• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
ahojky děvčata :slight_smile:

já dolaďují přípravy na focení,dělala jsem si po dlouhé době konečně nehtíky - docela to ujde,na to že jsem je nedělala víc jak půl roku :slight_smile:

akorát narychlo obědvám,musímjít ještě pár věcí přežehlit, sbalit tašku s věcmi, umýt si hlavu a tradá do Prahy za manžílkem a pak za fotografkou :slight_smile: Snad se to povede :slight_smile:

mějte se hezky papa
6. čer 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ dostala jsi vážně krásné dárky a i pěkné pohoštění jsi pro kolegy přichystala -) hlavní je,že už máš klídek a můžeš hodit nohy na stůl :slight_smile:
Já mám ještě dnes takový fofr den, ale od zítřka pohodička - i když to jedu k mamče a budu jí pomáhat s přípravy na víkendovou oslavu ségry a taťky :slight_smile: a vlastně ještě v pátek pokračování - ale to už bude v klidu a v pohodě :slight_smile:
6. čer 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 užijte si focení, doufám, že nám sem pak hodíš něco do placu pro inspiraci :slight_smile:

Na nehty se chytám už 3 týdny... mám svoje celkem dlouhé, ale ještě nebyl čas, abych tomu dala nějakou fazonu... snad se mi to tenhle týden podaří, tedy pokud do té doby nějaký nezlomim, to pak zkracuju všechno..
6. čer 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ určitě vám se pak dám ochutnávku :slight_smile:

mě se moje zase začali šíleně lámat,tak jsem se naštvala a udělala si zase gelovky :slight_smile:
6. čer 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Já taky nechci mít co je v rodině,což např.Nikolka a Deniska..Natálka se mi líbí,ale nelíbí se mi Naty..Mě nejvíc oslovila Nela,Nely,Nelinka..jenže když manžel je proti,jsem už otrávená i já..a na just ji chci dát..Kdyby se objevilo ještě jiné,nejlepší..ale nějak se nám asi nedoneslo.. :sweat_smile: :confused: Dortíky,to jsi dobrá,já je pozvala na pivo,víno co si kdo dal..ne mícháče..a nějaké jídlo na zobání,tenkrát mě to vyšlo na 2tis.. :sunglasses: a bylo nás tam tak 7 bab..:o)
6. čer 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To jsme moc zvědaví na fotečky určitě se povedou:slight_smile:držím palce :sunglasses: Já ted dožehlila tu růžovou hromádku,ty pidi velikosti mi přijdou neuvěřitelné.. :astonished: u šatiček jsem pěkně slintala.. :grinning: za to nebesa.. :sweat_smile: !uff...ale většinu mám hotovou :wink: Malý chce jít ven,a mě se nechce..ale kdo by ho poslouchal?... :sweat_smile: Tak ahoj zatím... :dizzy_face:
6. čer 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni No mám to za pár, ale z předchozího tehotenství vím, že je to " pár" nejnáročnější. Kdyby člověk alespoň mohl tušit...... Do dneška jsem přibrala 14 kg na což jsem fakt hrdá, protože minule to bylo 30, ...shodila jsem vše, ale připadám si jako nafukovací balonek..nafouknout spasknout a znova :slight_smile: . Dnes jsem byla v poradně a prcek má 2700 odhadem. Matěj měl 4120, což už fakt nemíním opakovat :slight_smile: JInak jménaa taky nemáme, nejsme schopný se dohodnout. Jinak dnes na gyndě říkala Dr., že mám vydržet ještě 14 dní. Ok tak já se o to pokusím, ale kdybych měla rodit jako minule, měla bych před sebou ještě skoro 7 týdnů, což odmítám- fakt :grinning:
Holky kolik jste přibraly vy?
6. čer 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina u prvního těhu 27 a ted mám nahoře už 17 :grinning:
6. čer 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 No tak to je o deset míň než minule..... a to se vyplatí. Třeba u třetího to bude jen 7, ale to já už testovat nehodlám :slight_smile:
6. čer 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte,
taky bych se k Vám rada přidala. Dneska jsem se registrovala. Dřív jsem si to jen tak četla. Dneska jsem 33+6 a je to mé první těhotenství. Chodím ještě na jedno fórum, ale jak sleduju tady se to víc hýbe. No zatím jsem přibrala 5 kg. Jinak tašku už mám sbalenou. Jen mi tam chybí fén. :slight_smile: Dneska jsme se byli podívat s manželem v porodnici v Uherském Hradišti, byla to součást předporodního kurzu. Tak je to tak fakt všechno krásné a nové. Tak mě to trošku povzbudilo, no mám docela fakt strach z porodu. No pro začátek asi tak všechno. :grinning: Díky za přijetí.
6. čer 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulax jen 5 :grinning: zááávist :slight_smile: já jsem z Otrokovic :wink:
6. čer 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina třetí už ne-e :grinning: já se jen modlím aby Nikol neměla jak Matýsek přes 4 kila zatím to vypadá že bude veliká :grinning:
6. čer 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulax ahojky :slight_smile: páni - jen 5kg - no to je luxus,fakt :slight_smile: to tiše závidím :slight_smile: tak hlavní je, že se ti porodka líbí, určitě to dělá své, když jdeš rodit někam,kde se ti to líbí a zamlouvá :slight_smile: i když zkušené maminky asi řeknou, že je ti to pak stejně jedno,kde rodíš, hlavně už aby bylo mimi venku - což mi prvorodičky zatím neumíme náležitě docenit :slight_smile::slight_smile: :slight_smile: ale asi na to brzy taky přijdeme :slight_smile:
6. čer 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak se jí u tebe prostě moc líbí,tak jí to dopřej :slight_smile: ale chápu, že rodit 4 kilového cvalíka asi není nic moc :slight_smile:
6. čer 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ale dá se i to 4 kilové :wink: hlavně at to zvládnem ve zdraví :slight_smile: my máme ve Zlíně porodní boxy krásné takže já jsem spokojená :slight_smile:určitě u porodu dělá prostředí hodně, si nedokážu představit rodit jen za nějakou plachtou a slyšet hekat druhou maminu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no mě to právě odrazuje - tak jsem ráda, že v porodce,kde chci rodit já to tak není - že jsou fakt oddělené boxy, kde má každá maminka svoje soukromí :slight_smile:
6. čer 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já přibrala minule 16, teď zatím 10kg. Taky jsem za to ráda :grinning: S holčičkou jsem byla i celá totálně nateklá a zavodněná, žádné kotníky, ruce dát v pěst mě skoro bolelo... teď je to uplně jiné, jako taky funím, ale mám fakt hlavně to břicho, jinak to není tak hrozné. U mě teda platí, že holčička ubírala na "kráse", kdežto kluk ne :slight_smile:
6. čer 2012 ve 23:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko holky, zdravím ze slunečné Moravy...dneska jsem ráno už brečela :cry: chytla mě do lýtka taková křeč, že se to nedalo vydržet...teď tu chodím a kulhám, jak to bolí :frowning2:

včera jsem se sem ani nedostala, ráno jsem byla na nehtech a odpo byl ten pohřeb...tak vás jdu aspoň dočíst, ať vím co jste probíraly :slight_smile:
7. čer 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev a bereš si na noc magnézko?
7. čer 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ahoj jj magnesko si večer beru, 4 dny byl klid a dneska křeč jak blázen
7. čer 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev :unamused: mě naštěstí už dlouho nechytla,beru si večer taky....
Jinak jsem byla včera na kontroly, dělal mi stěry na streptokoka, prej se to tam dole krásně chystá tak jsem zvědavá zda tentokrát půjde v termínu a nebudu přenášet :angry:
7. čer 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina Ahoj,tak já měla u prvního na konci asi 15kg,ted mám 10kg nahoře,ale vím,že ted to teprve začne naskakovat :astonished: Kubík měl 10 dní zpoždění,což bych také ted radši vynechala..klidně o týden dřív než o dva později :sweat_smile: :confused: Taky debata o jménech? :confused: Včera tatínek nakousl ,že to musíme ještě probrat: ve hře jsou tedy:Nelinka,Natálka,Nikolka.. :sweat_smile: Drž se,14 dní uteče..a pak se uvidí,jak se malému bude chtít :wink: :sunglasses:
7. čer 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no tak to je super :slight_smile: a dělal i UTZ nebo ne? a kdy další kontrola? já jdu až 19, tak jsem zvědavá...ale zase mám 2kg nahoře
7. čer 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ne on mi utz nedělá jen pohmat a pak poslechne srdíčko takovou "trubicou" co mi přiloží na břicho :grinning: já jdu 22.6. a to už i na ktg
7. čer 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 To jsi dobrá,čtyřkiláček dá jistě zabrat.. :wink: Ale už víš do čeho jdeš a porodka dobrá,to je půl hotovo:slight_smile:Držím palce:slight_smile:My snad budem mít menší,ale kdo ví..? :sweat_smile: :confused:
7. čer 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni kupodivu Matýsek na to kolik vážil zabrat ani nedal, porod trval od 11-16:35 a měla jsem jen jeden vnitřní a jeden vnější steh takže jsem druhý den byla už úplně v klidu :slight_smile: ale tentokrát si přijdu dole taková stažená nebo jak to nazvat, včera jak mi dělal stěry a vrazil do mě ty zrcadla tak to bolelo jak sviňa tož jsem si říkala bože bože to chci vidět porod :grinning:
7. čer 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak už rozebíráte jména? tak snad se brzy dohodnete...u nás měla být holčička taky Nikolka :slight_smile:

@petule22 já začínám mít docela strach z toho, jak bude Davídek veliký...jak tu holky píšou, že jejich miminka mají kolem 2kg a my měli přes skoro 14dny skoro 2,2kg...tak snad se bude rodit dobře...u Filípka jsem měla 2 stehy a poslední dobou mě ta jizva docela svědí
7. čer 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev taky jsem udělala chybu, cca 4 dny jsem magnésko vynechala a ráno mě probudila křeč, takže je ze me taky pajda :rolling_eyes:

Hnedka ráno jsem si vzala šumák s magnézkem a přítel po práci přiveze i Magnezii. Jinak jsem se ptala svojeho Dr. do kdy můžu magnézko užívat a prý můžu až do konce, ptala jsem se i na zlenivění dělohy, jak jsem se tu dočetla... Prý je lenivější prvních cca 10 min porodu a pak je vše ok, takže se prý nemám čeho bát. Jako ideální zdroj mi byla doporučena voda Magnezie...

Ohledně přibývání na váze.... jukla jsem do těhu průkazky a začínala jsem skoro s metrákem... 98 kg, pak šla váha dolů a skoro 2 měsíce se drží na 88 kg... před tím 86 kg. Takže jsem taková máma XXL, ale zatím všechno v pohodě.
7. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev my už máme vyplněný papír do porodnice takže holka Nikol a kluk kdyby náhodou tak Sebastian :slight_smile:
No co máš z toho já váhový odhad nevím ale na posledním utz byla o 2-3 týdny větší přesně jako náš malý takže zase 4 kilovka asi :angry: :angry:
7. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev To je hrozné,že tě to tolik bolí,mě to magnézko pomáhá,i když večer jsem zapomněla,jím to všelijak,měla bych 3x denně ale dávám 2x když nezapomenu..A to mě aninechytne,pokud si neprotahuju nohu..Beru i železo a to je teda něco..černá tableta a umíte se představit tu stolici :sweat_smile: :confused: Poprve jsem se docela lekla,ale je to prý normální.. :sweat_smile: Hlásím z Rakovníka slunečno:slight_smile:Dnes mají děcka ve školce hravé odpol na zahradě se špekáčky,tak nebude snad pršet :sunglasses:
7. čer 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek