• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@mina_ já to mám doma taky všechno na jedné hromadě :slight_smile: a jen kupím a kupím :slight_smile: manžel nadává, kdy to prý jako hodlám uložit do té skříně - tak mu neustále vysvětluji, že do skříně to dám všechno až vyprané, vyžehlené a voňavé - tak na mě vždycky kouká jak bubák :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme se vrátili z chaty až včera večer..tak jsem vás ted dočítala..Museli jsme zpět,jelikož dnes má tatínek další závody a nic nedbá.že by neměl na sluce..Snad už není infekkční po týdnu,co mi řekla dr.u Kubíka..ale pořád je puntíkatý víc než dost :angry: Tak večtvrtek odpol Kubík přišel o další zoubek,jak se mu kýval hned vedle,takže zoubečk.víla dorazila na chatu.. :sunglasses: A dárky mu udělali radost :grinning: Jen takové drobnosti.. :wink:
26. kvě 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,určitě objevíš i levnější náušničky :wink: Na praní a žehlení budeš mít ted čas,já to taky šoupnu vyyprat najednou a pak uklidím,sice to mám v krabici,ale něco ještě i s visačkami.. :confused: :sweat_smile:
26. kvě 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Opravdu ti to moc sluší,ukázkový pupík,koukám,že asi trénuješ orientál.tance ne? :sunglasses: Sedačka vypadá super,je to novější model než ta moje,kočár bude jistě taky supéééér :slight_smile: Ty to máš teda fakt už za pár,držím palce,to bude hezký číst postupně jak odrodíme..jaký to bylo a jaký jsou prckové..i když času bude málo.. :dizzy_face:
26. kvě 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,to se občas stane,že nechtějí usnout,já to taky znám.. :wink: S náladama tě chápu,jsou to hormony a je smutné,že manžel tě nepodpoří..oni se holt neumí vcítit..pořád jsi na to jistě líp než já..např.ten můj mi šáhnul na břicho poprve před 3dny,když jsem mu to vyčetla..My kopání kontrolujeme hlavně s Kubíkem.. :confused: Ale vidím ten jeho "zájem".. :frowning2: celkově se mě vůbec nezeptá jak se cítím,s pomáháním jsem vám to už tady říkala,že je úplně na zabití..na chatě jsem mu ted taky vynadala,když musel šoupat stolem s tv ,když už malý spinkal,než by se sám natočil jinak aby prostě nedělal kravál...že je hnusný sobec,a kdybych to věděla,že jsem s ním nikdy nezůstala!!!!!Bohužel to slyším posl.dobou často,když někomu svěřím nějakou naši příhodu,kdy mě naštve..a utvrzují mě v tom samém.. :unamused:
26. kvě 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,tak 6 dní to už uteče,a budou příjemnější starosti.. :slight_smile: A jaký ty máš připravený kočárek?Jestli jsi to psala,tak promiň nějak mi to uniklo.. :confused: :sweat_smile: Krásný víkend všem,zítra zase jedem na chajdu.. :sweat_smile: Jen dnes máme "volno" když tatínek závodí... :confused:
26. kvě 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že fotky už jdou vložit,tak dám pár z výletu v PH.. :slight_smile:
26. kvě 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak já užívám volné soboty, Lucinka odjela k tchánovcům :wink: Tak jsem si dneska v klidu poklidila a zašla na město.

@vormoni krásné fotečky z výletu, je vidět, že jste si to parádně užili :wink: S manželem mně to mrzí, ten můj je na zabití jen občas :sunglasses:
Orientály netančím, to je Lucinky sukýnka, tak mi ji vnutila, prej mne nebude fotit nahatou :wink:

Já se dám taky do praní až budu doma, doufám, že mi příští týden manžel vymaluje, pak si udělám úklid celého bytu, a pak si konečně dojdu ke kámoškám co mají pro mně připravené hadýrky po chlapečkách a začnu prát a hlavně dokupovat co bude potřeba.

Kočárku se asi nedočkám, myslela jsem že tam dneska zajedu s bráchou, a ten zrovna dneska dělá porotce na taneční soutěži a manžel teď dřív jak v 20h domů nejezdí :angry:

Posílám fotečky mých včerejších nákupů :slight_smile:

krásný víkend všem :wink:
26. kvě 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivis Krásný fusak i spací pytel..já mám taky pěkný po Kubovi od nextu,nevím jestli shánět holčičí nebo to v tomto přežije.. :sweat_smile: je holt sv.modrý.. :confused: To je teda pech s tím manželem,jak dlouho pracuje..a vaši by to s tebou nemohli vyzvednout?Máš je asi daleko.. :unamused: No co na to říct,ten můj je větší sobec než jsem si připouštěla,mnohdy upřednostňuje ryby přede vším,včetně mě a ani mé těhotenství to nezměnilo..jen to vše víc vidím.. :confounded: On žije ve svým světě a až pak ho zajímá ten náš společný..
Jinak mi dorazily konečně ty tapety,také chci aby co nejdřív visely..to zas bude ho donutit to udělat..Jsou krásné,když to vyjde budem mít ložnici jak na zámku.. :grinning:
26. kvě 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni děkuji, už se těším až tam Filípka zachumlám :wink: Pro holčičku určitě můžeš mít modrý, u nás by to bylo horší, kluk v růžovém by vypadal hodně prazvláštně :slight_smile:

S kočárkem holt musím počkat až zaprší(manžel pracuje v zemědělství, tzn. když je hezky tak je v práci, když prší tak doma :angry: A mamka sice bydlí kousek, ale s otcem se nestýkám, takže nejsou lidi na dovoz :unamused:

Chlapi na zabití :angry: U nás je buď Zdeněk v práci anebo v hasičárně. Taky mě to kolikrát štve, že není více s námi, i když už jsem si zvykla, ale někdy mě to hodně mrzí. Ale je zase fakt že těhotenství se mnou prožívá, těší se, ptá se každý den co Filísek a co Lucinka, tuhle ráno začal řešit co musíme koupit v drogerce pro miminko, anebo si četl papíry co jsem dostala od Dr. do porodnice a taky jakmile trochu vzdychnu tak začne pomalu startovat auto do porodnice :grinning:

Super, že už máš tapety doma, tak se těším pak na fotečky :wink:
26. kvě 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Že jo,taky myslím,že nembudu shánět další,měl ho na sobě párkrát,je jak nový.. :wink: No co bych za to dala kdyby se ten můj zajímal o moje pocity..to je moc hezké :slight_smile: To já jsem slyšela že kdybych náhodou šla rodit dřív a on měl třeba závody,tak musí dojet hlídat babička..on by přece závody nevynechal..Pak mi řekne ,že to byla sranda..připadá ti to vtipné? :confused: Já se obávám,že by to tak opravdu bylo a to je na tom to nejsmutnější..Nijak mě nepřesvědčuje že jsem důležitější.. :rolling_eyes: Tapety jsem vyfotila,ukážu ti je zatím v krabici.. :wink:
26. kvě 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Takže děvčata proběhl pokus č.4 a č.5 našeho 3D ultrazvuku,obě s ručičkou na oku a neustálým žmouláním..Dr.mi natočil videjko,ale nic moc,sám nebyl spokojený..vzal si za 20min 100Kč a mám prý klidně zkoušet dál..a to já budu,za to nic nedám a jednou to snad vyjde :sunglasses: :wink:
26. kvě 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata, dočívám vás dočítám :slight_smile:
Já akorát dorazila z muzikálu - byla jsem se ségrou v Hybernii na Quasimodovi - bylo to nádherné, dokonce mi slzička ukápla - fakt pecka!!!!!! Nádherné písničky, skvěle udělané, skvělý herci, no jsme prostě nadšená :slight_smile:
26. kvě 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tapetky fakt krásný :wink: to je tak super, že můžeš jít kolikrát chceš na to 3D

@klaire22 paráda, muzikál moc závidím, já už bych to teď nedala, bych nevěděla jak si mám sednout
26. kvě 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Moc mě mrzí, jak to máte s manželem............Jára je zlatej, ale taky mi vadí,že na bříško si sám jen tak nesáhne :frowning2: Ale zase se zajímá, to ju..........někdy dělá kraviny, posledně vzal takový bubínek,který mi přivezla kamarádka z Egypta a začal Elišce bubnovat :slight_smile: Aby prý byla hudebně nadaná :slight_smile: Ale na druhou stranu mě naštval,když mi řekl, že by chtěl jet z kraje srpna za rodičema na chalupu a pomoct jim tam - tak jsem mu řekla, a co my? to nás necháš doma samotné - tak mi řekl, že jsem přeci říkala,že tam budu mít u sebe mamku - tak mě naštval!!!! Někdy jsou to dárečci, fakt!!!
26. kvě 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Jinak tapeta je nááááááááádhernááááááá!!!!
26. kvě 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni A výlet musel být super - jsi si s bráchou hodně podobná :slight_smile: Ty lodičky museli bejt dokonalé, to by se mi taky líbilo :slight_smile:
26. kvě 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis když jsme byli ve středu v Národním, tak to bylo utrpení,měli jsem šílený místa,ale v té Hybernii to bylo naprosto v pohodě :slight_smile: dala jsem to bez problémů :slight_smile:
26. kvě 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis krásný věcičky jsi pořídila - já ještě žádný spací pytel nemám - musím nějaký pořídit :slight_smile: Prý v tom děti rády spinkají :slight_smile:
26. kvě 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Já když byla v národním,tak jsem taky nadávala na málo místa,seděli jsme tuším na balkoně..na to jak je to staré divadlo,tak místem šetřili asi už tenkrát.. :astonished: A to jsem nebyla těhotná.. :angry: Ti závidím tolik kultury v tomto období.. :grinning: Pytel je dobrý ,když se děti odkopávají,a to by Kuba potřeboval dodnes..Proto jsem mu dávala od malička na spaní i ponožky a nosí je fakt furt,až mě to mrzí,že neznám holý nožičky.. :confused: :sweat_smile: On je chce i do sandálek,to už mě štve,ale kdo by ho poslouchal? :sweat_smile: Tapetky snad budou ok,ještě kdo je pěkně nalepí? :confused: Lodičky jsou super,my ted dali šlapadlo,ale je to trochu o strach,aby tam malý nespadl,furt jsem ho držela za šráky od vesty.. :sweat_smile: Chápu že tě trošku manžel naštval,neumí si zatím představit jak se do malé zamiluje a nebude chtít od ní,možná se bojí pláče a nebo nerad tchyni..?Ale ty budeš mít tolik práce a mamku při sobě,že si to možná i víc užijete ve třech.. :wink: Je to náročný,hormony s náma budou hoooodně cloumat.. :dizzy_face: :grinning: :grinning:
27. kvě 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Díky,jojo,zkusím to dokud dr.neřekne že je to zbytečné..prý už bych si to zasloužila,ale ovlivnit to nijak nemůžeme.. :sweat_smile: Zkusím to videjko stáhnout a kousek sem dát,jinak je moc dlouhé a v podstatě stejné..snad u toho spala..s rukou na očku.. :astonished: :slight_smile: A my se balíme a jedem opět na chajdu..tak hezkou neděli všem! :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Taky si říkám, že třeba nakonec neodjede, že se do malý zamiluje a nikam se mu chtít nebude.......on si tam chce jet odpočinout, pomoci rodičům s manuální prací, protože už jsou starší:slight_smile: Moji mamku má moc rád, říká, že má to štěstí, že má super tchýni i tchána - našim normálně tyká a celkově je ten vztah dosti harmonický, tímto asi nebude :slight_smile: No uvidíme-holt to budeme muset přežít, já se právě bojím toho, že budu ze všeho hotová, vyjukaná, hormony se mnou budou cloumat a on si odfrčí na chalupu pracovat!!!!!

Já na šlapadle nikdy nebyla, jsem hrozná..............ale jednou bych to zkusila ráda, musí to být zážitek - kor v Praze na Vltavě, kde je vidět z vody tolik památek :slight_smile:
27. kvě 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Užijte si chatu - venku to vypadá opět slibně, tak to určitě bude bez chybičky!!!!! :sunglasses: :grinning: :wink:
27. kvě 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Jojo,šlapadlo je dobré,jen si neber sukni..jako já.. :sweat_smile: Hodina ted stojí 250kč,opět zdražili.. :angry: Uvidíš,jak se to vyvine..třeba se stresuješ zbytečně a s mámou to jistě zvládnete,a možná i líp.. :grinning: :wink: Jinak chata byla v pohodě,žádný velký vedro..já jsem se teda flákala co to šlo..žádný plení tentokrát,akorát jsem zalívala co bylo třeba,k obědu jsem napíchala špízy,RAdek je ugriloval a k večeři tradičně krkovička..akorát to bylo dlouhý,dojeli jsme až o půl desáté večer..Dnes šel prvně do práce a malý po dlouhé době do školky..takže mám svatý klid :sunglasses:
28. kvě 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni Pánejo, to zrovna není málo - já tuším, že ho mají i u nás na Labi, ale ještě jsme tam nikdy nešli :dizzy_face:

Tak hlavně, že jsi relaxovala, já včéra taky relaxovala u našich :slight_smile: kecali jsme, pak jsme si šli dát ven kávičku a udělali jsme si smažený banán se šlehačkou, dobrota :slight_smile:

Ty se máš, že máš klídek, mě se ráno nechtělo z postele, ale to vědomí, že už jen 3x zazvoní budík - to mě tak uklidnilo, že jsem ráno vyběhla jak laňka :slight_smile:
28. kvě 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To ti věřím,budeš mít konečně relax:slight_smile:Šlapadla jsou drahé,lodičky na veslování stojí mnohem méně,ale zase se víc nadřeš.. :sweat_smile: I ted brácha byl úplně hotový,já moc šlapat nemohla v tý sukni..a taky jsem furt střežila Kubu a to se nedalo.. :confused: :sweat_smile:
Dala jsem se do úklidu,že převlíknu postele po těch neštovicích konečně,tak jsem nejdřív vysála a pak už jsem si řekla, že by to chtělo i pod postelí pořádně vyluxovat,takže šly ven i rošty, abych se tam dostala..Trochu jsem tam ty krabice zkorigovala,to bude mít tatínek zase keců..On tam furt něco cpe a já tam nemůžu vytřít ,nic.. :confounded: Ted jsem si odfrkla a jdu to povlíct.. :sweat_smile:
28. kvě 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak já dorazila před chvílí z Brna a jsem ráda, že už jsem doma...v Brně je nahlášená bomba a je kvůli tomu ucpané celé Brno :confounded: jsem zvědavá zda manžel dnes dorazí ze služby večer normálně :unamused:
jinak jsem byla dneska na odběrech, výsledky budou až půjdu do poradny a pak jsem šla na UTZ...jen jsem si trumpeta neřekla o fotku, ale tak třeba se nám ještě jednou poštěstí a fotečka bude :slight_smile: jinak malej odpovídá 33+1, prý má pěkný buclatý obličej, podvýživou určitě netrpí :grinning: všechno je v pořádku a váží cca 2180g :slight_smile: už prý nemá ani dost plodové vody a je tam pěkně namačkaný, proto cítím každé sebemenší otočení...jo a je hlavičkou dolů, tak snad tak zůstane :slight_smile:
pak jsem byla u zubaře na té preventivce v těhu...čekala jsem tam čtvrt hodiny a za 1 a půl minuty jsem byla hotová :wink:
jinak jsme si udělali docela hezký víkend, včera byli u manželových rodičů a pak jen tak něco udělali na dvoře a v sobotu pokud zapomenu na menší hádku, tak to bylo super...vzali jsme malého na mezinárodní mistrovství policejních koní a malýmu se to moc líbilo...mám jej vyfoceného i na policejní motorce a dokonce i tam byl sám pan policejní prezident :slight_smile: jak bude čas, hodím fotečky
a teď vás jdu dočíst :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ty máš teda dneska pracovní den - já se nudím v práci, šíleně mě to tady dneska nebaví, neutíká to vůbec - to bych šla raději uklízet, fakt.
28. kvě 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,zrovna jsem si říkala,kde všichni jsou? :confused: Tak to je pěkný,že to ty lidi baví volat a hlásit bomby.. :angry: Kontrolu máš za sebou to je hlavní a vše je v pořádku:slight_smile:Já jdu zítra a musím říct dr.o křečákách,objevila jsem bohužel 2 na pipce(rozumněj rodidlech) a docela mě to překvapilo..Zřejmě je to i důvod toho věčného svědění.. :confused: Tak snad mi něco poradí..Mě dr.na 3D ultrazvuku říkal,že mám plodovky dost,v souvislosti s pořízením fotek..jinak nevím,kdy začne ubývat či co.. :sweat_smile: Tak hlásím,že u nás začalo pršet,vypadá to na přeháňku..ale zamračeno bude asi celý den..nevadí,stejně mám ještě dost práce..malý se zabaví pohádkama a venku jsme byli celý víkend..téměř.. :grinning: :sunglasses:
28. kvě 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ahojky :slight_smile: Tak to jsi měla hezký víkend - zajímavý :slight_smile:
Malý je teda pořádný cvalík, Eliška je oproti Davídkovi ve skluzu :slight_smile: Hlavní je, že jste oba v pořádku :slight_smile:
Už se nám to holky blíží a za chvíli budeme postupně odpadávat :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek