• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
dobré ráno holky,

tak mám za sebou první monitor a kontrolu. Vše v naprostém pořádku, na porod se to nechystá,jen jsem vyfasovala železo.
Takže zítra můžu vyrazit s klidem do toho Brna :wink:

Co se týče váhy - u 1.těhu : počáteční váha 53kg, konečná 61kg, takže 8kg navrch(a pas týden před porodem 97cm)
u 2.těhu : počáteční váha 59kg, dnes 63kg, takže 4kg navrch a doufám, že výš už to nepoleze, a pas mám pořád 90cm

Jinak teda u mě platí, že holka ubírá na kráse(s Luci jsem vypadala jak zombie) a kluk přidává :wink:Také jsem byla u Luci více rozkydlá :angry:

@vormoni kdybych si vybírala mezi Nelinkou,Natálkou, Nikolkou tak hlasuji pro Nelinku :wink:

Vyplněné papíry do porodky nemám, nechávám to na poslední chvíli, takže cestou do porodky času dost :wink:A stále ještě nemám nic sbaleno, příští týden chci ještě uklidit kuchyň a pak se vrhnu na věci pro miminko.

@dasha fíha, jsi fakt dobrá, letět v 34tt až z Malajsie. My jsme letěli v 24tt jen z Emirátů a byla jsem zmordovaná jako kůň :confounded:
7. čer 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, diky za povzbuzujici komentare. Jinak zijeme v Malajsii, ted jsem tu v Cechach jen na prvni dva mesice, vlastne tri, ale priletela jsem drive, tak snad mimi pocka. V zari se budeme opet vrace zpet.Meli bychom mit holcicku, takze take resim jmena, Nikolka se mi treba moc libi, ale uz ji ma sestra. Ono je to s temi holcicimi jmeny tezke, uz jsou vsechny vybrane (sama holcicka v nasem rodinnem klanu). Manzel je z UK, takze potrebuji jmeno mezinarodni, tak aby byl i cesky ekvivalent. Zatim se mi libi Natalie, Mia, Monica, Emilia, Gabriella, Victoria, Grace, ale ty dve posledni spise na druhe jmeno. No jeste mame chvili cas na vyber. Manza dorazi pozdeji, musi pracovat, tak snad jeste vydrzim, termin mam 13.7.
Ivis: krasna vaha, na tobe urcite ani neni poznat, ze jsi tehotna... 63 kg jsem nemela ani na zacatku toho druheho tehotenstvi. Emiraty jsou blize, ale i tak, letani je vzdycky otrava, zvlaste v tehotenstvi...
7. čer 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Tak to je prima,že je vše v pořádku,ty jo jen 5kg navíc?Proto máš tak pěkné malé bříško :slight_smile: Dík za tu Nelinku :wink: Tak já celé dopoledne vyřizuju objednávky ,telefony..Objednávala jsem dopravu Kubíkova dárku a taky kupujeme sušák na okno,tak aby se přichytil na plast.okno a nevrtal do zdi..Chci prostě sušit venku a to je jediná možnost,jsem ráda,že jsem je vůbec objevila,mohl tu být už 5 let :astonished: :astonished: Jenže to se zas musím JÁ zajímat a starat a volat... :confused: Ted se jen modlím,aby to pak pasovalo jak má,muselo se tam dost měřit ,co máme na okně..manžel to přeměřoval,tak snad to klapne.. :sunglasses: :sunglasses:
7. čer 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Taky máš vybraná pěkná jména.. :slight_smile: Tak to budou mít vaši velkou radost,že tu tak dlouho pobudete,asi se moc často nevídáte co? I když dneska to jde aspoň přes ten net,my s našima taky hodně skypujeme,takže se můžem vidět každý den :grinning: A jezdíme k nim ,když to vyjde třeba 1x za 2 měs..někdy 3..Ted jsme tam byli v dubnu a pak jsem řekla, že už necestuju,je to 4hod v autě.. :astonished: a ted ta D1... :unamused: :astonished: Jen at si babičky s děděčky dojedou,když budou chtít,jsou všichni v důchodu,tak co.. :sweat_smile:
7. čer 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha máš vybraná krásná jména - Miu má kamarádka - u nás je to ještě trošku "exotické" jména,ale už jich čím dál tím víc :slight_smile: Natalie je taky hezky "univerzální" :slight_smile:
7. čer 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jsi zkrátka žena činu :slight_smile: ale je dobrý, jak vše zařídíš sama, obstaráš apod........ já si říkám taky, jak jsem samostatná a nevisím na manželovi, ale oproti tobě jsem teda těžká puťka :slight_smile:
7. čer 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já jsem fakt ráda, že mám rodiče 8km daleko, manželovi jsou přes půlku města - takže pohoda :slight_smile: a ségra vlastně co by kamenem dohodil - bydlí asi o 400m dál než my :slight_smile: jsem za to strašně vděčná :slight_smile:
7. čer 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ty teda válíš,mít tak málo nahoře - máš můj velikáááááááááááááááááánský obdiv!!!!!!!
7. čer 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To budeš mít prima hlídání.. :slight_smile: To víš,kdybch se já nestarala,tak se hned tak nedočkám..A myslíš že je mi tady za to někdo vděčný?Není..stejně si vyslechnu kritiku,stejně se po mě vše kontroluje,vyčte mi 1mm.. :frowning2: Přitom mi pak pán do tel řekl,že 5mm,může být rozdíl..jak jsem si i já myslela..ale ne,to by pán nebyl dost důležitý.. :angry: Bože já bych někdy vyletěla z kůže!!!!!!! :angry: :sweat_smile:
7. čer 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Už delší dobu vás čtu, ale až teď se hlásím. Já mám termín 1.7. a jsem z Brna. Takže doteď jsem spíš pokukovala po místnosti červnovek, ale je možné, že se mi mimino narodí až v tom červenci. Hlavně po dnešní kontrole, kdy dr. říkala, že porod se vůbec zatím nechystá a vše je v normálu. Jinak podle měření budu mít i druhé miminko pěkného macíka. První syn měl 3,8 kg, tak druhý bude nejspíš přes 4 kila.
Dneska jsem byla poprvé na monitoru, tak jsem si prcka poslechla a taky jsem vyslechla výtky sester i paní doktorky na mou váhu. Za měsíc jsem přibrala 6 kilo, za celé těhu už 20 kilo a tak už se to doktorce nelíbí. Bohužel nevím, jak zkrotit své šílené chutě :frowning2:
7. čer 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska já přibrala to co ty a přijdu si jak bečka ale to máš fuk, hlavně at je dítko zdravé :wink:
7. čer 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska ahoj vítej,já měla s Kubíkem stejný termín,nakonec si ale ještě 10dní počkal.. :sunglasses: To je problém jak jsou chutě.. :confused: :sweat_smile: Já naštěstí jím tak ňák stejně,jenže se míň hýbu,jak jsem doma na rizikovém..ale doted se to tak na váze neprojevuje,akorát mě bolí třísla a mám ty křečáky navíc.. :sweat_smile: Hlavně že je tvoje mimčo ok :wink:
7. čer 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@vormoni mimčo je zdravé. Taky si to říkám. Ale je fakt, že se ty kila strašně špatně nosí. Otékají mi nohy a do schodů sotva funím :frowning2: Díky tomu si i přeju, aby se mimčo narodilo ještě v červnu a nejlépe tak 14 dní před termínem, abych se už nemusela tolik trápit. :frowning2: Ale přírodě neporučíme, že?

Holky, vedete tu nějakou tabulku s termínama porodů? Nebo založíme ? Ať máme přehled, která z nás bude na řadě? :grinning: :grinning:
7. čer 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska
@dasha

vítejte holky :slight_smile:

člověk se na chvilku vzdálí a tady je toho ke čtení :slight_smile:
Let z Malajsie nezávidím, musela to bejt zabíračka, máš odvahu.

Ohledně jména jsme pokročili jedině v tom, že z matriky máme lejstro o uznání otcovsví a o příjmení... alespoň něco....

Dnes jsem jak mátoha, u nás kousek od Prahy je nečekaně teplo a jasno, takže jsem se z vycházky se psem vrátila jako sušenka... jen moje drahá fenka se cestou zchladila v bahnité louži... takže mě pak čekalo koupání, nesnáší vodu, ale je poslušná, takže to vytrpí... a když už jsem byla v tej koupelně a zcáchaná, tak jsem se naložila do vany a udělala si relax... a pak pedikúru (dokud se ohnu) a manikúru (výsledek přikládám). A teď se asi vrhnu na třídění vypraného a suchého prádla.... žehlení zbaběleky nechám na zítra :slight_smile:
7. čer 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska no, kdysi to tu někde kolovalo... ale bůh ví na jaké stránce to zkončilo..
7. čer 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já teda znovu nahodím a doufám, že se podle pořadí dopíšete. Já jsem asi nějaká ulítlá na systematičnost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Začnu u sebe.

přezdívka..........termín porodu..........můj typ, kdy porodím.....jméno miminka..............město
dociska.............1.7.2012...................28.6.2012........................Vojtíšek.............................Brno
7. čer 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska tak to já si počkám na ostatní.... TP mám až 30.7. :sunglasses:
7. čer 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Tak se tam taky napiš. Když to pak bude na přeskáčku, tak to poskládám. A víte, co to bude? :slight_smile:
7. čer 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se také přidat? Termín 12.7.2012 - typ 4.7.2012 - Bohumír - Praha
7. čer 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska

přezdívka..........termín porodu..........můj typ, kdy porodím.....jméno miminka..............město
dociska.............1.7.2012...................28.6.2012........................Vojtíšek.............................Brno
Mína_................30.7.2012................27.7:2012........................ještě nemáme :frowning2: ............Praha
7. čer 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem našla nejmladší tuhle dloooooouhouuuu tabulku, ale asi hodně maminek už nepřispívá. Tak možná fakt bude rozumnější udělat novou úplně aktuální tabulku. Co vy na to? :slight_smile:

rye......................................Eva....................32 let............UTZ 29.11............................TP 1.7.2012
svija...................................Lucka................31let.............UTZ 9.12..............................TP 2.7.2012
zuzi82...............................Zuzka.................29 let............UZT 11.11.............................TP 3.7.2012
kacula87......................... Kačka ...............24let ............UTZ 11.11. ...........................TP 3.7.2012
luciesofi...........................Lucka.................25 let............UTZ 13.12............................TP 3.7.2012
aloison.............................Alena.................28 let.............UTZ 7.12.............................TP 4.7.2012
saaralota....................................................28 let.............UTZ 14.11............................TP asi 4.7.2012
anoli..................................Ilona..................28 let............UTZ 24.11............................TP 6.7.2012
sarcca.... .........................Šárka.................27 let.............UTZ 30.11............................TP 7.7. 2012
kvetinka6.........................Soňa..................29let..............UTZ 25.11............................TP 7.7.2012
petullllka..........................Petra..................23let..............UTZ 15.11 ...........................TP 7.7.2012
yesu..................................Petra.................24 let.............................................. ............ TP 7.7. 2012
alex001...........................Pavla..................34 let.............UTZ 30.11............................TP 7.7.2012
lynette11...........................Naďa.................31 let.............UTZ 22.11...........................TP 8.7. 2012
ivetm................................Iveta.....................29let..............2.UZ 14.12.........................TP 10.7.2012
helousek1.......................Helena..............30 let..............UTZ 30.11..........................TP 11.7.2012
mihsulka.........................Níša...................24 let..............UTZ 21.11..........................TP 11.7.2012
smisek24.......................Gábina...............31let...............UTZ 25.11..........................TP 12.7.2012
elza2110.........................Eliška.................24 let..............UTZ 23.11..........................TP 12.7.2012
elisabet.......................................................31 let..............UTZ ???.............................TP 13.7.2012
jimmy1...........................Jarmila................35 let..............UTZ 25.11. ........................TP 13.7.2012
kremca...........................Marie...................32 let...............UTZ 9.12............................TP 13.7.2012
micheellee....................Míša.....................27 let.................UTZ 29.11........................TP 15.7.2012
jani11.............................Jana....................29 let...............UTZ - az ve 12tt.................TP 17.7.2012
ivcaaa.............................Ifka......................25 let...............UTZ 29.11..........................TP 17.7.2012
Alt....................................Katka...................29let................UTZ 24.11.........................TP 18.7.2012
mirus84.........................Mirka...................27 let...............UTZ 1.12............................TP 18.7.2012
Majjka24.......................Maruš...................27let...............UTZ 29.11..........................TP 19.7. 2012
semy.cz.........................Martina................33let................UTZ 29.11......................... .TP 22.7.2012
puzzlatko........................Hanka.................25 let...............UTZ 23. 11..........................TP 22.7. 2012
vera_87.........................Verča...................24 let...............UTZ 23.11...........................TP ??
atropa............................Sandra ...............28 let..............UTZ 11.11...........................TP 7.7.2012
lenka5731..................................................31 let..............UTZ 24.11.(v 6+3)..............TP ??
Kjurecka.......................Markéta................23 let..............UTZ 3.1.2012......................TP 13.7.2012dle MS vampirice......................Barča...................33 let...............UTZ 23.11..........................TP ??.
hypo...............................Káča....................34 let...............UTZ 8.12............................TP ??.
m.artina........................Martina.................26 let..............UTZ 23.11............................TP ??
lia_8...............................Nela.....................22 let...............UTZ 24.11...........................TP ??
jaanulka……………….Janča…………….28 let………..UTZ 29.11…………………TP??
hanullinek....................Hanka...................26 let.................UTZ 23.12.........................TP 7.7.2012
7. čer 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..........jméno..........termín porodu..........můj typ, kdy porodím....jméno miminka..............město
dociska.............Katka...........1.7.2012...................28.6.2012........................Vojtíšek.............................Brno
kamino..............?????..........12.7.2012.................4.7.2012.........................Bohumír............................Praha
Mína_................?????...........30.7.2012.................27.7:2012......................ještě nemáme ................Praha
7. čer 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska

bude lepší nahodit novou... do nějaké jsem se dřív už psala...

přezdívka..........jméno..........termín porodu..........můj typ, kdy porodím....jméno miminka..............město
dociska.............Katka...........1.7.2012...................28.6.2012........................Vojtíšek.............................Brno
kamino..............?????..........12.7.2012.................4.7.2012.........................Bohumír............................Praha
Mína_................Soňa.............30.7.2012.................27.7:2012......................ještě nemáme ................Praha
7. čer 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Jéé, zapomněla jsem dopsat jméno - Petra.
7. čer 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Připíšete se jednoduše tak, že tabulku zkopírujete Ctrl+C a Ctrl+V, vepíšete se a šupnete ji jako svůj příspěvek. A je to :grinning:
7. čer 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamino..............Petra ..........12.7.2012.................4.7.2012.........................Bohumír............................Praha
Mína_................Soňa.............30.7.2012.................27.7:2012......................ještě nemáme ................Praha
7. čer 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď jste me holky dost nalákaly.... že by porodky slevnily přítomnost otce? Tak jsem neváhala a jukla na to zatrolené Podolí a nic, stále tam visí cena 1500... a namátkou jsem si přečetla co mám mít sebou a mezi hlavní položky patří plenky pro prcka a porodnické vložky.... už se vidím, jak sebou táhnu balíky plen a vložek, fakt haluz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
no já jím taky magnezium měla bych 3x denně, ale jaksi taky zapomínám. No a navíc mi taky doktor napsal železo a tam jsem se dočetla, že by se nemělo jíst magnezium. Tak nevím. Musím se v pondělí jak půjdu na kontrolu zeptat. Radši ho večer nejím když si dávám to železo. No taky jsem si říkala, že mám nějakou černou stolici, a vůbec mě nenapadlo, že to může být z toho železa, až jak tu čtu :grinning: No dneska jsem byla u kamarádky co má už 2 děti tak jsme pokecali. Aspoň jsem se nenudila. Jdu si udělat jahody ze smetanů a cukrem. Musím co nejdřív, protože 2 hodiny před tím železem se nemůžou ani mléčné výrobky :grinning:
7. čer 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem tohle...
lynette11...........................Naďa.................31 let.............UTZ 22.11...........................TP 8.7. 2012

jak jsem tu psala, tak jsem přispívala pod tímhle nickem, dokud jsem nechtěla, aby někdo věděl, že jsem těhu :slight_smile:

takže nyní:

neeve.................Naďa............11.7.2012..................7.7.2012........................Milánek.............................Mladá Boleslav
7. čer 2012 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem zaplatila za Předporodní kurz 800,- a tatínek už pak nemusí platit u porodu. Tak je to aspoň v Uherském Hradišti. Jinak se tam platí 500,-
7. čer 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek