• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 Ale tak sekačka s brambůrkem a salát,to je pohoda:slight_smile:Já si dala tortilu,měla jsem tu maso z grilu co nám zbylo..a taky salátek,ten můžu furt.. :slight_smile: Tak pěkný večer a zítra zase ahoooj :dizzy_face:
29. kvě 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak plavání luxusní, já jsem si to tak užívala, konečně po 4měsících nějaký pohyb a hlavně bazén, který já miluji a Dr. sympaťák a pohodář, toho tak schytat u porodu, to by byla parádička :wink:

@vormoni myslím, že váhu máte krásnou, kdo by chtěl rodit obříka, radši menší ať to jde jak po másle :wink: Švagrová rodila v 35tt a malej měl 1700g, to vy už skoro máte.ale určitě dej zítra vědět jak jste dopadli.

Jahody taky zbožňuji, babička je má vždycky naprosto delikatestní, tak doufám, že porodím co nejdýl, ať si je můžu dát. A já nejradši jen tak samotný anebo zbožňuji jahodový shake :wink:

křeče mě do lýtek taky chytají, hlavně v noci a to bych se kolikrát bolestí zbláznila, ale magnésko už jsem vysadila,abych nerodila na konci července 5kg cvalíka :grinning:

na plavání s miminkem chodit nebudeme, Luci se to moc nelíbilo, a v podstatě všechny lekce probrečela :unamused:

A bazén letní venkovní pro veřejnost nám letos předělávají :frowning2: takže budu chodit s Luci plavčit jen k tetě na zahradu a tam mě naštěstí nikdo neuvidí :wink:

sexík stále jedeme, ale jen jednou týdne :unamused: a docela v poho. Teda ze začátku mě to trošku bolí, pak pohodička, ale po akci mě zase tvrdne bříško. U Luciáčka jsme sexovali ještě v den porodu :wink: :wink:

@1980martina vítej :wink: ať se ti tu s námi líbí :wink:
29. kvě 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky dneska jsem taky "vařila" jsem udělala vajíčkovou pomazánku :wink:
29. kvě 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 juj, teda sekačku a brambůrky a okurkový salát bych si taky dala :wink: Jak jsem nejedla maso, tak teď v těhu mám na něj chuť pořád. Jojo, Tělo si řekne co potřebuje :wink:
29. kvě 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni wow, tortila a masíčko z grilu. Ach jo, to jsou delikatesky, nesmím to číst nebo půjdu vybílit ledničku :wink:
29. kvě 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, no já jsem dneska jak praštěná :unamused: od večera malej pěkně řádil a masíroval mi hrozně spodek a močák, každou chvíli jsem musela na záchod a usnula až kolem půlnoci...a ráno o čtvrt na 7 už vstával Filípek :rolling_eyes:
dopoledne mají dovést tu dlažbu, tak doufám, že dorazí nějak brzy, abychom mohli zajít aspoň do obchodu. Večer tu trochu zapršelo, ale teď už začíná vykukovat sluníčko :slight_smile:

já jsem včera večer nevařila, manžel přijel až v půl 8 a byl najedený z práce a s malým jsme dojedli těstoviny od oběda

@ivis malej ze začátku na plavču taky brečel, ale pak se mu to zalíbilo a byl z toho nadšenej :slight_smile:
my u Filípka sexovali v neděli před porodem třikrát, naposledy po 8 večer a před půlnocí mi praskla voda :sweat_smile: malej se pak narodil v pondělí v 15hod...

@1980martina ahojky vítám tě mezi námi...my už máme kočárek taky a jak jste na tom vy? já do budějovic jezdím tak dvakrát za rok, letos jsme tam už byli a v létě by měla přijet na oplátku kamoška, až se malej narodí
30. kvě 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vkládám tu fotečku na policejní motorce a s taťkou :slight_smile:
a ještě jak se učí šlapat :slight_smile:
30. kvě 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě dnešní pupík
30. kvě 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,teda obdiv s tím sexíkem:slight_smile:Asi to letos zkusíme s tím vyštoucháváním k,dyž by malá nechtěla vyylézt,to ale až kolem termínu.. :sunglasses: Určitě dám dnes vědět co mi řeknou,jdu tam už ve 12hod :wink: A to magnezium má vliv na váhu mimča?Mě ty křeče teda nechytají sami od sebe,jen když si protáhnu nohy,tak mě to většinou chytne,ale ne zas tolik,mám ho brát 3x denně a postupně snížit na 2x denně.. :confused: :sweat_smile:
30. kvě 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev No tak to jsi spaná moc nedala co...?Mě budil pro změnu tel.že mu dochází baterka..ale až od 6hod a vstáváme v 7:15 tak to jde.. :sweat_smile: Malej už je ve školce,zítra si mají přinést masky,budou slavit dětský den a prý tam bude na prohlídku policejní auto,tak to bude mít malý zážitek :grinning: :sunglasses: To váš Filípek asi zná,když taťka je u policajtů,ne?Krásné fotečky a pěkný pupík:slight_smile:U nás hlásím slunečno,včera ani kapka,a ted to taky nevypadá.. :confused: :sweat_smile:
30. kvě 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak ve 12 na tebe budu myslet :slight_smile: a to že by magnesko ovlivňovalo váhu miminka slyším poprvé a to jsem je brala jak u prvního tak u druhého těhu...
Jé tak to budou mít děti ve školce zítra pěkný den :slight_smile: Filípek seděl v policejním autě asi dvakrát, občas když jsme přišli za taťkou do práce a nějaké tam třeba stálo...ale jinak ne, náš taťka v pomalovaným autě nejezdí a ani uniformu nenosí.
30. kvě 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky, jedna holčina z druhé diskuze červencovek dnes v noci porodila, termín měla v půlce července a malá měla 3090 a 47 cm :slight_smile: tak šup zbalte si tašky už :grinning: já za dva týdny taky raděj už nabalím :grinning:
30. kvě 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 teda tak to ale má malá krásnou váhu, na to že holčina měla rodit až v půlce července...ještě, že ta taška je už sbalená :grinning:
30. kvě 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jo taky jsem si říkala že míry má krásné :slight_smile: ale ještě prej neumí sama dýchat takže brzy bylo určitě...
30. kvě 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Ahoj,tomu teda říkám váha :dizzy_face: ,ale s tím dýcháním problém,zrovna jsem to četla,že to ještě neumí..ale oni to určitě v nemocnici zvládnou.. :wink: Sakryš,že bych opravdu začala chystat tašku? :sweat_smile: :confused:
30. kvě 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni :sweat_smile: no já až mi dojdou penízky, jsem tento měsíc zas koupila "pár"kousků Nikol a nějak můj účet pláče :grinning:
30. kvě 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Díky :slight_smile: Aspoň se o taťku nemusíš snad bát,ona ta jejich práce,nebývá legrace.. :confused:
30. kvě 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky a to už je druhá mamča co tam porodila :grinning: jedna už před týdnem porodila dvojčátka :grinning: ale ty chodí dříve....že bych raděj tašku už taky sbalila? :grinning:
30. kvě 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni snažím se to nepřipouštět, že by se mu mohlo něco stát, ale občas to nejde...když se mi třeba delší dobu z práce neozývá, tak jsem nervozní, zda je vše v pořádku. Ale mám to taky kvůli taťkovi, odešel jednou do práce a už se nikdy nevrátil :cry: když to člověk slyší v televizi apod. tak to zaregistruje a jde dál, ale když se to pak stane v rodině či někomu blízkému, tak už se na to ti ostatní dívají jinak

@petule22 teda tam ty holky rodí jedna za druhou :slight_smile: jj dvojčátka se rodí většinou dříve...a hlavní je, aby byli mimíšci v pořádku, ještě nemají tak vyvinuté ty plíce
30. kvě 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
si pamatuju, že když se v tom 33.týdnu ležela s Filípkem v nemocnici, tak se prvně doktoři domlouvali, zda mě nepošlou na obilňák, kde jsou na tak předčasné porody vybavebí nebo zda to zvládnou i tam...nakonec po domluvě s šestinedělí a novorozeneckýho si mě tam nechali, že se o malého dokáží případně postarat tam nebo v nejhorším by jej co nejrychleji převezli...ale pomohlo magnesko a tak brzy jsme nerodili
30. kvě 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Ahojky, já jsem taky ještě nezbalila,dokonce nemám ještě ani vypráno....Dnes mi teprve příjdou dělat vestavnou skříň. S prvním jsem mělatouhle dobou už vše přichystáno :frowning2:
30. kvě 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev No tak to muselo být strašné :frowning2: Ale jak říkáš,lepší si to nepřipouštět,jen kdyby se aspoň hlásili jak mají,aby člověk věděl,že se nemusí stresovat.. :confused: chlapi.. :sweat_smile: Kamarádka před rokem porodila chlapečka a měl 990gr.. :unamused: a i přes různé komplikace s dýchání,to nakonec malý zvládl a dnes je podle všeho naprosto v pořádku a těší se na 1.narozeniny :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jj to bylo, v té době jsem byla těhotná s Filípka, pro taťky to mělo být první vnouče...stalo se :cry: :cry:
no občas kvůli tomu máme i výměnu názorů, buď řekne, že to chápe nebo si vyslechnu, že je jak malé děcko, které se musí hlásit mamince...jak říkáš, chlapi
tak to byl opravdu maličký broučínek, ale když je zdravý a v pořádku, tak to je hlavní :slight_smile:
30. kvě 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Krásný pupík a hezké fotky, museli jste si to moc užít :slight_smile:
K tomu pupíku - řekla bych, že už ho mám větší, nějak mi vyskočil :slight_smile:
30. kvě 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni taky na tebe budu myslet, ať vám to dopadne vše dobře :slight_smile:
30. kvě 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 wow, tak to je síla - a která to byla? já tam občas nakouknu :slight_smile:
30. kvě 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka jééé, ahoj, to je dost, že jsi se na nás taky přišla podívat :slight_smile:
30. kvě 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny - sice nemám takovýhle tragický případ v rodině, ale já taky potřebuji vědět kde je a kdy se vrátí - né kvůli tomu, že jsem stíhačka nebo tak něco, ale potřebuji to pro svůj klid vědět......včéra byl zase na Temelíně - pracovně a říkal, že přijede normálně - ale první bus - nic, druhý bus - nic - tak mu volám, co se děje.....nebral telefon, tak jsem začala v duchu panikařit, ale za chvíli zavolal, že jede nějakým jiným spojem a že je za 10 minut doma - takže úleva!!!!!
jsem asi zbytečně hysterická, ale já se o něj fakt bojím, vždy vidím ty nejhorší možný situace a představuji si katastrofické scénáře :frowning2:
30. kvě 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Jitka a Jana ale nevím jestli myslíš tu samou diskuzi oni ji mají uzamčenou tak se tam asi nedostaneš :unamused:
30. kvě 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to není panika... mám to taky tak.. kdysi jsem žila s hasičem a to je taky celkem peklo.. U hasičů byla celá rodina a dodnes tvrdím, že to buď musí brát a chápat všichni, nebo nikdo... Jinak to nešlo... Jednou se na Silvestra zvedli všichni chlapy, protože to zrovna houklo a nikomu nepřeju ty pocity... několik hodin člověk neví nic a když se ve dveřích pak postupně zjevovali všichni, jen ne ten můj, tak by se ve mě krve nedořezal... Naštěstí přišel o cca 10 min později, protože dělal něco na Máně (hasičské auto)....

Taky se nesnažím být stíhačka, ale když se přítel moc dlouho nevrací, tak píšu alespon sms.... pro klid...
30. kvě 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek