• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@mina_ to já začínala s 62 a ted mám 80 :angry: no bečka :grinning: a to jsem měla minulé léto 59 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to si taky hlídám, křeč jsem vždy chytla když jsem si protahovala nohu stylem do špičky a už to bylo...ted se snažím to nedělat....
7. čer 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holčiny :slight_smile:
já teprve teď vylezla z pelechu :slight_smile: to je život :slight_smile:
v noci jsem měla taky lehký náběh na křeč, ale ustála jsem to hned v začátku - zase jsem si blbě protahovala nohu - ale jinak už víc jak týden nic - za což jsem teda ráda - ale preventivně si zase koupím magnezii :slight_smile:

@mina_ to jsi dala teda hodně kilo dolů se začátkem těhu, to jsi dobrá :slight_smile:
7. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 přesně takhle tu křeč chytám i já - taky se snažím to nedělat,ale ve spánku to někdy člověk neuhlídá :sunglasses:
7. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás také slunečno, počásko je parádní :slight_smile: jen aby nám to vydrželo :slight_smile:
7. čer 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holčiny -a ten papír se jmény dostanu kde - já ještě nic vyplněného nemám:frowning2:
7. čer 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev
@vormoni
Jména, zajímavé téma... jméno pro holku máme taky Nikola, ale podle plodovky to bude kluk... takže zase starosti výběrem.... v rodině je jich hromada... Babka neustále připomíná, že jménu musí být po otci a je třeba dodržet tradici.. Přítel to naprosto odmítá, což chápu a tak jsou další třenice na světě...
7. čer 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Tak to jsme na tom s váhou stejně,ale ty jsi už mnohem dál.. :wink: Mě každý říká,že je to divný na to že čekám holku,že mi to sluší.. :confused: :sweat_smile: Ale to je věc názoru..já si připadám stejná jako s Kubíkem,také jsem čekala že se víc rozkydnu,ale co není může ještě klidně být.. :grinning: :sunglasses:
7. čer 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ S tím rozhodně souhlasím,taky bych nedala jméno po sobě ani po manželovi..je tolik jmen tak proč si komplikovat volání na malýho a ozve se tatínek a naopak.. :confused: :astonished: :sunglasses:
7. čer 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 u doktora :slight_smile:
7. čer 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 u gynekologa nebo u pediatričky????
7. čer 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,to se někdo má.. :grinning: ale ty máš co dohánět.. :wink: já bych možná spala taky ,kdybych nevedla malýho do školky..ale i tak se budím kolem 8hod.. :sweat_smile: Ten papír dostaneš asi až budeš chodit na ty posled.kontroly do porodnice..já ho taky zatím neřeším.. :wink: Až bude ležet přede mnou na stole,tak ty jména už budou muset padnout..to bude boj! :sweat_smile: :angry:
@vormoni taky nejsem zastánce toho, aby se děti jmenovali po rodičích - když to Jára zkusil, když jsme ještě nevěděli, co čekáme, že kluk bude Jára - tak jsem řekla, že leda přes mojí mrtvolu - to tak - děda Jarda, táta Jára a ještě malej Jára - to ani omylem!!!!!!
@klaire22 u gynekologa :slight_smile: měli by ti ho dát už ted někdy to se dává před porodem na příjmu aby pak mohli vystavit rodný list..
7. čer 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to jsi mě uklidnila, že nejsem poslední kdo ho ještě nemá :slight_smile:
No, držím palečky, ať ta Nelinka vyjde - a žádné jiné jméno krom Nikolky a Natálky v úvahu nepřipadá????
7. čer 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 aha, takže ještě času dost :slight_smile: v pondělí vše oběhnu - nechám si ověřit úředně oddací list a nakoupím serepetičky do tašky do porodnice - když koukám na seznam, tak cca půlku doma mám -jen to dát hezky do tašky a být nachystaná :slight_smile:
7. čer 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem konecne online a vyridila jsem nektere resty, ktere se mi tu za ten rok nashromazdily. Ja totiz ziji v zahranici (Malajsie), takze sem domu jezdim na dovolenou. No bylo to narocne. Cesta probehla OK, prezila jsem to i v tom 34 tydnu, akorat mi v Amsterodamu uletelo letadlo do Prahy, byla jsem opravdu nastvana, nebot jsem mela hodinu na prestup a stejne me na pasove a osobni kontrole tak zdrzeli, ze jsem dobehla pet minut po odletu. No mela jsem se na to vykaslat a proste to vzdat i bez snazeni a letet dalsim spojem, clovek zapomene, ze je tehotny a mysli si, ze to proste musi zvladnout, takze jsem se svoji dcerkou bezela asi tak 2 km po letistnich halach. No funela jsem jako lokomotiva..
Koukam, ze tu resite otazku vahy, ja jsem zatim pribrala asi 15 kg, minule tehotenstvi asi 30 kg. Moc se neprejidam, ale stejne pribiram dost. Co nadelam, preci nebudu drzet dietu. Pristi tyden se musim objednat k doktorovi, jeste nevim, kam pujdu, chtela bych asi rodit u rodicu v Jihlave, nebot v Praze me nevezmou. Slysela jsem o tom objednavani, takze to mam smulu. Nejak to budu muset zvladnout. Do toho musim jeste zrekonstruovat byt, ktery jsme koupili, v pondeli jsem podepsala kupni smlouvu a poprve jsem si ho prevzala. Musim rici, ze tam byl takovy svincik, ze nechapu, jak nekdo muze v takovem stavu byt predat. Me by treba hanba fackovala. Bude se tam muset kompletne vymalovat a zbrousit parkety, tak snad se to do toho mesice, co mam termin, zvladne. No ja se proste nenudim. Minule tehotenstvi jsem take rekonstruovala byt v Praze, kontrakce me prepadly v Ikee, tak tentokrat to bude asi podobne.
Krec me chytla dneska v noci a musim rici, ze to nebylo nic prijemneho. Diky moc za radu, tu vodu si koupim, treba to pomuze... :wink:
7. čer 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já už taky o víkendu konečně věci do porodnice nakoupila a ceny teda děs běs pěkně podražili za ty dva roky.....
7. čer 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě chybí jen ty poporodní vložky s kalhotkami, chci si koupit do nemocnice nové crocsky - nebo jsou lepší pantofle???? a jinak mám doma skoro všechno :slight_smile:
stáhla jsem si seznam, co si vzít sebou přímo z porodnice Mělník, tak snad nic víc nepotřebuji :slight_smile:
7. čer 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 vidíš pantofle nemám asi vezmu takové ty trapné papuče pro návštěvy co tu máme :grinning:
7. čer 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 je, tak to je super, že nejsem sama kdo odmítá jedno jméno po 150 v řadě :slight_smile: Ale je to boj... babky jsou neúprosné....

No nic jdu ven s pejskem, už tu na mě kňučí.

zatím pa
7. čer 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukala jsem, že zlevnili otce u porodu - stál 1000,- Kč a stojí 300,- Kč - to je paráda :slight_smile:
A ten porodnický gel Dianatal - jak usnadňuje porod a snižuje trošku bolest je za 700,- Kč - tak nad ním vážně uvažuji :slight_smile: nechám to na situaci - ale dá se aplikovat kdykoliv, tak podle mě si ho můžu nechat dát i v průběhu porodu a nemusím to hlásit předem :slight_smile:
7. čer 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 u nás otec 510 :stuck_out_tongue_closed_eyes: minule jsem si říkala že to je děsný, rodila jsem 5 hodin a tolik peněz za to že jim tam přítel pomáhal a to mu nedali ani napít....
7. čer 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ to buď v klidu, to fakt nejsi - Járovi rodiče na mě koukali významně, když jsem mluvili o jménu pro kluka, ale já jim hned zhasla veškerou naději - Jaroušek to prostě nebude!!! A navíc stejně čekáme holčičku, tak jsme z obliga :slight_smile: mě se třeba moje jméno líbí, klidně bych ho dala i svému dítěti - ale odrazuje mě právě to, že by měla jméno po mě - to je pak prostě naprd!!!!!
7. čer 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 i to není tolik, na to že někde za to chtějí víc jak litr, ale šli nějak všichni s cenami dolů - což je teda moc fajn :slight_smile:
7. čer 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no u nás chtěli ty dva roky zpět 500, v lednu prej chtěli 600 a ted 510 takže u nás moc neslevnili :grinning:
7. čer 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to ne no - jsou to chytráci vyčůraný :unamused:
7. čer 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
půjdu něco dělat kočky, takhle by mi to neubývalo :slight_smile: zatím se s vámi loučím :slight_smile: papa
7. čer 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,no tedy,ty jsi cestovatelka..A to tu už ted zůstaneš ,když kupuješ byt a rekonstruješ, ne?Jak jsi se dostala do malajsie?Tu mám spojenou se Sandokanem a perlou Labuanu :grinning: Krásnéééééé :sunglasses: Nepíšeš o manželovi,je od nás nebo od nich?Ten by tu asi žít nechtěl,když by pocházel z takovýho ráje..i když to je asi relativní,co?Doufám,že moc nevyzvídám,ale to je prostě exotika :wink: Nechápu,že tě mohli takto zdržovat,žes kvůli tomu zmeškala letadlo, v tvém stavu.. :confused: Koukám,že magoři se najdou všude..Já na letišti pracovala v PH Ruzyni,jen jako prodavačka v jednom butiku.. :wink: Tu jihlavskou porodku si prohlídni,snad bude vyhovovat,ale třeba i jiný v okolí..Ty menší s tím nemají problém tě přijmout i když nejsi přímo od nich,aspoň myslím.. :sweat_smile:Tak ať se daří rekonstrukce a brzy se zabydlíte,máš na to teda malinko času.. :sweat_smile: :confused:
7. čer 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ty bláho, z Malajsie, máš můj obdiv! :slight_smile:

@vormoni Nelinka je výborný jméno :slight_smile: Vůbec nelituju :slight_smile:

My teda budeme mít chlapečka jménem po tatínkovi, bude Milánek. Ale když mně se to jméno docela líbí a tatínek chtěl :dizzy_face: A mám fakt problém s klučičími jmény... mě nenapadá žádné, které by se mi fakt líbilo. U holčičky jich vím několik.
7. čer 2012 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek