• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@janulev super, že jste Dr. zvládli v poho. Luci taky vždycky řvala jak tur. Dokonce při 3leté prohlídce mě tam před Dr. kousla(i když to nikdy neudělala, ani mně ani nikomu jinému). Pak jsme tam byli někdy v dubnu, a zase hysterka, tak jí tam Dr. pěkně sjela, vůbec se s ní nemazlila a když jsme šli na kontrolu za týden, tak už to bylo bez jediné slzičky. Ale teda bojím, až budeme muset jít taky na nějakou injekci.

@vormoni tak to má Dr. prima časy, tady to každý v pátek v 12h zapíchne :angry: Užijte si výlet :wink:

@klaire22 jsem zvědavá jak dopadla kontrola a hlavně co ti řekne na ty otoky

Plínky zatím nemáme žádné(, čekám až bude nějaká akce na Pampers, tak kdybyste holky někde zahlídly, tak prosím dejte vědět.díky
23. kvě 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

za okny je tu taky krásně, realitu neznám, dřepím v kanclu.. V práci to začíná být drsné... dovolila jsem si totiž vzít MD 8 týdnů před termínem... a jelikož tu mají na všechno moc času, tak nováček nastoupil až dnes a za těch pár dní nemá šanci se všechno naučit, natož samosatnosti... :frowning2:
A já tu jsem samozřejmě za největší p..u :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: A to jsem jako poctivej blbec oznámila těhotenství před 3 měsícem...
23. kvě 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. kvě 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky,

akorát jsem dorazila od doktora :slight_smile: Na otoky mi nic nedal a jelikož jsem ráno nebyla na netu, tak jsem si přečetla až teď, že jsem se na to měla zeptat, upřímně, se mi to vykouřilo z hlavy. Já se tak těšila na ten ultrazvuk, že jsem snad byla mimo sebe :slight_smile:
Malá je dle ultrazvuku v pořádku. Má 1 850g, dle pana doktora vše v pořádku, i prstíčky na nožičkách mi počítal a ještě pro jistotu omrknul, zda je to fakt holčička :slight_smile: Tak prý buchtička jak má být :slight_smile: Ale vůbec se mi nechtěla ukázat, pořád si dávala ručičky před obličejíček :slight_smile: a hlavičkou už jsme hezky dolů, tak mám radost :slight_smile:
Jen jdu v pátek ráno ještě na odběry krve na nějaké testy - na co to má holčiny být, já se ani neptala :sweat_smile:
23. kvě 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ ahojky:slight_smile: vykašli si na ně, je to jejich problém, že přijali nového zaměstance takhle pozdě......Měli se zařídit dřív. Je jasný, že když jsou takovýhle vedra a už jsi ve vyšším stupni těhu, že budeš chtít jít na mateřskou dřív - tak ať si trhnou!!!!!
23. kvě 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Taky by mi běžně vyhovovalo vstávat tak kolem 7-8 - to je vážně lidské :slight_smile: Jéé, to by byla paráda,ale už to musím vydržet - už jen 6x do práce :slight_smile:
23. kvě 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ty se máš, taky bych brala mít to už za 4 dny - ale to prostě vydržím :slight_smile:musím :slight_smile: v úterý si zavolám sestřičce o papíry na mateřskou, abych se pro ně druhý den ráno stavila a bude :slight_smile: Slíbil mi je pan doktor sice dnes,ale asi očividně na to zapomněl, ale nestresuji, čas je - donesu je prostě ve středu :slight_smile: Mám ještě půl dne dovolené, tak si ho vyberu asi poslední den :slight_smile: Ráno jim tam odnesu nějakou mlsku, pak se se všemi rozloučím, snad nebudu brečet a po jedenácté půjdu domů :slight_smile: Huráááááááá :slight_smile:
23. kvě 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ty odběry mě za chvilku čekají taky a prý to bude zase na pohlavní nemoci, či co...
Ohledně vstávání... kéž bych vstávala tak pozdě.. budík mám denně na 5:45 hod a pak mastím jako fretka... včera padnu jak podťatý strom.. Mám to daleko do práce a jezdím většinou MHD.. takže žádný medík...
23. kvě 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY
tak dnes jsem zcela zřetelně viděla na utz pytlíka..
a vytahala jsem holčičí věci po fany, je toho kopa, nechcete někdo směnit|??
maminka, která má doma velkýho kluka a čeká holčičku a zbylo jí po hošíkovi fůra modrých věcí s mašinkama, letadýlkama, autíčkama...
:grinning:
23. kvě 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka já velkou část prodala ale mrknu zda mi tam něco přípdadně v krabici nezbylo :wink:
24. kvě 2012 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky, u nás opět krásně, svítí sluníčko a 21stupňů :slight_smile: já jsem od 6 už vzhůru, poslední dobou vstávám hodně brzy a večer v 8 bych spala :sweat_smile: aspoň toho hodně přes den udělám, teď mě napřiklad čeká vytírání podlahy...malej vylil u snídaně půl hrníčku čaje a lepí nám půlka kuchyně

@kammka moc gratuluji k tomu, že jsi viděla pytlíka :slight_smile: takže kluk jak buk :slight_smile:

@mina_ neřeš je, co v práci...vědí to už dávno a měli se podle toho zařídit...když pracuješ máš na to právo jít 8 týdnů před porodem...můžou být rádi, že jsi tam vydržela tak dlouho a nepřišla třeba ze dne na den, že si bereš neschopenku....

@klaire22 no vidíš, pak doktor opět potvrdil holčičku a gratuluji, že vše je v pořádku a malá má krásnou váhu :slight_smile:

@ivis plínky měli teď v akci v albertu a dívala jsem se, že myslím rossman má docela za levno
24. kvě 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak hlásím slunečno z Rakovníka:o)Včera jsme si to v Ph užili,přijeli jsme domů až v 19hod,malý nakonec usnul v buse.. :wink: Ale byli jsme na lodičkách,hned vedle je pěkné dětské hřiště,trošku jsme se prošli po staré městě,ale to už z posled.sil,bylo vedro,takže jsme si dali pozdní oběd a pak už na metro a domů..Ale jsem ráda,že jsme někam vyrazili :grinning: Večer jsem toho měla plný brejle,je to náročný v těchle vedrech..a to chci ještě navštívit kámošku v Chomutově..No ještě si to rozmyslím :sweat_smile: :confused: Dám pár foteček :sunglasses:
24. kvě 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, došly nám naušničky :slight_smile: jsou kráááásnéééé :slight_smile:
24. kvě 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Fotky mi nejdou vložit,tak to zkusím později.. :confused: :unamused:
24. kvě 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,tak to je prima,že to malá už u dr.zvládá lépe..my byli vždy v pohodě,až jsem se divila,nebál se ani neplakal a z 90% ani po injekci,páč dr.je extrém.rychlá,takže si všiml,že ho píchla,až když jehlu vytahovala a to už pak ani nemělo cenu řvát :grinning: :grinning: Jsem ráda,že to tak máme dodnes :wink: Uvidíme jak na tom bude slečna.. :sweat_smile:
24. kvě 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to náš malý ten řve jen co uvidí bílý plášť :grinning:
24. kvě 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,přesně tak,kašli na situaci v práci,ať si poradí,měli na to spoustu času a nenech se tím zbytečně stresovat :wink:
24. kvě 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko kočky :slight_smile:

u nás je taky sluníčko a teploučko :slight_smile:
My byli včéra v divadle - na Sluha dvou pánů - hezké představení, jen jsme neměli zrovna ideální místo a tři hodiny v kuse sedět, to bylo teda utrpení pro mě :frowning2: Přijeli jsem domů po půlnoci, no dnes jsem jak praštěná palicí, hrůza :frowning2: Ještě že je aspoň ten čtvrtek, ale pátek by byl teda lepšejší :slight_smile:
24. kvě 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 a jaké máte naušničky???
24. kvě 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,tak prima,že kontrola ok,že jsi malou zase viděla..pěkná váha..to já vůbec netuším..ale jdu v úterý tak se zeptám:slight_smile:Na ty otoky bych klidně zavolala sestře,musí ti poradit,když jsi se nezeptala včera.. :wink: Ale za pár dní budeš víc odpočívat a třeba to už nebude tak zlé.. :grinning:
24. kvě 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Tak to jste měli taky krásný výlet........ale ono je to vážně znát, já jsem taky rychle utahaná a včéra jsem fakt už usínala v autě, jsem ráda, že jsem nemusela řidit :slight_smile: no a dneska mě z únavy a nedostatku spánku pobolívá hlava :frowning2:
24. kvě 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to mě se sestřička i doktor ptaly na otoky, pan doktor zase kouknul, prohmatal mi nohy, řekl, že to není tak strašné, že mám víc odpočívat, ale nic víc mi na to neřekl a na ten lioton jsem se nezeptala :frowning2:
24. kvě 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 http://www.klenotnictvi-online.cz/detske-nausnice-z-bileho-zlata/1797-detske-nausnice-z-bileho-zlata-s-ruzovym-kaminkem.html tyhle...ve skutečnosti jsou nádherné ale strašně malinkaté :slight_smile: ale bylo to hrozné ten výběr....nemohla jsem se celý den rozhodnout...nakonec jsem vzala ty co byly cenově tak na střední cestě, pak se mi líbily kolem pětistovky, ale zase tak ve dvou se ji budou kupovat nové tak jsme nechtěli zas tolik investovat...
24. kvě 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak ty jsou krásné :slight_smile: to bude Nikolka kočka :slight_smile:
24. kvě 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 děkuju :slight_smile: doufám že to bude Niklka a ne třeba Sebastián :grinning: ale na posledním utz mi holku potvrdil tak snad nebudu ten smolař co se mu sekli :grinning: já bych totiž chtěla malé naušničky nechat dát už rovnou v porodnici...netušila jsem že to jde ale kámoška rodila v únoru a říkala že je tam nechávala dát...
24. kvě 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,tak to včera byla rychlá akce s tím očkováním co?Ale ono je to kolikrát lepší a nejlépe nic dítěti neříkat,aspon se zbytečně nebojí.. :slight_smile: S tím spaním já to mám podobné,ale ted už 3 dny spím jak dudek..aspon něco :sweat_smile: Až tu bude slečna nastane asi chaos a velký spánkový deficit :confused: :sweat_smile:
24. kvě 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tam mám chybu ne kolem pětistovky ale patnáctiset :grinning:
24. kvě 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No to ti věřím,sedět ted na jednom místě mi taky dělá problém,např.včera v buse..A je to škoda,tohle představení je jedna velká zábava a nemělo by ti ji nic kazit.. :unamused: Dnes to budeš mít teda těžký,tak si odpol koukej odpočinout :sweat_smile: :wink:
24. kvě 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Já to taky slyšela,ale ted mi zas někdo říkal že až po prvních očkováních,což je cca 6 neděl..už nevím..a říkali mi že je lepší nastřelit,což asi v porodnici nedělají..?A to musí být nastřelovací náušničky.. :confused: Tak nevím,taky se na to chci ještě informovat.. :confused:
24. kvě 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Náušničky jsou moc pěkné,dobré zapínaní zepředu :slight_smile: Bude kočka :grinning:
24. kvě 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek