• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@dociska aspoň se s ním nenudíš :slight_smile:
11. čer 2012 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak jsem zvládla dovézt šmudlu do školky , nabrat benzín a nakoupit ředkvičky. Ředkvičky jsou moje další těhotenská vášeň. Dávám si 5 svazků deně a přikusuji je prakticky ke vemu i k pribiňákovi a švestkovému pivu. Jen jsem si nestihla vyzvednout ten balonek, ale mám tu pár overballů a pumpičku na kolo :grinning: Néé snad se proněj stavim odpoledne. Teď jsem se dala konečně na nějakej sport, provádím gaučink ve vedorovné poloze a cpu se třešněma....Nicméně musím konstatovat, že toto mě zadýchává.

Jinak bych s tim nákupem si nedělala násilí,p prostě tam příjdeš, slušně pozdravíš a řekneš:" Dobrý den, jeden anální kolík áááá pořádnej. Pak lubrikační gel a nějakej kvalitní aby se to nezadrhávalo. Jo a ještě bych si ráda pořídila pojištění, pro případ exploze." vesměs si myslim, že nebudem 1. ani poslední, kdo se po tom za tímto účelem shání. :sweat_smile:
11. čer 2012 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@sina já poslední dobou skoro žádný jiný sport, než gaučink nejsem ani schopná provozovat :slight_smile: jsem ze všeho hned hotová :frowning2: stačí mi i to pitomý vstávání z postele, kor když včera byla malá tak blbě natočená, že se mi dělalo blbě úplně všechno!!!!!

no, my tu v okolí žádný sex shop nemáme, jedině v Praze a tam se mi teda jet kvůli kolíku nechce, takže to jistí net :slight_smile: a lubrikáč si koupím v drogerce :slight_smile:
11. čer 2012 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 no já si myslím, že je to jedno jaký lubrikační gel, ale nesmí to být olej.
11. čer 2012 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se tu bavím, koukala jsem na ten odkaz, jak se to nafukuje... a kulila oči :grinning: :grinning: :grinning:

@sina ha, ředkvičky teď taky jím po kilech, ze záhonku jsem je snědla všechny sama a když už nejsou, tak taky pořád kupuju. pálí to někdy až mi třeba vytrysknou slzy, ale neva, jsem na nich závislá :grinning:
11. čer 2012 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve Super, konečně někdo kdo mě chápe. Měla jsem to tak i při Matějovi. Přesně, včera mě tak pálila pusa, že sem se nemohla ani normálně najíst. :slight_smile: No a ještě zkus to švěestkový nealko pivo to je taky lahoda a pak hrášek a kedlubny , no a čokoška samo.... :slight_smile:
11. čer 2012 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak diskuze začíná sklouzávat pomalu a jistě se smíchem k porodu :grinning:
11. čer 2012 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
já teda ujíždím hlavně na okurkovém salátu a na rozmačkaných jahodách :slight_smile:
a kedlubny taky můžu :slight_smile:
11. čer 2012 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin teď koukám, že jsi z Mělníka - budeš tam také rodit????? já jsem z Roudnice n/L - to je kousíček od Mělníka - ale chci jet rodit na Mělník, né k nám :sunglasses:
11. čer 2012 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
a já se pořád přecpávám melounem :wink:
11. čer 2012 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 budu rodit na Mělníku, sice jsem chtěla do Podolí, ale volala jsem tam o den později než jsem měla :frowning2: nakonec jsem ráda, že to takhle dopadlo. Byla jsem se tam podívat a ta porodní asistentka Lenka Cimlerová je skvělá, byla jsem u ní i na předporodních kurzech. Mají tam skvělý přístup. Masírují při porodech hráz, aby nemuseli nastřihávat a plní porodní přání, pokud je to rozumné. Jsem z té porodnice "zatím" nadšená. Uvidíme po porodu :grinning:
11. čer 2012 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
taky mám úlet na ředkvičky a celé těhotenství žvejkám rukolu, normálně by to snad člověk ani nemoh dát :grinning: moje dítě je živený na salátech a ovoci, ale holky musíme si to užít, protože jakmile začneme kojit, tak nebudeme moct jahody, protože je to alergen, ředkvičky, kedlubny atd..., protože nadýmají... Nevím, co vlastně budu jíst :frowning2:
11. čer 2012 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, teď jsem si vzpomněla, že ještě nemám porodní plán, máte ho holky?
11. čer 2012 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem teď akorát naštvaná :angry: platíme připojištění čelního skla a když je chceme vyměnit, tak řeknou, že to stačí scelit...

holky já bych teď jedla a jedla jahody a každý den musím mít musli s bílým jogurtem

@kaphajin já porodní plán neměla ani u prvního, přišlo mi to zbytečné...nikdy totiž člověk neví,co jej pčesně čeká...
11. čer 2012 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, kedlubny taky super, nejlepší je vůbec si nakrájet večer na talíř kedlubny s ředkvičkami :grinning:
a melouny jím taky skoro denně, ono se mi i po nich chodí dobře na záchod :sweat_smile:
švestkový nealko pivo... to musím taky ještě zkusit, kde se dá sehnat?
11. čer 2012 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev Tak to bych zrušila připojištění, to je jediná cesta jak jim to hodit na hlavu. Pak si něco plať. Nejlepší je spořit doma do trezoru. V takovýchle situacích zuřim.

A s tím porodním plánem, to mě taky odrazuje. Jako prvorodička si můžu malovat co chci a co ne a výsledek bude, že polezu bolesmta po zdech a budu je prosit o to, co jsem si vysloveně nepřála. Nechci vypadat jako blbec :grinning:
11. čer 2012 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin to mi povídej, u prvního jsem nechtěla epidural, měla jsem z toho strach a nakonec jsem byla ráda, že jsem jej dostala, jinak bych asi rodila hodně dlouho...už tak to trvalo 15 hodin, bolesti šílené, jenže jsem se ne a ne otevřít...po pichnutí epiduralu byl malej cca do 2 hodin na světě
11. čer 2012 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev tak tomu říkám vysvobození :grinning:
11. čer 2012 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve Billa, globus a dal nevim, ale všude ho nemaj.

Na porodní plán kašlu, ten první porod se tak vymykal tomu co jsem čekala, že mi to příjde fakt úlet. prostě dokud budu ještě při smyslech tak se s nimi pokusim dohodnout.

Jak po porodu nebudu moct jíst. S Matějem sem to taky nehrotila, jedla sem od všeho trochu a nebyl problém, ovšem je možný, že jak byl přenošenej, uměl uplně luxuxsně prdět. Už v porodnici... vždy ten koncert z postýlky.. holky to byl koncert. Mám úplnou hrůzu, že to bude teď jinak.

Jinak nejste tu někdo z Prahy západ?
11. čer 2012 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev Mám stejnou zkušenost. Nemám zkušenosti s drogama, ale tohle byl fakt zážitek. Dokonce sem si na 20 minut zdřímla. :slight_smile:
11. čer 2012 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev to jsou haj.... a pak si něco plať, oni si vždy najdou nějakou kličku, aby ti nemuseli zaplatit nic :angry:

na porodní plán taky kašlu :slight_smile:

Tak narozdíl od @sina jsem si musela tak do půl roku pořádně hlídat jídelníček,i tak mi připadalo že Luci vše vadí :angry:
11. čer 2012 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin já se tam sice ještě podívat nebyla, ale rodit tam chci :slight_smile: rodila tam kamarádka, tak mě to nadchlo a pak jsem četla různé recenze,poslouchala i rozhovor s paní primářkou a o Lence Cimlerové jsem snad ještě nic špatného neslyšela, takže jsem rozhodnuta na 100%, že jdu tam :slight_smile:

jinak porodní plán žádný neplánuji - jsem prvorodička, nevím do čeho jdu, já budu ráda, že budu ráda :slight_smile:
11. čer 2012 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev to jsou dobráci, fakt..........se ti nedivím, že jsi naštvaná - ty pojišťovny jsou fakt někdy na h***o!!!!!!!
11. čer 2012 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve i v tescu jsem ho viděla - je to švestkový bernard nealko - mají i višeň a ta je taky moc dobrá :slight_smile:
11. čer 2012 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev Tak vem šutr, pořádně do toho třískni a řekni, že odletěl kámen od kamionu. :slight_smile:

@kaphajin Já měla porodní plán při prvním těhu a taky mi byl prakticky k ničemu. Klystýr jsme nestihli, nastřižená jsem chťa nechťa být musela, protože mě rodili kleštěma, epidurál bych taky nestihla. Takže stejně nic nedopadlo podle představ.
11. čer 2012 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
už se to blíží :grinning:....a zachvíli máme miminka venku :grinning:
11. čer 2012 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak prý když technik nazná, že je to opravitelný, tak to opraví a nevyměňují...až pokud to opravené praskne, tak to nechají vyměnit...to jsou fakt blbečci...
jj manžel taky říkal, že vezme kladivo a bouchne do toho kladivem aby se tam udělal pavouk přes půlku okna...
11. čer 2012 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 tak koukám, že jsme obě v 35tt, takže se možná v porodnici uvidíme :slight_smile: byla by to docela milá náhoda
11. čer 2012 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Popostrkuji tabulku dopředu :slight_smile:

přezdívka..........jméno..........termín porodu..........můj typ, kdy porodím..........jméno miminka.........město
dociska.............Katka.............1.7.2012..................28.6.2012....................Vojtíšek.......................Brno
ivis.....................Iveta...............5.7.2012...................7.7.2012......................Filípek?......................Žďár nad Sázavou
neeve................Naďa............11.7.2012..................7.7.2012......................Milánek......................Mladá Boleslav
kamino.............Petra............12.7.2012...................4.7.2012.....................Bohumír.....................Praha
klaire22............Klára............18.7.2012...................10.7.2012...................Eliška..........................Roudnice nad Labem
janulev..............Jana.............20.7.2012.................12.7.2012.....................Davídek......................Ořechov (okres Brno)
pajulax..............Pavla............21.7.2012.................15.7.2012....................Adélka.........................Uherské Hradiště
Petule22...........Petra............21.7.2012.................22.7.2012....................Nikol............................Otrokovice
vormoni............Monika.........29.7.2012.................23.7.2012....................nejisté..........................Rakovník
Mina_................Soňa............30.7.2012.................27.7:2012....................ještě nemáme .......... Praha
11. čer 2012 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
přezdívka..........jméno..........termín porodu..........můj typ, kdy porodím..........jméno miminka.........město
dociska.............Katka.............1.7.2012..................28.6.2012....................Vojtíšek.......................Brno
ivis.....................Iveta...............5.7.2012...................7.7.2012......................Filípek?......................Žďár nad Sázavou
neeve................Naďa............11.7.2012..................7.7.2012......................Milánek......................Mladá Boleslav
kamino.............Petra............12.7.2012...................4.7.2012.....................Bohumír.....................Praha
kaphajin...........Petra............17.7.2012...................10.7.2012....................Štěpán/Šárka..............Mělník
klaire22............Klára............18.7.2012...................10.7.2012...................Eliška..........................Roudnice nad Labem
janulev..............Jana.............20.7.2012.................12.7.2012.....................Davídek......................Ořechov (okres Brno)
pajulax..............Pavla............21.7.2012.................15.7.2012....................Adélka.........................Uherské Hradiště
Petule22...........Petra............21.7.2012.................22.7.2012....................Nikol............................Otrokovice
vormoni............Monika.........29.7.2012.................23.7.2012....................nejisté..........................Rakovník
Mina_................Soňa............30.7.2012.................27.7:2012....................ještě nemáme .......... Praha
11. čer 2012 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek