• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
ahoj holky,

nestrašte s těma porodama :wink: Já mám první termín přesně za měsíc :wink: TAkže plán pro prvních 14dní je úklid, úklid, malování... a A těch zbývajících 14 dní praní, sbalení tašky.

@vormoni a @janulev magnésko určitě neovlivňuje váhu mimča, ale je to udržovák, takže porod o 14dní dýl
znamená minimálně o 0.5kg těžší mimčo :wink:

mám doma taky hasiče, je fakt, že začátku jsem měla hrozný strach, to mě srdce bušilo, usnout jsem nemohla(když to houkli v noci) a vyhlížela hasičské auto. Teď už je to v pohodě, akorát si pamatuji, loni v lednu,zrovna jsme seděli na výročce, houkli velký požár, a asi po 2hodinách nám bylo oznámeno, že je jeden hasič zraněný ale nevěděli jsme kdo a jak moc, tak to jsem měla těžko u srdíčka.
30. kvě 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jj tak takto jsi to myslela, že je to udržovák :slight_smile: já si už říkala :slight_smile:

já občas raději ani nezjišťuju, co vše v práci dělal, abych se zbytečně nebála apod...ale chci aby se ozýval, abych věděla, že je v pořádku
30. kvě 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis magnézko se myslím od 36 týdne ani nedává ne? Aby nebrzdil činnost dělohy...
30. kvě 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev a @petule22 jj, přesně nedává, po magnésku děloha zleniví :unamused:
30. kvě 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis si to pamatuju ještě z prvního těhu...v 36.týdnu jsem musela magnesko vysadit, abych vůbec porodila :grinning: aby mi to nakonec nemuseli ještě vyvolávat
30. kvě 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev
@ivis
tak to je info k nezaplacení, to mi dr neřekl.. občas mě chytají křeče do lýtek, když se třeba protáhnu nebo tak... Mám koupené šumivé tablety, takže zavčasu vysatit..
Předpokládám, že se to týká i vody Magnesia?
30. kvě 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ asi pokud ji piješ hodně, tak bys ji měla nejspíš omezit...ale doktora jsem se na to neptala, zkus se optat

nám právě dovezli tu dlažbu na terasu...krásná :slight_smile: už aby byla položená
30. kvě 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak kontrola dobrý,dr.má stejné výsledky jako včera můj gynekolog a že prý jsem naprostý průměr,vzhledem k termínu porodu,že mám být v klidu a průtoky z placenty k mimi jsou také v pořádku :grinning: :sunglasses: Takže žádný stres,bude normální holčička :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Tak prima,budete mít terásku jak z cukru,my máme také dlažbu na terasu připravenou,manžel pracoval 15let v RAKO takže nám levně vybavil byt dlažbou i obklady a ještě máme i do zásoby,akorát na chatu :wink:
30. kvě 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Já to ted začínám jíst,ale asi tak nějak nepravidelně,pro jistotu.. :sunglasses:
30. kvě 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 To jsou věci,co se člověk nedozví,dobré vědět...a vysadit zavčasu :wink:
30. kvě 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ tak tak, to není o tom, že jsme stíhačky, ale že jen bojíme.........mě je jedno, když jde někam s klukama na pivo - ale chci vědět aspoň kde je a kdy se cca vrátí :slight_smile: pak ať si flámuje :slight_smile: díky bohu už jsem ho to naučila a když třeba vyrazil s klukama i pařit někam na dízu - tak mi prostě napsal jsem tam a tam a vrátím se asi v tolik - a byl klid a já mohla jít v klidu spát :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to jsem ráda, že je vše v pořádku - malá je prostě naprosto normální holčička :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já teda žádné magnézko neužívám, kupuji si jen magnézii a tu teda nepiji každý den - cca 1-2 láhve si dám v tom týdnu, ale taky ne pokaždé - ale stejně mě ty nohy tak 1x týdně vezmou - je to šílený -někdy to jsou takové slabé bolesti, ale někdy mě to lýtko bolí na tolik, že ráno musím chvíli chodit po bytě, abych tu nohu rozhýbala a pak mě celý den ten sval bolí :frowning2:
30. kvě 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ale to magnézko ted ještě klidně bašti...t je n aty křeče dobré.....já raděj vemu večer jednu tabletu jak chytit v noci křeč, je to něco nechutného, taky mě pak bolí sval ještě dva dny......utrpení.....a v noci do toho svalu mlátím a skoro u toho řvu bolestí :grinning:
30. kvě 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to je přesně ono... za ten klid to stojí...
30. kvě 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak další porodila v 33+2 Terezku, 1990 a 43 cm.... :confused: co holky blbnou ještě je brzy rodit :confused:
30. kvě 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Teda já mám fakt dost - takových porodů - čím to????
30. kvě 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky...tak hlásím u nás zataženo, ale zatím neprší...já jsem jak stará bába...ta noha od křeče mě stále bolí :frowning2: do toho mě od včera bolí zase ten sval na břiše a ráno jsem se probudila s bolestí hlavy :unamused:

@vormoni to je super, že je vše v pořádku, prostě je malá jen maličká :slight_smile:

@petule22 ty holky se tam zbláznily? se jim to asi zalíbilo
31. kvě 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@vormoni super zpráva, že je vše OK

taky mě dneska k ránu chytla křeč, naštěstí manžel rozmasíroval :wink:

u nás zatím sluníčko. Teď jsem byla odvést Luciáčka na autobus a jela na svůj první výlet se školkou do ZOO. TA byla tak natěšená :slight_smile:

@petule22 wow, tak to je mazec s porodama :grinning:

tak a já jdu pokračovat v naplánovaném úklidu, dneska mě čeká jen sprchový kout, ale zato ho musím vzít důkladně - kartáčkem na zuby :angry:
31. kvě 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,děkuji všem:slight_smile:No to je síla s těma porodama,takhle brzičko.. :astonished: My si ještě počkáme,ne? :wink: Hlásím z Rakovníka slunečno,odvedla jsem Kubíka do školky i s maskou,a hned jsme je tam do toho navlíkly.. :sweat_smile: Doufám,že je aspoň vyfotí.. :confused: A pak jsem si doma lehla a spala doted..v noci jsem byla ve 4:30 čurat a už jsem neusnula,možná chvíli před budíkem.. :unamused: Furt jsem myslela na dárek ,co jsem včera vymyslela malýmu k narozkám a na jméno holčičky a bůhví co ještě,prostě mozek pracoval a tělo už nechtělo usnout :angry: Ale dohnala jsem to.. :sweat_smile: Ráda bych malýmu pořádný dar k 5.narozeninám,herní sestavu na klouzačku a houpačku,na chatu..je to drahé z toho dřeva ale objevila jsem nepoužívanou včera za 3.800kč tu konstrukci i s klouzačkou,to mi přijde hodně dobrý..ale doprava vyjde na 750kč-což mě trochu vadí..má to celé 80kg a pošta vozí jen do 30kg a tohle je s toptransem..Nevíte o nějaké levnější dopravě?Je to z Čes.Budějovic.. :sweat_smile:
31. kvě 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další porodila v noci dvojčátka :grinning: holky balíte?:grinning:
31. kvě 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v sobotu porodila kámoška (TP 6.7.) a ještě jedna s TP 20.7. ...začínám chytat nějaký stresy...
31. kvě 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, tak to je blázinec s těma porodama :grinning:

jinak já se teď pěkně už naštvala. Dneska dorazila emitexová zavinovačka, v inzerátu byl na ní motiv medvídka(fotky jsem hodila níže) a mě došla zavinka s nějakýma vzorama. Já vím na jednu stranu blbost, ale mě se tam fakt líbil ten medvídek. Tak sem hned paní napsala o vysvětlení.Tak uvidím co napíše.

A druhá věc, jak dorazil kočárek, tak mě nenapadlo zkontrolovat příslušenství, takže jsem paní napsala positivní hodnocení, a pak s Luci chceme zkusit pláštěnku na kočárek a ta je rozervaná :angry:

Fakt už na tom mmb nenakupuji :angry: ach jo, já mám takovou smůlu :unamused:
31. kvě 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@snuflinka no to je síla holky, to snad není možný - čím to jako je?????
31. kvě 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Tak to se ti nedivím, že jsi naštvaná - jak říkáš, možná je to blbost, ale jde zde o princip - chtěla jsi medvídka,tak bys měla dostat medvídka!!!!! A s tou pláštěnkou by mě to taky vytoučilo - to je fakt drsné. Já na MMB ještě nenakupovala, vůbec s ním nemám zkušenosti - ale věřím, že tam brzy taky skončím- občas tam jen zabrousím a okukuji, ale ještě jsem nic nekoupila.
31. kvě 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky se teda nějak rozrodily a čím to je? Žeby ta změna počasí, ale bouřky hlásí až na víkend :unamused:

@ivis tak to by mě taky vytočilo...a paní ti na to něco odpověděla? Já na MMB nakupuji dost často a naštěstí zatím spokojenost
31. kvě 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak hlásím - už jsem doma a už mi začíná MATEŘSKÁ :slight_smile:
Holky,ale bulela jsem, jsem fakt strašná cíťa, to loučení mě nějak dojalo :slight_smile: Ale už je to dobré :slight_smile: od šéfa jsem dostala 15 růží , od kluků a té nové kolegyně jsem dostala věci pro malou a kytičky z gerberek :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky @klaire22 a @janulev zatím paní neodpověděla, teď jsem jí teprve psala. Já už jsem se takhle párkrát spálila na MMB, tak jsem tam přestala nakupovat, ale teď mě to nedalo a znovu sem začala a zase mám smůlu :cry:

posílám aspoň fotečku momentálního pupíčka, dneska mi na počítadle skočil 36tt a do prvního termínu mám už jenom 30dní :wink:
31. kvě 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek