• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Ty jo a vono to i vybruje jo? Hele a kdo to šel koupit? Já si neumim představit, že příjdu do tohoto obchodu s tim šíleným pupkem co tlačim před sebou a pořídím si tohle :dizzy_face:
10. čer 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky...u nás zase zataženo, kdy už bude svítit sluníčko a bude krásně? :confounded: už mě to počasí deptá
U nás víkend dobré, tak nějak jsme ho strávili po návštěvách, když celý propršel...naštěstí jsme stihli dodělat tu terasu. Včera jsme dovezli ještě nábytek, měli jsme jej schovaný u mojí mamky, jelikož jsme jej kupovali loni a ještě jej od té doby nevytáhli.
Bříško tak nějak střídavě oblačno...chvíli dobré, chvíli bolí naprosto všechno, ale to už teď lepší nebude...

Dneska má dojet likvidátor z pojišťovny. Jsem zvědavá co vymyslí...máme prasklinku na čelní skle, platíme si připojištění čelního skla, tak by pojišťovna neměla mít připomínky a on nám do telefonu řekl, že by stačilo v případě malé prasklinky stačilo nějaké zalepení :angry: :angry: no to ani náhodou...tak jsem nachystaná, říct pánovi ať si to strčí za klobouk

A tady jedna včerejší fotečka...a nesmějte se mi. Je to v domácím, nenamalovaná, neučesaná...no prostě vypadám šíleně :grinning:
11. čer 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@sina Holky, budete se smát, ale já ten kolík včera večer vyzkoušela :grinning: :grinning: :grinning: A fakt dobrý :slight_smile: Jen jsem měla strach, když už jsem ho měla hodně nafouknutý, aby neprdl :grinning: :grinning: Kdyby mě viděl manžel, tak asi umře smíchy. Ale svůj účel, zdá se, plní. Když jsem pak koukla, kolik jsem ho napoprvé nafoukla, tak jsem zírala :slight_smile: Dneska večer to zkusím zase :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, vtipná diskuze :grinning: Já ani o EPINO nic nečetla, ale z toho, co píšete, jsem asi pochopila princip :sweat_smile:
@janulev krásná, milá maminka jsi :dizzy_face:
Už nevím, co mám nosit, k večeru už mě začínají vždycky tlačit i kalhotky :angry:
11. čer 2012 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ahojky:slight_smile: moc ti to sluší, nádherná fotečka :slight_smile: náhodou jsi kočka i nenamalovaná a ta pusinka od Filípka na pupíček je úžasná :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina
@dociska Tak se přiznám holky, že jste mě fakt pobavili s tím análním kolíkem - ale normálně jste mi nasadili brouka do hlavy - jdu se mrknout po nějakém to nafukovacím kolíkovi - protože to zní fakt dobře - jen jak říkáte - budu to muset praktikovat asi po ránu, když je manžel v práci - jinak věřím tomu, že by se umlátil smíchy :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina no, tohle mi přijde asi nejgrotesknější - pupek před sebou jak meloun a najednou přijdeš do sexshopu, že chceš anální nafukovací kolík - ty budou mít o celodenní zábavu postaráno, fakt :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina Sino tak čekám na Tebe, dneska jsem poprvé dala 16cm, jako nic moc, ale mám zatím čas, tak snad na konci dám těch 30cm :grinning: tak až docvkaneš bernarda, dej vědět :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina tak tohle vyřešil internetový obchod :grinning: já bych snad do sexshopu ani nevlzela :grinning:
11. čer 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin už jsem si ho našla taky v nějakém sexschopu - růžový slon,nebo jak se jmenuje.......dávají tam i názornou ukázku :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Jeee a kolik si dala? To jsem ráda, že v tom nejsem sama, na diskuzi s epinem jsem patrně nežádoucí, nehodlají asi diskutovat s někým, kdo nevyhodil prachy za epino :grinning:
11. čer 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jo jo na to jsem taky koukala, já si koupila ten obyčejný bez vibrací, takže za nějakých 313,- Kč myslím. Je černý, možná, že ho dohledám a hodím sem odkaz. Funkci plní stejnou, ale určitě to není tak promakaný jako epino. Je to takovej horší level. Četla jsem na jiných diskuzích, že si kupovali ten růžový, ten je myslím kolem 500,- Kč.
11. čer 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě si kupte kdyžtak ten růžový, ten je prý lepší, je pevnější. Ten černý vypadá, že by mohl prasknout :grinning: Nafoukne se tak na těch 30 cm a víc bych nenafukovala
11. čer 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy teda s tím tématem jste mě pobavily :grinning: :grinning: nečetla jsem to sice celé, ale stačí mi posledních pár příspěvků :slight_smile:

@klaire22 a kdy by měly být fotečky z profi focení? A jak jde chystání? já tento týden nachystám ještě postýlku...co vlastně ty, máte už postýlku od dědy doma? Jsi nedala ani fotečku
11. čer 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já bych klidně brala bez vibrací, ale všude co jsem zatím koukala jsou jenom s vibracemi :frowning2:
11. čer 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev focení proběhlo minulou středu a zatím ochutnávku žádnou neposlala - zkusím jí dnes písnout, jinak prý to těch 14 dnů!!!!

Pro postýlku si máme jet tento víkend, ale manžel bude pryč, tak si pro ni sjedeme asi příští pondělí :slight_smile: Doufám, že mi už brzo dorazí povlečení i matrace, ať to mám všechno komplet :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak třeba paní něco pošle :slight_smile: a už se těším na fotku postýlku, musí být krásná, když ji děda dělat doma :slight_smile:
já teď větrám matraci, pak to povleču a nechám nachystané...jen to něčím přikryju, aby se na to neprášilo
11. čer 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev doufám, že bude krásná - dědeček se prý snaží :slight_smile:
tak příští pondělí pro ni sjedeme, budeme to muset doma trošku porovnat - máme jen 2+1, takže ložnice se musí přestavět a doufám, že brzo dorazí to povlečení a tak :slight_smile:

no budu dnes hypnotizovat mejl nebo FB, jestli mi nepošle nějakou ukázku - jsem strašně napnutá :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin No mě ani nepovídej, když jsem si troufla vznést poznámku, že by mě mohlo ohrát kupovat si mučící přístroj za 3000, tak mě málem roznesly ty ženské na kopytech!!! :grinning:
Já mám ten černý kolík s ručním nafukováním a ještě jsem neměřila, kolik to dá. Dneska si přinesu s sebou k posteli krejčovský metr :grinning:
A náhodou v těch sexshopech jsou ženské zvyklé na ledasco. Když jsem byla poprvé těhotná, tak jsme tam šli s manželem, že koupíme nějakou hračičku, když už se mnou před porodem nic moc nebylo. Manžel mi podržel dveře a vešla jsem první. Mladé kočenky za pultíkem hned nadšeně zdravily a byly úslužné, co nabídnout a pak přišel k pultu manžel, nahodil výraz totálka nasr.... chlapa a prohlásil :"JDEME REKLAMOVAT KONDOM!!!!" Ženským spadla brada, sjely mě a můj obr pupík pohledem a jedna z nich koktavým hlasem po chvilce prohlásila: "A PROČ JDETE TAK POZDĚ???!!!"""" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dociska jo tak to máme stejný kolík :grinning: :grinning: :grinning: teda teď jsem se po dlouhé době smála nahlas, tady to začíná být fakt zábava. Já měřila tím krejčovským metrem a bála bych se asi nafouknout víc než těch 30cm. Je to teda nepříjemné, ale co se dá dělat, trénink má údajně být nepříjemný a trochu bolet. Já v sexshopu teda nikdy nebyla, ale po téhle historce se možná jednou odvážím. Vždycky když jsem chtěla doma překvapit, tak to jistil internetový obchod.
11. čer 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jo jo, to je on. Dočetla jsem se o něm od jedné maminky tady na webu. Nejprve zkoušela ten co máme s dociskou - ten černý, říkala, že jí prasknul a pak si koupila ten růžový, co máš odkaz. Ten náš černý je dobrý, ale nesmí se na něj používat ten olejíček na masáž hráze, píšou v návodu jen lubrikační gely. Takže možná praskl díky tomu.
11. čer 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin To my tam chodili občas i půjčovat "naučné" filmy a pár blbůstek mi tam manžel nakoupil. Mě to problém nedělá. Ty holky jsou fakt v pohodě. Dycky ti všechno ukážou, doporučí třeba alternativu, hezky to okomentují a je to fakt sranda :grinning: Dost mi to vždycky připomene nákup nějakého domácího robota :grinning:
11. čer 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Je pravda, že bych nikdy nešla do těch malých zaplivaných krámečků. My chodíme do Erotic City. Je to tam obrovské, na úrovni a žádný kutloch plný čehosi. Všechno tam mají pěkně ve vitrýnách srozumitelně vyskládáné, čisťounké a fakt je to obchod na úrovni.
11. čer 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin S tím olejíčkem je to pravda. Tenrkát mě na to paní prodavačka upozorňovala, že je fakt potřeba lubrigáč. Tenkrát nám doporučila nějaký olejíčkový a fakt nám kladla na paměť, ať ho pokaždé hned opláchneme a utřeme, jinak nám praskne.
11. čer 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska tak to mě pobavilo - máš manžela veselou kopu :slight_smile:
11. čer 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak ještě, že jsi mi to řekla, že si k tomu musím koupit nějaký lubrikáč - my už doma žádný nemáme :slight_smile: a je jedno jaký???? nebo musí být teda na nějaké té olejové bázi????
11. čer 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Já jsem v ten moment taky byla pěkně v šoku a nedokázala jsem se ani nadechnout. :grinning: :grinning: No, vyvádět lidi z míry on umí bravurně :slight_smile:
11. čer 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska aspoň se s ním nenudíš :slight_smile:
11. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jste mě hned po ránu rozesmáli :grinning: :grinning: :grinning:

@dociska téda, manžel musí být dobrý týpek :wink:

@janulev jsi krásná maminka, fakt ti to moc sluší :wink: a Filípek je rozkošný :wink:
11. čer 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek