• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@neeve jj, to jsem si už taky vyslechla, že jsem náročná - mám to úplně stejně jako ty - prostě to chci udělat pořádně a né udělat jen na oko, že to je.........to taky pak jdu a předělám to po něm!!!
a s tím HNED - musím se smát - to je jako bych to psala já - úplně to samé!!!!!!!! jsem ráda, že nejsem jediná, která tak smýšlí :slight_smile:
12. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska jejda, tak honem nožky nahoru a odpočívej..........hlavně, že si tě tam vůbec někdo všiml - někdy jsou ty lidi tak lhostejní, že mě mile překvapilo, že ti šel hned někdo pomoct...................tak fakt vypni a relaxuj - ať máš klid!!!!
12. čer 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ty na ty nákupy na MMb opravdu nemáš štěstí...se nedivím, že jsi nasr...

@dociska naš Filip je od rána taky šíleně ukňouranej, ráno se třeba rozbrečel a řval skoro čtvrt hodiny jen kvůli tomu, že jsem mu žličkou rozdělala termix...prý chtěl sám, ale nevysvětlíš mu, že u termixu není takový ten klasický trhací otvor jak u jogurtů

a holky tak já mám dost...2 hodiny se tady pán šudlá s tou prasklinou na čelním skle a po 2 hodinách na mě příjde zazvonit, že se na to mám jít podívat, že to zacelené je, ale ne tak jak by mělo, tak že pokud chceme tak nám to napíše na tu výměnu celého skla :grinning: takže stejně na tom pojišťvna prd vydělá, jelikož musí zaplatit pánovi jak 2hodinou práci s celéním skla tak nám pak ještě výměnu :grinning: :grinning: dobře jí tak :sunglasses:
12. čer 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Já měla syna taky tahaného kleštěma. Měl 3,80 kg a 52 cm, takže na mě byl velký a rozhodli se tak, protože se mu začaly zpomalovat odezvy srdíčka a tak se muselo jednat okamžitě a hned. Ani císař by v ten moment nebyl nejlepší, protože malý se zaseknul po cestě ven. Měla jsem díky těm kleštím velkou ztrátu krve, takže jsem pak dostávala trazfuse a byla jsem na kapačkách, ale pořád jsem byla ráda, že to šlo takhle.

@neeve Tak to jako by jsi popisovala, co řeším doma s chlapem já. Taky nechápe, že když už si řeknu, tak to potřebuju hned a doteď se mi ježí vlasy, když si po sobě neumí uklidit věci a jeho úklid je o tom, že co je mokré, to je čisté a šmouhy se nepočítají....... raději to nebudu rozebírat, protože bych se taky ukrutánsky vytočila.

A s těma nálada mi ani nepovídejte. Jsem taky na manžela v poslední době ostrá jak břitva. Hned na něj zvyšuju hlas, odsekávám mu, na malého taky každou chvíli zaječím. Připadám si jak nášlapná mina. Jenom se na mě někdo škaredě podívá, už vybuchuju.... Ach jo.... :frowning2:
12. čer 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska od pána to bylo moc hezké, že ti pomohl...to se jen tak nevidí, že by někdo pomohl...a běž si odpočinout, aspoň hodit na chvíli nohy nahoru
12. čer 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Možná to bylo tím, že jsem stála naproti vchodu a ten sekuriťák byl ode mě tak 5 metrů. To by byl fakt hovado, kdyby tam stál dál a čuměl na mě jako na nějakou vlnící se kreaturu :unamused: Ale samozřejmě jsem byla ráda, protože mě podepřel a já aspoň nespadla na hubu nebo jsem si nemusela klekat. Fakt jsem na to byla v ten moment zralá. :frowning2:
12. čer 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev fakt - dobře jí tak - měli to vyměnit hned a nedělat s tím takový cavyky!!!!!
12. čer 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska šup odpočívat :slight_smile: njn, už se to blíží :sweat_smile:
na Nelinku taky někdy nemám nervy jako normálně. a pak si to vyčítám, že jsem nemusela tak ostře... tak ještě půl roku, co budu kojit a pak budu zase normální doufám :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2012 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska no, až mě z toho mrazí..........fakt si jdi odpočinout........já mám dneska taky nějak dost - přemýšlím, jestli se nepůjdu natáhnou :sunglasses:
12. čer 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska no ještě, že tak...vůbec tě obdivuju, že jsi se vydala sama na nákup...já už nákupy sama sabotuju skoro 2 měsíce...bych to nedala, tahat nákupní košík s nákupem a ještě s Filipem

@klaire22 jj dobře jí tak...kdyby nedělala ofuky...tak aspoň dostaneme na to ty kačky a okno bude nové :slight_smile:

jé u nás vysvitlo sluníčko...malej se probudil a tak jdeme na zmrzlinku, jsem mu ji slíbila :slight_smile:
12. čer 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev taky bych si dala zmrzlinku - točenou - u nás točí dokonalou jahodovo-banánovou - ale jsem líná si tam pro ni dojít :frowning2: chjo:frowning2: ale měla bych ten zadek zvednout a dojít si tam - aspoň se projdu!!!!
12. čer 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Nazdárek, takkoukám, že jsme na tom všechny skoro podobně....dnes jsem byla na vstupní prohlídce v porodnici a málem si mě tam nechali......měla jsem vysoký tlak.......tak jsem jim muselavysvětlit, že mám mámu 2 den v nemocnici a nevím co s ní je....jen to, že mi volá a mluví z cesty, tak miho změřili ještě jednou a už to naštěstí bylo ok.....i sem se pak dovola do nemocnice s tím, že zítra budou výsledky.....tak snad už bude líp.... poslední 2 týdny mám pocit,že všichni usilují o můj předčasný porod..... jj zmrzku bych si dala taky
12. čer 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ze spaní a odpočinku nakonec opět sešlo. Díky Ondrovi :angry: On samozřejmě neusnul, tak si šel hrát s vláčkodráhou. Já trochu klimbala u něho v posteli, ale pořád jsem nemohla usnout natvrdo. Najednou jsem uslyšela jeho hekání a když jsem vyletěla zpostele, tak uprostřed pokoje na koberci se Ondra posr.... a počural! :angry: :angry: :angry: Tak jsem to musela hned uklidit a tu jeho prcku jsem mu po utření zmalovala mojí rukou. Ten mě zase vytočil. Dnešní den, kdyby nebyl, byla bych raději :frowning2:
12. čer 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska to je teda nadělení, dnes to stojí nějak za prd všechno:slight_smile: já se sice natáhla, ale neusnula - četla jsem si knížku - ale furt mi není nějak valně - asi si půjdu vzít rennie - pořád mě pobolívá žaludek - tak nějak divně :frowning2: jsem otrávená jak hadí zub :frowning2:
12. čer 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky když máte tvrdé břicho, jak dlouho to třeba teď trvá? mně občas tvrdlo, ale tak nějak snesitelně, vždy na max pár minut, jednou denně. teď ho mám jako šutr už asi přes půl hodiny... je to už teď normální? a můžu ještě brát magnesium?
12. čer 2012 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve určitě si vem magnézko a bříško povolí
12. čer 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve mně teda řekl mudr minulý týden, že magnézko jen do konce 34.tt
12. čer 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina @neeve @dociska uff, čtu holky jak jste neměli vůbec lehké porody. Tak druhá miminka půjdou jak po másle :wink:
12. čer 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si odpo krásně zaplavčila, dokonce nás tam byla natáčet regionální televize :sweat_smile:
12. čer 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak dnes mě pěkně sere manžílek, ten má zas náladu :angry: Odpo jsme si volali, a já mu říkám, že zajedeme pro ten přebalovací pult(je to asi 15km), a on jestli to je nutný, jestli to nepočká. Jako termín za 20dní a prej brzy. Nakonec jsme jeli, ale on total nasranej, že tam jako musí jet, pak se mu to nemohlo vejít do auta, tak se zase vztekal. Ufff, no prostě na zabití :angry: :angry: :angry:
12. čer 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve tak já dneska u doktora dostala taky magnézium a může se brát do 36tt :slight_smile: mám břicho kolikrát tvrdé skoro celý den, takže jsem ho dostala ještě na 14 dní, ale je to tím, že se mi liší termín porodu podle PM a podle UTZ. Takže ve 36tt ho ještě beru. Od 37tt bych ho už nebrala, protože může oddalovat porod.
12. čer 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím návrat do civilizace po 4 dnech na chatě..nestihnu to dnes dočíst,tak snad zítra zareaguji na vaše povídání..Jen v rychlosti 3D v sobotu proběhlo na podruhé,mám záznam asi 30min ale opět většinou ruka na očičku,jako by ji tam měla přišitou.. :astonished: Na fotky to opět nebylo a dr.si vzal jen 200kč.. :wink: klidně mám přijít zas..tak ted už jen kvůli fotkám,video ji už trápit nebudu.. :sunglasses: No a včera jsem byla na kontrole po 14 dnech,malá přibrala 300gr,takže má ted 1900gr..dr.říká že dobrý,ale furt se trošku obává, že je malinká..No budu se muset asi začít víc cpát.. :confused: :sweat_smile: Tak zatím,zítra vás dočtu :grinning:
12. čer 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Mě doktorka řekla, že po tom 36tt je už tvrdnutí zcela normální a nemám se tím znepokojovat a sama řekla, ať pořád magnesium jím. I při prvním jsem ho jedla až do porodu. Zatím jsem neslyšela, že by se mělo od určité doby přestat jíst. Ale já měla teknkrát na prd doktorku. Na každé vyšetření mě posílala na speciální pracoviště prenatální diagnostiky, protože neměla absolutně vybavení a do porodu mě vyšetřovala pouze pohmatem a miminko poslouchala postaru tím zvoncem nebo jak to nazvat.:slight_smile:
12. čer 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem volala známé PA, ta mi řekla, že když je to ztvrdnutí v kuse hodinu, tak mám raději jet nechat zkontrolovat miminko monitorem, jestli nemá nějakou tíseň. tak jsme jeli, vše ok :slight_smile: magnesium si můžu prý vzít do 37. týdne, pak už se s ním prý končí, i pokud se bere celé těhu. tak jsem ho aspoň zase viděla na UTZ, prej jestli víme, co to bude, tak jsem řekla, že ano, kluk... tak mi detailně ukazovala pindíka a varlátka, prý z toho už holka určitě nebude :grinning: tak budu aspoň klidněji spát :slight_smile:

@dociska tak to je mazec vyšetření pouze pohmatem a poslech zvoncem :astonished: ale už jsem to taky slyšela, nebyla poslední v republice :grinning:
12. čer 2012 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis a nebyl manžílek naštvanej kvůli tomu, že propásne fotbal? :sweat_smile:
12. čer 2012 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak u nás deště opravdu dorazily...od včera asi od 6 večer prší a prší :confounded: a asi se mi to projevilo i na bříšku. Včera jsem myslela, že už asi pojedeme do porodnice, aby mě zkontrolovali, zda je vše v pořádku. Břicho šíleně tvrdé, píchalo mě v podbřišku, nemohla jsem se pořádně hýbat. Vzala jsem si 2 magneska a uklidnilo se to. Manžel byl ale hodně nervozní, ptal se mě, zda v tašce do porodnice mám všechno nebo zda mi něco chybí, že by mi to kdyžtak dovezl druhý den :grinning: a v noci snad při každém otočení a chození na záchod byl vzhůru a ptal se mě, zda jedeme :sweat_smile:

@neeve to je dobře, že je mimíšek v pořádku :slight_smile: a opět potvrdili chlapečka, to je super...občas je opravdu lepší tam zajet

@dociska já u prvního těhu ležela dvakrát v nemocnici na kapačkách na magnesku a pak do konce těhu brala 3X2tablety denně, ale v 36.týdnu mi řekli, že je musím vysadit, aby to pak fungovalo jak má :slight_smile:

@vormoni asi se vám chce malá ukázat až v celé své kráse až se narodí :slight_smile: ale je super, že doktor je tak hodný...kontrola je dobré, že dopadla v pořádku a tak malá bude menší, to přece nevadí...ona to pak dožene až se narodí...sestřenice taky porodila malého drobečka

a včera mi psala kamoška, že její známá, která měla termín jako já, v půlce července, tak o víkendu porodila...oddělila se jí placenta, takže šla na císaře, maly že je zatím v inkubátoru, ale prý bude v pořádku a ona taky...a malý má prý cca 2,5kg
13. čer 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, dneska to vypadá na sluníčko :slight_smile: přeji všem pěkný den.
@neeve já byla včera u doktora a ten říkal, že to tvrdnutí není dobrý, ale na monitory mě nepřipojil :frowning2: kontroloval tedy miminko UTZ - tam je také tep srdíčka, tak snad je vše ok. Jak dlouho si byla na monitorech? A co se na nich vlastně měří? Já na nich zatím ještě nebyla :frowning2:
13. čer 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska já mám taky vždy vyšetření jen pohmatem a tím zvonem....nic víc......dělal mi to tak i u prvního
13. čer 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky :slight_smile:

u nás je všelijak, ale spíš to vypadá na déšť :frowning2:

@janulev koukám, že zase začíná být něco ve vzduchu, jen ať si u tebe Davídek ještě pobude, ať je hezky dopečenej :slight_smile: Ale manžel musel bejt roztomilej,jak byl starostlivej :slight_smile:

@vormoni maličká pěkně přibývá na váze, tak to má být - a je vidět, že si pro vás prostě chystá překvapení, jak bude vypadat :slight_smile:

@neeve to je fajn, že to máš znova potvrzené - já 3x od stejného doktora. Ale o víkend mě viděla babička a podezíravě se mě zeptala, jestli prý mám potvrzené, že čekám holku, že se jí to nezdá - že mi to prý na holčičku až moc sluší :slight_smile:
13. čer 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. U nás prší a prší už víc jak den a celou noc propršelo. Mě už několik dní lupká uvnitř bříška, když se malý pohne. Je to, jakoby mu lupkaly klouby. Je to fakt hrozně zajímavé a trošku nepříjemné :grinning: Dneska od rána cítím takový zvláštní tlak dole, tak čekám, kdy mi klesne břicho. Asi se začíná něco dít. :grinning:
13. čer 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek