• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Jinak nad naším barákem pořád lítají 2 čápi - zajímavé....... :grinning:
11. lis 2011 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik88
@lia_8
holky super, mám z vás radost :dizzy_face:

@kvetinka6 no nám lítalo v srpnu nad barákem 9 čápů! V životě jsem něco takového neviděla, nádhera! Tak doufám, že ten počet nic nepředznamenával :grinning:
11. lis 2011 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lynette11 já se toho počtu taky děsím...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2011 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
gratuluji k dnešním kontrolám.

Já byla ráno taky, mimi má 5 mm a už tlouklo srdíčko. Je tam ale ještě jedna bublinka a dr říkal, že to je buď syndrom mizejícího dvojčete (srdíčko nebylo), nebo veliký hematom. Nakonec se více přikláněl k hematomu, takže mám být pokud možno v klidu a kdybych začala krvácet, tak hned do nemocnice. Snad to bude v pohodě, protože jinak nevím, kdo by se staral o ty moje dva chlapáky. Ale dr. vidí to krvácení jako dost pravděpodobné. Hematom byl tak velký jako bublinka s miminkem. :unamused: No, musím se šetřit a snad to samo zmizí.
11. lis 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 tak snad to bude Ok a opravdu "jen" ten hematom - kéž by se sám vstřebal a miminko nijak neohrozil........čítávám dost často o hematomech, ale záleží opravdu vždy na velikosti.....ty menší se automaticky vstřebají.....tak hlavně lež - nohy nahoru a klid.......
11. lis 2011 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 Tak to já si počkám do těch Vánoc. Jsou to svátky klidu a míru..na to se nesmí při tom oznamování zapomenout..:slight_smile:
11. lis 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 srdíčko super :slight_smile: a ten hematom se určo vstřebá, když tomu budeš pevně věřit a nestresovat se, tak to bude v pořádu :slight_smile:
11. lis 2011 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneska jela k doktorovi...ráno jsem ještě špinila, bolelo mě i břicho.Na ultrazvuku už nebyla žádná bublinka a hcg téměř žádný...takže ten drobek malinký si to rozmyslel a prý až někdy jindy :slight_smile:
Moc mě to mrzí, ale asi lepší teď než později, to by bylo určitě horší...pujdu ještě na kontrolu, ale zákrok mě asi nečeká, mělo by se to spravit samo....a prý se klidně mužeme zase snažit, jestli chceme :slight_smile:
ale nevím, mám strach že budu ted podvedomě zablokovaná a dlouho to nepujde...uvidíme, furt si říkám, že to ještě není tak hrozný. takže dneska11.11.2011 v 11hod to pro mě nebylo moc příjemný,ale aspon v klidu dostavíme domeček a miminko pak určitě přijde :slight_smile:
takže tady asi budu končit, už jsem nepatřím :-/ ale budu vás sledovat a mooooc držet palečky at vám miminka krásně rostou :slight_smile:
11. lis 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 gratuluju k srdíčku, to je krásnýýý!! a šetři se :slight_smile:
11. lis 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 To mě moc mrzí, ale neboj, teď vám to vyšlo rychle, tak není důvod, aby to další měsíc zase neklaplo. Budeš jen rodit o měsíc později než my. :wink:
11. lis 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 tak to je nepříjemné, ale lepší takhle brzy samovolně než za pár týdnů s revizí :wink: budu držet palce, ať co nejdřív otěhotníš. snažit se začnete hned, ne?
@zuzi82 já jsem v posledním těhotenství taky měla hematom, no dobře to nedopadlo, ale to nebylo tím hematomem. držím palce, ať se miminko udrží :slight_smile:
@lynette11 já jsem napoprvé otěhotněla hned 3x :grinning: s dcerou to dopadlo dobře, druhé těhotenství skončilo revizí v 13.týdnu - a teď se necháme překvapit, ale snad to bude dobré. říkám si, že jedno podzimní těhotenství už mi dopadlo dobře, tak to snad bude ok :grinning: s dcerou jsem měla poslední menstruaci o dva týdny později než teď. :slight_smile:
11. lis 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82
@lenka5731
právě se mi ted do toho moc nechce...mám strach, že budu zase zklamaná...a přijde mi, že by si měla ta moje sliznice chvilku odpočinout, ale tak když prý mužu, tak asi mužu :slight_smile: uvidíme :slight_smile: ještě nevím, co manžel, jestli to bude chtít hned zkoušet znovu :slight_smile:
11. lis 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Eli to je škoda, ale ty jsi to tušila, že? Jak píše Zuzka, budeš rodit jen o měsíc nebo dva později, kamarádka to měla úplně stejně jako ty a teď máme skoro stejně staré holčičky, rozdíl dva měsíce :slight_smile:
11. lis 2011 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elza2110 za pár dní to budeš cítit jinak, uvidíš :slight_smile: tu sliznici teď odmenstruuješ a za další měsíc se ti vytvoří nová, fakt netřeba čekat. vždyť jsi byla jen asi o 4 dny dál než já, ne?
11. lis 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 téda, to jsi rekordmanka :grinning: to je super ale :slight_smile: já mám holčičku červnovou, teď to vychází na červenec, takže taky osvědčený podzim :wink:
11. lis 2011 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 já bych do toho šla hned, ono se to právě někdy vyplatí, že ty ženské orgány jsou takové připravenější :slight_smile: nemáš se čeho bát, vždyť o nic nejde. spoustě holek se tohle stane a v tu chvíli netuší, že byly těhotné :slight_smile:
11. lis 2011 ve 13:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 Já bych tomu nechala volný průběh. Ani se na to neupínala, ale taky se toho nevzdávala. Neboj, bude to dobré a jak píšou holky, lepší teď než za dva měsíce, kdy se pomalu už těšíš na pohyby. :wink:
11. lis 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak na další kontrolu jdu za čtrnáct dní, tak tentokrát mimčo uvidím díky hematomu častěji, tak aspoň něco. :wink:
11. lis 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Moc soucítím,..zrovna na tvůj popud jsem se včera rozhodla na kontrolu jít dnes. Nicméně nejhorší je opravdu nejistota. Jsem zastáncem toho, že když už se něco pokazí..člověk musí i tak nacházet to dobré. Veškerou novou radost z oznámení těhotenství milému si prožiješ brzy znovu (znovu lituji, že jsem si toho svého plačícího muže radostí nenatočila na kameru). A nezanevři na datumy. Ono 11.11.2011 může být i krásným datumem početí..a neříkejte, že zázraky se nedějí. :slight_smile:
11. lis 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lia_8 ty hezky píšeš :dizzy_face:
11. lis 2011 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 To je mi líto, přeju, ať jsi co nejdříve těhu, ať se brzy zadaří :slight_smile:

Kontrola proběhla naštěstí dobře, ale byla jsem z toho hrozně nervózní, byl vidět gestační váček, ale srdíčko zatím ne. Dostala jsem kyselinu listovou a příští kontrola za 14 dní, tak doufám, že už bude srdíčko a všechno v pořádku.
11. lis 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z 1. UTZ :slight_smile: Všechno je, jak má být. Srdíčko ještě nebylo vidět, tak jdu na další 2.12. Docela se mi ulevilo a teď jsem neskutečně happy :grinning:
11. lis 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 Děkuji ...ale teď se budu rdít...
11. lis 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 moc mě mrzí, co se ti stalo, ale je dobře, že to bereš tak, jak to bereš. Držím ti palce, ať to příště vyjde. :wink: Hlavně se neztrap a říkej si, že to tak asi mělo z určitýho důvodu být. Možná časem poznáš, proč...

Jinak gratuluju všem k dobrým kontrolám. :dizzy_face:

Mně je každej den blbě. Sice nezvracím, ale je mi fakt hrozně. Nevíte, co na to? Slyšela jsem o nějakých lízátkách, který se prodávají v lékárně, ale bojím se, že když tam půjdu a zeptám se na ně, tak na mě budou koukat, jak na exota. :grinning:
11. lis 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anoli ty zázvorový lízátka fakt existujou, maj je v lékárnách, prodává je i můj dr., třeba tvůj taky. ale není to žádný zázrak :slight_smile: vychlazená cola ti možná zabere líp. nebo studený mandarinky. :slight_smile:
11. lis 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anoli normálně je prodávají, mám je doma, ale zatím nepotřebuji. zato minulé těhu jsem jich snědla mraky :grinning: uplně vím, jak se cítíš, minule jsem to měla přesně stejně, žádné zvracení, ale furt blbě, hlavně od 16ti hodin až než jsem šla spát. a nic na to nebylo. jen trošku lízátka a polehávat.
11. lis 2011 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 tobě pomohly? mně před těmi 4 lety moc ne.
11. lis 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně zabírá na nevolnost studium. Musím řešit tolik nicotných záležitostí do x předmětů, že mi nezbývá čas přemýšlet nad tím, zda-li mi není právě šoufl..pokud se samozřejmě neskácím k zemi. Což je myšleno nadneseně...................ČOKOLÁDA je všelék a pokud ji snídáte v županu v mrazivém ránu na venkovních schodech, zároveň se otužíte..:slight_smile:) :wink:
11. lis 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc vám všem děkuju :slight_smile: a jo, asi jsem už od začátku měla pocit, že to není tak jak by to mělo být...testy slabší, hcg nižší...a nechtělo se mi věřit že by to v dnešní době vyšlo na poprvé :-/
mějte se krásně, opatrujte se a já se určitě ještě ozvu :slight_smile:
11. lis 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 @kvetinka6 diky za privitani :wink:
@lia_8 pritelovi jsem proste jen bezela rano po testovani ukazat test, takze nic originalniho :slight_smile: no a nikomu jinymu z rodiny jsme to zatim nerekli, jeste je vazne brzo, vi to jen konikovky z nasi unorovy diskuze a pak 4 kolegyne z prace :wink:
gratuluju vsem ke kontrolam, se mate, ja ziju v zahranici a tady je prvni utz ve 20tt! ale dojdu si ve 12tt, soukrome, chci si nechat udelat NT screening a dyl cekat bych stejne nevydrzela...
11. lis 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek