• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
klaire22 jůůůůůůůůůůůůůů, tak to je paráda, že už jsi doma.U mě byl ten poslední den v práci taký hektický, že naštěstí na slzy nebyl čas.
Dárečky jsi dostala moc hezoučký :wink:
31. kvě 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 gratuluji k mateřské a věcičky jsou kouzelné...a kytky, no krásny :slight_smile: tak už si užíváš a dospáváš?

@ivis máš krásného pupíčka :slight_smile: já chci poprosit manžela, aby mě o víkendu párkrát vyfotil s pupíkem...stále fotím pupík sama bez obličeje, tak abych tam byla pro změnu celá :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev mě zase pořád fotí Lucii, ale tím jak je malá, a blejskne mě směrem od dola, tak na těch fotkách vypadám jak slon. Tak taky zkusím manžela anebo bráchu.

Teď mě docela mrzí, že jsem se nenahlásila na focení s profi fotografkou.
31. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis pupíček krásný :slight_smile: mě přijde, že ho mám snad z vás největší a to přitom celou dobu nic a najednou tak vyskočil!!!!!

já se snad blejsknu zítra ráno - když už na to mám konečně ten čas :slight_smile: jen se musím nejdřív upravit, aby jste se nelekly :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis no je to paráda :slight_smile: trochu jsem poklidila, ale nebudu to hrotit, něco si nechám zase na zítřek :slight_smile: asi kouplenu a záchod a zítra možná vytřu :slight_smile: a pak už jsem domluvená s kamarádkou, že k ní dorazím na kafčo :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev děkuju, fakt se jim to povedlo, mám z nich radost - nejvíc asi z těch kalhotek - ty nemají chybku :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme vlastně příští středu na focení - se těším :slight_smile: ale ještě nemám vymyšlené věci na sebe, ale díky bohu - času dost - něco do středy vymyslím a nebo nakoupím :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já za chvíli razím se ségrou na pizzu - učí se chudák na státnice, v pondělí má velký den :slight_smile: budeme mít doma Mgr. :slight_smile: tak aby se trošku odreagovala :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 super,ty se máš s tím focením, budu se těšit na fotečky :wink: A pizzu bych si taky dala, já jsem si ještě nebyla schopná nic k obědu uvařit, zatím se odbývám rohlíkem a jogurtem anebo párkem, ale příští týden fakt začnu jíst normálně :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 velká gratulace, já mám dotočnou zítra....
31. kvě 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 na zážitky z focení jsem zvědavá, taky mám na to zálusk, ale zatím nevím, jestli tam půjdu sama a nebo to přítel riskne taky. ... ale to mi musí pupík ještě vyrůst.. zatím jsem stále v podstatě normální.. v úterý mám další kontrolu a tak jsem zvědavá na míry..
31. kvě 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,máš pěkný pupíček,řekla bych malý,jako já..a to máš jen měsíc do porodu.. :sweat_smile: Moc ti to sluší:slight_smile:Tak uvidíš co ti paní odepíše,buď měla napsat, že foto je jen ilustrační pokud tam měla medvídka a posílá něco jiného.. :astonished: Pláštěnka by mě naštvala taky,ale já ji popravdě ani nekontrolovala..kdoví jakou mám já.. :confused: :sweat_smile: Se teda mrknu až budu na chatě.. :wink: Já musím říct,že na MMB jsem problém neměla ani na koníkovi,naštěstí..to bych se pak bála dalšího nákupu.. :confused: To máš opravdu smůlu.. :frowning2:
31. kvě 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak konečně poslední den za tebou,to je supééééér:o)Krásný kytky a i dárečky,kolegové potěšili.. :grinning: Zítra se pěkně prospíš a pokec s kámoškou bude změna,viďˇ?Úklid nepřeháněj,jen tak aby se neřeklo..ono to pěkně odsejpá,když budeš sama doma,pohoda:o)
31. kvě 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mám za sebou 3D pokus č.6 ,tak co myslíte? Opět nic,slečna na nás 3x vyplázla jazyk..motala se jí před pusou pupeč.šňůra a ona ji olizovala A ocucávala..byla to docela sranda :grinning: Ručičky tam měla jako obvykle a předvedla nám všechny prstíky..taky byla namáčklá nosem na lůžko,takže se opět nedala udělat pěkná fotečka ..Takže další pokus příští sobotu,ufff... :sweat_smile:
31. kvě 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravim a hlasim se take do klubu, jestli muzu? Mela bych porodit druhe dite v cervenci 2012 - kolem 13.7.2012. Je to moje druhe detatko, prvni byla holcicka - ted je ji 5.5 let. Jeste mi zbyva 42 dni. Odkud vsichni jste? Ja se ted v nedeli vracim do CR, budu tam 3 mesice - stridave budu v Praze a v Jihlave. Mejte se vsechny moc hezky. :wink:
1. čer 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasha-ahoj vítám tě tu. Já jsem z Českých Budějovic. Taky budu mít v červenci druhé dítko už se na něj moooc těším.
1. čer 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno děvčata,

tak zavinka je vyřešená, budu ji paní vracet zpět, prý měla dvě a omylem mi poslala jinou, no nevím, moc tomu nevěřím, každopádně, jsem ráda, že se to vyřešilo a já totálně nepoučitelná objednala už z MMB jinou :wink:

@vormoni to je ale opička ta vaše holčička :wink: ale sedmička je šťastné číslo tak příště už to dopadne :wink:

@dasha vítej :wink: já jsem ze Ždáru nad Sázavou, takže od Jihlavy kousínek :slight_smile: Jednu 4letou cácorku mám doma, teď čekáme chlapečka :slight_smile:

U nás konečně v noci pršelo.Ale včera mi volala babička, že letos žádná úroda nebude - nejdřív to všechno pomrzlo a teď to sucho, takže na zahrádce není ani jedna jahůdka, prostě nic :unamused: Naštěstí u tchýně by mohlo něco býti, už nám vozí čerstvé jahůdky. A ty teda jsou :wink: :wink:
1. čer 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,taky jsem si říkal že pokus č.7 by mohl být šťastný,moje číslo :sunglasses: Tak hlavně že ti vrátí peníze a určitě už máš smůlu vybranou..já včera objevila pěknou postýlku,bílou,jak mám tu naši starou,jsem ji chtěla natírat,ale nevím jestli se k tomu odhodlám..možná lepší koupit a tu naši prodat bezvad a špatného natěru.. :sweat_smile: Akorát ,že paní ji má do něděle už zamluvenou,leda by si ji nevzali..Ale ještě mám jednu v merku,ale až s Ostravy,obě za 1000kč..což jde,matraci mám svoji :grinning: Tak my jahůdky máme na chatě a snad jich bude dost,taky nám tu včera pokropilo a jinak kropíme na chatě jak steklý..naštěstí vodou z potoku,takže zadara :grinning: Jinak hlásím zataženo z Rakovníka,ochladilo se,ale s mikinou pohoda:o)
1. čer 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha A odkud jsi ty,žiješ v cizině? :astonished: Máš cizokrajné jméno pro holčičku.. :slight_smile: Já mám za 2 měs.pětilétého Kubíka a ted čekáme holčičku,kéžby Nelinku.. :sweat_smile: A jsme z Rakovníka,pocházíme ale z moravy,já jižní a manžel od Telče,kousek od Jihlavy.. :wink:
1. čer 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata :slight_smile:

konečně zapršelo - u nás lilo v noci a i dnes - ráno mi vůbec nefachal net kvůli tomu hnusného počasí, teprve teď se nějak rozběhnul :slight_smile: už jsem byla ve městě a na poště, teď akorát obědvám - ale odbývám se chlebem s vajíčkem,vařit se mi nechce :slight_smile: ale budu muset, slíbila jsem manželovi teplou véču :slight_smile:
1. čer 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis to je dobře, že ti to paní vymění - aspoň, že tak :slight_smile: ale s tou pláštěnkou asi už nic nenaděláš :frowning2:
1. čer 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vítám nové příchozí :slight_smile:
1. čer 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No to jo teda,první den doma a žádné vaření?A :astonished: le naprosto tě chápu,ta svoboda konečně,že? :grinning:Já také nevařila,dojídáme zbytky..včera jsme měli kapříka s kaší,bude i dnes nebo zítra..ještě je tam svíčková s králíkem,a párky..takže jídla habakuk..My dnes zajeli odpol nakoupit a malý dostal v Penny ledňáka a v lidlu lízátko,dokonce jsem dostala i pro mimi.. :grinning:A včera jsem si koupila v tescu lehátko na chatu,už se těším,až se na něj svalím :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. čer 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni nakonec jsem se přemohla - dělám jen těstovinový salátek - s kuřecím masem a krabíma tyčinkama - aby se neřeklo :slight_smile: ale fakt se mi nic nechce, kdybych to manželovi neslíbila, vykašlala bych se na to :slight_smile: jsemnějaká otrávená - asi tím počasím - a taky mě teda vytočila kočka - schodila mi orchidej,musela jsem ji přesazovat - začíná akorát vyhazovat nový stonek,tak doufám,že po tomhle zásahu o něj nepřijde - bych tu kočku zabila,fakt.....neskutečně mě vytočila - ale fakt neskutečně....nadávala jsem tady jak špaček a ještě teď se mnou cloumá vztek - ji vyhodím z bytu, fakt že jo!!!!
1. čer 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Jo to mi povídej,já tady ted taky řvala na Kubíka,dala jsem se do úklidu jeho pokoje,je to džungle.. :angry: A on mi jen odnášel co jsem přehrabovala a dělal bordel pro změnu v uklizeném obýváku..z jedné strany uklidím a zdruhé to zas vzniká,já byla vytočená až hrůza..Tatínek se zdejchnul,že by mi s něčím pomohl nehrozilo..vytáhla jsem věci, co měl pod postelí,jako cestovní postýlku a golfáč a pojede to na chatu..uff.. :angry: a hned je místa na krabice s autodráhou,fotbalem a jinýma věcma..je toho tolik :unamused: Složila jsem pak 2 koupené látkové krabice ,co pasují do jednoho dílu nábytku a tam jsem dala plyšáky a stavebnice a zas se něco uvolnilo a mohla jsem nastohovat jiné krabice s hračkama..no to bylo něco..ted jsem si dala k večeři párečky a ležím a ještě to se mnou cloumá. :confused:
1. čer 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak my za chvilku vyrážíme za švvagrovou a synovečkem. Jedeme vláčkem tak už se Luci moc těší.

Jinak mě pěkně pozlobili poslíčci, jsem měla pravidelné kontra po 5 minutách a trvalo to 3hoďky, tak už to vypadalo že se něco rozjede :wink: ale zatím stále 2v1. doufám, že ještě chvilku vydržíme, bo od zítřka malujeme :slight_smile: U Luci mě taky posličci zlobili strašně brzy, a nakonec jsme vydrželi do termínu :wink:

krásný víkend všem
2. čer 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Mě to včera taky pěkně vzalo... Uplně se bojím zase dalšího večera....
2. čer 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni měli jsem holt nějaký super den - stačilo trošku a už jsme byli vytočené :slight_smile: kočka se mnou do večera nemluvila, pak se teda začala zase družit, hvězda jedna!!!! :slight_smile:

@ivis jejda, tak to u mě zatím nic - já mám strach, že to ani nepoznám, že to jsou poslíčci............jak to tedy poznám, že to jsou poslíčci a ne skutečný porod - všude se sice dočtu, že skutečný porod prý skutečně poznám, ale co když jsem mimoň a fakt to nepoznám- to mě trochu děsí!!!!!!
2. čer 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 tak to byly včera nějaké erupce na měsíci, že nás to chytlo obě :wink:

@klaire22 skutečný porod určitě poznáš :wink: je mnohem, mnohem bolestivější než poslíčci, teda tak jsem to měla já.u Luci to probíhalo asi takto, od 00:20 začali pravidelné bolesti, pětiminutové, tak jsem dala vanu a sex, a ty bolesti nepřestaly, ale nebyly nijak zvlášť bolestivé, jen pravidelné, tak jsme po 5h vyrazili do porodky(Dr. mě strašil překotným porodem, tak proto jsme vyrazili tak brzy). V 6h jsem byla v porodce na příjmu otevřená na 3cm, tak do těch 10h to byla pohoda, žádné vzdychání velké bolesti nic, jen začínaly být kontra bolestivější, ale otevřela jsem se jenom na 4cm.A od 11h to začalo, kontra se začaly zkracovat a bolelo to fakt moc, v 12 h jsem se modlila aby už přišla doktorka, ta dorazila v 12.15 a já otevřená na 9cm a šlo se rodit, píchla mi vodu, pak jsem neuměla dýchat a tlačit, takže Lucinka na nás vykoukla až v 13.00.
2. čer 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis a ty poslíčci trvají třeba 2-3 hodiny a pak to ustane???? nebo je to spíš třeba jen půlhodinka a pak už nic........kdyby náhodou - tak si mám dát teplou vanu - a když to bude pokračovat, je to už porod???? ptám se jak tele, promiň :unamused:
2. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek