• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@mina_ Já měla pak na dělané mlíko,jednu velkou a dvě malý,už předtím od aventu..A stačilo mi to,byla pak i jedna od nuku..ale aventky jsou lepší do ruky..Ted jsem si akorát koupila nové dudlíky,páč byly rozkousané.. :sweat_smile: To záleží kolik toho to mimčo bude pít..Já bych pořídila jednu větší a 1 menší a pak můžeš dycky přikoupit :wink:
21. kvě 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Děkuji :wink: ještě to jde,ale bude hůř.. :sweat_smile: Tak nám už se trošku zatáhlo,asi bude někde pršet.. :confused:
21. kvě 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Děkuji,zdá se mi že nějak ted neroste..ale ještě to určitě doženu.. :sunglasses: Snad to hlavně unesu,ty třísla jsem při Kubíkovi tolik necítila..Jinak otoky moc nemám,ale popraskané žilky na levé noze,to je taky novinka.. :sweat_smile:
21. kvě 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni abych se přiznala, tak bříško tak trochu závidím... já jsem pořád normální.... v oblečení prakticky není nic moc poznat.... a bez oblečení je trochu...
21. kvě 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Tak zase někdo by byl rád,že to na něm není poznat.. :wink: Záleží na postavě,to ted neřeš..hlavně když jste v pořádku :slight_smile:
21. kvě 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@vormoni teda s těmi neštovicemi u manžela to je mazec. Bříško krásný, maličký :wink: A autosedajda super :wink:

@mina juj, to by se mi taky líbilo kdyby to na mě nebylo poznat :wink: ale mé bříško je už nepřehlédnutelné :slight_smile:

Lahvičky nekupuji žádné, bo Luci v životě flašku do pusy nedala, tak předpokládám že Filípek bude to stejné :wink:

@klaire22 taky se nemůžu pořádně uvelebit :wink: a Filís řádí jak čertík, jak mu chybí prostor :slight_smile:

@janulev to bude krásné posezeníčko na terásce, závidím :wink:

Pro kočárek jedeme zítra na poštu, tak pak písnu a nafotím toho krasavce :slight_smile:
21. kvě 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky...u nás je už 20stupňů, ale zataženo...u tearsy už máme postavený jeden schod a základy, jak to proschne, bude se dělat další schod, pak už jen navozit kamínky a písek pod dlažbu a položit dlažbu a terasa je hotová...snad to bude brzy :slight_smile:

@ivis tak se ndeska budeme těšit na fotečky kočárku, jsem zvědavá :slight_smile:

@vormoni krásné bříško moc ti to sluší :slight_smile: a tvoji váhu co máš teď, jsem měla než jsem otěhotněla :grinning: a autosedačka taky super, sedí k tomu kočárku barevně?

@mina_ lahviček mám doma spousty, dokonce i v porodnice jsem jednu dostala, od nuku a dá se říct, že z té se pilo malému nejlépe a pak mám od aventu a z dm

klaire já jsem si včera na tebe vzpomněla z těma otokama...nepomohla by na to třeba nějaká ta mastička z lékárny na otoky? v televizi dávají třeba tu reklamu na lioton 100000...přemýšlela jsem, že bych to zkusila i na ty křečové žíly, jedna se mi docela začíná rozjíždět :unamused:
22. kvě 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dorbé ranko těhulky :slight_smile:

u nás je už přes dvacet stupňů a zatím nám tu svítí sluníčko :slight_smile: Jsem teda zvědavá, zda se dnes něco přižene, včéra to vypadalo, že budou bouřka a pršet a ani kapka u nás........

@janulev tu terásku taky tiše závidím, to by se mi taky líbilo :slight_smile:
no mě to taky už napadlo, jestli bych to neměla zkusit, ten lioton..........třeba by to pomohlo........křečáky díky bohu nemám a ni to nevypadá, že by se mi dělali, tak to raději zaklepu :slight_smile:
22. kvě 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahojky z Rakovníka,u nás také krásně,dnes jsem i po dlouhé době spala až do 9hod..jinak mám ted docela prolémy se spaním :confused: Také u nás včera nepršelo,možná to přijde dnes..malý se těší na bouřku :sweat_smile: :confused: O liotonu nic nevím,my měli doma akorát fastumgel a ten byl na nic.. :confused: Já mám taky jeden křečák.. :confounded:
22. kvě 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Děkuji:slight_smile:Ani nevím jak ta sedačka,jelikože kočár nemám doma..ale i kdyby neseděla,nebudu to už řešit..červená je,a o to šlo:slight_smile:A je fakt pěkně zachovalá :wink: Držím palce s terasou,počasí vám přeje,půjde jim to od ruky:slight_smile: :sunglasses:
22. kvě 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Taky děkuji,doufám,že kočárek se bude líbit:slight_smile:
22. kvě 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dorazili z obchodu a z pošty a to počasí teda je...bylo by dobré kdyby zapršelo, hrozně špatně se dýchá :confounded: chvíli svítí sluníčko a chvíli je pořádně zamračeno, ale déšť nikde, ani včera a to to na bouřku včera vypadalo

@klaire22 já půjdu do lékárny zítra, tak se na to zkusím zeptat, zda to má cenu v těhu kupovat, zda by to mohlo pomoct

@vormoni je hlavní, že je zachovalá a že se ti líbí...červená jako červená :slight_smile:
22. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aloha všem,

Praha a náš prdelákov u Prahy - jasno a přes 20°C, jen ten prudký vítr zůstal... v noci bylo pěkné dusno, tak doufám, že sprchne. Pěkně jsem se včera motala... a bohužel nejen ze vzduchu... v práci mi začíná peklíčko...
22. kvě 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis dnes jsem vytáhla propínací šatky, takže je něco i vidět :slight_smile:
Vím, že bych měla být ráda, ale když není nic moc vidět, tak se trochu bojím, aby prcek dobře rostl...
22. kvě 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu se zeptat, máte to určitě nastudované a já už to zapomněla... odkdy se má pít ten maliníkový čaj? :slight_smile: Díky! :wink:
22. kvě 2012 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve od 36 týdne...
22. kvě 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak u nás je už zataženo,jinak pařák..Byla jsem dnes v bille,mají tam nejlevnější plínky od pampers,ty novorozenecké 43ks za 159kč..jinak v DM ty samé 169kč a v rosmanovi 199kč..Zatím mám jen 2 balíky,nevím jestli nebudou brzy malé..tak to nechci přehánět..ale vezmu si je do porodnice a pak už budu kupovat ty větší balení toujours z lidlu.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:Jinak tento týden dělá dr.3D ultrazvuky v sobotu odpol,takže to zas prubnu:slight_smile:
22. kvě 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdy jdete na MD? 8 nebo 6 týdnů předem?
22. kvě 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 děkujů :slight_smile:
22. kvě 2012 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je po malé průtrži - začalo šíleně foukat, pak průtrž asi pět minut a teď už zase svítí sluníčko a vzduch jak v prádelně!!!!
22. kvě 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jééé, to budeš hodná,když to zjistíš,kdyby to k něčemu bylo, tak si ho půjdu koupit :slight_smile: těmi vedry se ty otoky jen zhoršují :frowning2:
22. kvě 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to jsi se dneska pěkně prospinkala, co já bych za to dala............ale každé ráno,když lezu z postele, tak se utěšuji,že už je to zase o jeden den méně a za chvíli si budu moct chrupkat,jak dlouho chci :slight_smile:
22. kvě 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To jo,ale jinak mám právě dost problém se spaním,včera například od 5hod vzhůru a pak jsem zabrala až kolem 7hod..a v 8 h mě budil malý.. :sweat_smile: Takže se až divím,že tentokrát mě nikdo nebudil a já byla v těch 9h první ,co lezla z postele.. :grinning: Jsi dobrá,že to zvládáš..já při prvním těhotenství vstávala vždy 4:45 a honem na bus v 5:15.. :confused: a vydržela jsem to až jako vy ted.. :sunglasses: Ale dnes už jsem líná a jsem mooooc ráda,že jsem dostala to rizikové.. :wink:
22. kvě 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já když vstávám do práce, tak vstávám v 6:20 a od 7 pracuji - ale práci mám cca 5 minut jízdou autem od domova, takže to je v pohodě :slight_smile:

no, půjdu spinkat, ráno se mi zase natuty nebude chtít - ale půjdu dřív z práce, tak to snad rychleji uteče :slight_smile: a pak hurá za doktorem a snad uvidím malou:slight_smile:
22. kvě 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak mám stále kočárek na poště, protože Zdeněk jezdí domů až večer, tak musím počkat až zaprší a on bude doma.

To vstávání mi taky dává pěkně zabrat, já vstávám většinou v 5h a do práce to stíhám na 6.30.

Teď jsem poslední dvě noci moc nespala, jsem se probudila v 1h ráno a zabrala až v 4h, ach jo, probudím se a přemýšlím o nesmrtelnosti chrousta, a pak jsem celý den hotová :angry:

Já už to mám za 4! a končím a odcházím na mateřskou dle 1. termínu 5 týdnů před porodem, dle 2. termínu těch 6 týdnů před porodem.

Hezký slunečný den všem
23. kvě 2012 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak u nás se včera večer prohnala menší bouřka a trochu zapršelo...dnes už krásně slunečno a venku 20,7stupňů :slight_smile:
co se týče spaní, tak já v noci spím asi poslední týden docela dobře, lehnu a ve chvíli spím, jen se budím hodně na wc, ale v momentě zase spím :slight_smile: občas neslyším ani malého, že volá :sweat_smile:

@klaire22 dneska držím palečky, aby ti doktor ukázal malou...a byla jsem včera v lékárně a řekli mi, že se mám raději zeptat svého gyndr zda ten lioton můžu použivat, tak se dneska svého doktora zeptej :slight_smile:

@ivis teda to už máš opravdu za pár :slight_smile: tak ať těch posledních pár dní uteče

@vormoni teda v sobotu na UTZ? to je dobré :slight_smile: a dobrá cena za plínky...já mám doma koupené 2krát pampers new baby to velké balení a pak máme už aktiv baby velkou krabici, když je měli v té akci. Ještě musím koupit nějaký menší balíček do porodnice...

my dneska vstávali v půl 6, malej byl moc aktivní, takže už peru a vařím a jak dovařím, tak pojedeme k segřem, mají od včera štěňátko, tak se máme přijet podívat...a odpoledne by měla přijet kamoška se synem, tak si kluci pohrají
jo a dneska odpo na spinkání budeme zkoušet bez plínky, už 5 dní je plínka po spaní suchá, i po noci :slight_smile:
23. kvě 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,no je to zvláštní,nejdřív je dělal ve stát.svátek a ted i v sobotu..On to dělá podle služeb v porodnici,je tam a kdyby ho potřebovali k porodu,asi by mu cinkli..a my můžem takhle pěkně chodit..od 16-20hod :wink: Já právě to velké balení od pampers nebudu kupovat,ale za to malé mi to přijde dobrá cena..snad nebudou moc malé,proto mám jen 2 balíky :confused: Tak malý je šikovný,uvidíš,že budete brzo bez plínky,gratuluji :grinning:
Dneska jsem taky spala dobře,ale ráno jsem měla budíka..a už snídám,jedeme dnes s malým na výlet do Ph,sejdu se s bráchou a snad si to užijeme :sunglasses: Tak pěkný den všem :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Tak ještě, že to máš už za 4.dny,máš to tedy do práce taky pěkně daleko..Já jezdila naposled už na 6hod..to jsou hrozné prac.doby.. :confused: :rolling_eyes: To je škoda,že musíš počkat až bude mít manžel čas s poštou co..ale je mi jasné,že se s tím nemůžeš tahat..holt musíš vydržet.. :sweat_smile: :sunglasses: To je něco,když člověk nemůže zabrat..já taky pak přemýšlím o všem možném,např.jak malýmu předěláme pokojík,když mu seberu přebalovák..atd..ale aspon nemusím vstávat jak ty a doženu to třeba druhý den.. :wink:
23. kvě 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To máš kousek do práce,závidím..ale i tak vstávat se nechce to je jasný..já bych si zvykla na vstávání tak v 7-8hod,to mi přijde lidské :sweat_smile: :sunglasses: Tak dnes kontrola,držím palce ať vidíš malou a vše je v pořádku..určitě mu řekni,že chceš něco na ty otoky.. :wink:
23. kvě 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak venku už je pěkné teplíčko...malej teď šel spát, sám, tak jsem zvědavá zda usne :slight_smile: když jse šli z obchodu, tak jsem se stavila u doktorky, zeptat se pro Filípka na očkování proti žloutence, protože mi kamoška říkala, že je to na objednání...a ona, že to tam má u sebe, tak že to malému zrovna píchne...dostal první dávku očkování na žloutenku a za půl roku druhá. Jen se tam musím zítra stavit to zaplatit...a světe div se, ani nebrečel, když doktorku viděl...začal až když jej chtěla píchnout...což jsme koukaly, jelikož vždy řval, jen když jsme vlezli do čekárny :grinning:

@vormoni tak to pak doktor vlastně pracuje stále, podle toho jak má služby...a mi připadne, že ti doktoři tam jsou pořád...
23. kvě 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek