• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni první očkování je až ve 3 měsících ne? :confused: to já právě nevím ale chci je mít nachystané, ono mě přišlo že to mimčo v porodnici snáší bolest lépe že jsou takové ospalé.....když malému brali krev z nožky po narození tak si toho ani nevšiml, ale když mu ji brali ve 3 měsících no to byl teror......ale tak nastřelovací náušničky ty nebývaj ze zlata ne? Já mám právě strach aby ji jiný materiál nevadil...... :confused: :confused: no počkám do porodu a pak vše zjistím na místě :slight_smile:
24. kvě 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 taky jsem to už slyšela :slight_smile:
já se včéra taky raději ještě ujišťovala, zda je to holčička - a prý je, byla krásně vidět štěrbinka :slight_smile: žádnej pytlík v dohledu :slight_smile:
24. kvě 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni právě - strašně mě to mrzí, že zrovna tohle představení jsem si tolik neužila - fakt jsem se tam strašně ošívala, nemohla jsem sedět, nemohla jsem si natáhnout nohy - hrůza!!! fakt mě to mrzí!!! jinak by to nemělo chybu!!!!
24. kvě 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 nebo se na to zeptat v té porodnici, kde budeš rodit.........já je malé nechám píchnout asi po šesti nedělích - a spíš asi píchnout, než nastřelit.........nebo co myslíte, že je lepší..........nastřelení je určo přesnější - já mám jednu dirku píchlou trošku do schodu, nebo jak to popsat........není to zkrátka čistý průnik, ale zvykla jsem si :slight_smile:
já mám naušničky vyhlídnuté, ale ta cena mě drtí :frowning2:
http://www.sperky.cz/cutie-jewellery-detske-nausnice-c1942-10.html a asi by byli s růžovým kamínkem :slight_smile:
24. kvě 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já nevím ,myslím že u starších dětí je neastřelení lepší ale u těch malých bych nechala normálně píchnout, prej jim ten lalůček nejdřív zmáčknou, on se odkrví a pak je to nebolí.....ale sama nevím....no já se fakt zeptám pak po porodu, doma budou kdyžtak je tatínek doveze :slight_smile: a tvé náušničky nááádherné, já právě nechtěla jít přes těch 1500, naši mi říkali že prej jsme naušničky několikrát ztratily a je fakt že tyhle ty pro novorozence jsou max do 3 let takže dražší koupíme až pak :slight_smile:
24. kvě 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 akorát ted koukám, že ty tvé nejsou asi pro úplně malinkaté děti jako pro kojence... :unamused: ty pro nejmenší maí max 1.2 cm a navíc ty hvězdičky mají ostré hrany tak si myslím že to je spíš až tak od roka :-/
24. kvě 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no právě - jsou nádherné, ale drahé :frowning2: taky se mi nechce kupovat takhle drahé :frowning2:
24. kvě 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no to jsou asi klasické dětské, ne pro kojence - to se mají koupit nejdřív pro kojence a pak pro starší? my měli tuším jako děti už normální, které jsme nosili tuším do první třídy :slight_smile:
24. kvě 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no oni to mají tříděné, nějak od kojence do 3 let, pak od půl roku do 4 let, pak od jednoho roku....já právě brala ty pro kojence, měla bych strach že ty ostřejší hrany jak ty děti pořád leží a převalují se že by jim to ublížilo :confounded:
24. kvě 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 http://www.nejlevnejsi-sperky.cz/detske-nausnice-zlate-bile-zlato-s-kaminky/1053-detske-nausnice-zlate-dnb56.html mrkni tady mají vždy napsané od jakého věku, ty tvé budou od roka do šesti si myslím....
24. kvě 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ale tak zase je můžeš dát malé až v roce a nemusíš kupovat dvoje :slight_smile:
24. kvě 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Já už taky nevím,ale píchali nás tam do ramínka..myslím.. :confused: Já se taky bojím, když to nebude zlato,ale všichni mě ujišťují,že je to nejmíň bolestivé a za 3 týdny co se ouško zahojí si tam dáme ty koupené.. :wink: Jedny pro malou mám-ty jsou ale dost drahé na bežné nošení,ale chci jí taky koupit do těch 1500kč.. :slight_smile: Nejlépe zjistit to na místě a na to budu mít 2 měs,co budu chodit na kontroly do porodnice.. :sweat_smile:
24. kvě 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem strávila dopol u žehlícího prkna a sporáku,nebylo to dlouho,ale i tak jsem ráda ,že sedím..vedro pitomé.. :sweat_smile: Manžel už má roupy,že pojedeme na chatu,až navečer,a budem tam do zítra..ani nevím,jestli se mi chce..On je samozřejmě stále osypaný,ale je mu už líp a pupínky nepřibývají ale hojení bude mít na dlouho a k tomu mi přijde ještě do toho nějaký opruzený,hlavně v pase,či co to je..červené mapy-už ne pupínky.. :astonished: Já myslím,že má být dál zalezlý doma,ale to je ,jako když házím hrách na stěnu :angry: Radši bych ,aby něco udělal doma,když je mu líp,ale to ne..radši leží a hledí na cokoliv v tv..Už mě nebaví se na to koukat.. :confused: :unamused:
24. kvě 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni do ramínka byla tuberkuloza a to se dělalo hned v porodnici....ale to už je přes rok zrušené ted už se to neočkuje :wink:
24. kvě 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 únava, věčný náš teď přítel... já dorazím z práce a místo vycházky se psem to většinou na 2 hod zalomim, protože nejsem vůbec použitelná :frowning2: a pak je vlastně pozdní večer, takže jen nutná údržba bytu a hurá zase do postele...

Ale dobrá zpráva je ta, že jsem dnes ráno zaběhla na gyndu a už mám vyplněný papír na MD :slight_smile:, kde je datum nástupu 4.6.... zaměstnavateli to předám příští týden a ať si třeba škubnou... začínám toho mít dost.. ne pracovně, ale lidsky... Udělali ze mě naprostého idiota a lháře a to vše jen proto, že si dovoluji mít dítě... šéf rozkřikuje, že už holku nechce, aby nemusel řešit další těhuli... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
více snad no cmment
24. kvě 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to je na prd, že manžovo hobby je TV.. u nás je to jednoduché... naše TV je kousek vhodný do muzea a ještě ke všem chrčí a má obrazovku jen 50 cm :slight_smile:, takže je to vhodné jen na poslouchání večerních zpráv... Jako hlavní nástroj na koukání máme starý projektor a jelikož nemáme pořádné zatemnění oken, tak na zdi stejně není nic vidět... takže není na co koukat a raději se jdeme projít ven :slight_smile:

Naštěstí nejsme závislí na TV a máme jen základní programy, co se volně šíří a i to občas v naší lokalitě vypadne :grinning:
24. kvě 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ kašli na ně, fakt.......chápu, že se ti tam nechce, dělat s volama je naprd, ale máš to fakt za pár - vlastně já jdu jen o jeden den méně než ty - já nastupuji na mateřskou už v pátek a ty od pondělka :slight_smile: to uteče - já se tím furt uklidňuji :slight_smile:

Já si jdu pro ty papíry příští týden, pan doktor na mě asi zapomněl, nebo co - řekl mi, že si mám příští týden zavolat, aby mi to připravil a já si pro ně pak jen sjedu :slight_smile: už je chci mít v ruce, odevzdat je a užívat si těch 6 týdnů volna než tu bude Elinka :slight_smile:
24. kvě 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ já osobně na telku taky skoro vůbec nejsem - zkouknu max. ulici a tím to pro mě hasne - večer na nějaký film jsme nekoukali hodně dlouho - jen večer si manžel zapne zprávy, ale jinak to taky nehrotíme......já si raději zapnu počítač, když už :slight_smile: a nebo otevřu knížku :slight_smile:

my si s tou novou kolegyňkou co zaučuji objednaly pizzu - tak za chvíli nám ji mají dovést, tak se těším - mám hlad jak vlčák!!!!
24. kvě 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 aha, to jsem nevěděla, že už se neočkuje - já jak měla půjčených pár knížek o mateřství, tak tam všude psali jak se TBC očkuje hned v porodnici :slight_smile:
24. kvě 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ale to on není závislák,jen na ni kouká aby náhodou nevypadal že se nudí..když jsem mu řekla,že by mohl jít opravit oprýskané zdi,tak na to nic..O to jde,že jak má jít něco udělat,tak dělá že ho to tam hrozně zajímá..A ted teda jsme aktivovali novu kartu na satelitu,a máme tam na půlroku placené programy, takže je tam buď fishing a nebo minimax..děs.. :astonished: Už aby šel do práce a malý do školky.. :rolling_eyes:
24. kvě 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@petule22 krásné naušničky, to bude kóča Nikolka :wink:

@klaire22 taky krásné naušničky, až na tu cenu :unamused:

Já už musím taky pro Luci objednat, ale my máme vybrané jen ty stříbrné, tak snad ji v ouškách nebudou vadit, ale už jsou jí 4, tak snad to bude v poho.

@mina tak to jsou fakt kret.... v práci, tak ještě týden a máš to na háku :wink:

Mě už zbývají pouze 2 dny!!!! Naštěstí. docela jsem hotová z toho mého zástupu, takovou sebevědomou nánu jsem už dlouho nepotkala a přitom i primitivní věci jí musím říkat 3x.

Dneska mám nějakou krizi, že nemám nic připraveného, koupeného. Ale na druhou stranu se mi ani nic kupovat ani chystat nechce :frowning2:
24. kvě 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jo, to mi povídej............ten můj zástup je fajn na pokec, skvěle se s ní kecá a tak, ale když ji něco vysvětluji a zaučuji, tak občas žasnu na co se i zeptá :-/ no, už jen 5x do práce :slight_smile: to prostě musím vydržet!!!!
24. kvě 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaire22 krásná váha Elišky, já jsem se ani tupec nezeptala, jen mi Dr. říkal, že to je pěkný macík, tak počítám že ke dnešku už můžeme mít klidně 2.5kg.Však taky dle PMS mám termín už za 5 týdnů.
24. kvě 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky můj pupendo focený před chvilkou, míry modelky - pas 90cm :sunglasses:
24. kvě 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kočárek stále na poště, tak aspoň testujeme s Luci autosedajdu
24. kvě 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko holky, už nějak nemůžu spát, ale Filípek ještě spinká...včera nechtěl spát, tak usnul až skoro o půl 10 :confounded: jsem zvědavá v kolik bude vstávat

@klaire22 @petule22 holky máte vybrané moc krásné naušničky :slight_smile: budou holčičkám moc slušet

@ivis júúú, máš krásného pupíka, moc sluší...a autosedačka vypadá moc dobře :slight_smile:

já jsem poslední dobou nějaká protivná...stále přemýšlím nad tím, že se blíží porod, a aby vše dopadlo v pořádku...jsem z toho nějaká nervozní...a manžel mi moc nepřidá, říká, že chytám záchvaty s chystáním apod. :unamused: příjde mi to aj líto :frowning2: ty hormony no
25. kvě 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunečné ráno :slight_smile:
@ivis moc krásné bříško, už to máš opravdu za rohem. Takovou barvu sedačky bych si taky nechala líbit :sweat_smile:

Je fakt, že už mě tu čeká s dneškem 6 pracovních dní...tak to už dám a pak se sand konečně budu věnovat přípravám na prcka, mám něco málo koupené po inzerátek, ale válí se to na jedné hromadě, je třeba všechno vyprat, vyžehlit a uložit...

a sundat kočárek z půdy u tchýně a vyprata a promazat a tak.. přeci už nám tam nějaký měsíc leží...
25. kvě 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis krásná mamča jsi a máš krásné bříško, moc sluší :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ahojky :slight_smile:

děkuji, naušničky jsou sice krásné, ale ta cena je vážně šílená, spíš se podíváme po nějakých levnějších :slight_smile:

Tak se netrap, prostě máš starosti, aby jsi měla vše perfektní a nachystané :slight_smile: Já ještě ani nezačala :slight_smile: chystám se na to, až budu doma a pak se do toho pustím :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek