• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Jo a mám + 14 kilo nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: viz foto
18. kvě 2012 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak kontrola proběhla v pořádku. Dělohu mám už až pod žebrama, tlačí mi prý na srdíčko, plíce apod. takže se mi bude hůř dýchat, rychlejší tlukot srdíčka, prý se asi objeví pálení žáhy...což zatím není :slight_smile: a to zadýchávání je už děs, už se blbě dýchá i když ležím na zádech. Ptala jsem se na ty bolesti svalů na břiše, tak je to jak jsem myslela, malej jak roste a je asi těžký, tak mi ty svaly prostě po tom celé dni bolí...hold musím to vydržet. 28.5. jdu ráno na odběry a pak hned po odběrech na UTZ, tak se dozvím, jak jsme velicí a kolik zhruba vážíme...jo a já mám 12 kg nahoře :sweat_smile:

@petule22 je super, že na kontrole vše v pořádku a i UTZ že dopadl dobře. Na odběry držím palečky, aby dopadli dobře. Je super, že doktor ti s tou mateřskou tak vyhověl. A bříško máš krásný...moc ti to sluší :slight_smile:
jj Filípek je blonďáček s modrýma očima, asi po dědovi, můj taťka byl modrooký a do sedmi let prý byl jak andílek...blonďaté kudrnaté vlásky, pak mu ty vlasy úplně zčernaly. Tak jsem zvědavá, jaké vlásky bude mít Davídek :slight_smile:
18. kvě 2012 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni Kubíček měl krásné háro :wink: a to je paráda, že můžeš jít kolikrát chceš na to 3D :slight_smile:

@janulev a @petule22 super, že kontroly dopadly dobře :wink:

@petule22 krásné bříško :wink:

Nás zítra čeká dědova 70´ tak snad bude krásné teplo a sluníčko, ať můžeme být na zahradě :slight_smile:

hezký víkend všem
18. kvě 2012 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinka měla po narození pár tmavého chmýří a očka tmavá. Kolem roku měla světlé vlásky a už byla modroočka. A teď má tmavé vlásky a modrá očka. Taky jsem strašně zvědavá, jaké bude mít vlásky Filípek, teoreticky po manželovi by to mohl být blonďáček a očka snad modrá(po manželovi) anebo modro-zelená(po mně) jiná barva by se mi těžko vysvětlovala :grinning:
18. kvě 2012 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis Díky:slight_smile:byl to hároš a je dodnes,ale vlasy mu zesvětlaly.. :sunglasses: To je zajímavé jak se málé několikrát z :sunglasses: měnila barva vlasů i očí,to muselo být jako úplně jiné dítě,co?I když se to asi nedělo přes noc.. :confused: Tak zítra pěknou oslavu a počasí vám jistě bude přát :sunglasses: :wink:
18. kvě 2012 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev Tak fajn,že kontrola ok,je to radost s tím zadýcháváním..ale musíme to zvládnout..já ještě tak moc nefuním,ale mám taky ještě spoustu času.. :sweat_smile: :confused: 12kg to je dobrý,jsem zvědavá kolik mám já,dlouho jsem na váze nebyla.. :sweat_smile: Tak se drž a a pak dáš vědět ohledně velikosti mimi.. :sunglasses:
18. kvě 2012 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 Ahoj,máš pěkné bříško,nevypadá moc velké na ty kila co píšeš :wink: Slušít ti to,fakt :slight_smile:
18. kvě 2012 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky na chatě docela dobrý,počasí bylo všelijaké chvíli teplo,pak pod mrakem a foukalo..TAtínek měl v noci nějaké problémy,asi teplotu,a ráno objevil nějaké pupínky.. :astonished: Takže to vypadá na neštovice..On tomu samozřejmě nevěřil,prý to má jak se zpotil u práce..ale já to viděla jinak..Byl dost unavený dvakrát si i zdříml..ale stejně nechtěl jet domů,dokud nedodělal nějakou práci na zahradě.. :confused: :sweat_smile: Dojeli jsme v 19hod a má 38st a samozřejmě pupínků všude..přitom je prý prodělal..Myslela jsem ,že už bude pokoj a představa že ho budu natírat pudrem, kam si nedošáhne mě děsí..to tak vzít štětec.. :astonished: :confounded: No je to děs,prý je tady v Rak epidemie neštovic,měli to i v práci ,co říkal manžel..Už se začínám bát,že to chytnu i já,i když jsem to prodělala... :rolling_eyes: :frowning2:
18. kvě 2012 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni Ahojky :slight_smile: Jejda, tak to je nemilý, netušila jsem, že by se to dalo chytnout ještě jednou. Já jsem jako dítě natuty neštovice měla, tak je snad už nechytnu:slight_smile: Tak hlavně ať to manžel rychle překoná!!!!
20. kvě 2012 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 Krásný bříško máš :slight_smile:
20. kvě 2012 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak se musím přidat k funějícím- je to čím dál tím horší.............ve středu jdu na prohlídku, tak zase skočím na váhu -to zas bude :frowning2: Ale ohýbání se už začíná být značná potíž :frowning2:

Holky ještě 9x do práce a konečně mateřská:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nemůžu se dočkat!!!!
20. kvě 2012 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,no je z toho už hotový,pořád leží a pospává..Má teploty a bolí ho hlava a moc nejí. :frowning2: .obysypal se taky pěkně a za chvíli pojedu pro další pudr,ten Kubův už dochází.. :confused: :sweat_smile: Já dnes nemusela vařit,dojídáme ze včera.. :wink: Akorát večeři budu muset :astonished: vymyslet..Tak jsem aspon vysála a vytřela..Venku je krásně,tak půjdeme odpol určitě ven..Než večer vypukne ten hokéééééj..Snad dosáhneme aspoň na bronz :sunglasses: :grinning: :sweat_smile: To už uteče co bys met a budeš odpočívat,drž se,už jen 2měs..cca :sweat_smile:
20. kvě 2012 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak užíváte slunečný víkend? My byli včera vybrat koťátko a pak se podívat na hody...sestra s přítelem byli v kroji :slight_smile: a od včera peru pro Davídka, už mám 4 pračky za sebou a tak 4 mě ještě čekají...no nevím, kdo to pak bude žehlit :sweat_smile:

@vormoni jejda chudák manžel...a pak věř tomu, že se všude píše a doktoři říkají, že se to dvakrát chytit nedá :confounded: tak ať je brzy aspoň bez těch teplot a je mu lépe

@klaire22 júúú to je krásny, že už jen 9krát jdeš do práce...a ve středu na tebe budu myslet, aby bylo vše ok...a co ty tvoje oteklé nohy, lepší?
20. kvě 2012 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis ahojky, ani jsi nenapsala jaký je dojem z kočárku? je podle představ?
20. kvě 2012 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev no nožky byli přes týden docela dobré, i když nateklé byli, ale ne moc, ale o víkend natekly nějak víc, hlavně dnes - asi jak bylo i to teplo....... :unamused:

jůůůů a jaké máte koťátko????

já ještě neperu věci pro malou, počkám až budu doma a pak se do toho vrhnu naplno - budu mít moře času, tak si to užiju :slight_smile:
20. kvě 2012 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Ahoj, tak to je super, že otoky už nejsou takové. Ve velkém teple mají poblémy s otoky snad všichni a nejen těhule :slight_smile:

Čistě teoreticky mi do MD zbývá jen 10 pracovních dní, tedy pokud mě nepřemluví, abych tu zůstala až do 6. týdnů před porodem... Stále za mě není zaučená náhrada, takže to pak bude mazec.. ale jestli budou taková tepla, tak budu ráda, že se budu někde chladit a jen funět.. I když váha i otoky OK, tak přílišné teplo jsem ráda nikdy neměla.... a obzvlášť v práci, kde klimatizace moc nefunguje a v létě je v kanceláři běžně 30°C...

Už se taky těším, až budu prát mrňavé věci a přehrabovat se v nich :slight_smile: Se vším počkám, až budu doma, teď je stále všechno hrozně hektické...

Všem těhulím přeju pěkný nový týden :grinning:
21. kvě 2012 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ taky si říkám, že to včéra bylo horší kvůli těm vedrům :slight_smile: a dneska je venku taky teplo, tak uvidíme :slight_smile:

tak tak, chci mít na to klídek - takže si těch pár dní ještě počkám a pak se vrhnu na praní, žehlení a rovnání do skříňky pro malou :slight_smile: už se těším :slight_smile:
bez dneška už jen 8x do práce :slight_smile:
21. kvě 2012 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky my dneska tady máme zedníky, staví nám základy na terasu :slight_smile: tak snad během měsíce by mohla být terasa komplet hotová :slight_smile: doufám...

já jsem včera večer měla taky pěkné nateklé kotníky, ale dneska je to v pohodě, dnes to tak nezlobí...pro změnu mě dneska hrozně bolí levé tříslo a stydká kost, nemůžu pořádně ani chodit :confounded: doufám, že přes noc se to dá dohromady a bude to v pohodě

holky jak vám to hezky utíká, za chvíli budete doma všechny a chystat věcičky...já před chvílí dala ven sušit látkové pleny a teď jsem tam přišla a sušák na zemi...hlavně, že na dvoře jsou 2 zedníci a manžel :angry:
21. kvě 2012 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev ty bláho, terasa, tak to bude super :slight_smile: To bych si nechala líbit.

Už se ty hadříky nějak kupí... každý něco přinese. Nejdřív budu muset začít tím, že si všechno roztřídím podle velikosti, abych věděla, co ještě bude chybět... ale vypadá to, že oblečků do 3 měsíců budeme mít až až....

Dnes chci vyčistit matraci do postýlky - není nová. Je to taková "lepší" kokosová... z práce mám půjčený speciální přístroj na likvidací bakterií a roztočů, takže se nejspíš vyřádím i na naší posteli, pohovce a psím pelechu :slight_smile: Když už to mám doma...

@klaire22 už se to blíží... ale stále mám dilema zda odejít 8 nebo 6 týdnů před termínem.... zatím to vidím na těch 8 (4.6. nástup), ale kdo ví...
21. kvě 2012 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím z Rakovníka:o)Tak u nás se udělalo taky pěkné vedro..ale fouká příjemný větřík,takže se nedivím ,že padají sušáky.. :sweat_smile: Možná přijdou večer bouřky.. :confused: Já si ráno zavolala ke kadeřnici a měla hned čas,tak jsem už i ostříhaná..ted jsme poobědvali a dám se do nějakého úklidu.. :wink: Neštovice u tatínka snad začínají trošku ustupovat,i když ho furt bolí hlava..a je z toho dost zničený.. :unamused: Malý je stále s náma doma,ten už se pomalu léčí a tečky po neštovicích začínají mizet ale jde to pomalu,nechám ho asi doma,dokud nezmizí aspon z toho obličeje a krku ,aby zas učitelky neměly kecy..To už si té školky do konce roku moc neužije.. :sweat_smile: Jinak mě také bolí nejvíc ty třísla,víc to vpravo..kolikrát nemůžu zvednout nohu při oblíkání..ale druhá je v pohodě :confused: Dnes by mohla snad dorazit ta autosedačka,tapety prý až ve čtvrtek.. :sunglasses:
21. kvě 2012 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev
@vormoni
tak to jsem ráda, že se "nerozpadám" sama... poslední dny mám pocit, že mi noha z kyčle snad vypadne... nejřív bolí jedna strana, pak druhá a pak kostrč.... kyčel dokonce mnohdy zabolí tak, že nohu nemůžu zatížit, protože bych se okamžitě kácela k zemi a tak ráno hopkám po jedné a nebo se držím nábytku co to dá.... jelikož se o tom zmiňujete, tak předpokládám, že je to normální příprava těla naporod.... njn, už se nám to blíží :slight_smile:
Přítel je nadšenej, že malej pěkně kope a konečně ho taky cítí na ruce..
Jen s tím jménem ještě nemáme jasno a stále nemáme vybráno.... Příjmení začíná na Š.. a nám se líbí třeba Tomáš nebo Šimon.... ale zase aby se to moc netlouklo... Přeci jen to bude mít chudák na celý život..
21. kvě 2012 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak jsem si dnes koupila první lahvinu pro prcka... v DM měli super cenu za 89 na pěknou lahvičku 250 ml, tak jsem si udělala radost :slight_smile: Už se ta mateřská deformace asi začíná projevovat...
21. kvě 2012 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem se dnes zase nafotila na památku.. :sweat_smile: A zvážila..mám 10kg navíc - 69,7kg.. :sunglasses:
21. kvě 2012 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vormoni moc krásná fotečka :slight_smile: Takové krásné bříško, to já nemám.... Jelikož jsem spíš hrošice a mám asi extra malé bříško.... a těch 10 kg navíc Ti moc sluší :grinning:
21. kvě 2012 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak autosedačka je doma a vypadá výborně :sunglasses:
21. kvě 2012 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@vormoni Jsi krásná mamča, účes ti taky moc sluší, no co dodat :slight_smile: jedním slovem jsi kočka :slight_smile:
21. kvě 2012 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni a autosedačka vypadá perfektně :slight_smile:
21. kvě 2012 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ "nerozpadáš" se sama, buď v klidu .............. já mám dneska pocit, jak když jsem na trní, furt se ošívám, vše mě tlačí, svědí, vadí, nemůžu se pořádně uvelebit, jsem taková........"nedomrlá" :slight_smile:

malá dneska zase dělá alotrie - měla jsem jednu chvíli vyvalený pupík k jedné straně, zajímalo by mě, co tam to dítě dělá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: holky, já už se těším na tu středu na prohlídku a ultrazvuk - chci ji už vidět!!!!!
21. kvě 2012 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ já mám doma dvě lahvičky - jednu od MAMu a jednu od NUKu :slight_smile: ale ta od MAMu je teda úžasnější :slight_smile: a prý je i lepší, tak uvidíme, prý po ní nejsou tolik prdíky, bo co :slight_smile:
21. kvě 2012 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 ten můj prcek taky dneska neví kam by lépe kopl... asi to bude tím, že celý den sedím za stolem a má méně místa... no, víkendy to je jiná, to jsem pořád v pohybu a "houpu" :grinning:

kolik bude třeba lahviček, v případě, že nebudu moci kojit? Nechci to kupovat zbytečně, zabírá to dost místa...
21. kvě 2012 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek