• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Ahojky holky, tak jsem uspala dítě, manžel je v práci a já půjdu asi spát, jsem ko...poslední 2 dny mě zlobí po večerech bříško, sem tamtvrdne a u toho mě bolí šíleně záda. Jsem to nevydržela a vzala si magnesko. Jak tak ale čtu, tak nejsem sama, koho to potkalo...

Jinak jsem včera byla na ton sonu se štítnou žlázou, vše v pohodě jen je tam jeden větší uzlíček, ale prý se to řešit nebude. V těhu se to stává i že bývají rozhozené ty výsledky, takže to nijak doktorka neřeší a mám přijít za půl roku. Vše se zkontroluje e případně, že by uzlíček se zvětšil či něco podobného, tak by se něco dělo.

Tak já jdu odpočívat a holky držte se...ještě to musíme vydržet...hezky zbytek sooboty
2. čer 2012 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 mě ty bolesti vydržely snad tři hodiny. Holky psaly že to byly poslíčci. Já to tedy taky nepoznám. Ztvrdlé břicho z toho mám ještě dnes. Dneska jsem skoro celý den proležela a ted mě zatím nic nebere. Tedy v rámci možností. Břicho mě tlačí pořád, ale bez bolestí. Pomáhá mi teplá koupel, naložím se do vany. Taky se bojím, že ten porod nepoznám. Máma mi říkala, že jí porod začal že měla tlak na konečník. Jenže já trpím střevníma potížema několikrát za den, tak mám tlaky pořád... :frowning2:
2. čer 2012 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev Tak to je dobře, že to zatím nic není :slight_smile: Hezky si odpočiň, já si půjdu asi taky lehnout - dám vanu a půjdu chrupkat :slight_smile: dobrou noc :slight_smile:
2. čer 2012 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@majinka1981 to je dobrý,tak snad to poznáme :slight_smile: půjdu si taky napustit vanu a naložím se tam :slight_smile: i když mě teda nic nebolí,malinká je hodňoučká, ještě se na svět nechystá,což je dobře,máme ještě čas :slight_smile:
2. čer 2012 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 jo tak to já mám v břiše pytel blech :grinning: ta řádí. Doktorka tvrdí, že se narodí dřív, že ji mám natlačenou hodně dole. No uvidíme, už bych jí brala venku. Dneska jsem dožehlila oblečky. Připravila tašku do porodnice. Tak ted bude určitě hodná, že se jí zrovna nikam nechce :grinning: Mě se po té koupeli i lépe usíná. Nepřipadám si celá tak ztuhlá.
2. čer 2012 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@majinka1981 Jsi už hezky připravená..........mě teď čeká rozlítaný týden - skoro každý den někde jsem - musím dohnat resty s kamarádkami - ale pak se musím do toho pustit už naplno :slight_smile: V týdnu chci naklusat do lékárny a dokoupit poslední nutné věci - rybilku,bepanthen, líh na pupíček apod. :slight_smile: A asi se už pustím do toho praní, ať už aspoň něco mám nachystané :slight_smile:
Jinak koukám, že Tě malá v noci zase cvičila - té asi vážně chce na svět dřív :slight_smile:
3. čer 2012 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 kdyby jenom v noci, dneska to zase pokračuje. Chodit nemůžu, protože mě bolí oteklý nohy. Sedět taky ne, protože mě bolí rozkrok a ležet taky nééé protože mám břicho jako šutr. Asi se pověsím ke stropu jako netopýr. :grinning: Každou chvíli mě píchne v tříslech, pak v rozkroku. Jako co to je??? A břicho jak beton :frowning2:
3. čer 2012 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak malý už spinká, manžel teď taky usnul a já ještě dodělávám oběd...dneska si kluci poručili bramboráky, tak byly bramboráky :slight_smile:

@majinka1981 ahoj mě ve spodku taky dost často píchá, ale břicho mě pobolívá zatím jen po večerech, což mi dr řekla, že je normální...pokud máš ale stále tvrdé břicho a bolesti nechceš raději zajet do nemocnice? Nevím teda v kolikátém jsi týdnu, ale dali by ti třeba magnesko, aby se to uklidnilo...

@klaire22 je dobře, že se cítím dobře a malá je hodná :slight_smile: hezky si týden užij...mě tento týden toho taky hodně čeká...zítra po ránu hned návštěva, v úterý je manžel doma a bude dochystávat na tu terasu, ve středu ráno nehty a odpo pohřeb :frowning2: čtvrtek by měli zedníci dělat terasu a v pátek jdeme s malým k zubařce, pak nákup a ještě v týdnu chci stihnout větší úklid
3. čer 2012 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev magnesko už neberu. Jsem ve 36.týdnu.
3. čer 2012 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev A do nemocnice se mi nechce :frowning2: Uvidím jestli to večer nebude horší nebo lepší.
3. čer 2012 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev taky máš pěkně natřískaný týden, já mám zítra sraz s holkama z beremka, pak úterý volno - ale to chci jít do té lékárny, ve středu máme focení a čtvrtek a pátek jsem se domluvila s mamčou, že jí jedu pomoct na oslavu - ségra měla 25 let a taťka 50tiny - takže to chceme oslavit vše najednou....navíc k tomu přibudou i ségry státnice - nepochybuji o tom, že to dá - takže slávy bude hodně :slight_smile: to mě mrzí, že jdeš na pohřeb :frowning2: já byla díky bohu zatím jen 1x v životě na pohřbu a to své prababičce a to už je hóóóóóódně dlouho.
3. čer 2012 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@majinka1981 no já nevím - možná by to bylo lepší jet do té nemocnice, ne? takhle se zbytečně trápíš, třeba by ti nějak pomohli :slight_smile:
3. čer 2012 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 no ve středu tam mám jít na kontrolu. Tak pokud mi nebude večer hůř, tak se budu snažit vydržet. Kamarádku v noci bolelo břicho a už má holčičku. Sakra, takhle bych to taky chtěla :frowning2: Sice to bylo o 20 dní dřív, ale porod super.
3. čer 2012 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@majinka1981 Ty jo, ale nezapomeň, že se malá může narodit dřív...a ty máš měsíc do termínu, takže by to klidně mohlo být na kontrou v nemocnici...
3. čer 2012 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka říkala jsem si, že si na tu kontrolu radši vezmu tašku :slight_smile:
3. čer 2012 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka tak další známá co má termín posledního června je v nemocnici na rizikovým s vysokým tlakem. Tedy to je šrumec, to jsou snad erupce na slunci :grinning:
3. čer 2012 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majinka1981 Jo, posledních 14 dní najednou všichni začaly rodit nebo aspoň jezdit do nemocnice :slight_smile:
3. čer 2012 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno holky,

tak mi si užili příjemný víkend, v sobotu se švagrovou a 4měsíčním synovečkem(uff, teda fakt se netěším, když jsem to zase viděla, tak to bude pěkný záhul) a včera jsme byli Lucinčiný kamarádce na oslavě 4.narozenin a do toho jsme doma malovali- ta fialová v ložnici je fakt úžasná :wink:
Takže pěkný záhul. Však mi to bříška dává pěkně znát :angry: Sice mě nechytají kontra, ale mám zas silné bolesti jak před MS. Takže jsem zvědavá, co se dozvím na kontrole, ale jdu až ve čtvrtek. Myslím, že mi jen řekne, že mám ten spodek citlivější a že se jenom porodní cesty připravují na porod.

Dneska jdu odpo do porodnice na předporodní kurz, omrknout prostředí :wink:

No nic, máme tu po tom malování bordel jak v tanku, tak se jdu do toho pomalu pustit.

krásný den všem
4. čer 2012 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,také se hlásím z Rakovníka:slight_smile:My byli sobota a neděle na chatě,v sobotu teda až večer,ale odpol na oslavě u známých.. :slight_smile: Bylo to fajn,i když počasí nic moc,něco jsme zas udělali a aspoň jsme byli v přírodě..Já teda žádné bolesti břicha zatím nemám,ještě mám čas.. :sunglasses: ale mám tam takové rejdění,že včera jsem se bavila a natáčela břicho jak se vlní a ty kopance! :grinning: Jinak ted ráno jsem byla na krvi,znovu kvůli té štítné žláze,zítra budou výsledky.. :wink: Pěkně mě tam naštvala sestra,seděla jsem jsem tam půl hodiny a čekala,že se zeptá kdo jde na krev..a nic..Když mě předběhla jedna bába a chystala se další,tak už jsem vyskočila že jdu na krev a jestli dneska nebere,či co..Prý jsem se měla přihlásit.. :confused: Vždycky nakoukla mezi pacienty,jestli někdo nejde a dnes nic..já hladná jak prase,na lačno..no to mě vytočila.. :angry: !!!
Tak pěkné pondělí všem:o)
4. čer 2012 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis Ale neblázni,bude to skvělé s prckem,neber to podle kámošky,já se teda těším :wink: Tak dej vědět co se dozvíš na kurzu..To ti závidím,že už máš vymalováno,u nás tapety zatím nic.. :unamused: Ale vypadá to že nám to udělá profík,nebo někdo -kdo to už dělal,tak snad jsme nevyhodili peníze komínem :confused: :sweat_smile:
4. čer 2012 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak u nás od rána zataženo a před chvíli začalo pěkně pršet. Manžel dneska a zítra dochystá tu terasu a snad bude ve čtvrtek hotovo :slight_smile:

@vormoni držím palečky, aby vyýsledky dopadly dobře :slight_smile: já o víkendu taky natáčela jak se mi vlní a lítá břicho...je to super, ale občas už to teda pěkně bolí

@ivis užij si kurz a v týdnu jdeš už i na monitor nebo jen kontrola?
4. čer 2012 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni budu myslet, ať jsou výsledky OK :slight_smile: To by mě taky nasrala babizna-sestrizna :angry:

@vormoni a @janulev hihi, to je sranda s mimouškama jak rejdí v bříšku :wink:

@janulev už jdu na první monitor, tak se těším :wink:

Holky, začínám zase nějak špatně spát, se probudím třeba v 2h ráno a minimálně dvě hoďky koukám do stropu :confounded: JJ, už se to blíží,nervozita stoupá :wink:

A před chvilkou mi psala švagrová, jestli nepřijedu v pátek do Brna na její zkoušku svatebních šatů, tak jsem samozřejmě nadšeně souhlasila a mám se na co těšit :wink:
4. čer 2012 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis já se spaním moc problém nemám spíš s tím, že se v noci dost budím a musím na wc :confounded: jsem jak průtokáč... jů zkouška svatebních šatů, to je krásný...a kdypak je svatba?

já jsem zrovna koukala na stránky porodnice, kde chci rodit a mají tam novinku...nemělo by se platit za přítomnost otce u porodu :slight_smile: musím tam zavolat a zkusit se optat :slight_smile:
4. čer 2012 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev To já se na WC vzbudím max 1x, což se vlastně budím i normálně když nejsem těhu :wink:

Svatbička bude 15.9. tak si to fakt užiju s 2měsíčním minimem :confounded: Ale na zkoušku se těším, já bych se taky klidně znovu vdávala :wink:

Jee, tak to byste měli super, kdyby se neplatilo.

No nic jdu se trochu zkulturnit a vyrážím :slight_smile:
4. čer 2012 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis tak já tuto noc skoro po hodině a půl :confounded: my byli tehdy s Filípkem na svatbě, když měl půl roku a bylo to super :slight_smile:
teď jsem koukala na diskuzi o porodnicích v Brně a jedna paní tam psala 2.6. že poplatek byl zrušen, že jim to paní říkala při prohlídce porodnice :slight_smile:
tak se hezky bav :slight_smile: my budeme dneska odpo asi doma...stále prší a prší
4. čer 2012 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 JInak co se týče poslíčků,já je měla den před porodem,samo že jsem to nepoznala,prostě mě bolelo břicho,v noci mě to vzbudilo,byla jsem 9 dní po tremínu,, šla jsem na wc a špinila jsem,což je dle instrukcí důvod jet do porodnice..Takže jsme vyrazili ale během cesty se bolesti mírnili,takže mi bylo jasný,že to si není ono,ale kvůli té krvi jsme tam radši jeli..Nic z toho tenkrát nebylo, abych to zkrátila,to opravdové přišlo další den večer..Řekla bych že k bolestem břicha se přidají bolesti co vystřelují do zad a stehen a podle toho bys měla poznat,že je to ono..To jsem určitě den před tím neměla.. :wink:
4. čer 2012 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev Ahoj,to je super zpráva,kéž by si ostatní porodnice vzali příklad.. :astonished: Já to vidím tak, že letos tam budu sama,manžel se k tomu nějak nevyjadřuje,já ho k tomu nutit nehodlám,pokud je mu jedno jak to tam bude probíhat a že on to nebude moct sledovat,jeho věc.. :unamused: Samo, že za rámeček si to nedá.. :rolling_eyes: Jde o to ,že někdo musí být s Kubíkem a dotyčného asi budem shánět na poslední chvíli..pokud to na mě nepřijde v době,kdy u nás bude babi s dědou,jelikož mají přijet 10dní před TP na Kubovi narozky..Nějak to dopadne..taky mě přijde 1tis za účast dost :confused: ale to manžel ani neví.. :astonished:
4. čer 2012 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis Taky jsme pozvaní na svatbu v takovém termínu,ale já to odmítla s tím, že je to moc brzy na mimčo,jet někam do Brna,kde to mají,i když ubytování by nám zajistili.přeci jen cizí prostředí :confused: ..a ani nevím jaké to budeme s malou mít,kdyby jako s Kubou tak dobrý,ale i s tím jsme vyjeli na delší cestu až za 3 -4měs.. :sweat_smile:
4. čer 2012 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis Sestřenka se vdává 1.9., to budu mít asi těsně po šestinedělí, tak jsem na to taky zvědavá :slight_smile:
4. čer 2012 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky dnes jsem byla u kamarádky,její známá rušila obchod s dětským a prodávala věcičky za třetinové ceny,tak jsem se jela podívat a nechala tam 900kč,ale musím říct že za super věci a normálně by mi 2tis nestačily..Mrkněte do alba,mám velkou radost :grinning:
4. čer 2012 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek