• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni tak u nás zatím neprší, ale na déšť to tu vypadá, hlavně je docela dusno.............
já mám plodovky podle ultrazvuku taky dost :slight_smile:
to slyším poprvé, že můžou být křečáky i na tak intimním místech, to musí být asi hodně nepříjemné :frowning2:
28. kvě 2012 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 To mám,taky jsem tu nic neudělala aspon 4 dny.. :sweat_smile: :confused: povlečeno mám,vyprala jsem staré a ted jdu na tu chodbu,a pak si odpočinu:slight_smile:Ještě bych chtěla vytřít a utřít prach..koupelnu a wc nechám na zítra..až přijedu z kontroly.. :wink: :sunglasses:
28. kvě 2012 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 No to mi povídej,já to nikdy neměla,ale objevila jsem to tuhle při holení v zrcátku a dost mě to vyděsilo..a tak jsem to zkusila najít na netu a fakt to existuje a v těhotenství kór..pak to většinou zmizí..At je to tohle než něco jiného,říkám si..až dr.mi řekne,jestli jsem se nespletla.. :sweat_smile: :confused:
28. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni ty jsi teda pracovitá :slight_smile: já budu povlíkat až příští týden, to budeme mít povlečeno 3týden :slight_smile: vytřít bych taky potřebovala, ale nechám to asi na víkend, dneska zametu a umyju koupelnu a záchod :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni no vidíš to, to slyším opravdu prvně :sunglasses:
28. kvě 2012 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni jejda tak to slyším taky o pravdu poprvé o těch křečákách na intimních místech...tak snad doktor poradí a něco ti na to dá. Já mám naštěstí stále jen tu 1 a vím, že jsem ji měla i u Filípka a postupem času zase zmizela

@klaire22 mě dneska taky nic nebaví...u nás trošku sprchlo, ale malý teď spí, tak je mi to jedno. Pak půjdeme k seře a mamce, mamka bude hlídat a sestra mi udělá hlavu a ostříhá...už to mám šíleně odrostlé a pak to nabarvíme ještě jednou a pak až někdy někdy po porodu :slight_smile:

jj jsem ráda, že je všechno v pořádku a malý se má dobře :slight_smile:jen ať pěkně nabírá, ale zůstane hezky ještě v bříšku...já už sice mám i všechny věci do porodnice a doma dá se říct vše nachystané, ale spěchat nikam nemusí, času má dost a dost...
28. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev No mě o tom taky nikdo předtím neříkal..jsem exot :sweat_smile:
To jsi dobrá,já nemám ještě nic,furt mám času.. :sweat_smile: Taky do porodnice zatím nekupuju,doufám,že to hned tak nepřijde.. :confused:
Tak a já mám hotovo..uff..chodba hotová a ještě jsem vytřela i byt.. :astonished: ted už jen něco nenáročného..přivezli jsme z chaty libeček ,tak ho musím nasekat a budu ho mít v mrazáku na polívku :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni bud v klidu, já si taky jeden křečák objevila, musím se na to optat doktora, Na nohách nic a "dole" jo :angry: Každopádně svědit by neměl ne? Mě teda někdy pobolívá asi jak stojím a je na něj tlak miminka...ale určo nesvědí.....
28. kvě 2012 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev ty jsi tedy nachystaná, tiše závidím - já ještě nachystaná vůbec nejsem.......ale budu to muset co nejdřív spáchat, abych už měla klid a nemyslela na to!!!!!

jééé, ty se máš - já bych se taky šla někam ostříhat - ale já vlastně ani nevím, co bych na té hlavě chtěla nového :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni nejsi exot :slight_smile: díky tobě jsme zase o něco chytřejší :slight_smile:

tak libeček je jedna z mála bylinek, který fakt nemusím :frowning2: strašně mi vadí to aroma, ale to mám od dětství kvůli babičce, ta to dávala snad do všeho a od té doby to fakt moc nemusím :frowning2:
28. kvě 2012 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev já nemám nachystané ještě nic :grinning: teda kecám, pro malou mám věci ve skříni ale do porodnice ani prd...musím po rodičáku vlítnout do lékárny a vše nakoupit...
28. kvě 2012 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a děsně se mi nalily prsa a tečou snad nonstop :angry: ještě to mohly tak měsíc vydržet no co už....
28. kvě 2012 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni
@klaire22 já ze zkušenosti s Filípkem jsem raději nachystaná dříve...s Filípkem jsem ležela v 33.týdnu v nemocnici a už jsem tam musela mít s sebou tašku s věcima...mám ji danou v ložnici, těm věcem se tam nic nestane, takže tak :slight_smile:

já teď douklízím a pojedeme k té segře...nechám se ostříhat a obarvit...teď mám ofinu a vzadu vlasy na tmavo, tak bude změna a jdu do celé blond...párkrát to vezmeme celé blond a pak tam dáme melír
28. kvě 2012 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 to mě vůbec, teď mě šíleně svědili bradavky a měla jsem na nich suchou kůži, přitom si prsa mažu denně - tak jestli se mi zase zvětšily a ta stará kůže na bradavkách se sloupala :frowning2: bůh ví :slight_smile:

já do porodnice nemám lautr nic - jen dvě noční košile, které mi půjčila kamarádka, ale co vím, tak v té porodnici, kde budu rodit dávají ty jejich erární - snad i vložky a plínky, tak to nemusím asi moc hrotit - ale stejně - pro jistotu si to zabalím všechno!!!!
28. kvě 2012 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev to chápu, máš větší klid :slight_smile: já si taky pro ten klid musím tu tašku co nejdřív sbalit, hrotit to sice asi nemusím, ale chci to mít nachystané :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 já byla u prvního těhu vzorná a nachystaná od 28 týdne :grinning: ted na to nějak nemám furt čas nebo spíš náladu :grinning: ale už jsem vytáhla hlubokou korbu a zrušila sporták tak nám tu stojí kočárek už pro malou. :slight_smile: no já mám ted šíleně suchou pokožku na nohách a břichu,prsách ne.....no ale bojím bojím o kolik větší budou ještě po porodu :unamused:
28. kvě 2012 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 tak to jsi byla teda fakt vzorná!!!!!
já se mažu každý den celá a stejně jsem furt jak sušenka :frowning2:
28. kvě 2012 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 tak hlavně že se tak i nedrolíš :grinning:
28. kvě 2012 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 teda už? to já začala až po porodu...

o suché pokožce mi ani nemluvte...jsem jak nějakej had před svlíkáním kůže, naprosto suchá, praská mi kůže na prstech...mažu si to každou chvíli, ale jsem samá šupinka :frowning2:

@klaire22 já košile ani nebalím, stejně mi tam dají, tak to zbytečně nepotáhnu...plínky a vložky na šestinedělí musím mít svoje a oblečení pro mimi a látkové pleny mi dají oni...včera jsem vyprala kojící podprsenky a dneska koupila malý balík plínek...
jediné co mi vlastně chybí, je od doktorky ten papír o tom křestním jménu
28. kvě 2012 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 to se díky bohu nedrolím :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev jojo už :angry: jsem to tak měla i v prvním těhu...dojná kráva...proto si tentokrát ani neberu svoji kojící do porodnice, stejně jsem je musela furt měnit jak byly od mléka....
28. kvě 2012 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev tak koukám, že v tom nejsem sama..........já mám spotřebu tělového mléka a krému - hrůza!!!!!

já se raději ještě juknu, co si vše mám vzít sebou :slight_smile:příští týden si půjdu oběhnout dětskou lékařku pro malou a pak to začnu dávat všechno pomalu do kupy :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 dojná kráva - ty mě bavíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: buď ráda, že máš tolik mléka :slight_smile: já mám strach, aby nám to šlo!!!!
28. kvě 2012 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 já u prvního těhu nikam nespěchala, ale pak když jsem skončila poprvé v nemocnici, tak jsem to raději pak všechno vyžehlila, nachystala apod...a ve 32.týdnu jsem byla nachystaná :slight_smile:
@klaire22 já už vzdala krémy a mažu se olejíčkem...mám tu balmandol tak se mažu tím.....
@janulev no já se v prvním asi musela hodně nudit :grinning: byla jsem doma na neschopence a furt jen študovala co a jak a protože jsem kdesi vyčetla sbalit tašku v 28 týdnu tak jsem to tak udělala :grinning: ted už to tak nehrotím...aj kdyby něco tak lékárny jsou po cestě do porodky všude :wink: ale tobě se nedivím....:slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 to mi mlíko teklo v noci a pak když třeba malej místo po 3 hodinách se probudil po delší době, to bylo děs...naštěstí většinou to stíhaly chytat vložky do podprsenky...je pravda, že ale se mi prsa o trochu zvětšily, ale další podrdu už nekupuju...vydržím, případně vytáhnu kojící
28. kvě 2012 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 olejíček žádný nepoužívám, asi bych měla............na bříško a prsa používám Elasti Q10 a na tělo krémy od avonu :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev já už nosím kojící ted a mám tam plno :grinning: nevím co budu dělat po porodu :grinning: joo v noci je to nejhorší, jak ležím na boku a tlačím na prsio tak mám tričko durch :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo po sprše.....já měla spotřebu těch vložek do podprdy šílenou...nejvíc mě štvalo jak malej začal pít z jednoho tak druhé teklo proudem :angry: :angry:
28. kvě 2012 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 já si dneska v dm koupila to mlíko od neutrogeny je to na extra suchou pokožku, dávaj na to reklamy, je to drahy, tak to zkusím a uvidím
u prvního jsem byla taky na neschopence, ale knížky jsem ani moc nečetla...spíš jsem si psala na netu na diskuzích...ale pak když jsem měla zákaz chodit cvičit, plavat, nakoupit jsem sama nemohla, tak jsem chystala a vlastrně se taky nudila
28. kvě 2012 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek