čůrat ve stoje, tak jak taťka a myslí si, že se i ve stoje kaká :grinning: takže si stoupne obkročmo nad nočník a tlačí :grinning: :grinning:
dneska mám v 11 kontrolu, tak se musím zeptat doktorky na to břicho, protože ty svaly na břiše fakt šíleně bolí :unamused: jo a jak jsem se vás ptala na ten papír do porodnice, kde se píše křestní jméno, tak když jsem byla před 4 týdny v nemocnici kvůli krvácení, tak jsem si vzala příručku co s sebou do porodnice. A včera jsem ji četla a píši tam o tom: prohlášení k narození dítěte - tzv.lístek na zapsání vybraného křestního jména dítěte (vydává gynekolog při nástupu na MD) :slight_smile:

@vormoni tak to je škoda, že fotečky opět nevyšly...ale tak třeba příští týden naposledy to vyjde :slight_smile:a aspoň že byl pak doktor hodný, že jinak malou prohlídl a řekl, co a jak :slight_smile: a Kubík měl hodně vlásků? Filípek měl jen světlé chmíříčko, ale teď má teda vlásky hodně husté...

@ivis gratuluji, že kontrola dopadla v pořádku a teda tebe už to za chvíli čeká...a ať se kočárek líbí a je takový jaký sis jej představovala :slight_smile:
18. kvě 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,jojo,malý byl hodně vlasatý,krásné tmavé vlásky,česala jsem mu pankáče.. :slight_smile: Všichni nám říkali jak mu to vypadá..ale nestalo se,jen na temeni se mu ležením trochu prořídly..ale jinak rostly a rostly,takže jsme stříhali už v půlroce,byl jak mánička :sunglasses: Malá by mohla být blondýnka a kudrnatá-to by byla krása..ale to asi nehrozí.. :grinning: Jen takový sen o andílkovi..Dr. s těmi UZ nemá problém,sám mi říkal jak tam chodila jiná maminka,skoro už měla termín a fotky se nevedly..až se zadařilo..je to jen na mojí trpělivosti,dr.mě vezme kdykoliv a mě to taky nezabije se tam 1x týdně stavit,mám to za barákem a nic mě to nestojí..snad se jednou trefíme,než se malá narodí.. :sweat_smile: :wink: To je Kubík v cca 4.měsících.. :grinning:
18. kvě 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jinak včera to byl hokej,málem mě kleplo.. :grinning: Dnes jsem vzhůru od 7.hod a pomalu se chystám na chatu,jestli tam chlapi nezmrzli..tady je 6 st..ráno jsem viděla jen 2st.. :astonished: ale má být hezky,tak snad to brzy začne hřát..Večer se vracíme.. :astonished: Tak pěknýden všem:slight_smile:
18. kvě 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to je super fotka, ten má opravdu hodně vlásků :slight_smile: hele a možné je všechno :slight_smile: já i manžel jsme tmavovlasí s hnědýma očima a malý je od narození blonďáček s modrýma očima :slight_smile:
tak to je super, že je doktor tak hodný a můžeš tam chodit klidně každý týden...tak snad se brzy zadaří :slight_smile: a užijte si den na chatě, má se začít i oteplovat :slight_smile:
18. kvě 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni my tolik vlásků nemáme ani ted :grinning:náš malý měl vlasy po narození tmavě hnědé...no měl vlasy-spíš těch pár chlupů, to mu vše vypadalo a ted je blondák :slight_smile: ale vlasů zatím moc nemá :grinning:
@janulev to je dobrý že jste tmavovlasí a máte blondáčka s modrýma očima :grinning: my máme mix, malý má hnědé oči po mě a blondaté vlasy po tátovi :slight_smile:
18. kvě 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já su hovado dnes.....jsem snědla makovou buchtu, na to půl kit katu a ted nanuka :astonished: a to bych cukr moc neměla skrz hraniční hodnoty :astonished: bych si naliskala :slight_smile: jinak včera na kontrole vše ok, poslední utz o ničem ale potvrzená holka, hlavička odpovídá 33+2 :grinning: nožky 31+4 takže zase opět o dva týdny starší jako to bylo u malého tak čekám znovu 4 kilové dítě :angry: :grinning: jestli to nebude tím mojím cukrem :grinning: hlavičkou jsme dolů a další kontrola 6.6., papír na mateřskou mám vypsaný od 15.6., původně jsem měla jít už 26.5. ale nějak jsme to zkouleli dohromady abych šla co nejpozděj tak vzal termín dle utz a dal mi to 6 týdnů místo 8, protože beru ještě rodičák na malého a kdybych šla už ted tak o něj přijde a pak mi to bude blbě vycházet to rozúčtování rodičáku na druhé dítě tak jsem ráda že jsem ho ukecala :slight_smile:
18. kvě 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek