• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Holky kde bych koupila ten maliník a ty semínka?Normálně v obchodě nebo v lékárně? Asi hloupá otázka
11. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Maliník je dobrý od Megafitu v lékárně a semínko určitě ve zdravé výživě. Nebo třeba taky v lékárně. Ale ta zdravá výživa bude asi jistější.
:slight_smile:
11. čer 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin taky na to koukám :slight_smile: jsem na to zvědavá, jestli se tam opravdu potkáme :slight_smile: Jak říkáš, byla by to milá náhoda :slight_smile:
11. čer 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak se taky připiš, jestli tu budeš s námi taky plkat :slight_smile:
11. čer 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska děkuji za radu :slight_smile: a kde za těma pohořelicema bydlíte? My jeli přes Pohořelice v sobotu k manželovým rodičům a ke strýci a tetě...koukám, že ty za chvíli rodíš

tak jsem dneska očistila 6kg jahod a jdu podruhé vysávat...a budu muset i vytřít, Filípek venku proběhl kaluží a pak se proběhl celou chodbou a obývákem...a odpoledne poprosím manžela ať mi vytáhne ten nabýtek a vyvalím se na terase, pokud nebude pršet...teď tu už přes 2hodinky svítí sluníčko :slight_smile:
11. čer 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev taky nám tu svítí sluníčko - asi vyhodím ty vyprané cejchy ven - jen se pořád bojím, aby mi to nezmoklo :slight_smile:

já jsem si udělala zase mísu okurkového salátu :slight_smile: ale teď jsem plná, dala jsem si obýdek - dělala jsem maso na houbách a k tomu jsem si dala knedlíček - tak jsem se dobře napapkala :slight_smile: salátek si nechám zase na večer k televizi :slight_smile:
11. čer 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev obdivuju Tvojí aktivitu, já zvládnu oběd a padám na hubu :grinning:
11. čer 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Já se vždycky příjdu jen tak kouknout do sousední diskuze :grinning: co se kde děje...:grinning: Já jsem věrná červencovky 2012 sem !.....ale taky skáknu na pokec...a pro rady...:grinning: jinak děkuju moc :grinning:
11. čer 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já stále čekám na ty přívalové deště, co k nám na moravu hlásí

@kaphajin no já už taky padám, ale ty jahody jsem musela udělat, jelikož jsem je koupila nečekaně a do manželova příjezdu by asi nevydržely...byly už hodně zralé a ty na spod by byly na maděru :grinning: ještě bych potřebovala vytřít, ale to počká na manžela
jen teda Filípek dneska zase nespal, jsem myslela, že odpočinu s ním...ale naštěstí je dneska hodný a krásně si hraje sám
11. čer 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Bydlíme ve Vranovicích. A rodím asi za chvíli. Ale zatím nic zvláštního neprožívám. Jen mě tvrdne břicho. Ale čekám, kdy mi začne odcházet zátka, protože to už se konečně začne něco dít :slight_smile:

Já jsem dneska uvařila poprvé polévku z domácí biozeleninky. Už mám hrášek, jarní cibulku, mladou mrkvičku a petrželí, tak jsem to hodila do hrnce s bramborami a pěkně jsme si s Ondrou pošmákli na jarní polívečce :grinning:
11. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli ona je ještě další diskuzní skupina červencovek? To jsem nevěděla.
11. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ano je...Vy jste jí založili dříve...kdybych to věděla dříve, že je tu už jedna diskuze...tak bych jí nezakládala...Jenže jsem si jí nevšimla..pořádně jsem s MK neuměla...tak jsem jí založila....do těhotenství...Nu a od té doby jsou tam holky které se tý diskuze drží už několik měsíců...Což jsem jen ráda...a spousta jich odešla k Vám do této místnosti...a hlavně já už jsem tam zvyklá...a hodně se tam v té místnosti odehrálo.....tak proto jsem radši tam...tam už ty holky znám a už nám dokonce i porodili něktěří miminko :grinning: hold to nevydrželi :grinning: ale jak říkám taky skáknu pro rady někam vedle do místnosti :grinning:....
11. čer 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jo tak to bude tím, že jsi ji založila v kategorii těhotenství. Proto jsem ji nenašla a možná i další holky :wink: Ale neva. Když si to administrátorky nepohlídaly, tak tu mají teď dvě stejné místnosti :wink:
11. čer 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska ten název mi něco říká, ale nikdy jsem tam nebyla :slight_smile: tak hlavně, když by to přišlo, ať to máš rychle za sebou :slight_smile: a kde budeš rodit?
my dneska měli ještě zbytky od včera, to byla pečínka, noky a zelí...ale co udělám k večeři, to zatím netuším...nějak mě poslední dobou nic nenapadá
11. čer 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska jojo sice jste více vepředu :grinning: ale mi už jsem taky přelomili hranici 4100 příspěvků...a myslím si, že už by nam jí nesmazali :grinning:.... :slight_smile: :wink: oni si tam příjdou pokecat i holky v jiném termínu :grinning:
11. čer 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev a co budeš dělat z jahůdek???

já jsem uvařila čočkovou polévku, utřela prach, převlékla postele, pověsila prádlo, peru další pračku, umyla koupelnu a záchod a zametla jsem - potřebovala bych teda ještě vytřít, ale asi se na to dneska už vykašlu a udělám to zítra - a taky zítra musím žehlit a prát!!!!!!

dneska mi kamarádka přinesla věci po malé, tak jsem se prohrabávala hadříčky - krásný kousky - už aby v nich byla naše Eliška :slight_smile:
11. čer 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli já jsem u vás ze začátku taky byla, ale pak jsem nějak přesedlala sem a už jsem tu zůstala, ale občas se k vám jdu taky podívat :slight_smile:
11. čer 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Mi víme klaire :grinning: a jsme rádi...hodně jich od tamtad uteklo...ale nám to nevadí :grinning:....pořád tam držíme jako rodina,....:grinning: což jen dobře :grinning:
11. čer 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Tak vede tudy cyklotrasa Brno-Vídeň a taky se teď o nás dost psalo v novinách, protože Vranovice dokázaly zvětšovat počet obyvatel i když je teď trend spíš opačný. Že se vesnice vylidňují. My jsme se sem nastěhovali v prosinci, takže jsme taky ti, co využili dotovaných pozemků a postavili si tu domeček. :grinning:
11. čer 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli já jsem tam pak ještě párkrát písla, ale reagovala jsi vlastně už jen ty - už je vidět, že si tam píšete víc mezi sebou, takže jsem pak zase šla sem :slight_smile: já ani vlastně nevím, kdo tady tuhle diskuzi založil :sunglasses:
11. čer 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 nějaké jahůdky jsem nechala v lednici k jídlu, zítra udělám asi knedlíky s jahodama a zbytek dala namačkané do mrazáku, aby byly zásoby na zimu :slight_smile:
teda čočku, tu bych si dala, ale jelikož mám poslednídobou problémy s tou zácpou, tak taková jídla raději ani nezkouším
11. čer 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev mňam - takhle jsme si občas dělali jahodovou dřeň - rozmačkané s cukrem do mrazáku a pak jsme si pomlaskávali :slight_smile:
11. čer 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No Zuzi82 :grinning: jojo ale teď je fakt, že tam teď držíme pospolu :grinning: a hlavně jak říkám...nedáme na sebe dopustit...jedná nereaguje více jak 2 dny a už si voláme...co s ní je a jestli už nerodí :grinning:....teď nám odrodila YESU a Gable :grinning:...a taky termín v červenci :slight_smile: čuriny,... :grinning: :grinning:
11. čer 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Já jsem dostala nedávno jahody od sousedky a brousila jsem si zuby na domácí marmeládu. Manža je ale zkonzumoval s mlékem jako koktejl. Já mám řádek jahod na zahradě, jenomže mi několikrát ožraly srnky, tak mám smůlu. :frowning2: Koupila jsem si teda aspoň jahody do truhlíku, ale ty se zatím nemají ani ke kvetení, takže letos domácí úroda jahod nebude :frowning2:
11. čer 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Taky mám na dřeň vzpomínku na dětsví. Naši měli tolik jahod, že mamka to pak rozmixovala, dala do tlačenkových střev a když jsme si chtěli vzít, ukrojili jsme si plátek do misky a tak to jedli :slight_smile: Já jsem ale od malička mlsná a nemám ráda ty jahodová semínka, tak pro mě to musela mamka ještě pasírovat přes cedníček, aby tam ty semínka nebyla :slight_smile:
11. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli to berou holky nějak hopem :slight_smile: tady nám neodrodila předčasně ještě žádná :slight_smile:
11. čer 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska z tebe musela mít maminka radost :slight_smile: néé,dělám si srandu - já si nedávno dělala jahodový koktejl a dopíjela jsem zbytek a tam bylo tolik těch semínek, že jsem se málem udusila, jak mi zaskočili a já začala kašlat jak pominutá............takže tě chápu :slight_smile:
11. čer 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No to fakt měla. Já jsem byla hrozné děcko. Syrovou zeleninu dodnes nejím, protože mi vadí, jak křoupe :slight_smile: a některou zeleninu nesním ani v jídle :slight_smile: Ostružiny, maliny, jahody, rybíz, angrešt, hrozny...... to všechno nejím, protože to má semínka :slight_smile: Mamina myslela, že mě jako děcko zabije, protože nevěděla, co mi má dávat k jídlu, abych jí to jedla...
No a teď to začínám dostávat zpět i s úrokama v podobě mého syna, protože ten dělá némlich to stejné a já si z něho někdy fakt skoro škubu vlasy. Zeleninu nechce, pomazánky nechce, ovoce taky moc nechce.... Jí jen suché rohlíky, suchý chleba, cereálie Nesquik, sladkou Nutelu, marmeládu, z ovoce jen jablka a banány a vařené jídlo je taky někdy fakt problém. Dost toho plive.
A maminka se jen culí a škodolibě se směje, že dobře mi tak.... :rolling_eyes:
11. čer 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska jejda, tak to si s tebou maminka opravdu užila - to já byla pažravec - dodneška sním skoro vše, nic mi nedělá problémy :slight_smile: tak snad bude Eliška po mě - já papala vždycky ráda - ostatně je to na mě vidět!!!!
jo, ta škodolibá radost tvojí maminky je asi pochopitelná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 což jen dobře :grinning:
11. čer 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek