• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 jojo zadej pak do objednávky kod," Právě dnes, 29. května 2012, můžete nakoupit v e-shopu Tchibo a neplatit poštovné
a balné. Stačí vložit zboží do nákupního košíku a zadat kód 127638 v poli označeném
textem "Uplatnit poukaz"."
28. kvě 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 děkuji :slight_smile: omrknu to důkladně doma :slight_smile:
28. kvě 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak já frčím...mějte se tu dneska krásně a zítra zase pisnu...a pohlaďte bříška...papa :slight_smile:
28. kvě 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni Ahojky, už si to odpočítávám :grinning: Dnes je to mega náročné, co email, to průšvih... slušně řečeno.
Mojeho nástupce lituju... musí v tom mít hroznej bordel.

Kočárek máme přes inzerát Bexa..
http://www.chytramama.com/zbozi/3587/Trojkombinace-mozna--kocarek-Bexa-B3-----primi-dov.htm
dekor S8, je to univerzální.. mě byla barva jedno, šlo spíše o ovladatelnost a tyhle mršky by měly mít jednu z větších korbiček a do ruky je fakt super, je to model starý cca 2 roky
28. kvě 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
28. kvě 2012 v 15:29 • andulka444
@mina_ krásný kočárek :slight_smile: mít prachy navíc tak koupím taky nový :grinning: ale můj by mě zabil tak mě musí stačit cortina po malém :slight_smile:
28. kvě 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulka444 žádný odkaz na dotazník nevidím :wink:
28. kvě 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,vy jste tady teda rozjeli,sotva dočítám.. :astonished: Ohledně svědění dole,já nevím,ale občas mě svědí kůže u těch popraskaných žilek,takže mažu,jako vy všechny celé tělo,ale nohy snad ještě víc..zítra se na to zeptám u dr,jinak jsme zkoušela krémy na mykózy a nepomohlo to..ono to není furt jen občas.. :confused: Jinak mě naštěstí mlíko ještě neteče,to počítám až u kojení a petule,nezávidím.. :sweat_smile:
28. kvě 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Pěkný kočár,to jo..ale tříkolek se já bojím,snad bude ok:slight_smile:
28. kvě 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Na tchibo jsem ráno taky koukala,ale nic mě nezaujalo.. :unamused:
28. kvě 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Tak to jo,já ani nevím co si sbalit,všude píšou něco jiného,počítám až mě přeřadí tady na nemocnici na ty posled.kontroly,že mi dají svůj seznam,co mám nachystat a pak teprve začnu.. :wink:
28. kvě 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ,nahrála jsem to videjko ze soboty,můžete juknout..ale není to nic moc,ručičkou si furt žmoulá oko..třeba se nám zadaří lépe..zatím aspoň toto.. :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=E01-bMdokuY&feature=youtu.be
28. kvě 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@vormoni
Kočárek jsme sehnali za 3500 Kč a je jako novej, paní byla za vdou a pro 1 dítě měla 4 kočárky... měla jsem v ruce i 4 kolky, ale tenhle mě hned zaujal, jak lehce se s ním zatáči a "skvěle poslouchá povely", přední kolečka jsou 2, ale u sebe, dost široká a mírně pružená, takže ani naše polňačka nás nezaskočí.. Hlavní důvod pro koupi byla i skladnost, máme extra prťavé auto (fiat seicento) a musíme se tam vejít všichni i se psem (33 kg), takže kočárek musí do rakve na střechu... Je fakt, že naše přibližovadlo s rakví vypadá dost komicky...

Od známého jsem dostala jako druhý kočárek cca 6 let starou 4 kolku a je to obrovský rozdíl, zejména v hmotnosti a ovládání, je to tvrdné a spíše posilovna, ale jako záloha k babce na chatu bude super :slight_smile:
28. kvě 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Aha,tak to jo,vyzkoušela sis ho a to je důležitý.. :slight_smile: a záložní se bude hodit :sunglasses: To máš jedno jak auto vypadá,hlavně když budete mobilní i s mimi :grinning:
28. kvě 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

wow, vy jste toho nakecali, nestíhám dočítat.

tak poslední den v práci za mnou a od zítřka "dovolená" :slight_smile:

Hned jsem si na zítra naplánovala tu aquagymnastiku v porodnici, tak už se moc těším :wink:
28. kvě 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina super kočárek, já si pro ten náš jedu konečně zííítra na poštu :wink:

@vormoni krásný video :wink:
28. kvě 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tašku do porodky zabalenou samozřejmě nemám, ale seznam už jsem dostala minule na kontrole
28. kvě 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak to je mazec s tím mlíkem, mě vytéká jen asi mlezivo a to úplně malinko, tak snad bude po porodu mlíčka dost
28. kvě 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,u nás krásně slunečno...hlásí dneska krásný den :slight_smile:
já to včera asi trochu přehnala, večer mě trochu bolelo břicho, tak jsem si musela vzít magnesko...tak dneska si uděláme s Filípkem volnější den :slight_smile:

@ivis ty jsi už od dnešního dne doma, to je super :slight_smile: za chvíli i ostatní holky nastoupí na mateřskou a budou doma :slight_smile:

@vormoni videjko moc krásný, malá je krásňoučká :slight_smile:

@mina_ kočárek máš vybraný moc hezký, já mám taky trojkolku, ale teda jen s jedním kolečkem vepředu...říkala jsem si, že bych koupila s dvěma, ale spousta lidí mě od toho odrazovala a pak když jsem viděla ten náš, tak jsme se s manželem hned do něj zamilovali a vyhrál na plné čáře :slight_smile: ale je to o zvyku...sestřenice si koupila kočárek jako já a ještě nebyla malá na světě a říkala, jak z té trojkolky má strach...a dvakrát malou už málem vyklopila :unamused:
29. kvě 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tou taškou do porodnice, mám v ní: ručníky, župan, pantofle, kosmetiku, toaletní papír,, kojící podprdu, kalhotky, teplé ponožky,, poporodní vložky, bepanthen, plínky, vložky do podprdy, vlhčené ubrousky, přebalovací podložky, papírové kapesníky...a pak ještě oddací list, občanku, průkaz pojištěnce, průkazku a pak ten papír o jméně, foťák, mobil, nabíječku...a to je asi tak to nejdůležitější co musím mít do porodnice. A na doma pak nachystat oblečení pro mimi na cestu domů, které pak přiveze manžel až pro nás pojede do porodnice. Oblečení a látkové pleny v porodnici dostanu
29. kvě 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to byla malá krásně vidět, to mě se posledně nechtěla ukázat vůbec, potvůrka.....ta měla ručičky přes obličej furt, občas ukázala očíčko, ale jinak se furt šmudlala :unamused:
29. kvě 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ty se tak máááááááš - tak užívej volníčko a hlavně tu naší "dovolenou" :slight_smile:
29. kvě 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tééééda, ty jsi fakt nachystaná :slight_smile:
Já v pátek zajdu asi do lékárny a nakoupím zbylé potřebné věci :slight_smile:

jinak u nás svítí sluníčko a slibuje nám opět krásný den :slight_smile: včéra tu fakt byla jen ta pětiminutová průtrž a pak zase sluníčko a vedro :slight_smile:
29. kvě 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ kočárek je hezký. Hlavní je, že jsi si ho vyzkoušela, že vyhovuje a že jste spokojení :slight_smile:
29. kvě 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jupíííí už konečně doma :wink: teď budu asi měsíc dospávat ten spánkový deficit, jsem tak utahaná.

u nás taky krásně, sluníčko a teplíčko :wink:

a to hlavní kočárek už mám doma! A je super, jako nový. Jen se ho musím naučit ovládat :wink:

@janulev budu balit do porodky to stejné, jen navíc balík sušených švestek :slight_smile:
29. kvě 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
filišpínek si taky pořád šmudlal ručičkou před obličejíčkem
29. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis kočárek vypadá moc dobře a Filípek...no prostě krásavec :slight_smile: teď můžeš v klidu odpočívat a chystat

@klaire22 u nás se už začíná pěkně zatahovat :angry: tak snad se to zase přežene
29. kvě 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis kočárek je vážně krásný, úžasná barvička, fakt :slight_smile:
29. kvě 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jen hezky odpočívej, máš nárok :slight_smile: já se těším na ten pátek, až prostě nezazvoní budík a já si hezky přispím :slight_smile: pak se v klidu nasnídám, půjdu na procházku do města, pak domů - tam poklidím, uvařím obýdek a budu si dělat co chci :slight_smile: už aby to bylo, já to snad nevydržím :slight_smile:
29. kvě 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek