• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 v prvním těhu jsem si celou dobu vystačila s tím červeným krémem od garnier na suchou pokožku....ted jak mě jednu dobu svědilo a osypalo se mi to břicho tak používám ten olejíček...
28. kvě 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jo na diskuzích jsem taky seděla celý den a furt objednávala na netu výbavu :grinning: ale to mě hrozně bavilo :slight_smile: i ted mám pro Nikol už věcí a věcí :grinning: ta neutrogena bude určo dobrá :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ten jsem taky jednu dobu používala, ale teď sdělávám veškeré zásoby mlík a krémů, které doma mám :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že je u nás slejvák jak blázen i s kroupama!!!!!
28. kvě 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já myslím že je to v podstatě fuk čím mažeš :slight_smile: hlavně že mažeš :slight_smile: kolik máte přes pupek? já 109 :slight_smile: ale to jsem byla po obědě, ráno bych to tipla tak na 106 :grinning: i tak-děsná koule
28. kvě 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já chci taky déééšt!!!!!!!!! Tady hnusno dusno :confounded:
28. kvě 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 netuším, nemám doma krejčovský metr - jedině u mamky :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chtělazrovna vyrazit k segře a začalo tu bouřit a pršet, tak musíme počkat :confounded:

a volal mi manžel, že pokud do příštího týden seženeme dlažbu, tak příští týden bude hotová terasa :slight_smile:

@petule22 při kojení mi to mlíko taky teklo, v noci jsem si dávala na prso ručník, aby to chytal a přes den to musela chytat vložka do podprdy...a vždycky jsem poznala, že mi začne tíct mlíko, začalo mi to druhé prso bolet
28. kvě 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 je to slejvák jak blázen, tady bylo taky šíleně dusno, pak začali padat těžké kapky a najednou průtrž - teď už to ustává :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a je po dešti :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak jsem se změřila...112cm :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev jojo přesně :slight_smile: já si pak na doma natrhala klasické plíny a rvala si do podprdy je :grinning:
28. kvě 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jééé tak to máme skoro stejně :slight_smile: taky ti přijde tak strašně velké :grinning: ?
28. kvě 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ale určo máte aspon lepší vzdoušek venku :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj jen ty je máš vyhouplé dopředu, já je mám rozkydlé po celém obvodu :grinning: a to mi zrovna včera švagrová řekla, že jí připadne to bříško nějaké malé
28. kvě 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sice nevím kolik mám přes pupík, ale překáží mi fest :slight_smile: včéra jsem se já idiot praštila do bříška, když jsem otvírala myčku :frowning2: najednou začalo strašně překážet :slight_smile:

příští týden jdu kočky na to focení, tak Vám sem pak dám profi fotečky toho mého pupíku :slight_smile: Pokud se teda bude čím chlubit :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to ano, za půl hoďky jdu domů, tak se bude hezky dýchat :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já když čekala kluka tak jsem ho měla taky takové víc do stran, ale ted u holky je takové dopředu....taky čekám kdy mi ten pupík vylétí až na měsíc :grinning: mám ho vystouplý ven a vypadá jak malý nos a Matýsek mi ho pořád mačká a snaží se ho zamáčknout :grinning:
28. kvě 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev mě říkají skoro všichni, že mám prý malé bříško - což mě na jednu stranu těší, že nevypadám zas až tolik jako velryba, ale na druhou stranu si to zrovna moc nemyslím - jak říkám, vyskočilo poměrně rychle a teď mi všude vadí, překáží, občas s ním do něčeho narazím :frowning2:
28. kvě 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no mě zavazí strašně.....malého krmím a přebaluju na klíně, včera jsem si ho dala na klín že mu dám ponožky a zjistila že nedám :grinning: že to přes břicho nejde :grinning:
28. kvě 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 já mám pupík ještě zalezlý, už je teda dost mělký, ale ještě je tam dolíček :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 mě začíná dělat problém obouvání a ohýbání vůbec - to je hrůza!!!!
28. kvě 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 musíš opatrně, člověk na to není zvyklej :slight_smile: jé fotečky, já si ani nic nedomluvila...nechám se cvaknout párkrát doma manželem

@petule22 jj u kluků asi bývá víc do stran a u holek hodně dopředu...Filípek je docela na moje bříško opatrnej a každý večer chodí a dává Dádovi pusinku nebo mi na ně pokládá autíčka, že je půjčuje Dádovi :slight_smile:
@klaire22 já vám ten můj musím pak vyfotit :slight_smile:
@janulev no Matýsek tohle ještě nechápe jak je malý že tam mám mimi takže ten si ze mě naopak dělá neustále překážkovou dráhu
28. kvě 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev musím, snažím se, ale člověk fakt není zvyklý :slight_smile: už se těším, doufám, že mi pak pošle brzy nějakou ochutnávku, abych Vám ji sem mohla dát :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to je roztomilý, jak se bráška těší :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 vyfoť :slight_smile: i když já mám co říkat, já na to o víkend prostě vždycky zapomenu -ráno je pupík totiž nejhezčí a když chodím do práce, tak na to ráno nevzdechnu vůbec.........
28. kvě 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska mají v tchibu poštu zdarma a maj tam věci na děti...já vzala malému aspon pyžamko...
28. kvě 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jdu se kuknout, děkuji za tip :slight_smile:
28. kvě 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek