• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@janulev Ahoj,jdu tam v pondělí,jen na krev co vím.. :sweat_smile: A pak podle výsledků..Já taky myslím,že bude malá ok,lepší menší než cvalík a když tam vydrží do termínu tak bubuv klidu..aspon mě nenatrhne! :grinning: :sweat_smile: A vy s manželem neděláte ani orálek?Tuším máš zakázaný orgasmus co?To je teda síla..ten můj musí mít aspon tohle 1x týdně.. :confused: :sweat_smile: Ted měl půst co měl neštovice,jsem se ho bála..a výmluva dobrá :sunglasses: :grinning: Terasu závidím a bazének na ní,pohoda..to my budeme mít jednou na chatě,tu terasu,bazén máme koupený nafukovací už 2 roky,ale minulý jsme ho nevytáhli,jak nebylo léto tak snad letos se smočím i já,je velký nafukovací 2,60cm na 1,70cm..Co vlasy,podařilo se obarvit? :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ kašli na ně, fakt.........máš své práva a když jsou takový, tak se na ně můžeš z velké výšky........víš co :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 my máme 2180g a taky to doktor komentoval slovy, že je to pěkný cvalík :grinning: pokud doktoři nic neříkají, tak myslím, že je to v pohodě :slight_smile: každý doktor má ale svůj názor
já dneska chtěla volat ráno taky marka, ale malej spal, tak jsem nechtěla volat na celý barák
29. kvě 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj jahůdko,no máš pěkný orgie každý den :grinning: Nic proti chutím,ale opatrně s tou šlehačkou,zbytečný tuky.. :wink: :sunglasses: Tchyně s ní také nešetří a cpe ji manželovi i Kubovi až je mi z toho kolikrát mdlo, když to vidím,je to určitě dobré,ale myslím ,že zbytečné,stačí ten cukr vevnitř..a my se musíme přece hlídat ,aby jsme se vešli do plavek ,no ne? :wink: :grinning: Tak ještě 2x do práce a máš vegáč,to je super,přeju ti to! :slight_smile: Budeš mít klid na chystání ,nakupování a odpočívání :grinning: :sunglasses:
29. kvě 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Tak vítej konečně doma,to bude pohoda,klídek co? :grinning: Kočárek je nádherný,se mi zdá ještě lepší než můj :confused: :sunglasses: Vybrala jsi moc dobře :wink:
29. kvě 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak je vidět, že je mu u tebe evidentně moc dobře :slight_smile: my jsme asi tak nějak v průměru, když to nekomentoval :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Jo a fotky malýho taky pěkný,to je něco s těma jejich ručičkama,viď.. :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak jako on sex orální má, aspoň dvakrát do týdne, jinak poslouchám "řeči"...znáte to, prostě chlapi :grinning: ale už se prostě těší na to opravdové milování...je pravda, že u Filípka jsme ke konci sexovali dost často, sice to bylo dost nepohodlné, ale přiznám se, že mi to líbilo :slight_smile:
jj když malá vydrží do termínu, tak přece nevadí, že bude menší, doroste do toho a bude se lépe rodit, než nějaký cvalík :slight_smile:
my jsme koupili taky bazén, s tím nafukovacím kruhem má myslím 3 m, jen nestihneme udělat tu zámkovku na celý dvůr tak se letos dá na terasu...
vlasy se tak nějak podařili nepodařili...jelikož jsem je měla blond a v tom červenou a teď to chci celé blond, tak bude chvíli trvat, než ta červená bude blonďatá...takže teď je spíš zrzavá :grinning:
29. kvě 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já vím, ta šlehačka je zrádná :frowning2: kupuji aspoň tu s tím rostlinným tukem ve spreji:slight_smile: i když to mě neomlouvá!!!!!! máš pravdu, musím se krotit!!!!!!! i když mě teda nehrozí, že bych letos vylezla ven v plavkách - nehodlám děsit turisty :confounded:
jj, už jen 2x do práce - to bude veget - šíleně se na to těším :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahaa,tak to jo.. :wink: Jestli je terasa velká tak to postačí a zámkovka holt bude později,to neřeš..aspon něco budete mít hotové a toho si ceň,že je manžel tak pracovitý..Já jsem zvědavá kdy donutím toho mýho nalepit ty tapety..chci co nejdřív.. :sweat_smile: To se má manžel ještě královsky,co by za to ten můj dal..my můžeme a stejně provozujeme jen orál vlastně celou dobu,snad jen 1x jsem svolila dovnitř,ale mě to ted fakt vadí.. :sweat_smile: Jo s barvením jsem ted měla taky problémy,naposled jsem byla moc žlutá..ale časem si člověk zvykl,ted už je to tak nějak špinavý,tak dobrý..a mám takový ten šampon šedivý,občas to tím tónuju.. :wink:
29. kvě 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Hele,to neřeš,žádná nebudem mít ideální míry..ale myslím,zbytečně to nezhoršovat.. :wink: já taky nejsem dvakrát na pohyb..Do bazénu půjdu na chatě,tak mě nikdo zas tak očumovat nebude..Mě to přijde že jsem zatím ok s tím bříškem,každý mi to i říká..ale ted se trošku bojím,jestli je to vlastně ok a nenabírám nějak málo..?Snad ne,zítra se dozvím.. :sweat_smile:
29. kvě 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22
můžeš mi pls poslat odkaz na ty receptíky?
Sexik, proč ne :slight_smile: my jsme zatím v pohodě, tedy pokud nepadnu únavou jako zpráskanej pes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já mu taky říkám, že ať si nestěžuje, že by to mohlo být ještě horší...že prostě nemůžu za to, že mi ten prďola v bříšku dává tak zabrat a v 8 večer bych spala jak malé mimino

@klaire22 to jsi mě pobavila děsit turisty :grinning: :grinning: já letos oblíkla plavky jednou a když jsem viděla sama sebe, tak jsem se lekla :grinning: ale tak doma mě nikdo neuvidí a nejdřív mezi lidi v plavkách se dostanu až budou malému 3 měsíce a začneme případně chodit na plavání...to už snad něco shodím a začnu vypadat trochu k světu :sweat_smile: ale zase na tom plavání pro mimina to nikdo neřeší, jelikož tam chodí samé maminy ... málo kdy se tam objeví tatínek
29. kvě 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni budu držet palečky, aby bylo vše v pořádku, ale já si myslím, že bude......jsi zkrátka štíhlá a budeš mít i menší miminko - hlavní je, že má vše co mít má a že je zdravá - ona tu váhu dožene :slight_smile:

jj, máš pravdu - je to zbytečné si přidávat kalorie - když ono je to tak dobré - ale musím to omezit, je to fakt!!!!
29. kvě 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ mě to tenkrát poslala nějaká paní mejlíkem - tuším - mám to navíc i doma - tak mi pošli do IP svůj mejlík, já ti to z domova pošlu :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no já chci pak s malou taky chodit na plavčo - myslím ale, že na dvoudílné raději zapomenu a vytáhnu svoje jednodílné litexky - abych fakt nikoho neděsila a nestrašila!!!!
29. kvě 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
když tu řešíte ten sex - tak my ho měli včéra po 14 dnech :slight_smile: klasický - bylo to docela i hezké, horší je, že jak to nebylo dlouho, tak Jára chvíli přirážel trošku víc, tak jsem ho musela krotit........ale ten pupík už tak překáží - některé polohy už fakt nejdou :frowning2:
29. kvě 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky mohu se k vám přidat? Já také budu rodit v červenci 2012 a ráda si občas s někým popovídám
29. kvě 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina ahojky :slight_smile: vítej, to víš, že se můžeš přidat :slight_smile:
29. kvě 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za přivítání
29. kvě 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina vítej v babinci - místy blázinci :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 chuť na sexík by byla, ale únava je strašná.. doufám, že na tom budu líp, až budu na MD, dospím nechutný deficit a bude hej :slight_smile:

Ráno jsem jako rybička, ale to je zase stes s odjezdem do roboty a venčení hafana a tak....

Njn, daly jsme se na boj, tak musíme bojovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co holky jak jste na to s výběrem kočárků? Už máte?
29. kvě 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Díky,snad jo,zítra vám písnu co a jak..my ted přišli z venku a nákupu,já dala péct ňáké šátečky s tvarohem a malý sleduje oblíbenou školku a nebo animáček a minimax..na střídačku :sweat_smile: Já uvidím jestli budeme s malou chodit plavčit,sice to bylo hezký,ale pak mi začlo vadit zdejší nové koupání,staré mi vyhovovalo mnohem více..Kéž by šlo i to staré..bylo tam víc místa a možná míň zima...ne přímo u bazénu ale pak v šatně.. :unamused:
29. kvě 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina Ahoj vítej,kočárky už většinou náké máme,mrkni do fotek u každé z nás..nebo pak podle diskuze,ale to by ses učetla.. :sunglasses: Tak Čes.budějovice?Tam jsem tuším nikdy nebyla.. :sweat_smile: A kde je někdo z Rakovníka..? :wink:
29. kvě 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Rozhodně.. :wink: To už vydrží,má víc za sebou než před sebou.. :sunglasses: A důležitý je miminko,aby vydrželo v bříšku co nejdýl,že jo.. :slight_smile:
29. kvě 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ tak tak :slight_smile: ale to dáme, ženy :slight_smile:
29. kvě 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina jj, už máme vesměs všechny kočárek :slight_smile: díky bohu :slight_smile:
29. kvě 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já se činila - po práci jsem sjela na menší nákup a pak udělala véču - udělala jsem sekanou, nový brambůrek a okurkový salát :slight_smile:

ale nažrala jsem se a to jsem si toho přitom na ten talíř nedala tolik :slight_smile:
29. kvě 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina Já Budějkami vždy jen spíš projížděla - vloni jsem byli v Jižních Čechách na dovče - já bych se tam nastěhovala klidně hned - je tam božsky :slight_smile: kempovali jsme u Hluboké - tiše závidím, žít v tak krásné části republiky:slight_smile:
29. kvě 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek