Miminko v červenci 2012

Ahojky,
ve čtvrtek jsem naprosto neplánovaně našla dvě čárky. U dr jsem samozřejmě zatím nebyla a půjdu tak za čtrnáct dní, ať je už i srdíčko. Doma už jednoho prcka mám a tentokrát to prožívám mnohem klidněji. Míň se bojím.
Kdo se ke mě přidá a bude se mnou těhulkovat?
janulev
11. čer 2012
Holky kde bych koupila ten maliník a ty semínka?Normálně v obchodě nebo v lékárně? Asi hloupá otázka
dociska
11. čer 2012
@janulev Maliník je dobrý od Megafitu v lékárně a semínko určitě ve zdravé výživě. Nebo třeba taky v lékárně. Ale ta zdravá výživa bude asi jistější.
🙂
klaire22
11. čer 2012
@kaphajin taky na to koukám 🙂 jsem na to zvědavá, jestli se tam opravdu potkáme 🙂 Jak říkáš, byla by to milá náhoda 🙂
luciemeli
11. čer 2012
@dociska
@kaphajin 😃 Krásný 😃
dociska
11. čer 2012
@luciemeli Tak se taky připiš, jestli tu budeš s námi taky plkat 🙂
janulev
11. čer 2012
@dociska děkuji za radu 🙂 a kde za těma pohořelicema bydlíte? My jeli přes Pohořelice v sobotu k manželovým rodičům a ke strýci a tetě...koukám, že ty za chvíli rodíš

tak jsem dneska očistila 6kg jahod a jdu podruhé vysávat...a budu muset i vytřít, Filípek venku proběhl kaluží a pak se proběhl celou chodbou a obývákem...a odpoledne poprosím manžela ať mi vytáhne ten nabýtek a vyvalím se na terase, pokud nebude pršet...teď tu už přes 2hodinky svítí sluníčko 🙂
klaire22
11. čer 2012
@janulev taky nám tu svítí sluníčko - asi vyhodím ty vyprané cejchy ven - jen se pořád bojím, aby mi to nezmoklo 🙂

já jsem si udělala zase mísu okurkového salátu 🙂 ale teď jsem plná, dala jsem si obýdek - dělala jsem maso na houbách a k tomu jsem si dala knedlíček - tak jsem se dobře napapkala 🙂 salátek si nechám zase na večer k televizi 🙂
kaphajin
11. čer 2012
@janulev obdivuju Tvojí aktivitu, já zvládnu oběd a padám na hubu 😃
luciemeli
11. čer 2012
@dociska Já se vždycky příjdu jen tak kouknout do sousední diskuze 😃 co se kde děje...😃 Já jsem věrná červencovky 2012 sem !.....ale taky skáknu na pokec...a pro rady...😃 jinak děkuju moc 😃
janulev
11. čer 2012
@klaire22 no já stále čekám na ty přívalové deště, co k nám na moravu hlásí

@kaphajin no já už taky padám, ale ty jahody jsem musela udělat, jelikož jsem je koupila nečekaně a do manželova příjezdu by asi nevydržely...byly už hodně zralé a ty na spod by byly na maděru 😃 ještě bych potřebovala vytřít, ale to počká na manžela
jen teda Filípek dneska zase nespal, jsem myslela, že odpočinu s ním...ale naštěstí je dneska hodný a krásně si hraje sám
dociska
11. čer 2012
@janulev Bydlíme ve Vranovicích. A rodím asi za chvíli. Ale zatím nic zvláštního neprožívám. Jen mě tvrdne břicho. Ale čekám, kdy mi začne odcházet zátka, protože to už se konečně začne něco dít 🙂

Já jsem dneska uvařila poprvé polévku z domácí biozeleninky. Už mám hrášek, jarní cibulku, mladou mrkvičku a petrželí, tak jsem to hodila do hrnce s bramborami a pěkně jsme si s Ondrou pošmákli na jarní polívečce 😃
dociska
11. čer 2012
@luciemeli ona je ještě další diskuzní skupina červencovek? To jsem nevěděla.
luciemeli
11. čer 2012
@dociska Ano je...Vy jste jí založili dříve...kdybych to věděla dříve, že je tu už jedna diskuze...tak bych jí nezakládala...Jenže jsem si jí nevšimla..pořádně jsem s MK neuměla...tak jsem jí založila....do těhotenství...Nu a od té doby jsou tam holky které se tý diskuze drží už několik měsíců...Což jsem jen ráda...a spousta jich odešla k Vám do této místnosti...a hlavně já už jsem tam zvyklá...a hodně se tam v té místnosti odehrálo.....tak proto jsem radši tam...tam už ty holky znám a už nám dokonce i porodili něktěří miminko 😃 hold to nevydrželi 😃 ale jak říkám taky skáknu pro rady někam vedle do místnosti 😃....
dociska
11. čer 2012
@luciemeli Jo tak to bude tím, že jsi ji založila v kategorii těhotenství. Proto jsem ji nenašla a možná i další holky 😉 Ale neva. Když si to administrátorky nepohlídaly, tak tu mají teď dvě stejné místnosti 😉
janulev
11. čer 2012
@dociska ten název mi něco říká, ale nikdy jsem tam nebyla 🙂 tak hlavně, když by to přišlo, ať to máš rychle za sebou 🙂 a kde budeš rodit?
my dneska měli ještě zbytky od včera, to byla pečínka, noky a zelí...ale co udělám k večeři, to zatím netuším...nějak mě poslední dobou nic nenapadá
luciemeli
11. čer 2012
@dociska jojo sice jste více vepředu 😃 ale mi už jsem taky přelomili hranici 4100 příspěvků...a myslím si, že už by nam jí nesmazali 😃.... 🙂 😉 oni si tam příjdou pokecat i holky v jiném termínu 😃
klaire22
11. čer 2012
@janulev a co budeš dělat z jahůdek???

já jsem uvařila čočkovou polévku, utřela prach, převlékla postele, pověsila prádlo, peru další pračku, umyla koupelnu a záchod a zametla jsem - potřebovala bych teda ještě vytřít, ale asi se na to dneska už vykašlu a udělám to zítra - a taky zítra musím žehlit a prát!!!!!!

dneska mi kamarádka přinesla věci po malé, tak jsem se prohrabávala hadříčky - krásný kousky - už aby v nich byla naše Eliška 🙂
klaire22
11. čer 2012
@luciemeli já jsem u vás ze začátku taky byla, ale pak jsem nějak přesedlala sem a už jsem tu zůstala, ale občas se k vám jdu taky podívat 🙂
luciemeli
11. čer 2012
@klaire22 Mi víme klaire 😃 a jsme rádi...hodně jich od tamtad uteklo...ale nám to nevadí 😃....pořád tam držíme jako rodina,....😃 což jen dobře 😃
dociska
11. čer 2012
@janulev Tak vede tudy cyklotrasa Brno-Vídeň a taky se teď o nás dost psalo v novinách, protože Vranovice dokázaly zvětšovat počet obyvatel i když je teď trend spíš opačný. Že se vesnice vylidňují. My jsme se sem nastěhovali v prosinci, takže jsme taky ti, co využili dotovaných pozemků a postavili si tu domeček. 😃
klaire22
11. čer 2012
@luciemeli já jsem tam pak ještě párkrát písla, ale reagovala jsi vlastně už jen ty - už je vidět, že si tam píšete víc mezi sebou, takže jsem pak zase šla sem 🙂 já ani vlastně nevím, kdo tady tuhle diskuzi založil 😎
janulev
11. čer 2012
@klaire22 nějaké jahůdky jsem nechala v lednici k jídlu, zítra udělám asi knedlíky s jahodama a zbytek dala namačkané do mrazáku, aby byly zásoby na zimu 🙂
teda čočku, tu bych si dala, ale jelikož mám poslednídobou problémy s tou zácpou, tak taková jídla raději ani nezkouším
klaire22
11. čer 2012
@janulev mňam - takhle jsme si občas dělali jahodovou dřeň - rozmačkané s cukrem do mrazáku a pak jsme si pomlaskávali 🙂
luciemeli
11. čer 2012
@klaire22 No Zuzi82 😃 jojo ale teď je fakt, že tam teď držíme pospolu 😃 a hlavně jak říkám...nedáme na sebe dopustit...jedná nereaguje více jak 2 dny a už si voláme...co s ní je a jestli už nerodí 😃....teď nám odrodila YESU a Gable 😃...a taky termín v červenci 🙂 čuriny,... 😃 😃
dociska
11. čer 2012
@janulev Já jsem dostala nedávno jahody od sousedky a brousila jsem si zuby na domácí marmeládu. Manža je ale zkonzumoval s mlékem jako koktejl. Já mám řádek jahod na zahradě, jenomže mi několikrát ožraly srnky, tak mám smůlu. 😞 Koupila jsem si teda aspoň jahody do truhlíku, ale ty se zatím nemají ani ke kvetení, takže letos domácí úroda jahod nebude 😞
dociska
11. čer 2012
@klaire22 Taky mám na dřeň vzpomínku na dětsví. Naši měli tolik jahod, že mamka to pak rozmixovala, dala do tlačenkových střev a když jsme si chtěli vzít, ukrojili jsme si plátek do misky a tak to jedli 🙂 Já jsem ale od malička mlsná a nemám ráda ty jahodová semínka, tak pro mě to musela mamka ještě pasírovat přes cedníček, aby tam ty semínka nebyla 🙂
klaire22
11. čer 2012
@luciemeli to berou holky nějak hopem 🙂 tady nám neodrodila předčasně ještě žádná 🙂
klaire22
11. čer 2012
@dociska z tebe musela mít maminka radost 🙂 néé,dělám si srandu - já si nedávno dělala jahodový koktejl a dopíjela jsem zbytek a tam bylo tolik těch semínek, že jsem se málem udusila, jak mi zaskočili a já začala kašlat jak pominutá............takže tě chápu 🙂
dociska
11. čer 2012
@klaire22 No to fakt měla. Já jsem byla hrozné děcko. Syrovou zeleninu dodnes nejím, protože mi vadí, jak křoupe 🙂 a některou zeleninu nesním ani v jídle 🙂 Ostružiny, maliny, jahody, rybíz, angrešt, hrozny...... to všechno nejím, protože to má semínka 🙂 Mamina myslela, že mě jako děcko zabije, protože nevěděla, co mi má dávat k jídlu, abych jí to jedla...
No a teď to začínám dostávat zpět i s úrokama v podobě mého syna, protože ten dělá némlich to stejné a já si z něho někdy fakt skoro škubu vlasy. Zeleninu nechce, pomazánky nechce, ovoce taky moc nechce.... Jí jen suché rohlíky, suchý chleba, cereálie Nesquik, sladkou Nutelu, marmeládu, z ovoce jen jablka a banány a vařené jídlo je taky někdy fakt problém. Dost toho plive.
A maminka se jen culí a škodolibě se směje, že dobře mi tak.... 8-(
klaire22
11. čer 2012
@dociska jejda, tak to si s tebou maminka opravdu užila - to já byla pažravec - dodneška sním skoro vše, nic mi nedělá problémy 🙂 tak snad bude Eliška po mě - já papala vždycky ráda - ostatně je to na mě vidět!!!!
jo, ta škodolibá radost tvojí maminky je asi pochopitelná 😃 😃 😃 😃 😃
luciemeli
11. čer 2012
@klaire22 což jen dobře 😃

Začni psát odpověď...

Odešli