• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@ivis to je šmoulíček, je krásnej :slight_smile: krásné fotky :slight_smile:
29. kvě 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev u nás zatím sluníčko a teplíčko :slight_smile: snad se to nezkazí :slight_smile:
29. kvě 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj si to pak musíš užít, než se malá narodí...to už se pak tolik nevyspíš :slight_smile: já když čekala Filípka, tak spávala i 12 hodin denně :sweat_smile:

jé holky, tak terasa by měla být příští víkend hotová, pokud vyjde počasí...teď manžel koupil dlažbu, zítra ji dovezou nachystá přes víkend podklaďák pod dlažbu a příští týden ji příjdou položit :slight_smile: a když tak příští víkend napustíme bazen :wink:
29. kvě 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev óóó, tiše závidím fakt.....teráááááska, bazének :slight_smile: hmmmmmmmmmm, to by se mi taky moc líbilo :slight_smile:

no já věřím tomu, že klidně těch 12 hodin dám taky -jsem hrozný spáč :slight_smile:
29. kvě 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 je to hezky, moc se už těším až si sednu na terasu a Filípek se bude cáchat ve vodě...od 3 měsíců jsme s ním chodili plavat a on je ve vodě ve svém živlu :slight_smile: jen to teda všechno stojí šílené peníze...jen za hloupou dlažbu jsme zaplatili skoro 15tis :unamused: a to cheme na zbytek dvora dávat zámkovku, to bude dalších 25tis a to ani nepočítám to všechno kolem...asi bychom měli začít krást :grinning: :grinning:
29. kvě 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a @janulev holky děkuji

@klaire22 vyděržaj,už to máš za pár :wink:

Já si teď dala 1.5hoďky spánku a právě se cpu melounem :wink: Za chvilku dorazí mamka, tak jdeme dávat dohromady fotečky na vyvolání a pak směr bazén :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev wow, moc závidím terásku i bazének :wink:
29. kvě 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev je to hrůza, dnes sice seženeš skoro vše, ale těch peněz co to stojí!!!! Ale zase - budete to mít skoro nafurt, budete to tam mít krásné a do nemovitosti je v dnešní době nejlepší investovat....... :sunglasses:
29. kvě 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis áááá, ty se máš - melounek :slight_smile: na mě doma čekají rozmačkané jahůdky, na to si nastříkám šlehajdu - jééé, to se budu mít :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis teda vyspávat dopoledne :grinning: já na chvíli sdřímla s malým, když jsem jej uspávala, opět jsem spala dřív jak on :sweat_smile:

@klaire22 jj investice do nemovistosti je nejlepší...stojí to moc peněz, ale tak nepotřebujeme to mít hned, tak časem se to vše dodělá...

já jsem teď prala hračky pro Davídka a co se mi nestalo...když jsem to dávala na sušák ven tak mi spadl celý sušák i s hračkama a mohla jsem prát znova :angry: :rolling_eyes: to jsem zase nemehlo
29. kvě 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev někdy se zkrátka zadaří :frowning2:
já ještě žádné hračky nemám, musím už něco pro malou pořídit, jsem ostuda!!!!
29. kvě 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jé jahody bych si dala taky...mám objednanou na sobotu celou bedýnku a koukala jsem, že ve vedlejší vesnici už začali taky prodávat...tak tam zavolám a objednám, abychom mohli udělat zásoby na zimu do mražáku...marek s Filípkem se můžou po jahodách utlouct :slight_smile: a já teda se už na ně taky těším...musím toho využít, dokud není malej na světě, pak je zase kvůli kojení nebudu moct, aby se malej neosypal...tak jako jablečný juice :angry:
29. kvě 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 hračky se dají dokoupit i postupem až se mimi narodí...já to musela vyprát, jelikož jak to dlouho leželo po krabicích a v igelitu, tak to zrovna nevonělo...jinak bych to vytáhla až by to bylo potřeba...jediné co jsme od narození využili bylo lehátko a ty hračky co u toho jsou navěšené, tak ze začátku stejně ani nebyli, jelikož to malému spíš vadilo a plakal
29. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to já se cpu jahodama skoro furt - kupovanýma a teď už i z maminčiny zahrádky :slight_smile: není týdne kdybych neměla rozmačkané jahody :slight_smile: mamča mi je udělala v neděli, včéra jsem je měla jen s cukrem a kopcem šlehačky, dneska si je dám zase tak :slight_smile: už jsem dělala i jahodový džem - musím říct, že se mi mimořádně povedl :slight_smile: hned jsme jednu skleničku načaly :slight_smile: takže já budu za chvíli přejahodovaná :slight_smile: i když..........jím je skoro už dva měsíce a pořád jich nemám dost :slight_smile: jsem hrozná, ale já fakt jahody miluju :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev lehátko s hračkami na hrazdičce naštěstí mám :slight_smile: snad se to bude malé líbit :slight_smile: a už mám i hračky vyhlídlé, jen je chci ukázat ještě Járovi než je objednám - ať to "odsouhlasí" :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev a na víkend mi maminka udělá jahodové knedlíky :slight_smile: mňam :slight_smile: :sweat_smile: :grinning:
29. kvě 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 taky bych mohla jahody pořád, ale když jsme nějaké koupili, tak je většinou snědl Filípek ,tak jsem je nechávala jemu...jsem říkala, že počkám až budou ze zahrádky...manželovi rodiče i moje babi jich mají plnou zahradu, tak si pak dám do nosu...já je teda jím jen s cukrem, šlehačku nejím :sweat_smile: a knedlíky s jahodama naprosto miluju :slight_smile: mňam...v mrazáku máme tvarohové knedlíky s jahodama, ale už se těším až udělám kynuté s čerstvým ovocem
29. kvě 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis
@klaire22
Není nad volníčko :slight_smile: Já už se taky těším, je to tu čím dál lepší... totální nestíhačka, bohužel stále dostávám na talíři, že jsem si dovolila jít na MD 8 týdnů před termínem :frowning2:

To jsou super fotky Filípka. Taky uvažujeme o jménu Filip.. ale stále ještě nemáme jasno a to ještě musíme na matriku, pro papír..
29. kvě 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 takže si vlastně taková jahodová víla :slight_smile:
Jahody mám taky ráda, jen u babky na zahrádce jsou ještě zelené a kupované co jsem zkusila byly na pohled nádherné, ale na chuť nic moc :frowning2:

Budete si dělat z čerstvého ovoce přesnídávky pro prcky? Přítelova babka je dělá léta, tak se to asi naučím, abych pak něco málo ušetřila..

Co se týče hraček, tak taky zatím nic moc, sem tam nějakej plyšák. Ale toho se nebojím, řekla bych, že spoustu hraček dovalí návštěvy, protože je to jediné co mohou koupit aniž by museli znát velikost :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jj, kynuté :slight_smile: a na to mamča rozmačká jahody, ježiš to je žrádlo :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ já ještě uvidím, zda budu dělat domácí přesnídávky...u Filipa jsem je nedělala a teď bude záležet na tom, kolik bude času...jelikož většina ovoce bývá přes to léto, tak nevím kolik na to budu mít času

@klaire22 jj to si člověk pak dává do nosu :grinning:
29. kvě 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ tak tak, jahodová víla :slight_smile:

já mám v plánu dělat domácí stravu, snad mi to malá bude papat :slight_smile: banánky, hruštičky - zkrátka co ty dětičky můžou v tom daném měsíci :slight_smile: mám už staženou kuchařku na dětské receptíky :slight_smile:

s těmi hračkami máš asi pravdu, říkalo mi to už hodně lidí :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak tak - když není sex, tak mám alespoň jídelní orgasmus :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,právě vás dočítám:slight_smile:Já se vrátila od doktora . :slight_smile: Kontrola v pořádku,malá je opravdu malá,má jen 1,615kg a dr.mě pro jistotu posílá na nějaký další ultrazvuk,zkontrolovat jestli je správně vyživovaná.. :confused: Prý je tak akorát,na hranici,ale pro jistotu.. :sweat_smile: Jdu tam hned zítra,tak budu vědět..a rovnou se objednám na další 3D ultrazvuk,zřejmě budu u stejného dr,jak k němu docházím.. :sunglasses: Jinak jsem nafasovala léky na křečáky,magnesium na křeče v nohou a mastičku na svědění...a stálo to 600kč!!!Což mě málem kleplo.. :unamused: Další kontrola 11.6.,předtím ještě půjdu 1x na krev kvůli té štítné žláze..už jsem se taky objednala.. :confused:
29. kvě 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 na mě včera manžel nastoupil, že prý jak dlouho ještě než začneme malého "vyšťouchávat" chudák, už je to na něj dlouhý...přece jen 9 měsíců je 9 měsíců

@vormoni jé to je opravdu maličká, ale tak hlavní je, že je všechno v pořádku a jste obě v pořádku. Je to holčička a bude třeba drobnější. Ty přece jsi hubeňoučká...uvidíš bude vše v pořádku a zítra na tebe budu myslet. Já jsem dneska ráno do lýtka chytla takovou křeč, že ještě teď mě to bolí :frowning2: a kdy jdeš na tu štítnou žlázu? já jdu teď v pátek na to sono štítné žlázy a zrovna se mám stavit i na té endokrinologii
29. kvě 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,nám také teprve rostou jahůdky na chatě,a také maliny, a ostružiny,budeme mrazit jak steklí.. :grinning: Některé z obchodu ještě nejsou sladké ale to přijde a pak když stojí 500gr 19,90 tak si je kupujeme ve velkém a dělám taky třeba kynuté knedlíky,buchty nebo zmrzliny.. :wink: Přesnídávky neplánuji dělat,malý to moc nemusel..radši banánek a tak.. :slight_smile: V práci na ně kašli,máš svý práva a oni ať si trhnou.. :rolling_eyes: Hračky jsou nejlepší od známých,to je fakt a malýmu bude stačit něco malého na cucání a pak kousání,plyšáci tak jako opěrka při spinkání :grinning:
29. kvě 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ahojky :slight_smile: tak hlavně aby bylo vše v pořádku, doufám, že ti řeknou co a jak, aby malá pěkně "nakynula" :slight_smile: Ale vem si, že naše malá je taky proti Davídkovi menší - co psala janulev, že mají přes 2000g nebo kolik a my máme 1 850g, tak jsme taky trošku ve skluzu - ale dr. to nijak nekomentoval, asi mu to přišlo normální :slight_smile:
ty prachy v té lékárně vážně lítají - hrůza :frowning2:
29. kvě 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis
@klaire22
Není nad volníčko :slight_smile: Já už se taky těším, je to tu čím dál lepší... totální nestíhačka, bohužel stále dostávám na talíři, že jsem si dovolila jít na MD 8 týdnů před termínem :frowning2:

To jsou super fotky Filípka. Taky uvažujeme o jménu Filip.. ale stále ještě nemáme jasno a to ještě musíme na matriku, pro papír..
29. kvě 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já měla šílenou křeč minulý týden - přesně jak píšeš - ten sval mě bolel pak celý den - je to šílená bolest - vždycky vzbudím Járu :frowning2:
29. kvě 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni hmmm, maliny a ostružiny - ty mám taky moc ráda :slight_smile: to je pak super je mít zamrazené v mrazáku a podle potřeby je vytáhnout :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek