• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
haaa... jak si každej myslí, že porodí dřív než je termín :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2012 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak napíšu i moje, jestli chcete, ta mě můžete přidat do tabulky :slight_smile:
Pajulax - Pavla - 30 let - termín porodu 21.7. - Adélka no a já si typuju, že to bude nějak tak 15.7.
7. čer 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve No, mě o dřívější porod žádá přítel, aby to vyšlo na svátky, aby si mohl ušetřit dovolenou :slight_smile: tak uvidíme. Na kontrolách je stále CS O , tak to asi neklapne....
7. čer 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..........jméno..........termín porodu..........můj typ, kdy porodím....jméno miminka..............město
dociska.............Katka...........1.7.2012...................28.6.2012........................Vojtíšek.............................Brno
neeve.................Naďa...........11.7.2012..................7.7.2012........................Milánek.............................Mladá Boleslav
kamino..............Petra...........12.7.2012.................4.7.2012.........................Bohumír............................Praha
pajulax...............Pavla...........21.7.2012.................15.7.2012......................Adélka................................Uherské Hradiště
Mina_.................Soňa.............30.7.2012.................27.7:2012......................ještě nemáme ................Praha
7. čer 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulax Jé, 21.7. se narodil můj první syn. Letos bude mít 3 roky.... Jak ten čas letí :slight_smile:

@neeve Jde poznat, že jak už jedeme ten poslední měsíc, tak nás ty bříška už nebaví nosit a rády bychom už zplaskly :grinning: :grinning:
7. čer 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no uvidíme kdy to bude :slight_smile: Třeba to výjde toho 21.7. Ale asi bych chtěla aspon týden, 14 dní dřív :slight_smile:
7. čer 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky už vám "lupká" v bříšku? Je to zvuk, jak když někdo zalomí prsty. :slight_smile:
7. čer 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska no a ono to těhotenství trvá nakonec v 90 procentech případů fakt těch 40 týdnů :grinning: Doprčic :grinning:
7. čer 2012 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelupká, ale vždycky večer mi ta hlavička tak děsně tlačí dolů... a ty kopance jsou už tak silný, že mám pocit, že někde musí prokopnout ten plodový vak :sweat_smile:
7. čer 2012 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..........jméno..........termín porodu..........můj typ, kdy porodím....jméno miminka..............město
dociska.............Katka...........1.7.2012...................28.6.2012........................Vojtíšek.............................Brno
neeve.................Naďa...........11.7.2012..................7.7.2012........................Milánek.............................Mladá Boleslav
kamino..............Petra...........12.7.2012.................4.7.2012.........................Bohumír............................Praha
pajulax...............Pavla...........21.7.2012.................15.7.2012......................Adélka................................Uherské Hradišt Mina_.................Soňa.............30.7.2012.................27.7:2012......................ještě nemáme ................Praha
vormoni.............Monika...........29.7.2012................23.7.2012......................nejisté...............................Rakovník
7. čer 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Já vždycky skučím, když mi začne malý brnkat do stydké kosti nebo do močáku :slight_smile: Už i tak chodím s každou kapkou na WC :grinning: Včera večer dělal takové vlny, že manžel na to hleděl s otevřenou pusou a nechápal :slight_smile:
7. čer 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ahoj. Když jsem hledala tu původní tabulku s termíny, tak jsem náhodou natrefila, že prý pocházíš někde od Strážnice :slight_smile: Já tam mám rodinku a pocházím zase od Kyjova :wink:
7. čer 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..........jméno..........termín porodu..........můj typ, kdy porodím..........jméno miminka.........................město
dociska.............Katka.............1.7.2012..................28.6.2012.......................Vojtíšek........................................Brno
neeve................Naďa............11.7.2012..................7.7.2012.......................Milánek.........................Mladá Boleslav
kamino..............Petra............12.7.2012..................4.7.2012........................Bohumír......................................Praha
pajulax..............Pavla............21.7.2012.................15.7.2012......................Adélka..........................Uherské Hradišt Mina_................Soňa............30.7.2012.................27.7:2012......................ještě nemáme ..............................Praha
vormoni.............Monika.........29.7.2012.................23.7.2012......................nejisté......................................Rakovník
ivis.....................Iveta.............5.7.2012....................7.7.2012......................Filípek?......................Žďár nad Sázavou
7. čer 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
super nápad s tabulkou,doplnila jsem ji, akorát nevím, jaký termín jste tam zadávali, jestli podle poslední MS anebo podle UTZ
7. čer 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska tak to byly včera asi nějaké erupce na slunci, protože i ten můj včera hleděl, co se to v tom břiše děje a vůbec nechápal, jak je to možné :grinning:
7. čer 2012 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Jojo,přímo ze Strážnice,ale v Kyjově mě máma rodila:slight_smile:Moc to tam neznám,ale párkrát jsem tam byla:slight_smile:Tož vitaj Moravo:slight_smile: :grinning: Taky ses ocitla krapet dál z rodného města co? :sunglasses: Já začínala v Ph,asi 10let a skončila jsem v Rakovníku,50km dál směrem na Karlovy Vary.. :sweat_smile: :confused:
7. čer 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem nová, termín porodu mám 17.7., tak se přidávám do diskuze. Cvičíte někdo s epinem? Pijete maliník a jíte lněné semínko? A už máte vše nachystané?
7. čer 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis No já mám oba termíny stejné, takže já to mám jasné, ale asi podle MS. Ten podle UZ se stejně kolikrát ještě mění, ne? Spíš to bude fajn ke konci, protože budeme mít přehled, kdo předbíhá :grinning: :grinning: :grinning:

@vormoni Takže super :grinning: My se snažíme každý rok jezdit na MFF do Strážnice, tak za mlada jsme tam často hodovali. Dokonce jsme měli štěstí jeden rok vystupovat na Bludníku v rámci jednoho z festivalových programů. No a taky mě vítr odfoukl z domoviny. Co bych k vůli té mojí lásce neudělala, že? Můj chlap je Brňák a jeho bych na malou vísku nedonutila. Teď bydlíme 25 km od Brna a někdy je z toho nemocný, že musí 30 minut jet do práce :sweat_smile:
7. čer 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Já mám oba termíny shodné:wink: malej je zodpovednej,změny nepřipouští:wink:
7. čer 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska malý opět v břichu řádí. Můj mi dopřál 2dc červeného vínečka a malý je jako z divokých vajec!!! Au au...... :grinning: :grinning: Ještě dostal škytavku a pokaždé, když škytne, tak mě brnkne do močového měchýře..... Fakt příjemné :angry:
7. čer 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Ahojky, cvičit necvičím :confounded: jaksi sem na to asi líná, nebo nevím. Maliník sem začala pit ode dneška, akorád jsem ho dopila 1 hrnek. Fakt mi chutná. No a lněné semínko mám taky koupené, ale nevím jak ho konzumovat. Zkoušela jsem ho vařit, četla jsem o nějakém slizu či co, ale mě se skoro žádný neudělal, tak nevím co dělám špatně. No ale snědla jsem ty semínka i tak. Ale nepila jsem tu vodu z toho. Přišlo mi to jak normál voda.
7. čer 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulax Ahojky, tak to máme stejný termín :slight_smile: Já bych ten sliz nedala, tak jsem to ani nezkoušela, ale rozemlela jsem si semínko s oříšky v mlýnku na kafe a budu si to dávat do jogurtu nebo kaší po ránu. Já taky necvičím, celý těhotenství si připadám jako vorvaň. Byla jsem zvyklá cvičit před těhotenstvím a moc mě to bavilo - trampolínky a bosu, ale jak jsem otěhotněla, tak mi přišlo že jsem strašně neohrabaná a jakýkoliv pohyb mi přišel dost divně namáhavý, připadala jsem si na cvičení jak důchodce před smrtí :grinning:
7. čer 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Tak to mě nevadí, ten sliz. Ale skoro žádný se neudělal tak nevím. No já jsem necvičila nikdy :slight_smile: ale ted jsem chtěla, ale asi už je stejně pozdě. Nějaké cvičení jsem si stáhla z netu, ale jen jsem se zatím na to dívala. Taky máš termín 21.7.? :grinning:
7. čer 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajulax@ no já mám termín podle MS 17. 7., ale vzhledem k nejasnému termínu poslední MS na to moc nespoléhám. Podle Utz jsme o něco méně, takže 23.7., tak jsem zvědavá kdy to přijde... :slight_smile: už se moc těším
7. čer 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Taky se těším, ale mám i strach. Doufám, že to zvládnu. A to je tvoje první? Moje ano.
7. čer 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulax Taky čekám první, ale strach nemám. Já jsem takovej otrlec, moje životní heslo: hlavně se z ničeho dopředu neposrat :grinning:
7. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dociska a @kamino to máte poslušná miminka. Já mám první termín dle MS 30.6., a dle utz v 12tt 5.7.tak uvidíme :wink:

@kaphajin já jsem naposledy cvičila v únoru(zumbu,předtím spinning,a taky jumping), teď jsem začala chodit na těhu plavání, akorát že ho máme jen 1x14dní takže už ho asi mockrát nestihnu :slight_smile:

Lněné semínko si chci koupit, ale ještě jsem se nedostala do města, a to jsem už skoro 14dní doma a budu si ho dávat do jogurtu, ten sliz bych asi nedala :cry:
7. čer 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jo plavání je super, já chodila ze začátku těhotenství, ale bolely mě prsa tak strašně, že jsem musela přestat, ta studená voda byla prostě k nesnesení :cry: Teď čekám na pěkné počasí, že bych se vyvalila u tchýně v bazénu. Mám vodu moc ráda.

@pajulax a co čekáš? my se necháváme překvapit, vydrželi jsme to a je to docela vtipný, nechali jsme všechny známé a příbuzné sázet na termín porodu a pohlaví, s manželem jsme přesvědčení, že to bude kluk, ale je nám to jedno
7. čer 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..........jméno..........termín porodu..........můj typ, kdy porodím..........jméno miminka.........................město
dociska.............Katka.............1.7.2012..................28.6.2012.......................Vojtíšek........................................Brno
neeve................Naďa............11.7.2012..................7.7.2012.......................Milánek.........................Mladá Boleslav
kamino..............Petra............12.7.2012..................4.7.2012........................Bohumír......................................Praha
pajulax..............Pavla............21.7.2012.................15.7.2012......................Adélka..........................Uherské Hradišt Mina_................Soňa............30.7.2012.................27.7:2012......................ještě nemáme ..............................Praha
vormoni.............Monika.........29.7.2012.................23.7.2012......................nejisté......................................Rakovník
ivis.....................Iveta.............5.7.2012....................7.7.2012......................Filípek?......................Žďár nad Sázavou
Petule22............Petra.............21.7.2012..............22.7.2012.......................Nikol............................Otrokovice
8. čer 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem poskládala tabulku chronologicky, jak nám určili doktoři termíny :slight_smile:

přezdívka..........jméno..........termín porodu..........můj typ, kdy porodím..........jméno miminka.........město
dociska.............Katka.............1.7.2012..................28.6.2012....................Vojtíšek.......................Brno
ivis.....................Iveta...............5.7.2012...................7.7.2012......................Filípek?......................Žďár nad Sázavou
neeve................Naďa............11.7.2012..................7.7.2012......................Milánek......................Mladá Boleslav
kamino.............Petra............12.7.2012...................4.7.2012.....................Bohumír.....................Praha
pajulax..............Pavla............21.7.2012.................15.7.2012....................Adélka.........................Uherské Hradiště
Petule22...........Petra............21.7.2012.................22.7.2012....................Nikol............................Otrokovice
vormoni............Monika.........29.7.2012.................23.7.2012....................nejisté..........................Rakovník
Mina_................Soňa............30.7.2012.................27.7:2012....................ještě nemáme .......... Praha
8. čer 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek